Autor Wątek: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Do archiwum :).  (Przeczytany 22930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Teraz mecz z Francją.
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 03, 2012, 10:01:21 »
Wiecie nie mam chęci do pisania. Jest ładna pogoda i więcej czasu spędzam na dworze. Na forum jestem gdzieś 2 godziny dziennie więcej na pisanie nie marnuje czasu. Oczywiście po moim powrocie - 15 lipca wrócę do opisywania. Tak więc na razie nie spodziewajcie się wpisów no chyba, że jeszcze coś dodam dziś lub jutro, ale raczej nie. Gdy już wrócę do domu to mogę kontynuować karierę, ale nie wiem czy Was jeszcze ciekawi, a w dodatku są już nią prowadzone kariery. Mam chęć do pisania tego, ale może przecież Wam się nie podobać. Wolicie kontynuacje Polską czy nową karierę? Mam kilka propozycji: Swansea City, powrót do Barcelony lub Chelsea. Ewentualnie możecie podać własne propozycje, a ja je rozważę :).

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Oświadczenie.
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:09:19 »
Mam chęć do pisania tego, ale może przecież Wam się nie podobać. Wolicie kontynuacje Polską czy nową karierę? Mam kilka propozycji: Swansea City, powrót do Barcelony lub Chelsea. Ewentualnie możecie podać własne propozycje, a ja je rozważę :).
Oj Plumber, Plumber, znów to samo... Już kombinujesz, czuję, że czeka nas nowa kariera :D

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Teraz mecz z Francją.
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:12:59 »
Sam musisz rozważyć na co będziesz miał ochotę, jest trochę czasu więc przemyśl gdzie bedziesz się najlepiej czuł :) Zrób tak, aby było jak najwięcej pomysłów i świeżości w karierze, nie sugeruj się zbytnio otoczeniem, bo dobry karierowicz to i z drużyny okręgowej zrobiłby jedną z lepszych karier na forum ;)

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Oświadczenie.
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:10:01 »
No plumber jak już Ci pisałem. Swansea City i nic więcej.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Oświadczenie.
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:32:01 »
Kontynuuj i tyle.

Offline Suchy35

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.07.2012r.
  • ♥ SV Werder & Arsenal FC ♥
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Oświadczenie.
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:04:04 »
Wybierz sam kim będziesz pisał karierę.Ja będę czekał na następne posty.

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Oświadczenie.
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 04, 2012, 10:12:29 »
Znowu robisz to samo!

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Oświadczenie.
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 04, 2012, 13:00:22 »
#15



Eliminacje do MŚ 2014 - 2 kolejka, Stadion Miejski w Wrocławiu.





Benzema 6', 55', Gourcuff 49'



Francja daje srogą lekcję futbolu. Tricolores w znakomitej formie.

Na to spotkanie czekała praktycznie cała Polska, a najbardziej kibice naszej reprezentacji. Spotkanie rozpoczęli Polacy, a konkretniej Robert Lewandowski. Pierwsze pięć minut było bardzo ciekawe i pokazywało to, że w tym meczu możemy spodziewać się wielu bramek. Niestety drużynę Nowaka już po 360 sekundach uciszył napastnik Realu Madryt - Karim Benzema. Byłemu piłkarzowi Olympique Lyon asystował jego dobry kolega z Manchesteru City - Samir Nasri. Po tym trafieniu znowu musieliśmy rozpoczynać od środka. Przez kolejne 20 minut nic ciekawego się nie zdarzyło. Nadzieje na wyrównanie dał Łukasz Piszczek, ale jego strzał minimalnie ominął bramkę Hugo Llorisa. W pierwszej połowie groźną sytuację mieli Francuzi. Franck Ribery wykonał rzut rożny, a piłka po jego dośrodkowaniu trafiła na głowę Benzemy, ale ten niestety chybił. Po tej okazji Howard Weeb, który sędziował ten mecz zagwizdał na przerwę. Tym razem od środka zaczynali Tricolores, którzy już za 4 minuty trafili do siatki Polaków. Gola strzelił swego czasu bardzo obiecujący Yohan Gourcuff, a podawał mu Samir Nasri. Teraz wydawało się, że drużynie Nowaka nie uda się już podnieść, a reprezentacja Blanca jeszcze raz nas podłamała. Druga bramka Benzemy okazała się też ostatnią w tym spotkaniu. Karim pokazał po raz kolejny, że jest on klasowym zawodnikiem. Asystę zaliczył ten sam człowiek co wcześniej czyli Nasri, który zdobył hat-tricka z asyst. Nasri tego dnia był zdecydowanie najlepszy na boisku i przerastał strzelca dwóch goli - Benzemę. Polacy przy tym wyniku oddali już tylko jeden nie groźny strzał. Z dystansu próbował Dudka, ale mu dziś nic nie wychodziło. W pewnym momencie Sebastian Mila po wejściu na boisko trafił w słupek i nie udało się już zdobyć tego honorowego trafienia. Podsumowując skończyło się źle i trzeba przyznać, że dobrze nie zagraliśmy, ale też rywale grali wspaniale. Mecz z Niemcami dał nadzieję i tego się trzymajmy bo teraz spotkanie na Narodowym z Irlandią. Musimy wygrać!

Skład Polska: Boruc - Piszczek, Celeban, Żewłakow, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Dudka, Polański, Grosicki, Mierzejewski - Lewandowski
Skład Francja: Lloris - Sanga, Mexes, Rami, Evra - Nasri, Gourcuff, Diarra, Ribery, Malouda - Benzema



Najlepsi zawodnicy spotkania Polska & Francja:



Łukasz Piszczek - To może nie był najlepszy mecz prawego obrońcy Borussi Dortmund, ale właśnie Łukasz był najlepszym ogniwem tego naszej reprezentacji w tym spotkaniu. Dobrze radził sobie pomagając na lewej stronie Wawrzyniakowi, ale podczas pojedynków z Nasrim spisywał się średnio. Jednak można jego występ ocenić pozytywnie. Ocena za mecz:



Samir Nasri - Samir zagrał chyba najlepszy mecz podczas jego występów w reprezentacji Francji. Jego dobra forma podczas pierwszych ligowych spotkań Manchesteru City była widoczna w tym meczu. Asystował przy każdym golu swojej reprezentacji oraz znakomicie dryblował bardzo dobrego Piszczka. Ocena za mecz:

Pozostałe spotkania 2 kolejki grupy A:



Finlandia 1-5 Niemcy

Gomez 4', 15', 32', 65', Klose 80', 89' Forssell

Irlandia 2-2 Walia

Keane 23', 34', Bale 45', Bellamy 75'

_______________________________________________________________________________________________________


Lepszy ten styl od poprzedniego :)?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 13:06:01 wysłana przez plumber#10 »

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Oświadczenie.
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 04, 2012, 13:02:44 »
Bardzo ładnie to wygląda. Tylko szkoda aż tak wysokiej porażki ale widać różnicę klas.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Oświadczenie.
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 04, 2012, 20:51:20 »
Bardzo ładnie to wygląda.
Dzięki :). Mam do Was również pytanie odnośnie tej kariery. Z kim zagrać nieoficjalny sparing w grudniu. Grać podstawową kadrą czy dać szansę piłkarzom z Ekstraklasy?

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Mecz z Francją. Kontynuuje :).
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 04, 2012, 21:43:41 »
Dzięki :). Mam do Was również pytanie odnośnie tej kariery. Z kim zagrać nieoficjalny sparing w grudniu. Grać podstawową kadrą czy dać szansę piłkarzom z Ekstraklasy?
Plumbi, zacznij sam decydować o niektórych sprawach... ; )

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Mecz z Francją. Kontynuuje :).
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 04, 2012, 21:46:28 »
Popieram bartheza.
Wgl. co to za pytania, "kim grać", "prowadzić karierę czy nie", "wystawić młodych czy podstawowy". Bez przesady.
Wynik z Francją akurat nie dziwi, łomot nie specjalnie duży, ale patrząc na np. nieszczęsny występ na RPA, to dostać tak z Francją, troszkę wstyd.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Mecz z Francją. Kontynuuje :).
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 05, 2012, 00:34:11 »
wiecie ja chciałem dobrze mogę sam decydować tylko wtedy są pretensje lub inne różne rzeczy, ale ok...
Więc narka jutro o 18 wylatuje mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mógł tu wejść. 3majcie się :)!

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Do widzenia i do zobaczenia!
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 05, 2012, 23:30:53 »
Dobra zawieszam to bo już to trochę pociągnąłem, a w dodatku jest tych karier Polakami za dużo. Obecnie jestem poza domem więc przez dwa tygodnie niczego nie zacznę :). To pewno mi pomoże.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Czy nowe oznacza dobre czyli Polska by plumber. Do widzenia i do zobaczenia!
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 05, 2012, 23:30:53 »