Autor Wątek: Lech Poznań by kamil18kks |Arcyważny mecz z Werderem w 5.kolejce LE|  (Przeczytany 23575 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |8.kolejka - mecz z Widzewem|
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 08, 2012, 19:54:47 »
Jest, jest, jest!!! :D

Najpierw Widzew zdobył bramkę po wrzutce kapitana Widzewa(gdyby nie Voskamp, to "Reprezentanta Polski") Brozia, akcję wykończył Grzelczak, długo mój Widzew nie cieszył się z prowadzenia bo dwie minuty później zdobyłeś bramkę na remis.
W 62 minucie po faulu Rudneva na Budce, Rudnev dostał czerwień, od tamtego momentu nie mogliście zdobyć bramki, bo bez napastnika trudniej ;).
Według mnie dobry mecz rozegrali bramkarze, szczególnie bramkarz Widzewa.
Od teraz możesz wygrywać po 10-0 byle by nie z Widzewem :D

Podkup kogoś z Widzewa, np Brozia :)
widzew.png" border="0

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |8.kolejka - mecz z Widzewem|
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 08, 2012, 20:29:31 »
to byl czerwony dzien dla rudneva, szkoda ze tak wyszlo i tylko remis z widzewem, jak widac jest niezla roznica jak macie rudneva i jak go nie macie, bo skutecznosc napewno spada. szkoda tych straconych niepotrzebnie punktow, mogliscie napewno to spotkanie wygrac.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |8.kolejka - mecz z Widzewem|
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 08, 2012, 21:47:11 »
Szkoda meczu z Widzewem. W pierwszej połowie przeważacie, ale to Widzew strzela pierwszy gola. Wy szybko odpowiadacie i do przerwy remisujecie. W drugiej połowie kluczowym momentem była czerwień dla Rudneva. Po tej kartce nie radziliście sobie w ataku bez napastnika. Ale wiemy, że z Łodzi ciężko jest wywieźć punkty.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |8.kolejka - mecz z Widzewem|
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 09, 2012, 13:44:28 »
No ostatnio trochę załamanie formy chyba przyszło, słabsze wyniki się zdarzają, no ale w końcu tak się musiało stać. Nie ma drużyny, która wygrywa wszystko. Na pewno byliście drużyną lepszą, jednak zabrakło wykończenia. Zabrakło w końcówce Rudneva, który musiał przedwcześnie opuścić boisko. Na pewno gdyby nie ta czerwień, to byłoby dużo łatwiej, i pewnie wtedy jakoś udałoby się wbić tego jednego gola. Ciekaw jestem jak sobie poradzicie w kolejnych meczach bez Łotysza.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |9.kolejka - mecz z Koroną|
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 09, 2012, 15:16:54 »
9. Kolejka


Lech Poznań 3-0 Korona Kielce


Gole:
3' 1-0 Ubiparip
33' 2-0 Ubiparip (Stilic)
86' 3-0 Ubiparip (Wilk)

Kartki:

Lech:
62' Krivets

Korona:
brak

Zmiany:

Lech:
70' Tonev
70' Krivets

70' Wilk
70' Możdżeń

Korona:
70' Malarczyk

70' Kijanskas


Składy:


Świetny Ubiparip


Ubiparip świetnie wykorzystał absencję Rudneva

1’ Zaczynają gracze Lecha.
3’ Gol dla Lecha! Fatalny błąd Pilarza, który wyrzucił piłkę prosto pod nogi Ubiparipa. Zawodnik Lecha bez problemu umieścił piłkę w siatce! 1-0 dla Lecha!
19’ Potężna bomba w wykonaniu Semira Stilicia, ale Pilarze obronił ten strzał.
25’ Ubiparip strzela głową nad bramką.
26’ Świetne uderzenie Lenarta z rzutu wolnego, tuż nad bramką Buricia.
33’ Gol dla Lecha! Ubiparip! Serb dostał idealną prostopadłą piłkę od Stilicia i w sytuacji sam na sam z Pilarzem mija bramkarza Korony i strzałem do pustej bramki podwyższa wynik! 2-0 dla Lecha!
45’ +1 Koniec pierwszej połowy. Wyraźna dominacja Lecha udokumentowana dwoma golami. Vojo Ubiparip świetnie wykorzystał szanse jaką dostał od trenera Probierza.
46’ Zaczyna Korona.
47’ Ubiparip minimalnie nad bramką.
54’ Świetny strzał Stilicia broni Pilarz.
62’ Żółta kartka dla Krivtsa.
70’ Drygas nad bramką.
78’ Ubiparip strzale głową nad bramką.
86’   Gol dla Lecha! Hat-trick Ubiparipa! Wilk przeprowadził kapitalny rajd prawym skrzydłem I dograł w pole karne do Ubiparipa. Napastnik Lecha bez problemu umieścił piłkę w siatce Pilarza! 3-0 dla Lecha!
90’ Sędzia kończy mecz! Kapitalny mecz w wykonaniu całej poznańskiej drużyny. Ubiparip wykorzystał absencję Rudneva i ustrzelił hat-tricka! Korona nie istniała w tym meczu. Bardzo dobry mecz zagrał także Semir Stilic, który raz po raz przeprowadzał bardzo groźne kontry.








Nowość na stronie Lecha!
Lech Poznań uruchomił na swojej stronie nowy cykl informacji! „świat Lecha” zawierał będzie informacje dotyczące życia klubu, pomeczowych wywiadów, transferów, plotek transferowych i różnych innych ciekawych informacji. Już dzisiaj pierwszy numer!



Numer: 1

Wypowiedzi po meczu z Koroną:



Vojo UbiparipJestem bardzo zadowolony stylem, jakim graliśmy przeciwko Koronie. Zagraliśmy na zero z tyłu czego w ostatnim meczu z Widzewem zabrakło. Cieszę się, że udało mi się strzelić aż trzy gole. Gdy zobaczyłem, że jestem w wyjściowym składzie to modliłem się o jedną bramkę [śmiech]. Moje postanowienie spełniło się już w trzeciej minucie. Potem strzeliłem drugiego i trzeciego gola. Mam nadzieje, że teraz trener Probierz będzie stawiał na mnie częściej.



Jakub WilkWygraliśmy w przekonującym stylu. Co ja tu mogę powiedzieć. Spotkanie ułożyło się dla nas świetnie już na początku gdy błąd popełnił Pilarz. Potem Vojo i Semir co chwilę stwarzali jakieś zagrożenie pod bramką Kielczan. Cieszę się, ze dostałem szanse gry w tym meczu. Zaliczyłem asystę i jestem zadowolony ze swojej postawy.



PS. Sory ze zdjęcia nie są równe, ale robiłem tego posta 2h i mi się wszystko usunęło i musiałem od nowa  >:(

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |9.kolejka - mecz z Koroną|
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 09, 2012, 15:42:41 »
bardzo dobre spotkanie z korona, mlody ubirapip idealnie wykorzystal nieobecnosc rudneva udowadniajac ze jest wart gry w lechu, zdobyl chyba pierwszego hat-tricka w polskiej ekstraklasie i to mnie bardzo cieszy, ale takze wasza postawa, to bylo zupelnie inne spotkanie niz to z widzewem.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |9.kolejka - mecz z Koroną|
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 09, 2012, 17:49:46 »
Podoba mi się pomysł z tymi wypowiedziami graczy.
Kapitalny mecz z Koroną. Nie dopuszczaliście ich do zbyt wielu, ba całkowicie ich zdominowaliście. Vojo świetnie zastąpił zawieszonego za kartkę Rudneva. Ustrzelił hattricka, ale mógł strzelić jeszcze więcej :D
Dobry mecz zagrał także Stilić, który często próbował strzałów z dystansu. Oby było więcej meczów na 0 z tyłu.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |9.kolejka - mecz z Koroną|
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 09, 2012, 19:56:06 »
Ubiparip to ten Serb co słabo gra? :D
Tak czy siak dobry mecz Ubiparipa i Stilica, mam nadzieje że meczy na 0 z tyłu będzie więcej.
widzew.png" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |9.kolejka - mecz z Koroną|
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 09, 2012, 20:21:45 »
Ubiparip nie spisywał się dobrze jednak dziś dostał szansę i ją wykorzystał genialnie strzelając hattricka.
Mecz z Koroną łatwy, rywal nie miał zbyt wiele okazji. Nie pozwalaliście im praktycznie na nic. Niemal idealny mecz Lechitów.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |9.kolejka - mecz z Koroną|
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 09, 2012, 21:51:49 »
No proszę, tego się nie spodziewałem. Wydawało się, że bez Artjoma będzie jeszcze ciężej, a tutaj psikus. Wszedł Ubiparip, i kapitalnie zastąpił Łotysza w składzie. Nie powiedziałbym nigdy, że zdobędzie on hattricka w meczu z Koroną, a tu proszę bardzo... Zasłużona wygrana, byliście lepsi, zdecydowanie... Samo za siebie mówi to, że strzeliliście tyle bramek, ile kielczanie oddali strzałów... w całym meczu.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |3.kolejka LE - mecz z Lyonem|
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 10, 2012, 13:31:00 »
3. Kolejka


Olympique Lyon 0-0 Lech Poznań


Gole:
brak

Kartki:

Lyon:
brak

Lech:
brak

Zmiany:

Lyon:
brak

Lech:
brak

Składy:


Nudny remis


Obrońca Lyonu - Cris nie miał dzisiaj dużo pracy

1’ Zaczynają gracze Lyonu.
19’ Strzał Bastosa z dystansu obok bramki.
26’ Tonev strzela, ale broni Lloris.
30’ Swietna akcja Lecha zakończona strzałem Krivtsa nad bramką OL.
37’ Michael Bastos z rzutu wolnego strzela w poprzeczkę!
45’+2 Sędzia kończy pierwszą część meczu. Nudne widowisko zapewniają nam gracze Lyonu i Lecha. O pierwszej połowie nie można nic powiedzieć poza bardzo ładnym strzałem Bastosa z wolnego, który trafił w poprzeczkę.
46’ Zaczyna Kolejorz.
54’ Świetny strzał Wojtkowiaka broni Lloris, a dobitka Toneva przeleciała obok bramki.
57’ Tafer strzela głową obok bramki.
90’+4 Sędzia kończy mecz. Bardzo nudny mecz w Lyonie. Lech ugrał punkt na trudnym terenie w Lyonie. W drugim meczu tej grupy Werder wygrał w Glasgow z Rangersami aż 4-0!



Sory zapomniałem zrobić screenów do tego meczu ze statystykami i ocenami graczy...

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |3.kolejka LE - mecz z Lyonem|
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 10, 2012, 13:41:51 »
No brawo, remis na Gerland to duży sukces.. Awans jest o krok w zasadzie, teraz gracie u siebie z Lyonem i trzeba powalczyć znów przynajmniej o remis.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |3.kolejka LE - mecz z Lyonem|
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 10, 2012, 13:50:06 »
Tak, Stade Gerland to trudny teren, mimo wszystko powinien cieszyć Cię ten remis.
Teraz czeka Cię mecz u siebie z Lyonem, typuje remis 1:1, a w następnej kolejce wygrana może przypięczętować awans z mimo wszystko trudnej grupy :).
Powodzenia w kolejnych meczach i liczę na rewanż w moim temacie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |3.kolejka LE - mecz z Lyonem|
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 10, 2012, 14:08:06 »
Ale masz formę w europejskich pucharach :)
Na pewno cieszy remis z Lyonem na Gerland bo ciężko się tam wygrywa.
9 punktów powinno ci dać awans do następnej rundy.
widzew.png" border="0

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |3.kolejka LE - mecz z Lyonem|
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 10, 2012, 14:26:16 »
no coz napewno latwo sie nie gralo z lyonem, ale udalo sie wam zaliczyc cenny remis po nudnym meczu co nie jest zlym wynikiem. nadal macie duze szanse na awans i oby tak sie stalo. powodzenia.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |3.kolejka LE - mecz z Lyonem|
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 10, 2012, 16:23:48 »
Remis to i tak duże zaskoczenie bo Lyon to zespół o trzy klasy lepszy. Zagrali oni dziś rezerwowym składem jednak mimo tego remis to dobry wynik . Powodzenia w kolejnych meczach i liczę na awans a jest duża szansa.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |3.kolejka LE - mecz z Lyonem|
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 10, 2012, 18:28:28 »
Spotkanie z Lyonem było nudne, ale ty na pewno możesz być zadowolony. Wywozicie punkty z Lyonu. Jedyny strzał, który zasługuje na uwagę to strzał Bastosa w poprzeczkę. Na szczęście skończyło się tylko na obramowaniu bramki to uderzenie.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |3.kolejka LE - mecz z Lyonem|
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 10, 2012, 18:45:55 »
No nie było to jakieś porywające spotkanie, wręcz przeciwnie. Z boiska wiało nudą. Remis na pewno jest jednak lepszym wynikiem dla Was, to Lyon był tu faworytem, a Wam udało się wywieźć punkt z Francji, także należy się cieszyć. Sytuacja w grupie jest niezła, czyżby Lech znowu zadziwił?

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |10.kolejka - mecz z Wisłą Kraków!|
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 10, 2012, 20:09:18 »
10. Kolejka


Wisła Kraków 2-3 Lech Poznań


Gole:
20' 1-0 Genkov (Kirm)
45'+1 1-1 Tonev (Drygas - nie zaliczona!)
50' 2-1 Małecki
61' 2-2 Stilic (Rudnev)
65' 2-3 Rudnev


Kartki:

Wisła:
brak

Lech:
brak

Zmiany:

Wisła:
61' Cezary Wilk
74' Junior Diaz

61' Boguski
74' Lamey

Lech:
79' Krivets

79' Jakub Wilk


Składy:


Hit dla Lecha!


Zrezygnowany Patryk Małecki po bramce Artioma Rudneva

1’ Hitowe spotkanie zaczynają gracze Wisły.
7’ Strzela Stilic, ale Jovanić dobrze broni.
14’ Strzał Stilicia otarł się o słupek bramki Jovanicia!
18’ Strzał Genkova broni Buric.
20' Gol dla Wisły! Świetny strzał z dystansu Genkova. Buric był bez szans! 1-0 dla Wisły!
29’ Genkov obok bramki.
44’ Krivets minimalnie obok bramki!
45’+1 Świetny strzał Rudneva broni Jovanić!
45’+1 Gol dla Lecha! Piękny strzał Toneva! Bułgar dostał podanie od Drygasa za polem karnym i uderzył z 16 metrów lobując Jovanicia! 1-1!
Po tej bramce sędzia zakończył pierwszą połowę. Wyrównana część gry, lecz z lekkim wskazaniem na Lecha. Piękny gol Toneva to ozdoba tego meczu.
46’ Zaczynają Poznaniacy.
51’ Gol dla Wisły! Zamieszanie pod bramką Lecha po dośrodkowaniu Kirma wykorzystuje Małecki! 2-1 dla Wisły!
62’ Gol dla Lecha! Świetna dwójkowa kontra Rudnev – Stilic przynosi wyrównanie. Rudnev wpadł w pole karne, odegrał na 5 metr do Stilicia, a ten podciął piłkę nad bezradnym Jovaniciem! 2-2!
65’ Gol dla Lecha! Piękne podanie Krivtsa do Rudneva przecina Jovanović, ale przeciął tak pechowo, że Rudnev znalazł się w sytuacji sam na sam z Jovaniciem. Spokojnie minął bramkarza i strzelił do pustej bramki! 3-2 dla Lecha!
86’ Świetny strzał Toneva tuż obok bramki!
87’ Część kibiców przedwcześnie opuszcza stadion!
90’+1 Koniec meczu! Fantastyczne spotkanie w 10.kolejce! Wisła dwukrotnie prowadziła, aby ostatecznie przegrać ten mecz! Piękny gol Toneva, świetna bramka Rudneva to ozdoba tego meczu!









Numer: 2

Tomasz Kędziora kontuzjowany!



Młody obrońca Lecha nabawił się niegroźnej kontuzji kostki i będzie pauzował przez 2 tygodnie. Kędziora nie był podstawowym zawodnikiem i włodarze Lecha zastanawiają się nad sprzedaniem lub wypożyczeniem tego zawodnika. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Injac wystawiony na sprzedaż!



Dimitrije Injac został wystawiony na listę transferową Lecha Poznań. Zawodnik rodem z Serbii przegrał rywalizację o pierwszy skład z Kamilem Drygasem i jest niepotrzebny klubowi. Nieoficjalnie mówi się, że interesuje się nim Zagłębie Lubin.

Komentarze po meczu z Wisłą:



Michał ProbierzBardzo się cieszę z tego co pokazali moi zawodnicy. Pokazali, ze należy walczyć do końca i mimo tego, że dwukrotnie Wisła wychodziła na prowadzenie to i tak chłopacy potrafili wygrać ten mecz. Bardzo dobra gra naszej lini pomocy. Murawski i Drygas bardzo często przerywali akcje Wisły. Oczywiście Kamil podłączał się często do akcji ofensywnych i zaliczył asystę przy golu Toneva.



Aleksandar TonevMimo tego, że mieliśmy trochę kiepski początek udało nam się wygrać ten mecz. Dwukrotnie rywale wychodzili na prowadzenie, ale za każdym razem ich doganialiśmy i zdołaliśmy strzelić zwycięską bramkę. Ja mojego gola zapamiętam do końca życia. To moja najładniejsza bramka w barwach Lecha. Chciałbym jeszcze podziękować Kamilowi Drygasowi za asystę. Wywozimy stąd trzy punkty i nadal jesteśmy liderami!

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Lech Poznań by kamil18kks |10.kolejka - mecz z Wisłą Kraków!|
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 11, 2012, 10:19:05 »
Brawa! Pokonujesz Wisłę na Reymonta w arcyciekawym meczu. Krakowianie dwa razy wychodzili na prowadzenie, by ostatecznie przegrać. Kapitalna bramka Toneva oraz Rudneva. To były ozdoby tego meczu. Spotkanie było wyrównane, ale ze wskazaniem na Lecha. Cieszy mnie i to bardzo zwycięstwo w takim meczu jak z Wisłą. Mam nadzieję, że ktoś kupi Injaca. Nie potrzebnie ma się marnować na ławie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Lech Poznań by kamil18kks |10.kolejka - mecz z Wisłą Kraków!|
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 11, 2012, 10:19:05 »