Autor Wątek: Lech Poznań by kamil18kks |Arcyważny mecz z Werderem w 5.kolejce LE|  (Przeczytany 23574 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |PP - mecz z Wartą Poznań|
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 11, 2012, 16:00:53 »
2 Runda (1-szy mecz)


Lech Poznań 2-0 Warta Poznań


Gole:
32' 1-0 Wilk
48' 2-0 Sobieraj (samobójcza)

Kartki:

Lech:
brak

Warta:
brak

Zmiany:

Lech:
brak

Warta:
brak


Składy:


Do przerwy 2-0


Kuba Wilk otworzył wynik meczu

1’ Zaczynają gracze Lecha.
20’ Ubiparip strzela prosto w Szamotulskiego.
28’ Strzał Wilka otarł się o poprzeczkę bramkarza Warty!
32’ Gol dla Lecha! Golla strzela w słupek, ale Wilk dobił piłkę do pustej bramki! 1-0 dla Lecha!
40’ Arboleda obok bramki.
45’ Sędzia kończy pierwszą połowę. Na razie po bramce Kuby Wilka Lech prowadzi z Wartą 1-0. Jest to wynik, który gracze Warty są w stanie zmienić.
46’ Zaczynają gracze Warty.
48’ Gol dla Lecha! Ubiparip przełożył piłkę na lewą nogę mijając tym samym dwóch obrońców po czym strzelił na bramkę. Piłką po drodze odbiła się od obrońcy Warty i kompletnie zmyliła Szamotulskiego! Gol został uznany jako samobójcze trafienie Sobieraja! 2-0 dla Lecha!
58’ Świetny strzał Wilka obok bramki Szamotulskiego.
90’+1 Sędzia kończy mecz. Lech przeważał w tym meczu i jak najbardziej zasłużył na wygraną. Bramki Wilka i samobójcza Sobieraja stawiają Lecha w lepszej sytuacje przed rewanżem.




Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |PP - mecz z Wartą Poznań|
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 11, 2012, 16:22:38 »
no i kto by sie spodziewal ze w tym sezonie zobaczymy derby poznania, a jednak sie udalo i w drugiej rundzie PP nei daliscie szans rywalom pewnie wygrywajac 2:0. oby tak dalej.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |PP - mecz z Wartą Poznań|
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 11, 2012, 17:50:23 »
Derby Poznania dla Lecha, kompletnie zdominowaliście w tym meczu Wartę, nie im w tym meczu najmniejszych szans, wygraliście 2-0 chociaż mogliście wygrać wyżej gdybyście zagrali skuteczniej.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |PP - mecz z Wartą Poznań|
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 11, 2012, 18:14:12 »
Pokonujesz Wartę w derbach Poznania, gratulacje. Warta nie miała nic do powiedzenia, całkowicie ją zdominowałeś. Gdyby twoi gracze byli bardziej skuteczni to myślę, że byłby pogrom. Rewanż grasz na tym samym stadionie. Raczej twoi kibice zdominują stadion przy Bułgarskiej :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |PP - mecz z Wartą Poznań|
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 11, 2012, 19:42:48 »
Kompletnie zdominowałeś Wartę i zasłużenie wygrałeś. Rywale nie mieli nic do powiedzenia. Oddali ledwie jeden strzał, dodatkowo niecelny. Rezultat 2:0 stawia Cię w korzystnej sytuacji przed rewanżem. :)

Offline SiłaNiebieska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |PP - mecz z Wartą Poznań|
« Odpowiedź #145 dnia: Luty 11, 2012, 20:49:57 »
Niema co w pełni zasłużone zwycięstwo w derbach z Wartą ogromna przewaga strzałów na bramkę.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |4.kolejka LE - mecz z Lyonem|
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 11, 2012, 21:16:31 »
4. Kolejka


Lech Poznań 2-3 Olympique Lyon


Gole:
18' 0-1 Bastos (Briand)
38' 0-2 Cris (Gourcuff)
48' 1-2 Krivets (Stilic)
81' 1-3 Pied (Lisandro)
83' 2-3 Stilic

Kartki:

Lech:
brak

Lyon:
brak

Zmiany:

Lech:
45' Murawski

45' Ubiparip

Lyon:
48' Briand
62' Gonalos

48' Pied
62' Belfodil

Składy:


Lyon wywozi trzy punkty...


Niestety, Lechici nie dogonili Lyonu...

1’ Zaczynają gracze Lecha.
8’ Lisandro Lopez w sytuacji sam na sam z Buriciem minimalnie obok bramki!
11’ Strzał Stilicia łapie Vercoutre.
14’ Piękny strzał Toneva minimalnie nad bramką Lyonu!
18’ Gol dla Lyonu! Bardzo dobre podanie Brianda technicznym strzałem wykończył Bastos! 1-0 dla Lyonu!
31’ Doskonała szansa dla Rudneva! Piłka po dośrodkowaniu Wojtkowiaka przypadkowo wpadła pod nogi Łotysza. Niestety po strzale Rudneva zabrakło już tylko szczęścia i Vercoutre w dość szczęśliwy sposób złapał piłkę!
38’  Gol dla Lyonu! Gourcuff dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w pole karne, a tam najwyżej wyskoczył kapitan Lyonu Cris i mocnym strzałem głową pokonuje Buricia! 2-0 dla Lyonu!
45’+1 Po strzale Stilicia sędzia kończy pierwszą część meczu. Pierwsza połowa wyrównana. Ataki przeprowadzał zarówno Lech jak i Olympique Lyon, ale to Francuzi mają dzisiaj więcej szczęścia i prowadzą jak na razie 2-0.
46’ Zaczyna Lyon.
48’  Gol dla Lecha! Świetnie zaczęli gracze Lecha! Strzał Rudnva broni Vercoutre, ale Stilić przejął piłkę i zachował się bardzo przytomnie bo odegrał do Krivtsa, a Białorusin spokojnym strzałem pokonuje Vercoutra! 2-1!
52’ Strzał Rudneva broni bramkarz gości.
72’ Długo nie mieliśmy groźnej akcji, ale gra znacznie się poprawiła. W drugiej połowie mamy znacznie szybszą, ciekawszą grę. Druga bramka dla Lecha wisi w powietrzu!
81’ Gol dla Lyonu! Niestety, Pied rozwiewa marzenia o remisie w tym meczu. Wspomniany Pied wykorzystał dośrodkowanie Lisandro Lopeza i strzałem głową pokonał Buricia! 3-1 dla Lyonu!
83’ Gol dla Lecha! Jednak jest jeszcze nadzieja! Świetna solowa akcja Stilicia wykończona pięknym strzałem! 3-2!
90’+3 Po strzale Kamińskiego sędzia kończy mecz! Niestety, Lech nie dogonił Lyonu i przegrał tą rywalizację. W drugim meczu w tej grupie Werder wygrał z Rangers 3-1.








Wydanie: 3

Komentarze po meczu z Lyonem:



Kamil DrygasSzkoda tego meczu. Włożyliśmy w ten mecz mnóstwo sił, aby przynajmniej ugrać punkt w starciu z Lyonem, ale nie udało nam się. Olympique Lyon – wiadomo jaka to firma. To drużyna która potrafi wygrać z Realem na Santiago Bernabeu, dlatego nasz remis w Lyonie to był już sukces. Ja ze swojej gry nie mogę być zadowolony. Nie mogłem odnaleźć się na boisku, nie mogłem znaleźć sobie miejsca. W pierwszej połowie podłączałem się do ofensywy, ale słabo zagrałem. W drugiej skupiłem się na obronie i też mi to na dobre nie wyszło. Trundo, przegraliśmy. Mam nadzieje, że teraz z Jagiellonią zagram lepiej.



Siergiej KrivetsJestem zły na siebie . Tak jak pewnie każdy z chłopaków. Mogliśmy zremisować to spotkanie. Zabrakło szczęścia w pierwszej połowie. W drugiej też zabrakło szczęścia, bo Artiom Rudnev bardzo ładnie uderzył, ale Vercoutre ronił dzisiaj bardzo dobrze. Strzeliłem gola kontaktowego i wtedy uwierzyliśmy, ze możemy coś osiągnąć w tym meczu. Niestety, za bardzo skupiliśmy się na ofensywie i Pied to wykorzystał. Teraz trzeba skupić się na meczu z Glasgow Rangers, bo mamy tylko punkt przewagi nad Werderem.



Semir StilicChciałem przeprosić kibiców za ten wynik. Wiadomo, ze na własnym stadionie robi się wszystko, żeby nie przegrać, ale Francuzi odrobili zadanie domowe i wykorzystali nasze błędy. Gdy strzeliłem gola na 3-2 uwierzyłem, że można ten mecz zremisować. Atakowaliśmy do końca, ale zabrakło wykończenia. Teraz w Lidze Europy gramy ze Szkotami, którzy już na pewno nie wyjdą z grupy – Glasgow Rangers. Szkoci na pewno nie odpuszczą i będą chcieli jeszcze zamieszać w tych rozgrywkach.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |4.kolejka LE - mecz z Lyonem!|
« Odpowiedź #147 dnia: Luty 11, 2012, 23:13:07 »
Tak jak w pomeczowej wypowiedzi wyraził się Stilić: graliście do końca, ale mimo usilnych prób nie udało się wywalczyć choćby punktu. Rozegrałeś naprawdę dobre zawody i z pewnością masz czego żałować. Musisz teraz mieć się na wodzy, bowiem Werder swoje spotkanie wygrał i traci do Ciebie już tylko punkt. ;)

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |4.kolejka LE - mecz z Lyonem!|
« Odpowiedź #148 dnia: Luty 11, 2012, 23:27:44 »
Mimo tego że przegrałeś uważam mecz za udany. Wyraźnie przeważałeś podczas gry i teraz tylko musisz wygrać, i liczyć na porażkę ekipy z Lyonu  ;)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |4.kolejka LE - mecz z Lyonem!|
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 11, 2012, 23:49:52 »
przegrywałeś już 0:2, ale się nie poddałeś, walczyłeś ale przegrałeś
Lyon to jednak silna drużyna, może to cień drużyny sprzed paru lat, ale nadal jest to silna drużyna, szkoda porażki
wydaje się, że z Werderem powalczysz o awans
Stilić wierzył do końca, szkoda, że nie udało się strzelić gola na remis
" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |4.kolejka LE - mecz z Lyonem!|
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 12, 2012, 00:23:55 »
Bardzo zacięte spotkanie. Olympique Lyon to silny klub i dziś to udowodnili mimo kilku rezerwowych zawodników dali wam radę. Pod koniec meczu było blisko wyrównania jednak na twoje nieszczęście Pied strzelił bramkę w 81 minucie i było hyż po meczu mimo strzelenia kontaktowej bramki .

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |4.kolejka LE - mecz z Lyonem!|
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 12, 2012, 00:42:16 »
wielka szkoda ze sie nie udalo wywalczyc nawet punktu w tym meczu z lyonem, stilic ladnie to powiedzial: walczyliscie do konca, ale nie udalo sie zdobyc punktu nawet, szkoda, bo widac ze bardzo wam na tym zalezalo i po prostu zabraklo szczescia. powodzenai w kolejnym spotkaniu, oby ten byl zwycieski.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |4.kolejka LE - mecz z Lyonem!|
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 12, 2012, 10:58:10 »
Wielka szkoda. Walczyliście bardzo dzielnie, jednak odrabianie z Lyonem od stanu 0:2 to już ciężki orzech do zgryzienia. Gdyby prowadzili jedną bramką, na pewno byłoby łatwiej, chociaż był taki moment, i to dłuższy a Wy nie potrafiliście tego wykorzystać. Właśnie dlatego pisałem po pierwszym meczu z Lyonem, że sytuacja jest niezła, bo mimo przegranej nadal utrzymaliście się na drugim miejscu. Teraz wszystko będzie zależało od spotkania z Werderem. Jeśli przegracie, to chyba trzeba będzie się pożegnać z pucharami, ale jeśli padnie każdy inny wynik to wydaje mi się, że uda się awansować, bo Rangersi z zerowym dorobkiem punktowym nie powinni stanowić zagrożenia jeśli chodzi o Wasze zwycięstwo.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |4.kolejka LE - mecz z Lyonem!|
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 12, 2012, 11:08:34 »
Szkoda tego meczu. Graliście jak równy z równym, ale to Lyon był bardziej skuteczny. Do przerwy powinieneś strzelić przynajmniej gola, ale dobrze bronił Vercoutre. Niestety, gdy jest tylko 2-1 dla Lyonu, goście strzelają wam gola. Wtedy było już po meczu. Może bramka Stilicia mogła wam dodać jeszcze sił do walki, ale nie udało się zremisować. Sądzę, że niezasłużenie przegraliście. Niestety Werder także wygrywa i ma do was już tylko punkt straty. Mam nadzieję, że wygrasz z Rangersami. Oni będą grali już o przysłowiową pietruszkę.

Offline SiłaNiebieska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |4.kolejka LE - mecz z Lyonem!|
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 12, 2012, 11:49:40 »
Szkoda porażki z Lyonem, ale i tak zdołałeś strzelic 2 bramki. Z grupy powinieneś wyjśc, Werder można pokonac.  Ale już w  8 minucie mógł paśc pierwszy gol dla Lyonu gdy był sam na sam.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |11.kolejka - mecz z Jagiellonią!|
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 12, 2012, 15:47:47 »
11. Kolejka


Jagiellonia Białystok 1-3 Lech Poznań


Gole:
2' 0-1 Murawski
15' 0-2 Stilic (Rudnev)
19' 1-2 Maycon
25' 1-3 Rudnev (Tonev)

Kartki:

Jagiellonia:
brak

Lech:
63' Murawski

Zmiany:

Jagiellonia:
63' Hermes
70' Maycon

63' Rasiak
70' Kupisz

Lech:
54' Krivets
54' Rudnev
68' Murawski

54' Możdżeń
54' Ubiparip
68' Injac

Składy:


Pewne zwycięstwo


Mimo iż Jagiellonia przegrywała, Maycon wykonał ciekawą cieszynkę.

1’ Zaczynają gracze Jagielloni.
2’ Gol dla Lecha! Rafał Murawski! Pomocnik Lecha świetnie zabrał piłkę obrońcy Jagi i w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy mija go i strzela do pustej bramki! 1-0 dla Lecha!
4’ Ćetković w sytuacji sam na sam z Buriciem strzela obok bramki!
10’ Świetny strzał Stilicia z woleja minimalnie obok bramki Barana!
15’ Gol dla Lecha! Semir Stilic! Podręcznikowy kontratak ! Rudnev wraz ze Stiliciem wyszli na sytuacje sam na sam z Baranem, po czym Łotysz odegrał do Stilicia a Bośniak strzela do pustej bramki! 2-0 dla Lecha!
19’ Gol dla Jagielloni! Maycon zdobywa kontaktową bramkę, dobijając strzał Seratlicia który trafił w poprzeczkę! 2-1!
25’ Gol dla Lecha! Dośrodkowanie Toneva na bramkę strzałem głową zamienia Rudnev! 3-1 dla Lecha!
33’ Piękny, techniczny strzał Rudneva odbija się od poprzeczki!
45’+3 Sędzia kończy pierwszą połowę. Gra wyraźnie pod dyktando Lecha, co zaowocowało aż trzema bramkami Kolejorza w pierwszej części. Jaga jak na razie za sprawą Maycona strzeliła jednego gola.
46’ Zaczynają gracze Lecha.
50’ Stilić trafia w słupek!
63’ Żółta kartka dla Murawskiego.
82’ Ubiparip obok bramki.
90’+2 Sędzia kończy mecz. Zasłużone trzy punkty jadą do Poznania. Szybki mecz w pierwszej połowie, w której padły wszystkie gole tego meczu. Lech umacnia się tym samym na pozycji lidera.










Numer: 4

Wypowiedzi po meczu z Jagiellonią:



Michał ProbierzTo był ciekawy mecz. Cieszę się, że moi zawodnicy już w pierwszej połowie strzelili trzy bramki. Martwi mnie jednak co innego. Gdy spojrzy się ile oddaliśmy strzałów i ile z tych strzałów było celnych to można powiedzieć, że mamy problem. W światło bramki oddaliśmy tylko trzy celne strzały. Co ciekawsze, te trzy strzały to trzy gole! Fakt były jeszcze strzały w obramowanie bramki, ale nad celnością strzałów będziemy musieli popracować.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |11.kolejka - mecz z Jagiellonią|
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 12, 2012, 16:08:51 »
Dobre spotkanie. Pierwsza połowa byłą w wykonaniu Lecha bardzo dobra. Niestety w drugiej nie byli już tak skuteczni i trener też to dostrzegł. Najważniejsze są jednak trzy punkty zdobyte w walce o mistrzostwo Polski. W drużynie Kolejorza przydałby się jakiś snajper, który zapewni więcej bramek, celność strzałów powinna być jego atutem.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |11.kolejka - mecz z Jagiellonią|
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 12, 2012, 17:33:49 »
Dobry mecz, wygrałeś pewnie 1:3, Maycon po golu na 2:1 wykonał ciekawą cieszynkę
wynik meczu został ustalony już... w 25 minucie :D
bardzo szybko
" border="0

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |11.kolejka - mecz z Jagiellonią|
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 12, 2012, 18:48:19 »
Kapitalna pierwsza połowa. Wpadły w niej wszystkie 4 gole w meczu. Rudnev trafił jeszcze w poprzeczkę. Już po pierwszej odsłonie było widać, że wygrasz. Druga połowa już taka porywająca nie była. Jedyny groźny strzał, to uderzenie Stilicia, które zatrzymało się na słupku. Czekam na szlagier Lech - Legia. Ten mecz wyjaśni nam kto będzie mistrzem jesienie. Ciekawi mnie kiedy z nimi będziesz grał.

EDIT: No to czekam na następną kolejkę :D
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 19:00:08 wysłana przez Bambaryla »

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |11.kolejka - mecz z Jagiellonią|
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 12, 2012, 18:57:50 »
Czekam na szlagier Lech - Legia. Ten mecz wyjaśni nam kto będzie mistrzem jesienie. Ciekawi mnie kiedy z nimi będziesz grał.

w następnej kolejce ;) jeszcze tylko PP, rewanż z Wartą :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Lech Poznań by kamil18kks |11.kolejka - mecz z Jagiellonią|
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 12, 2012, 18:57:50 »