Autor Wątek: FC Guepardos - Pytanie do was.  (Przeczytany 6985 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Guepardos - Pytanie do was.
« dnia: Luty 05, 2012, 23:28:22 »
Piłkarze są edytowani by me. Prawdziwi są tylko Ci, których kupiłem.

Poziom: Top Player
Reset Prevention: On
Patch: PESedit 2.7
Transfer: High
Rozwój: On


Pełna nazwa, Futbol Club Guepardos Barcelona. Klub został założony w 1999 roku w mieście Barcelona. Początkowo było tam zoo a w nim ulubieniec publiczności gepard - Kubi. Otóż to najszybsze zwierze raz w tygodniu dawało pokaz w którym grało w piłkę. Treserzy wypuszczali mu futbolówkę na dużą odległość a ten doganiał ją i strzelał bramki. Z czasem urozmaicano występy, nauczono Kubiego strzelać z główki czy przyjmować piłkę łapą. Zyski były lecz w 1999 gepard zmarł i z tej okazji postanowiono założyć klub sportowy. Wybrano właśnie piłkę nożną, którą tak bardzo interesował się Kubi.

Z początku klub tułał się w najniższych klasach rozgrywkowych jednak ostatnio grał w drugiej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii jednak w sezonie 2011/2012 będzie grał w Primera Division! To jest olbrzymi sukces tego klubu. Będzie grał ponieważ jako jedyny spełniał wymogi by zastąpić zdegradowaną a później rozwiązaną Granadą. Granada kupowała mecze by utrzymać się w lidze i została zdegradowana o cztery klasy rozgrywkowe niżej. W ten oto sposób Gepardy znalazły się w Primera Division.

Barwy klubu są pomarańczowe i czarne. Ale także żółte, bursztynowe i inne odcienie kolorów żółtego i pomarańczowego. Także do końca nie wiadomo jak to z tymi barwami jest ale na pewno występuje tam kolor czarny. Na Herbie występuje gepard Kubi na pomarańczowym tle. Obwód jest czarny a napisy są koloru białego.

Guepardos nie lubią się z Realem Madryt, Getafe i Espanyolem. Neutralni są między innymi wobec Barcelony co jest trochę dziwne. Zgodę posiadają jedynie z angielskim klubem Hull City. Połączenie Tygrysów z Gepardami, czy może być coś lepszego?

Władze klubu awansując do Primera Division musieli zatrudnić dobrego trenera, który utrzyma zespół w La Liga. Wybór padł na młodego bo 38 letniego Wenezuelczyka - Cesara Fariasa. Farias trenował ostatnio od 2007 roku kadrę Wenezueli z którą spisał się dobrze na ostatnich Copa America. Czy poradzi sobie w Europie?


Przychodząc do Guepardos postawiono mi jeden cel - utrzymać zespół w Primera Division. Dokonaliśmy czterech wzmocnień, które można nazwać hitami transferowymi. Kadrę mamy niezłą i przy mądrej i konsekwentnej grze możemy się utrzymać i oby tak się stało. - zakończył Cesar Farias.

Stadion na którym ekipa Gepardów rozgrywa spotkania zwie się Estadio Guepardos. Zbudowano ten stadion po awansie do Primera Division by spełniał wszystkie wymagania. Pojemność obiektu wynosi 35.000 miejsc siedzących.



Transfery

Do klubu dołączyło aż czterech graczy, mają oni wywalczyć utrzymanie.

Ibrahima Balde z Osasuny
Anthony Annan z Vitesse
Costel Pantilimon z Manchesteru City
Andres Escobar z Dynama Kijów

Jak widać są to poważne wzmocnienia. Senegalczyk Ibrahima Balde ma odpowiadać za strzelanie goli wraz z Escobarem bowiem są to napastnicy. Natomiast Annan i olbrzym z Rumunii, Pantilimon mają odpowiadać za bronienie bramki. Wzmocnienia poważne i oby pomogły.


Na koniec prezentacja stroi na obecny sezon. Stroje utrzymane w barwach klubowych, akurat wybrano żółto - czarne. Chociaż tak jak wspomniałem na początku mógłby się tu znaleźć pomarańczowy zamiast żółtego. Oficjalnym sponsorem okazał się Kataloński browar San Miguel. Firma Nike podjęła się tego wyzwania a dokładnie magik MIKIM3SZYCE/Blue Boy. Dziękujemy mu za to, że Gepardy nie będą biegały nago.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 15:13:51 wysłana przez Pikachu »

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Hity transferowe!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2012, 23:33:08 »
Przeczytałem cały początek i bardzo mi się podoba. Na pewno będę śledził. Ciekawa historia, wszystko fajnie. Czekam na więcej, bo zapowiada się bardzo ciekawie.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Hity transferowe!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2012, 23:36:54 »
Ohohoh mistrzu :D Ale żeś wymyślił :D. Świetna kariera się zapowiada :).
Z jednej strony można powiedzieć, że dobrze, że ten gepard zdechł, bowiem wtedy narodził się pomysł na założenie klubu :). Będziesz występował w najwyższej klasie rozgrywkowej, gdzie na pewno łatwo nie będzie. Widzę masz już kose z Realem :D. Ciekaw jestem jak Gepardy poradzą sobie w starciu z Królewskimi :D. Transfery bardzo ciekawe. Piłkarze na pewno przydadzą się twojej drużynie. Co do stroi to także nie mam zastrzeżeń :D. Czekam na mecze :).

Offline matpi1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2012r.
    • Malaga CF
  • Gram w: ...
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Hity transferowe!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2012, 23:48:36 »
Bardzo dobry pomysł , tylko szkoda że klub z Barcelony. Hehe. ;D
Świetny pomysł, mistrzostwo.
Życzę szczęścia w meczach z Barca i Realem.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Hity transferowe!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2012, 23:55:04 »
Bardzo, bardzo fajny pomysł. Świetnie wymyślona historia klubu, fajnie także, że posiadacie zgodę z Hull - lubię ten zespół, mam nadzieję jednak, że nie pójdziecie w ich ślady z grą w drugiej klasie rozgrywkowej.
Transfery na pewno bardzo Wam pomogą. Ciekaw jestem jak będzie się spisywał ten bramkarz z City. Tyle razy miałem już go sprawdzać, a jakoś nigdy do mnie nie trafił, a zapowiada się na bardzo dobrego bramkarza. Oby tak też było, bo dobry golkiper to na pewno już jakaś część sukcesu.
Stroje także bardzo fajne, chociaż one oczywiście nie są najważniejsze. Najważniejsi są Ci, którzy w nich grają, i mam nadzieję, że uda się im utrzymać w PD.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Hity transferowe!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2012, 01:02:18 »
a jednak dobrze, że udało mi się dokończyć to logo dla Twojego zespołu, łatwo nie było, ale dało radę :) już myślałem, że się wycofasz z tego pomysłu, ale widzę jakoś dało radę stworzyć zespół :D

kosa z Realem Madryt, ale nie z Barcą? ciekawe :D
fajne te stroje od BlueBoya, stadion też niczego sobie
" border="0

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Hity transferowe!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2012, 01:21:15 »
no no no, ale sie zapowiada super kariera, trzeci zespol z barcelony i do tego super nazwa i historia z zalozeniem klubu. napewno bede tutaj wpadal, az mnie natchnales i moze kiedys tez stworze cos nowego jakis nowy klub :D ale narazie i tak dobrze mi sie gra chelsea i oby tak bylo dlugo. co do stroi to mi sie bardzo podobaja dobra robota, stadion ladny i duzy, a trener tez dobry i juz chyba kiedys z nim prowadziles jakis klub, bodajze millwall, wiec mysle ze bedzie spoko.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Hity transferowe!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2012, 10:36:31 »
Bardzo fajny pomysł miałeś z tym nowym klubem. Szkoda tylko, że nie dałeś że Gepardy mają też kosę z Barceloną. Byłoby ciekawiej, ale i tak jest dobrze. Fajna historia i ciekawy klub mamy przed sobą. W tym sezonie pewnie Cesar Farias będzie walczył z wami tylko o utrzymanie,mimo takich jak innych transferów. Zawodnicy są ciekawi, młodzi i utalentowani czyli transfery w twoim stylu. Nie mogę się doczekać pierwszego meczu.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Hity transferowe!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2012, 11:42:32 »
Hahh zapowiada się super kariera, nazwa i historia zespołu jak prawdziwa ;)
Czekam na więcej...
A kupisz geparda :D(tak wiem nie możliwe).

Już wiem po co ci był edytor ;)
Fajne stroje od BlueBoya, a logo jeśli się nie mylę robił PortoFan.
widzew.png" border="0

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Hity transferowe!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2012, 11:44:36 »
A kupisz geparda :D(tak wiem nie możliwe).

Lamparda może kupić... ;D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Futbol Club Guepardos Barcelona - Dwie prawdziwe bomby transferowe!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2012, 14:23:05 »


Jeżeli poprzednie transfery nazwaliśmy transferowymi hitami to te trzeba nazwać prawdziwymi bombami. Ostatnie fundusze Guepardos przeznaczyli na zakupy dobrych, a tam świetnych piłkarzy. Na początku Farias postanowił sprowadzić trochę świeżej krwi chociaż i tak miał masę wychowanków ale nie wszyscy byli gotowi do gry w Primera Division. Tym razem stało się inaczej i Wenezuelczyk zdecydował się postawić na doświadczenie. Pierwszym, który przywdział żółto-czarną koszulkę okazał się Abdoulaye Meïté. Ten 30 letni środkowy obrońca przyszedł z beniaminka Francji - Dijon. Meite ma za sobą grę w takich zespołach jak West Bromwich Albion czy Olimpique Marsylia. Kwoty transferu nie ujawniono.

Drugi gracz to najgorętsze nazwisko tego okienka. Od dziś na Estadio Geupardos ujrzymy także Nicolasa Anelke, który jest oczywiście napastnikiem i to właśnie on ma zadbać o gole i trzy oczka w ważnych momentach. Nicolas ma 32 lata i jest Francuzem. Zaliczył takie kluby jak Real Madryt, Arsenal, PSG czy Chelsea jednak ostatnio tułał się w chińskim Shanghai Shenhua.

Ciesze się z tego transferu, zamieniłem beniaminka z Francji na beniaminka z Hiszpanii i myślę, że to dobra decyzja. Chociaż codziennie jestem Słoniem to myślę, że tutaj stanę się Gepardem. - Abdoulaye Meite.

Cóż szybki to ja nie jestem ale od dziś stałem się Gepardem. Ostatnio grałem fatalnie, wylądowałem aż w Chinach jednak liczę, że tutaj zerwę się kilka razy z łańcucha i strzelę dużo bramek. Muszę być ostoją drużyny, otrzymałem opaskę kapitana i moim obowiązkiem jest dawanie przykładu. - Nicolas Anelka.

Cóż nasz główny sponsor browar San Miguel nie szczędzi nam pieniędzy i udało nam się sprowadzić dwa gorące nazwiska. Podobno wypaleni, podobno bez formy jednak z obecną kadrą musimy się utrzymać. Zakupiliśmy 6 graczy, którzy powinni nam to utrzymanie zapewnić, jestem optymistą. - Cesar Farias.

Zapowiedź 1 kolejki Primera Division


Levante vs Guepardos

Na inauguracje sezonu podopieczni Fariasa pojadą do Valencii na spotkanie z tamtejszym Levante. Faworytem siłą rzeczy muszą być gospodarze jednak po ostatnich zakupach to Gepardy są cichym faworytem tego meczu. Czas pokaże kto miał rację.

00KacperG00

  • Gość
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Dwie prawdziwe bomby transferowe!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2012, 14:34:28 »
Kariera bardzo ciekawa , Anelka to wielki transfer dla takiego klubu , na pewno będzie mocnym wzmocnieniem dla drużyny z Barcelony.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Dwie prawdziwe bomby transferowe!
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2012, 14:35:17 »
hoho, Nicolas Anelka, prawdziwy gwiazdor w Twojej drużynie
dobrze, że klub się zaczyna promować
" border="0

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Dwie prawdziwe bomby transferowe!
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2012, 14:39:28 »
No gwiazda w Barcelonie G :D
Ciekawi mnie pierwsza kolejka i dalsze losy Barcelony G :)
widzew.png" border="0

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Dwie prawdziwe bomby transferowe!
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2012, 14:45:05 »
Fajnie, że Anelka przyszedł. Będzie jakieś orzeźwienie dla klubu i promocja, bo Francuz to jednak gwiazda większego formatu niż zawodnicy twojej drużyny.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Dwie prawdziwe bomby transferowe!
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2012, 15:01:19 »
No no no :D. Bardzo ciekawe nazwiska :D. Sprowadziłeś graczy bardzo doświadczonych w swoim fachu :). Ten obrońca na pewno będzie ostoją waszej defensywy, ale i Anelka będzie gwiazdą w ataku :D. Ciekaw jestem jak sobie poradzisz z Levante. Rywal nie jest trudny, ale na pewno łatwo nie będzie :D

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Futbol Club Guepardos Barcelona - Dwie prawdziwe bomby transferowe!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 06, 2012, 15:50:10 »
Fajnie się prezentuje to wszystko :) Anelka i Meite to będą wizytówki Twojego zespołu, oby pokazali się dobrze z Levante

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Guepardos - Inauguracja sezonu 2011/2012 za nami!
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 06, 2012, 16:05:20 »
1 kolejka Primera Division - 20.08.2011


Agresywne Gepardy zgarniają punkcik

Levante UD 1:1 FC Guepardos

Bakero (Rafa) 23' - Erata 74'

Meite 36'
Ribeiro 22', Meite 39' (Guepardos)

Abeyda 39', Escobar 74'
Balde 39', Carle 74'


Dwudziesty sierpnia 2011 roku to data szczególna dla Gepardów. W tym dniu drużyna zagrała pierwszy ligowy mecz w Primera Division. Ta data to także pierwsze ligowe punkty w historii a więc data szczególna. 20.08.2011 to także daty debiutów wielu graczy Geupardos. Jednym słowem data, która będzie zapisana w historii klubu.

Geupardos przyjechali do Valencii bez lęku, wyszli chyba w najmocniejszym składzie i zdołali coś ugrać. Szybko goście z Barcelony musieli grać w osłabieniu, za faul od tyłu bez piłki czerwoną kartką został ukarany Ribeiro. To wydarzenie miało miejsce w 22 minucie, równo minutę przed zejściem Ribeiro do szatni ekipa Levante mogła cieszyć się z prowadzenia. Piłkę od Rafy otrzymał Bakero i strzałem w róg bramki Pantilimona otworzył wynik tego spotkania. W 39 minucie za drugą zółta kartkę boisko musiał opuścić nowy doświadczony nabytek - Meite. Wydawało się, że kwestią czasu jest rozstrzelanie bezbronnych Gepardów jednak one pokazały charakter i nie poddały się. Po czerwonej kartce Meite z boiska zszedł kompan z ataku Anelki, Balde. Od tej pory Gepardy grały w ustawieniu 3-4-1 i radziły sobie nieźle. Dwa razy próbował Francuz Anelka ale ani razu poważnie nie zagroził bramce Levante. Po zmianie stron Levante nie zagrażało bramce Rumuna i nie wykorzystało tego, że Gepardy straciły dwóch wojowników ze stada. Goście z minuty na minutę prezentowali się lepiej, kleiły składne akcje i zaczęli poważnie zagrażać ekipie z Valencii. W końcu ataki opłaciły się i w 74 minucie sektor fanów z Barcelony wybuchł! Doskonałe podanie w polu karnym otrzymał Anelka jednak będąc oko w oko z golkiperem Levante okazał się słabszy. Na szczęście za jego plecami stał 21 letni Hiszpan Erata, który wślizgiem wpakował piłkę do bramki. W końcówce obie ekipy próbowały jednak nie dały rady.

Podsumowując był to świetny mecz ekipy Fariasa. Grając w 9 potrafili stwarzać sobie okazje a co najważniejsze strzelić gola na wagę jednego punktu, brawo.


Pozostałe wyniki 1 kolejki Primera Division

Malaga 2:3 FC Barcelona
Real Sociedad 2:3 Athletic Bilbao
Real Madryt 2:1 Getafe
Sevilla 1:1 Betis
Rayo 0:3 Villarreal
Gijon 1:1 Espanyol
Mallorca 3:2 Osasuna
Real Zaragoza 3:2 Racing
Atletico Madryt 1:2 Valencia

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: FC Guepardos - Inauguracja sezonu 2011/2012 za nami!
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 06, 2012, 16:21:03 »
przydałyby Ci się inne fonty
właściwie te mogą być, ale przydałby im się czarny obrys, bo na żółtym nic nie widać pewnie :D
ja bym też mógł zrobić, ale na fontach się nie znam, nie wiem czy muszą być zindeksowane czy nie, czy jeszcze coś innego
w debiucie drużyny remis z drużyną, która w tym sezonie (w realu) zaskoczyła nas 1. miejscem po paru kolejkach :D jest dobrym rezultatem, tym bardziej, że grałeś w dziewiątkę
ps. w PES2009 była taka drużyna "fantasy" która składała się z najszybszych zawodników na świecie
czy tak masz w Guepardos? :D
że początkowi gracze są bardzo szybcy?
" border="0

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: FC Guepardos - Inauguracja sezonu 2011/2012 za nami!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 06, 2012, 16:24:41 »
Wielkie emocje w tym spotkaniu, Gepardy nie cofnęły się i nie ugięły Levante grając w 9tke a wręcz ośmieszyli gospodarzy trafiając im bramkę, pokazali charakter i to napawa optymizmem ;)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Guepardos - Inauguracja sezonu 2011/2012 za nami!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 06, 2012, 16:24:41 »