Autor Wątek: AS Roma by TracePL | Kariera zakończona z przyczyn technicznych | Zobacz nową!  (Przeczytany 13515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
AS Roma by TracePL
Na początku chciałbym wspomnieć, iż jest to moja pierwsza kariera dlatego też prosiłbym o wyrozumiałość.

Gra: PES 2012
Patch: PESEDIT
Poziom: Top Player
Rozwój graczy: Normalny
Transfery: Normal


O klubie:
Pełna nazwa: Associazione Sportiva Roma SpA
Barwy: Żółto-czerwone
Data założenia: 22 lipca 1927
Stadion: Stadio Olimpico
Prezydent klubu: Thomas DiBenedetto
Trener: Luis Enrique


Zwolnienia

Zwolnionych zostało kilku dotychczasowych graczy Romy. Zwolnieni zostali: Borini, Okaka, Verre, Viviani.
Prezes klubu zapewnia jednak, że w ich miejsce sprowadzeni zostaną piłkarze wyższej klasy. Zobaczymy czy DiBenedetto dotrzyma słowa.
Nowych graczy miałby wskazać Luis Enrique.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 15:55:10 wysłana przez TracePL »

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Odp: AS Roma by TracePL | Początek sezonu | Zapraszam do komentowania!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2012, 16:10:12 »
Za mało informacji,zwolnienie Boriniego,który odszedł do Liverpoolu to kiepski pomysł. Na razie jest tylko średnio. Popracuj jeszcze nad tą karierą. Bo Roma to dobry materiał na świetną drużynę.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: AS Roma by TracePL | Początki sezonu | Zasada: Koment za koment!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2012, 16:14:20 »
Początek średni, mało informacji na temat tego co planujesz...więc póki co nie pozostaje mi nic innego jak czekać na dalsze losy.
Co do komentowania to jest stara jak świat zasada...Ty robisz coś dla kogoś ktoś robi coś dla Ciebie...niekoniecznie jednak z przymusu, bo koment za koment. Głupia jest ta zasada.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Początki sezonu | Zasada: Koment za koment!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2012, 16:35:10 »
Guardado w Romie!

Około 16:30 30 lipca zarząd poinformował o sprowadzeniu do Romy nowego zawodnika.
Wybrańcem jak się okazało jest Guardado. Były pomocnik Deportivo oficjalnie przeniósł się na Stadio Olimpico.
Transfer do końca wisiał na nitce, gdyż oba kluby nie mogły dojść do porozumienia w sprawie kwoty za jaką piłkarz miałby opuścić swój dotychczasowy klub.
Ostateczna kwota za jaką Guardado odszedł z Deportivo, to 8 mln euro. Czas pokaże czy był to rozsądny transfer.


Imię i nazwisko: José Andrés Guardado Hernández
Narodowość: Meksyk
Wzrost: 169 cm
Waga: 60 kg
Kwota trasferu: 8 mln €
Umowa podpisana na: 2 lata
Numer na koszulce: 27
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2012, 13:45:08 wysłana przez TracePL »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: AS Roma by TracePL | Początki sezonu | Zasada: Koment za koment!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2012, 16:37:15 »
Guardado to strasznie oklepany gracz gdyż w wielu patchach jest bez klubu i łatwo można go ściągnąć. Nie zmienia to faktu,że jest to gracz o wielkich umiejętnościach i będzie siał postrach na skrzydle.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Początki sezonu | Zasada: Koment za koment!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2012, 16:49:04 »
Guardado to strasznie oklepany gracz gdyż w wielu patchach jest bez klubu i łatwo można go ściągnąć. Nie zmienia to faktu,że jest to gracz o wielkich umiejętnościach i będzie siał postrach na skrzydle.
W moim patchu był w Deportivo

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: AS Roma by TracePL | Guardado w AS Romie | Koment za koment!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2012, 17:21:38 »
Na razie mało informacji o tym, co się dzieje w klubie, chociaż sam wybór jest ciekawy, bo ten klub pod wodzą "nowego" trenera ma zacząć święcić sukcesy.
Guardado to Meksykanin, a nie Hiszpan, nie lubię tego typu transferów, tak jak przedmówca pisał - oklepany po prostu.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by TracePL | Guardado w AS Romie | Koment za koment!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 15, 2012, 23:06:05 »
Widzę, że trochę wzorujesz się na mnie. Szczególnie transfery... Ale spoko skoro chcesz, to możesz. Kupno Guardado to już chyba normalna rzecz. W wielu karierach się z nim spotykam. Na razie nie jest  za dobrze, ale mam nadzieję, że się rozkręcisz.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Guardado w AS Romie | Koment za koment!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2012, 10:15:10 »

Mecz towarzyski - 02.08.2012/Godz. 15:45 - 32°C/Rzym(Włochy)


Byliśmy nieskuteczni!

AS ROMA 0:0 OLYMPIACOS

brak

brak

brak


Zaczynamy mecz na Stadio Olimpico. Z animuszem ruszyła Roma. Jednak po stracie piłki do kontry ruszył Olympiacos.
Do drybligu zabrał się Feisa. Został jednak sfaulowany przez Heinze. Do rzutu wolnego podszedł Javito. Uderzył jednak minimalnie ponad poprzeczką.
Od bramki Roma. Już po paru minutach znów mieliśmy okazję. Skrzydłem biegł Bojan. Został jednak sfaulowany przez jednego z obrońców Olympaicosu.
Do rzutu wolnego podszedł Totti. Po jego dośrodkowaniu główkował Boriello. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.
Do przerwy 0:0.
Na kolejną groźną sytuację musieliśmy czekać aż do 77 minuty kiedy to po prostopadłym podaniu od Fejsy Fetfatzidis znalazł się w sytuacji sam na sam. Jednakże jego strzał pozostawiał wiele do życzenia.
Nadal bezbramkowo. W 88 minucie z dystansu strzelał Totti. Strzał poszybował ponad bramką.
Mecz zakończył się rezultatem 0:0, jednak to Roma wyraźnie przeważała.

Najlepszy na boisku:

Kapitan Romy, grał po prostu kapitalnie. Rozdzielał piłki, strzelał z dystansu, kapitalnie wykonywał stałe fragmenty gry. Był wszędzie.
Za wszelką cenę chciał strzelić zwycięskiego gola. Niestety nie udało się ale jeżeli zachowa taką formę przez cały sezon, to ma szanse zostać najlepszym graczem Serie A.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2012, 13:51:07 wysłana przez TracePL »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: AS Roma by TracePL | Guardado w AS Romie | Koment za koment!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 16, 2012, 10:19:39 »
Przeciętne spotkanie w Twoim wykonaniu. Takie mecze powinno się wygrywać, rywal nie był najcięższy. Ponadto trochę krótko opisałeś to co się działo, może spróbuj dłużej trochę ; )

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwszy mecz sezonu! | Koment za koment!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 16, 2012, 13:15:58 »
Kolejne wzmocnienia!

Półtora tygodnia temu podczas konferencji prasowej prezydent Romy zapowiedział, iż pozyskanych zostanie jeszcze trzech graczy: środkowego pomocnika, skrzydłowego oraz środkowego napastnika.
Pierwszym z pozyskanych zawodników jest środkowy pomocnik - Seydou Keita. Były zawodnik Barcelony przeszedł do rzymskiego klubu za 6 mln euro + 1 mln bonusów. Umowa została podpisana na 4 lata.


Imię i nazwisko: Seydou Keita
Narodowość:Mali
Wiek: 32 lata
Wzrost: 183 cm
Waga: 77 kg
Kwota transferu: 6 mln € + 1 mln € bonusów
Umowa podpisana na: 4 lata
Numer na koszulce: 13



Kolejnym prezentowanym przez zarząd piłkarzem jest skrzydłowy - Dries Mertens.
Pytany dlaczego odszedł z PSV Eindhoven odpowiada: "W PSV się marnowałem. Jak wszyscy wiedzą liga holenderska nie jest jakąś super mocną ligą.
Oferta od Romy uświadomiła mi, że jeżeli chcę osiągnąć pełnię swoich możliwości muszę spróbować sił w mocniejszej lidze".
Piłkarz opuścił swój dotychczasowy klub za 13 mln euro. Umowa została podpisana na 6 lat.


Imię i nazwisko: Dries Mertens
Narodowość: Belgia
Wiek: 25 lat
Wzrost: 169 cm
Waga: 55 kg
Kwota transferu: 13 mln €
Umowa podpisana na: 6 lat
Numer na koszulce: 88



Wszyscy kibice dosłownie padli na zawał, gdy zapowiedziana została oficjalna prezentacja Samuela Eto'o na Stadio Olimpico.
Stadion zapełnił się w 100% fanami Romy, którzy wprost nie dowierzali, że zarząd zdecydował się zakupić tak drogiego zawodnika.
Posłuchajmy jak komentuje ten transfer sam piłkarz:
"Niedawno uświadomiłem sobie błąd, jaki popełniłem decydując się na transfer do Anżhi.
Szukałem każdego możliwego sposobu by się stamtąd wydostać. A tu nagle pojawiły się oferty od AS Romy oraz Liverpoolu.
Wybrałem Romę, ponieważ miałem już styczność z włoską ligą".
Eto'o przeniósł się na Stadio Olimpico za 40 mln euro + 15 mln euro bonusów. Umowa została podpisana na 2 lata.


Imię i nazwisko: Samuel Eto'o
Narodowość: Kamerun
Wiek: 31 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 75 kg
Kwota transferu: 40 mln € + 15 mln € bonusów
Umowa podpisana na: 2 lata


Oficjalna kadra AS Romy na sezon 2012/2013:
Bramkarze:
1. Curci
24. Stekelenburg
18. Lobont
93. Pigliacelli
Obrońcy:
4. Juan
5. Heinze
77. Cassetti
3. Jose Angel
44. Kjaer
2. Cicinho
21. Nego
29. Burdisso
87. Rosi
Pomocnicy:
16. De Rossi
13. S. Keita
88. Mertens
27. Guardado
11. Taddei
19. Gago
30. Fabio Simplicio
20. Perrotta
8. Lamela
23. Greco
15. Pjanić
7. D. Pizarro
Napastnicy:
9. Eto'o
10. Totti
22. Borriello
14. Bojan
17. Osvaldo
47. Caprari
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2012, 16:58:30 wysłana przez TracePL »

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: AS Roma by TracePL | Transferowy hit! | Koment za koment!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 16, 2012, 13:29:31 »
Eto'o? Trochę przesada. I w dodatku skąd ty wytrzasnąłeś 70 milionów euro?!

Mertens i Keita mogą już być. Guardado w tym okienku przeszedł do Valencii, więc gdzie tu realizm? Mecz pokazał, że trener Romy powinien się bardziej przyłożyć do treningów z piłkarzami, bowiem potrzebna wam jest skuteczność techniczna.
" border="0

Offline kowal2709

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2011r.
Odp: AS Roma by TracePL | Transferowy hit! | Koment za koment!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 16, 2012, 13:45:09 »
No transfery ciekawe ale ciekawi mnie skąd masz tyle kasy ;D na pewno keita i mertenes pomogą drużynie a Eto'o ono zobaczymy jak jakoś nigdy nie miałem przekonania do tego piłkarza
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Polska Piłka 12/13 Zapraszam!!!

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Transferowy hit! | Koment za koment!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 16, 2012, 13:48:06 »
No transfery ciekawe ale ciekawi mnie skąd masz tyle kasy ;D na pewno keita i mertenes pomogą drużynie a Eto'o ono zobaczymy jak jakoś nigdy nie miałem przekonania do tego piłkarza
Właśnie piszę post o pierwszej kolejce Serie A. Ale nie będę zdradzać co się wydarzy ;D

Offline Mac-PC

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2010r.
Odp: AS Roma by TracePL | Transferowy hit! | Koment za koment!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 16, 2012, 13:52:24 »
Zdziwiło mnie kupno Eto'o .. 70 mln euro i skąd ty masz taką kasę? Wgl. Kameruńczyk tyle nie kosztuje.. jak już to coś w okolicach 20 mln euro. Reszta to niby dobre wzmocnienia, przyda Ci się Keita. Zawsze potrafi powalczyć, jest dobry w obronie i ataku, liczę że będziesz go w pierwszej jedenastce wystawiał. Co do pierwszego meczu, to rzeczywiście mogłeś się lepiej spisać.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: AS Roma by TracePL | Transferowy hit! | Koment za koment!
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 16, 2012, 14:09:22 »
Nie no...Eto'o to przesada,a największą przesadą jest cena? Jak to możliwe,że tyle kosztował? No nic, Twoja decyzja, tak czy inaczej na pewno Ci pomoże. Dwa pozostałe transfery jak najbardziej realne i ciekawe.

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Transferowy hit! | Koment za koment!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 16, 2012, 14:21:38 »

1. kolejka Serie A - 20.08.2012/Godz. 20:45 - 26°C/Rzym(Włochy)


Śwetny początek w Serie A!
AS ROMA 3:1 ATALANTA B.C.    


'8 Eto'o  '60 Martens  '81 Taddei - '74 Tiribocchi

brak

brak


Zaczynamy pierwszą kolejkę Serie A, a dokładnie mecz AS Roma - Atalanta B.C. Od początku, to Roma przeważała, co potwierdziła już w 8 minucie. Po otrzymaniu podania od Keity Samuel Eto'o okiwał wszystkich obrońców i pewnie skierował piłkę do siatki. Kolejną groźną okazją był strzał Guardado. Niestety przeleciał on obok bramki. Ponownie sytuacja Romy. Guardado biegnie przez całe boisko po czym dośrodkowuje na główkę Eto'o. Pewnie bramkarz. Do przerwy 1:0 dla Romy. Na następną groźną akcję przyszło nam czekać do 55 minuty, kiedy to Taddei uderzał piłkę z obrębu pola karnego. Pewnie bramkarz Atalanty. Roma trochę osłabła. Jednak już po chwili wyszła z zabójczym kontratakiem. Z piłką zabrał się Taddei. Wystawił ją dla Eto'o a ten pięknym strzałem z 20 m zdobył gola. Atalanta nie miała już nic do stracenia. Atakowała i... kiedy to Tiribocchi znalazł się w sytuacji sam na sam nie mógł spudłować. I nie spudłował. 2:1 dla Romy. Zrobiło się groźnie dla Romy. Trener postanowił grać nieco bardziej defensywnie. W tym celu zdjął z boiska De Rossiego, w którego miejsce pojawił się Gago. Ale Roma nie chciała grać defensywnie i z animuszem ruszyła do ataku. Keita podał do Taddei'a. Ten po okiwaniu dwóch obrońców posłał piłkę do siatki. To był decydujący cios. Roma wygrała mecz 3:1 i uplasowała się na pierwszym miejscu w tabeli.

Najlepszy na boisku:


Samuel Eto'o 9/10: Był po prostu wszędzie: w ataku, w pomocy a nawet momentami na obronie. Rozgrywał, strzelał a także jak wcześniej wspomniałem wspomagał blok defensywny w trudnych momentach. Ponadto zdobył pięknego gola. Jednym słowem ciągnął Romę do przodu. Oby tak dalej Eto'o. Oby tak dalej.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2012, 18:01:23 wysłana przez TracePL »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Zapraszam do komentowania!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 16, 2012, 14:31:23 »
Ocipiałeś chyba Cię z tymi transferami. Kariera stała się tak nierealna, że straciła sens i to do takiego stopnia, że odechciewa się już czytać...

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Zapraszam do komentowania!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 16, 2012, 14:59:18 »
Ocipiałeś chyba Cię z tymi transferami. Kariera stała się tak nierealna, że straciła sens i to do takiego stopnia, że odechciewa się już czytać...
Transfery moim zdaniem są dobre. A poza tym to one nie liczą się tak bardzo podczas opisywania kariery. Wiadomo są ważne ale nie aż tak żeby przez nie nie czytać bądź czytać czyjąś karierę.

Offline Mac-PC

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2010r.
Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Atalanta rozgromiona!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 16, 2012, 15:14:45 »
Początek w miarę udany, szkoda tylko, że tak ubogi opis spotkania. Pisz więcej, rozwijaj zdania, w dodatku piszesz ogromną czcionką, a 6 linijek to trochę mało.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by TracePL | Pierwsza kolejka Serie A! | Atalanta rozgromiona!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 16, 2012, 15:14:45 »