Autor Wątek: Liverpool FC by TheKrzychu - The Reds złapali wiatr w żagle?  (Przeczytany 14245 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013

Liverpool FC

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Pełna nazwa: Liverpool Football Club
Przydomek: The Reds
Barwy: czerwone
Data założenia: 15 marca 1892
Stadion: Anfield (45 362 miejsc)
Prezes: Tom Werner
Trener: Kenny Dalglish

Dalglish: może nam się udać!




Wzmocniliśmy się już kilkoma zawodnikami, ale może się zdarzyć tak, że jeszcze ktoś do nas dołączy. Naszym głównym celem na ten sezon jest przede wszystkim powrót do Ligi Mistrzów, ale też nie będziemy odpuszczać w rywalizacji o krajowe puchary. Zawodnicy na treningach wyglądają przyzwoicie, więc jeśli pójdzie wszystko po naszej myśli, to może nam się udać zdobyć postawiony cel. Mam nadzieję, że Andy Carroll uciszy krytyków i odnajdzie swoją formę strzelecką.

Spekulacje transferowe

Edinson Cavani, Ezequiel Lavezzi, Gaston Ramirez, Adam Johnson, Keisuke Honda, Loic Remy, Luuk de Jong, Oliver Giroud oraz Michel Bastos
Lista jest długa, ale ktoś z nich na 100% dołączy do ekipy The Reds. Kto to będzie? Dowiecie się już niedługo.

Kadra na sezon 2011/2012:

Bramkarze:
1. Brad Jones " border="0
25. Jose Reina " border="0
32. Alexander Doni " border="0

Obrońcy:
2. Glen Johnson " border="0
3. Jose Enrique " border="0
5. Daniel Agger " border="0
6. Fabio Aurelio " border="0
16. Sebastian Coates " border="0
23. Jamie Carragher " border="0
34. Martin Kelly " border="0
37. Martin Skrtel " border="0
38. John Flanagan " border="0
47. Andre Widson " border="0
49. Jack Robinson " border="0

Pomocnicy:
8. Steven Gerrard " border="0
11. Maxi Rodriguez " border="0
14. Jordan Henderson " border="0
19. Stewart Downing " border="0
20. Jay Spearing " border="0
21. Lucas Leiva " border="0
26. Charlie Adam " border="0
30. Suso " border="0
31. Raheem Sterling " border="0
33. Jonjo Shelvey " border="0
35. Conor Coady " border="0

Napastnicy:
7. Luis Suarez " border="0
9. Andy Carroll " border="0
17. Gastón Ramírez " border="0
18. Dirk Kuyt " border="0
39. Craig Bellamy " border="0


Wiem wstęp taki sobie, ciut niedopracowany, ale nie mam czasu, a chciałem żeby temat już powstał. Więcej w najbliższym czasie.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 17:53:08 wysłana przez thekrzychu »

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2012, 21:18:28 »
Jak już masz nową karierkę to zmień podpis. ; )

L'pool? Postarasz się ich wybić z tego dołka? Chce zobaczyć dawny L'pool!
Zdecydowanie Cavani i Honda byliby najlepszymi transferami i obiecaj mi, że uda Ci się ich ściągnąć. ; )

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2012, 21:24:28 »
No no ciekawe transfery jestem ciekaw kto dojdzie do ekipy , bo same ciekawe nazwiska ; )

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2012, 21:53:15 »
Miło, że niektórzy "pisarze" powoli wracają.
" border="0

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2012, 22:04:23 »
Mam nadzieję że uda ci się wyciągnąć Liverpool z tego dołka w którym ten klub obecnie się znajduje i awansujesz do LM.
Co do transferów to w Liverpoolu z chęcią zobaczył bym trójke graczy:Keisuke Honde, Loica Remyego, Luuka de Jonga.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2012, 10:28:30 »
Wreszczie Live na forum i na pewno ten będzie porządny bo ostatnia porządna kariera nimi to ta Bambaryla ,ale ona już od miesiąca jest w archiwum ,a była na prawdę dobra .
Mam nadzieję ,że powrócicie do Ligi Mistrzów choć szczerze to za tym klubem nie przeważam .

Powodzenia !

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2012, 12:41:43 »
Poznaliśmy trzech sparingpartnerów

      

Glasgow Rangers FC, FC Augsburg oraz Valencia CF
będą rywalami Liverpoolu podczas spotkań kontrolnych przed nadchodzącym sezonem.



Gaston Ramirez piłkarzem The Reds!



Gastón Ezequiel Ramírez Pereyra przyszedł z Liverpool FC za 12.5 mln euro. Podpisał 2.5 letni kontrakt.

Ramírez urodził się w 1990 roku w Fray Bentos, w mieście na zachodzie Urugwaju. 21-latek swą karierę rozpoczął w CA Peñarol, klubie który jest pierwszym w historii zawodowym mistrzem Urugwaju. Mając osiemnaście wiosen za sobą zadebiutował w pierwszym zespole i w swoim pierwszym sezonie strzelił 6 bramek występując w 20 spotkaniach. W sierpniu 2010 roku Gaston Ramirez przeniósł się do włoskiej Bologny za 2.5 miliona euro. W sezonie 2010/2011 zanotował 27 spotkań, a na swoim koncie zapisał 7 goli i 4 asysty. Urugwajczyk głównie gra boczny napastnik, ale podczas występów w Urugwajskiej Primiera Division mogliśmy często go ujrzeć jako środkowego cofniętego napastnika. Lewonożny piłkarz ma na swoim koncie występy w reprezentacji narodowej zarówno na szczeblu młodzieżowym jak i seniorskim. Ramirez będzie grał z numerem 17 na koszulce.



Cavani i Lavezzi nie dla Liverpoolu?!


Cavani i Lavezzi od dłuższego czasu prezentują świetną formę i znaleźli się na celowniku czołowych europejskich klubów, a spore zainteresowanie przejawiał też Kenny Dalglish.
Tymczasem prezes Napoli dał jasno do zrozumienia, że ich strzeleckie duo nie jest na sprzedaż:

-Teraz każdy chce Cavaniego i Lavezziego, ale my nie chcemy ich sprzedawać - powiedział De Laurentiis.
- Nie są oni dostępny na rynku transferowym. Ale jeżeli jakiś szalony facet będzie chciał wyłożyć 100 milionów euro, to być może - dodał.

Czy właściciele Liverpoolu będą skłonni wydać kolejne 100 milionów funtów, które już wydali na wzmocnienie zespołu?! Wydaje się, że nie.
Prawdopodobnie Kenny Dalglish będzie musiał znaleźć alternatywę i poszukać innego zawodnika na rynku transferowym.



Napastnik z La Liga trafi na Anfield?



Agent Giuseppe Rossiego jest w kontakcie z Liverpool FC - taką wiadomość zapodała dzisiejszego poranka angielska prasa.

Villareal ostatnimi czasy zmaga się ze sporymi problemami finansowymi, a Rossi został wystawiony na listę transferową z ceną wywoławczą - 12 mln euro. Zainteresowanie Włochem przejawiają solidne marki Premier League. Głównymi faworytami są Manchester United, Tottenham i Liverpool. Napastnik w przeszłości reprezentował barwy „Czerwonych Diabłów”, ale jeśli okaże się prawdą, że taki piłkarz ma odejść tylko za dwanaście milionów to Rossi może trafić nawet do słabszego klubu, gdzie miałby zapewnione miejsce w pierwszym składzie.

« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 12:45:13 wysłana przez thekrzychu »

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2012, 12:58:26 »
Rossi byłby dużym wzmocnieniem ; )

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2012, 13:26:02 »
Sparing partnerzy różni jednak łatwi nie są szczególnie ciężko będzie z Valencią .
Szkoda ,że nie udało się Live kupić Cavaniego i Lavezziego bo to były by wielkie wzmocnienia choć w ataku już macie Suareza .
Co do transferu Rossiego to dobra alternatywa dla nie udnych transferów z Napoli .

Powodzenia !

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2012, 13:40:40 »
Fabio Aurelio wraca do Brazylii

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Fabio Aurelio odszedł za darmo do São Paulo F.C.
Popularny Brazylijczyk, który podczas swojej kariery w the Reds doznawał licznych kontuzji, wrócił do Brazylii by tam zakończyć swoją piłkarską karierę. Nikt nigdy nie wątpił w umiejętności Aurelio, ale miewał on liczne problemy zdrowotne, które nękały go odkąd tylko przybył na Anfield z Valencii. Pomimo wszystkich urazów Fabio wystąpił w 133 spotkaniach w barwach The Reds i kilkakrotnie dawał powody do radości kibicom Liverpoolu zdobywając ładne bramki z rzutów wolnych.



Brad Jones odszedł do Championship



Brad Jones trafił do Middlesbrough. Odszedł za darmo.

Brad Jones trafił na Anfield w sierpniu 2010 roku za 2.3 miliona funtów, ale nie udało mu się wywalczyć miejsca w składzie The Reds. Bramkarz ten często przegrywał z Pepe Reiną czy innymi zawodnikami z akademii. Po przyjściu Doniego, Brad Jones miałby być dopiero 3 wyborem, więc pochodzący z Australii golkiper zdecydował odejść do Middlesbrough - gdzie zaczynał swą piłkarską karierę.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2012, 14:16:40 »
Liverpool- od 2005 roku polubiłem ten klub, za ten styl, którzy zaprezentowali w pamiętnym finale, w Stambule.
Lubię ich wciąż, szkoda,że nie grali w tym sezonie Ligi Europejskiej, w przyszłym na pewno zagrają, bo wygrali FA Cup :).
Co do Twojej kariery: fajnie, że prowadzisz swój ulubiony klub, na pewno będzie Ci przynajmniej się grało :).
Szkoda,że nie udało Ci się ściągnąć dwójki muszkieterów z Neapolu, wtedy to dopiero byłaby wielka czwórka z przodu(Gerrard,Kuyt, Lavezzi,Cavani/Suarez), a tak cóż, negocjujesz z Rossim, na pewno byłby to dość dobry transfer i alternatywa dla duetu Carroll i Suarez.
Gaston Ramireza słabo znam, ale to też jakaś alternatywa dla Lucasa Leivy na pozycji defensywnego pomocnika.
Na koniec, szkoda,że nic nie zarobiłeś na transferach Jonesa i Aurelio, takie niestety jest prawo Webstera.
Postaram się do Ciebie zaglądać, o ile będę miał czas ;).
Jeśli to nie problem, wpisz się też u mnie :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 26, 2012, 14:58:21 »
Gdyby United faktycznie byliby zainteresowani Rossim, mógłbyś sobie tylko pierdnąć, bo o ile dobrze pamiętam mają oni opcję pierwokupu zapisaną w kontrakcie piłkarza. Ale to tylko taka uwaga, chociaż ty nie uznaj czegoś takiego za atak z dzidą w ręku i przysranie się dla zasady.

Bardzo dobry pomysł, ten transfer Ramireza. Interesujący i realny. Nie wiem jak z nim w PESie 2012, ale w 2011 był trochę sztywny i strasznie ciężko się nim grało. Chociaż, Candreva również się tym charakteryzował, a z czasem wyrósł na świetnego playmakera.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 15:32:13 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 26, 2012, 15:01:00 »
Transfer Rossiego mógłby się okazać świetnym wzmocnieniem według mnie stworzył by z Suarezem znakomity duet napastników.
Co do Ramireza to go osobiście nie znam, ale statystyki, które przedstawiłeś są bardzo dobre jak na tak młodego gracza.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 26, 2012, 15:55:06 »
Gaston Ramireza słabo znam, ale to też jakaś alternatywa dla Lucasa Leivy na pozycji defensywnego pomocnika.
Przecie napisałem, że gra jako boczny napastnik  ???
Na koniec, szkoda,że nic nie zarobiłeś na transferach Jonesa i Aurelio, takie niestety jest prawo Webstera.
Akurat z nimi rozwiązałem kontrakt za porozumieniem obu stron :) A Prawo Webstera działa ciut inaczej (tak mi się przynajmniej wydaje).

Postaram się do Ciebie zaglądać, o ile będę miał czas ;).
Uhm. Dzięki. :D

Gdyby United faktycznie byliby zainteresowani Rossim, mógłbyś sobie tylko pierdnąć, bo o ile dobrze pamiętam mają oni opcję pierwokupu zapisaną w kontrakcie piłkarza.

Wiem o tym. "Gdyby " - zależnie od tego czy złożą ofertę czy nie. Mój Liverpool na 100% złoży ofertę.

Miło, że niektórzy "pisarze" powoli wracają.
Ale to tylko taka uwaga, chociaż ty nie uznaj czegoś takiego za atak z dzidą w ręku i przysranie się dla zasady.

Przepraszam, czy Ty masz jakiś problem odnośnie mojej osoby?

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 26, 2012, 16:42:04 »
Cytat: thekrzychu
Wiem o tym. "Gdyby " - zależnie od tego czy złożą ofertę czy nie. Mój Liverpool na 100% złoży ofertę.
Pewnie masz rację. Nie będę się kłócił, bo nie studiowałem dokładnie umowy Rossiego i nie jestem pewien, jak to dokładnie funkcjonuje. Nie wydaje mi się, by Ferguson odpuścił Liverpoolowi, skoro chociażby Jones nie był planowanym zakupem, tylko zawodnikiem sprowadzonym w dużej mierze po to, by ubiec Arsenal. Ale to tylko taka luźna uwaga. Kariery zawarte są w wirtualnym, fikcyjnym świecie i drobne ustępstwa są czasami wręcz wskazane, o ile nie są przesadzone (bo co za dużo to niezdrowo). W tym przypadku rzecz jasna nie są, bo mało kto o tym zapisie wie.

Cytuj
Przepraszam, czy Ty masz jakiś problem odnośnie mojej osoby?
Nie mam żadnego, co jak mi się wydawało wyraziłem pisząc "chociaż ty". Po prostu jeden z karierowiczów odebrał moje spostrzeżenie na temat jego kariery jak personalny atak na swoją osobę i wolałbym uniknąć podobnych nieporozumień.

W tym pierwszym cytacie szukasz chyba ironii na siłę; tam, gdzie jej nie ma. Ująłem wyraz "pisarz" w cudzysłów, bo dziwnie brzmi w odniesieniu do kogoś, kto pisze kariery, a dotychczas stosowane słowo "karierowicz" wygląda jeszcze gorzej i do tego ma pejoratywny wydźwięk.

Zresztą ciebie nawet prawie w ogóle nie kojarzę, więc nie wiem, co miałbym do ciebie mieć.
" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 27, 2012, 12:07:50 »

Satysfakcjonujący wynik dla obu drużyn


Liverpool FC 1:1 Glasgow Rangers
(Mecz towarzyski)

Bramki:
62 min Jelavić (as. Naismith)  na 0:1
81 min G. Ramirez (as. Downing)  na 1:1



W pierwszej połowie zdecydowanie lepszym zespołem okazali się goście. W pierwszym kwadransie Pepe Reina popisał się nie lada interwencjami przy strzałach Jelavica i Bocanegry. The Reds w pierwszej połowie odpowiedzieli tylko jednym strzałem Charliego Adama, ale był on daleki od doskonałości i piłka poszybowała w trybuny. W przerwie meczu obaj trenerzy dokonali kilku rozszad w składzie i tak np w ekipie Liverpoolu na boisku pojawili się Andy Carroll, Lucas Leiva, Jonjo Shelvey i Glen Johnson. Gra uległa poprawie zwłaszcza w środku pola i pomocnicy z Anfield nie tracili już piłek w głupi sposób tak jak to czynili w pierwszych 45 minutach. Ale to piłkarze ze Szkocji strzelili pierwszą bramkę. Glen Johnson zapędził się do przodu i gdzieś na wysokości pola karnego przeciwników jego dośrodkowanie zostało zablokowane i poszła kontra właśnie tą stroną, a Spearing i Carragher nie potrafili należycie zaasekurować pozycji Johnsona i Naismith precyzyjnie dośrodkował na głowę Jelavica. Coates w tej sytuacji miał na głowie, aż dwóch napastników The Gers więc nie można mieć do niego pretensji. Kwadrans przed końcem spotkania pojawiła się na boisku dwójka skrzydłowych zakupionych w tym oknie transferowym a mianowicie: Stewart Downing i Gaston Ramirez. Obaj Ci panowie po kilku sekundach doprowadzili do wyrównania. Lewą stroną przedarł się Ramirez zagrał płasko w pole karne, Stu oddając strzał uderzył nieczysto w piłkę, ta spadła z powrotem pod nogi Urugwajczyka, który huknął po długim słupku, a McGregor musiał skapitulować. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem w doskonałej sytuacji przed polem karnym odnalazł się Lucas Leiva, który oddał mocny strzał, ale trafił w Carrolla, który uciekając ze spalonego wbiegł w linię strzału Brazylijczyka. Mecz był wyrównany i remis jest satysfakcjonującym wynikiem dla obu drużyn.

Zawodnik meczu:

Lucas Leiva - ocena 7.5
(Po wejściu na boisko, zapanował nad środkiem pola, umiejętnie grał w destrukcji, starał się też kreować szanse kolegom z zespołu)



Bardzo ładne zwycięstwo The Reds


Liverpool FC 3:1 FC Augsburg
(Mecz towarzyski)

Bramki:
4 min R. Sterling (Shelvey) na 1:1
21 min C. Coady  na 2:0
40 min Hosogai  na 2:1
89 min Maxi Rodriguez (as. Bellamy)  na 3:1



Mecz zaczał się szczęśliwie dla The Reds bowiem już w 4 minucie Raheem Sterling dał prowadzenie swojej drużynie. Jonjo Shelvey ładnie uruchomił skrzydłowego Liverpoolu na lewym skrzydle, a ten strzałem z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Spory błąd popełnił bramkarz gości, który był źle ustawiony i można powiedzieć, że sam wpakował sobie piłkę do siatki, jednak bramka zapisana na koncie Sterlinga. Kilkanaście minut później bardzo precyzyjnym płaskim strzałem Conor Coady podwyższył prowadzenie. Pięć minut przed końcem pierwszej odsłony meczu Hosogai z rzutu wolnego strzelił bramkę na 2:1. Bramkarz Doni był bez szans przy tak dobrze uderzonej piłce. W drugiej połowie rozszalał się Jordan Henderson, który w przeciągu bodajże 8 minut oddał 3 groźne strzały, jednak tym razem Jentzsch bronił bardzo pewnie. Po wejściu na murawę w 75 minucie Bellamyego, Gerrarda czy Maxi Rodrigueza,  Augsburg został całkowicie zamknięty na własnej połowie. W 89 minucie Craig Bellamy dośrodkował w pole karne, akcję zamknął Maxi Rodriguez i ładnym technicznym strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik spotkania.

Zawodnik meczu:

Jordan Henderson - ocena 7.0
(Hendo zaliczył kilka przechwytów, groźnych dośrodkowań oraz oddał 3 kąśliwe strzały na bramkę. Dobry mecz kapitana Anglii do lat 21.)



(Na mecze ligowe będę poświęcać więcej czasu i pojawią się zapewne statystyki, oceny pomeczowe i skróty najważniejszych spotkań czy ładnych bramek)

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 27, 2012, 12:20:52 »
Mecz ze Szkotami , nie do końca Ci wyszedł przespałeś pierwszą połowę , druga połowa wyglądała troszkę inaczej Glasgow strzelili Ci bramkę  w 62 minucie , ty na szczęście w porę się otrząsnąłeś i wyrównałeś wynik , co do spotkania z Augsburg to już zupełnie inna bajka stopniowo i stanowczo atakowałeś dzięki czemu odniosłeś pewne zwycięstwo .

Brakuje mi tu tylko screena ze statystyki , ale jak sam napisałeś pojawią się one w meczach ligowych  :)

A więc czekam na pierwsze mecze PL  ;)

Powodzenia

BlaugranaFan

  • Gość
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 27, 2012, 13:50:33 »
2 spotkania sparingowe za Tobą . Pierwsze z Glasgow nie należało do łatwych i Liverpool tylko zremisował z Rangersami jednak to dobry wynik bo to dopiero początek sezonu .
Spotkanie Ausburgem czyli słabszym zespołem niż Glasgow .
W tym meczu 18 krotni mistrzowie Anglii dali radę i pokonali beniaminka Bundesligi .

Bardzo fajnie ,że na forum pojawiła się kariera Liverpoolem bo zaglądam tu już od dłuższego czasu .


Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 27, 2012, 17:02:05 »
No i sparingi już za tobą i chyba możesz z nich być zadowolony, bowiem pierwszy jak i drugi mecz zagrałeś dość dobrze. Może w tym pierwszym z początku było gorzej, gdzie mogłeś stracić bramki, jednak masz na bramce bardzo dobrego bramkarza, który uratował twój zespół. Kluczowym momentem w tym spotkaniu były roszady w składzie, po których twoja gra wyglądała milej dla oka :).
Czekam na ligę :).

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 28, 2012, 13:35:25 »

Skromna wygrana The Reds


Liverpool FC 1:0 Valencia CF
(Mecz towarzyski)

Bramki:
55 min S. Downing (as. Glen Johnson)  na 1:0



Przez całe spotkanie piłkarze z Merseyside wyraźnie górowali nad piłkarzami z Hiszpanii oddając do wiele więcej strzałów. O ile pierwsza połowa nie dostarczyła nam wielkich emocji to w drugiej działo się naprawdę dużo. Najpierw Steven Gerrard uderzając z dystansu trafił w poprzeczkę, potem Luis Suarez nie wykorzystał okazji będąc sam na sam z bramkarzem Valencii, a Jose Enrique prawie przelobował golkipera gości. W 55 minucie Johnson wbiegł z prawego skrzydła w pole karne, wycofał na 11 metr do wbiegającego w drugie tempo Downinga, który mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Minutę później G. Ramirez mógł podwyższyć prowadzenie, ale dobrze obronił Guaita. Straty próbował odrobić Canales, ale jego strzał z łatwością złapał Pepe Reina. Mecz zakończył się skromnym, aczkolwiek pewnym zwycięstwem Liverpoolu.

Zawodnik meczu:

Jose Enrique - ocena 7.5
(Bezbłędny w defensywie, często podłączał się do akcji ofensywnych dobrze wspópracując raz z Ramirezem, a raz z Downingiem.
Miał też szansę na zdobycie bramki. )





Giuseppe Rossi zostaje w Villarrealu




Agent piłkarza, Andrea Pastorello, poinformował, że jego klient dobrze czuje się w Hiszpanii i nie zamierza odchodzić z Villarrealu. Klub nie zaprzeczył, iż Rossi jest wystawiony na listę transferową, ale dali wyraźny sygnał, że oczekują za Giuseppe zdecydowanie większej kwoty niż 12 milionów Euro. Hiszpańska prasa podaje, że Rossi, który dołączył do Villarreal z Manchesteru United w 2007 roku ma w kontrakcie zapisaną klauzulę odstępnego na kwotę 40 milionów euro.




M. Suárez wypożyczony na 6 miesięcy




Najlepszy piłkarz ligi belgijskiej  i zdobywca "Złotego Buta" Matías Suárez spędzi najbliższe pół roku w drużynie Liverpool FC - czytamy na oficjalnej stronie Liverpoolu - liverpoolfc.tv. Ten 23-letni piłkarz po skończeniu okresu wypożyczenia będzie mógł zostać wykupiony przez zarząd angielskiego klubu za 15-20 milionów euro - kwota ta zależna od jakości występów wychowanka Belgrano de Córdoba. Argentyński snajper w ekipie z Brukseli występował od 2008 roku. W tym czasie rozegrał około 138 spotkań i zdobył 42 bramki i 31 asyst.
Umiejętności Suareza: REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Matias Suarez to ostatni transfer Liverpoolu FC w tym oknie transferowym.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool FC by TheKrzychu - Czas powrócić do Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 28, 2012, 13:35:25 »