Autor Wątek: Schalke 04 by Theremin - Czwarta kolejka Bundesligi i nowe stroje.  (Przeczytany 16915 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 02, 2012, 09:48:32 »
A jest w ogóle możliwość takiej zmiany?
Bardzo mnie to interesuje .

Znaczy możliwość takiej zmiany w PESie?

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 02, 2012, 09:49:46 »
TheBestCitizens - według mojego toku myślenia to o to mu chodzi ;)
widzew.png" border="0

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 02, 2012, 12:27:51 »
Zacięty i wyrównany bój o Ligę Mistrzów.



W rewanżu meczu kwalifikacyjnego do UEFA Champions League druzyna Schalke 04 rozgrywała spotkanie z PSG. Przypomnijmy, że w tym meczu nie mogli wystąpić Klaas-Jan Huntelaar, Kyrgiakos Papadopoulos oraz Benedikt Howedes. Ci panowie zawieszeni są za czerwone kartki w pierwszym meczu eliminacji. Pierwsza połowa nie obfitowała w sytuacje strzeleckie. Kibice byli bardzo znudzeni. Druga połowa to zupełnie inna historia. Tam padał strzał za strzałem. Już w 50. minucie dobrą okazję miał Raul, ale jego strzał wybronił bramkarz PSG, Salvatore Sirigu. Z kolei Ralph Fahrmann pokazał się z dobrej strony po strzale z dystansu Horau. W 71. minucie świetną sytuację miał Obasi, ale jego strzał minimalnie minał bramkę. W 75. minucie zabłysnął Ludovic Obraniak, który po indywidualnej akcji oddał strzał na bramkę, ale w tym pojedynku lepszy okazał się Salvatore Sirigu. Z kolei niewidoczny w tym meczu Jefferson Farfan dał o sobie znać kilka minut przed końcem meczu, kiedy to oddał bardzo silny strzał zza pola karnego, a piłka nieznacznie minęła słupek bramki. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 0-0. Ten wynik daje awans do LM zespołowi Schalke. PSG będzie musiało zadowolić się grą w Lidze Europy UEFA.

Beenhakker: Byliśmy silniejszy, niż w Paryżu.



- Zagraliśmy lepiej, niż na Parc de Princes. Może to i dlatego, że nie graliśmy ośmioma zawodnikami, może dlatego, że graliśmy u siebie. Mamy awans do LM, bardzo mnie to cieszy. Bardzo podobała mi się gra Ludo Obraniaka. Świetnie radził sobie na obcej dla siebie pozycji środkowego napastnika. Takiego piłkarza potrzeba było mojej drużynie. Damy z siebie 200% w lidze mistrzów.

Składy:



Zmiany:

Schalke:

Weszli: Sarpei, Draxler

Zeszli: Matip, Raul

PSG:

Weszli: Ceara, Erding

Zeszli: Jallerm, Nene

Statystyki meczowe:



Bramki:

----

Kartki:

----

Zawodnik meczu:

Ludovic Obraniak (7.0)

Sędzia:



Massimo Busacca (Szwajcaria)

Pozostałe spotkania eliminacji:



Awans:

Schalke 04

Juventus

Sporting Lizbona

Sevilla

Arsenal

Jordi Alba kolejnym wzmocnieniem Niebiesko-Białych.



Po meczu z PSG do zespołu Schalke dołączył młody obrońca Valencii, Jordi Alba. Hiszpan przejdzie do ekipy z Zagłębia Ruhry za kwotę 7,9 mln euro. Jordi będzie zarabiał w Schalke 1,1 mln euro za sezon. - Schalke to dobry zespół. Niedawno awansowali do fazy grupowej UEFA Champions League. Cieszę się z mojego transferu, w końcu mam okazję zagrać w zagranicznym klubie. Dodam jeszcze, że będę występował z numerem 15.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2012, 12:55:48 wysłana przez TheBestCitizens »

Offline marz2

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2011r.
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 02, 2012, 12:58:35 »
Udało się awansować do LM po bardzo ciężkim dwumeczu, w którym padły tylko dwie bramki. Alba będzie moim zdaniem bardzo wartościowym zawodnikiem i już niedługo powinien się spłacać. Co do organizacji finałów to moim zdaniem finał LM: Emirates, LE: PGE Arena ;p
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
by marz2
(koment za koment)

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 02, 2012, 12:59:14 »
Obraniak napastnikiem :o :o
Remis u siebie 0-0 ale na szczęście, wcześniej w Paryżu zremisowałeś 1-1.
Co dało ci wygraną po bramkach na wyjeździe.
Mecz w pierwszej połowie był nudny, a w drugiej padał strzał za strzałem, naprawdę ciekawy mecz.

EDIT:
Alba na pewno wzmocni formację defensywną twojego zespołu. :P
widzew.png" border="0

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 02, 2012, 14:04:24 »
Macie już zapewniony udział w Lidze Mistrzów po zaciętym dwumeczu z PSG.
Bardzo zaskoczyła mnie pozycja na jakiej grał Obraniak. Powinien zamienić się pozycjami z Raulem.
Widzę, że u ciebie Jurado jest głębokim rezerwowym. Może nie pasuje ci do koncepcji gry i to twoja decyzja.
Według mnie jest to dobry gracz i powinien grać trochę częściej.

00KacperG00

  • Gość
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 02, 2012, 14:30:37 »
Fazę grupową ligi mistrzów masz już zapewnioną , ciekaw jestem jak pójdzie ci w następnych meczach , czekam na losowanie grup ;)

Zajrzyj czasem do mnie ;)

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 02, 2012, 14:34:47 »
Jak widzę po ciężkiej przeprawie udało ci się awansować do Ligi Mistrzów. Uwielbiałem jak Schalke grało w zeszłym sezonie w LM, fajnie się ich oglądało. Ciekawe z kim będziesz w grupie. Ponadto Alba to realne jak i dobre wzmocnienie, młody Hiszpan na pewno wzmocni solidnie obronę twojej drużyny :).
" border="0

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 02, 2012, 18:10:09 »
Mimo braku tylu podstawowych graczy, remisujesz 0-0. Szkoda, że nie padły bramki, bo po słabej pierwszej połowie druga obfitowała w akcje zakończone strzałami. Ludo dobrze się spisał na pozycji środkowego napastnika. Był to zwycięski remis, dzięki temu wynikowi zagrasz w Lidze Mistrzów. Alba jest świetnym wzmocnieniem, pamiętam go jak grałem Valencią i bardzo dobrze się spisywał.

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Kwalifikacje do LM
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 02, 2012, 20:46:58 »
Druga kolejka Bundesligi, drugie zwycięstwo.



W drugiej kolejce niemieckiej Bundesligi na Easycredit-Stadion zespół Schalke 04 podejmował tamtejszą drużynę, FC Nurnberg. Obydwie drużyny stwarzały sobie coraz to lepsze sytuacje. Najlepszej nie wykorzystał Jefferson Farfan, którego strzał z 6. metrów był nieznacznie niecelny. Z kolei w ekipie Nurnberg dobrej okazji nie zamienił na bramkę Simons, którego strzał z dystansu minimalnie minął bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Już 13 minut po zmianie stron dał o sobie znać zawodnik, który długi czas nie był widziany w meczach Schalke, a mianowicie Jose Jurado. Otrzymał podanie od Raula, wpadł w pole karne i mocnym strzałem pokonał bramkarza Nurnbergu. Jednak w 64. minucie Jordi Alba popełnił niewybaczalny błąd, a mianowicie podał do znajdującego się w polu karnym Schalke Pekharta, a ten bez problemów pokonał Ralpha Fahrmanna. Pięć minut przed końcem meczu ekipe z Zagłębia Ruhry uratował Klaas-Jan Huntelaar. Świetnie wykorzystał dośrodkowanie Jeffersona Farfana i strzałem głową wpakował piłkę do siatki. W 92. minucie Jermain Jones faulował w swoim polu karnym Pekharta. Sam poszkodowany chciał wymierzyć sprawiedliwość, ale nie udało mu się to, bowiem jego strzał pofrunął ponad bramką. Schalke chciało jeszcze wyprowadzić kontrę, ale sędzia zakończył spotkanie.

Beenhakker: Musimy być bardziej przygotowani.



- Musimy być dobrze przygotowani na takie mecze. Nurnberg, głównie za sprawą Jordiego Alby, zaskoczył nas i wyrównał. Na szczęście mamy kogoś takiego, jak Klaas-Jan Huntelaar, który uratował nas od remisu. Zwycięstwo zawdzięczamy też naszemu szczęściu, bo miejscowa drużyna przestrzeliła rzut karny.

Obraniak: Dobrze się czuję na nowej pozycji.



- Granie na pozycji napastnika było dla mnie rzeczą zupełnie nową. Nigdy tam nie grałem, jednak dobrze się czuję, grając na nowej pozycji. Z trenerem współpracowaliśmy podczas gry w rep. Polski. W tym czasie zdążyliśmy się zaprzyjaźnić. Jak na razie idzie mi nieźle, ale na pewno lepszy ode mnie na tej pozycji jest "The Hunter".

Składy:



Zmiany:

Schalke:

Weszli: Huntelaar, Draxler

Zeszli: Jurado, Raul

Nurnberg:

Weszli: Didavi, Balitsch, Judt

Zeszli: Simons, Eigler, Mak

Statystyki meczowe:



Bramki:

58. min - Jurado (Raul)

64. min - Pekhart

85. min - Huntelaar (Farfan)


Kartki

Żółte:


71. min - Holtby

90+. min - Jones

Zawodnik meczu:

Klaas-Jan Huntelaar (7.5)

Sędzia:



Herbert Fandel (Niemcy)

Pozostałe spotkania:



Tabela Ligowa:


Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 02, 2012, 20:53:57 »
no mieliście niezłe szczęscie :D przestrzelony karny w ostatniej minucie to niezłe szczęście :D szkoda, że Farfan zmarnował doskonałą sytuacje gdy był na 6 metrze. Jesteście niepokonani ale to dopiero początek wiec wszystko może się jeszcze stać :D

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 03, 2012, 14:55:00 »
Nigdy nie chciałbym się znaleźć w takiej sytuacji jak Pekhart :D
92 minuta rzut karny. Od ciebie zależy to czy zremisujecie. Kibice czekają na gola jak na zbawienie, a ty przestrzelasz, masakra  ::)
Liczy się jednak to, że dzięki temu nie strzelonemu karnemu wywozisz z Nurnberg trzy punkty za sprawą Huntelaara. Obraniak mówi, że dobrze się czuje na nowej pozycji, ale jakoś nie przyczynia się do strzelania goli.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 03, 2012, 14:59:43 »
Ciekawe rozwiązanie dla Obraniaka ten środkowy napastnik jednak masz o wiele lepszych w szeregach więc wychodzi na to, że na siłę pchasz polaków do pierwszej jedenastki co jest bez sensu dla mnie. 

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 03, 2012, 20:46:50 »
Grupy ligi mistrzów rozlosowane.

W piątek w szwajcarskim Nyonie odbyła się gala UEFA, na której losowane były grupy ligi mistrzów. Były piłkarz Juventusu Turyn, Zbigniew Boniek wylosował dla Schalke następujące drużyny: Arsenal, Chelsea oraz Ajax Amsterdam. Oto wszystkie wyniki losowania:

Grupa A:



Grupa B:



Grupa C:



Grupa D:



Grupa E:



Grupa F:



Grupa G:



Grupa H:



Beenhakker: Grupa śmierci.



-Moja drużyna wylosowała chyba najgorszą grupę, jaka była możliwa. Arsenal i Chelsea to wielkie potęgi Ligi Angielskiej. Na pewno z nimi nie będzie łatwo. Z kolei Ajax to mistrz Eredivise, z nim też nie pójdzie nam łatwo. Pozostaje wierzyć w dobre wyniki.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 04, 2012, 10:24:10 »
No ciężko będzie, ale drugie miejsce zajmiesz.(musisz) ;D
Przy Zbigniewie Bońku widziałbym: "Były piłkarz: Widzewa, Juventusu i Romy" ;)
widzew.png" border="0

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 04, 2012, 10:39:21 »
OOO w LM będzie jeszcze bardziej niż cięzko, ale mam nadzieję, że sobie poradzisz i że zajmiesz przynajmniej drugą pozycję :)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 04, 2012, 10:53:37 »
Ładne ci się losowanie grupy. Wg mnie jest to grupa śmierci. Jak wyjdziesz to jesteś hardkorem. Nawet będziesz miał sporą walkę o trzecie miejsce. Mam nadzieję, że postraszysz najlepszych :)

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 04, 2012, 11:04:44 »
Piekielnie trudna grupa, obyś sobie poradził. W meczu z Nurnberg miałeś szczęścia, że nie wykorzystali tego karnego, a Huntelaar uratował Ci tyłek ;)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 04, 2012, 11:51:27 »
Fajnie ,że jest taka kariera niemieckim klubem :) Owszem są kariery ,ale Borrusią :) I chyba jedna Werderem :) Jednak Schalke bardzo lubię i ta kariera samym tytułem mnie zaciekawiła . Mam nadzieję ,że będziesz ją prowadził jak najdłużej .

Co do spotkań . To widać ,że Schalke pod wodzą Benhakaera gra bardzo dobrze ! Dwie wygrane na dwa mecze no no ! Teraz grupa śmierci w LM !  Ale Schalke może powalczyć o awans ponieważ grają jak na razie dobrze .

Mam pytanie :

Na jakim grasz patchu ? :) (odpowiedz na PW :))

Powodzenia !

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 04, 2012, 23:42:42 »
Nareszcie, Juardo dostał szansę i od razu ją wykorzystał! I Świetnie! W LM masakra, grupa koszmarna, ale może zdarzy się jakaś niespodzianka... ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Schalke 04 by TheBestCitizens - Druga kolejka Bundesligi.
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 04, 2012, 23:42:42 »