Archiwum > Rozrywka

Kontuzja kolana! proszę o pomocy, bardzo ważne.

(1/3) > >>

motoboy:
Cześć wszystkim. Tydzień temu na meczu dopadła mnie straszna kontuzja. Podczas biegu skrzywiłem nogę i ponadrywałem więzadła w lewym kolanie. Karetka mnie zabrała ze stadionu i zrobiono mi prześwietlenie, nic nie wyszło, wszystko ok tylko naderwane te więzadła. Lekarz przepisał mi lek przeciwbólowy i mówił, że kolano spuchanie więc kazał robić okłady z altacetu. Mam umówioną wizytę na 9 maja u ortopedy. Teraz nie chodzę na nodze, tylko o kulach, a noc to porażka, skurcze!

Moje pytanie! Jak pozbyć się tej opuchlizny? Bo to ona trzyma mi kolano i ruchomość nim. Znacie jakieś dobre lekarstwa, sposoby na pozbycie się opuchlizny? Z góry dziękuję.

D17:
Miałem spuchniętą kostkę robiłem głownie okłady z altacetu aaa i moczyłem w wodzie z dużą ilością soli.Okłady z octu też pomagają.
Wracaj do zdrowia :)

plumber#10:
Niestety nie wiem...

motoboy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMiałem spuchniętą kostkę robiłem głownie okłady z altacetu aaa i moczyłem w wodzie z dużą ilością soli.Okłady z octu też pomagają.
Wracaj do zdrowia :)

--- Koniec cytatu ---

Jak robić te okładu z octu.?

A altacetem jak robiłeś? bo różnie mówią?

makapaka.:
Ja ma to samo, tylko że z kostką. Na placu grałem z kumplami i skręciłem kostkę typowo. Mama kupiła mi altacet w żelu i do okładów, ale to jest do niczego.
Poszedłem do lekarza, na prześwietlenie i przepisał mi taki spray Lipohepan, psikam na tą kostkę i on podobno tego guza od środka po prostu pomaga go zwalczyć. Mam jeszcze tabeli Arica Montana i one też dość pomagają.

Ja byłem u lekarza rodzinnego. A i kup sobie bandaż elastyczny i w nim chodź, bardzo pomaga.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej