Archiwum > Rozrywka

Jaką masz średnią ocen na koniec roku szkolnego?

<< < (8/13) > >>

makapaka.:
U mnie w gimie dobre oceny głównie się wystawia temu kto siedzi cicho na lekcji i nie robi żadnego gnoju, taka w mojej klasie z Anglika czy z Polaka g*wno wie a ma 4 i 5.

NexaT:
Ah, szkoda, że nie byłeś u mnie na lekcji angielskiego, gdzie kolega rzucił mi samolot z papieru, ja chciałem wyrzucić i dostałem uwagę. W ogóle ta nauczycielka wierzy każdemu na słowo, ale za to można się pokłócić i podwyższy ocenę. :)

darko11221:
Szkoła to głupota.Dobrze, że ten etap mam już za sobą.

Remi:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEgdzie programowanie w 1 klasie?! chociaż może to zależy od szkoły ale wszystkie jakie ja znam to dopiero w 2 klasie się uczy programować... chyba że chodzi Ci o html'a albo algorytmy - ja miałem to w 1kl. - to inna sprawa ;)

--- Koniec cytatu ---

html-a już miałem, a programowanie to pascal

REJESTRACJA lub LOGOWANIENie są*, niektórzy nawet mimo, że coś wiedzą, potrafią, mają w dupie oceny i nie chce im się nic robić.

*No czasami wiadomo, że są.
------

A tak btw, to wątek pomylony, wszyscy daj spokoją, że się nic nie uczą, a mają względnie dobre oceny z palcem w dupie... Podstawówka, gimnazjum, pseudolicea i inne, żyć nie umierać...

--- Koniec cytatu ---

dokładnie

RIPPERO:
ja się prawie w ogóle nie ucze w 6 kl. miałem 4.0 a teraz 1 gimnazjum i prawdopodobnie 3.7 :D za rok planuje 4.2:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej