Autor Wątek: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012  (Przeczytany 55147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Slay

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #240 dnia: Lipiec 25, 2012, 11:40:05 »
Mecze finałowe zapowiadają się niezwykle ciekawie. W wielkim finale dopinguję Holendrom nie ze względu na to, że pałam do nich sympatią, ale z tego, że nie lubię gry Niemców. Moim zdaniem bardziej emocjonującym spotkaniem może być mecz o trzecie miejsce. Spośród dwóch reprezentacji, które zagrają w tym meczu do zwycięstwa typowałbym Argentynę, ponieważ bardzo lubię tą reprezentację, ale całym sercem jestem również z Polakami do czego zmusza mnie mój patriotyzm  ;)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #241 dnia: Lipiec 26, 2012, 15:11:40 »
#50



Mecz o trzecie miejsce
4 sierpnia, 17:00, Liverpool (Anfield)



Polska – Argentyna 1:3 (1:3)

J. Kosecki (28’) – Canete (12’, 27’), Insua (32’)

Zawodnik meczu: Lamela (7.5)
Żółta kartka: Kołodziejczak

Argentyna na najniższym stopniu podium


Pomimo niewielkiego zaangażowania włożonego w mecz Argentyńczycy bez problemów pokonali Polaków 3:1. Dwie bramki strzelił Ezequiel Canete. Dla biało-czerwonych była to niepowtarzalna szansa na medal na młodzieżowej imprezie i zarazem najwyższa porażka odniesiona na angielskich boiskach.

Na kilometr widać było, że "Albicelestes" konstruowali swoje akcje od niechcenia. Ospałość w prowadzeniu gry wystarczyła jednak do rozpracowania Polaków, których po raz kolejny przerosła ranga spotkania. Erik Lamela po ładnej akcji i zejściu do środka mógł wpisać się na listę strzelców już w 7. minucie meczu, ale nieznacznie się pomylił i piłka o kilka centymetrów minęła bliższy słupek bramki Sandomierskiego. Pięć minut później Argentyńczycy mieli trochę więcej szczęścia. Po kolejnej kontrze w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Salvio, który jednak uderzył w sam środek. Polak nie miał problemów z odbiciem piłki. Po chwili dopadł do niej Canete i ją dobił. Tym razem Sandomierski popełnił błąd i interwencja zupełnie mu nie wyszła. Futbolówka minęła jeszcze nieco zdezorientowanego Borysiuka i zatrzepotała w siatce. Po kwadransie ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0. Erik Lamela podał do stojącego na linii pola karnego Salvio, który nieczysto trafił w piłkę. To paradoksalnie otworzyło szansę Canete na oddanie strzału. Pomocnik "Albicelestes" uderzył nożycami i po raz drugi w tym meczu pokonał Sandomierskiego, który w tej sytuacji był bezradny. Polacy szybko zniwelowali przewagę rywali, zdobywając bramkę kontaktową. Jankowski podał do Możdżenia, który wystawił piłkę Koseckiemu. Napastnik warszawskiej Legii minął dwóch rywali i wykorzystał sytuację sam na sam z Chichizolą. Argentyńczycy jednak nie próżnowali i odpowiedzieli równie szybko. W 31. minucie po dośrodkowaniu Javiera Pastore z rzutu rożnego skutecznie główkował Emiliano Insua. Sandomierski odbił piłkę, ale nie zdołał utrzymać jej na placu gry.

Tuż po wejściu na boiska bliski pogrążenia Polaków był Bellone, ale jego płaski strzał został bez większych problemów sparowany przez polskiego bramkarza. Argentyńczycy uznali, że dwubramkowa przewaga im wystarczy i nie podejmowali już praktycznie żadnych prób stwarzania zagrożenia pod bramką Sandomierskiego. Polacy usiłowali wykorzystać zrezygnowanie "Albicelestes", ale podcięte trzema bramkami w plecy skrzydła dały o sobie znać. Mecz był nudny do tego stopnia, że część kibiców opuściła stadion jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego. I to bynajmniej nie po to, by nie musieć przebijać się przez tłum w drodze do własnego samochodu.

"Albicelestes" nawet specjalnie nie celebrowali zdobycia brązowych medali. Z uśmiechami na ustach podziękowali swoim kibicom za doping przez cały turniej, a potem ze zwieszonymi głowami odebrali swoje nagrody. Zrozpaczeni Polacy długo nie opuszczali murawy boiska. Tylko kapitan, Mateusz Klich zszedł do szatni zaraz po zakończeniu spotkania.

Zmiany: Polska: 59’ Tymiński za Borysiuka, 81’ Hołota za Możdżenia; Argentyna: 59’ F. Fernandez za Rojo, 81’ M. Bellone za Pastore, 86’ Piatti za Salvio.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Powtórki:
(kliknij w link, aby obejrzeć)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0

Slay

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #242 dnia: Lipiec 26, 2012, 15:36:20 »
No nie powiem, troszkę szkoda mi Polski, ale trzeba powiedzieć, że czwarte miejsce na takim turnieju to i tak sukces. Z drugiej strony cieszę się, że wygrała Argentyna. W meczu była drużyną lepszą, która zasługiwała na to zwycięstwo. Fajnie również, że Polska turniej zakończyła honorowo trafiając do bramki rywala. Teraz z niecierpliwością czekam na finał  :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #243 dnia: Lipiec 26, 2012, 15:44:12 »
Kapitanem według składów był Krystian Zolnierewicz a nie Mateusz Klich jak to podałeś :)
Nie ma co się dziwić. Polska osiągnęła spory sukces zajmując to czwarte miejsce. Argentyna..mierzyli w zwycięstwo, fantastyczna linia ofensywna tego zespołu. Zawodnicy o bajecznej technice jak Salvio, Lamela czy Pastore ale niestety z tyłu już znacznie słabiej wygląda ta ekipa i to był chyba główny powód tej porażki Argentyny w półfinale z Holandią.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #244 dnia: Lipiec 27, 2012, 00:48:31 »
Kapitanem według składów był Krystian Zolnierewicz a nie Mateusz Klich jak to podałeś :)
Niby tak, ale tak się złożyło, że raz jeden z nich jest kapitanem, a raz drugi, więc w sumie nie wiem, który jest tym podstawowym.

#51



Finał
5 sierpnia, 21:00, Londyn (Wembley)



Niemcy – Holandia 4:2 (2:0)

Bargfrede (2’), Sukuta-Pasu (36’), Toprak (48’), Kroos (74’) – Kuiper (78’, 87’)

Zawodnik meczu: Kuiper (7.0)
Żółte kartki: Diekmeier, Kroos – van Wolfswinkel, Nuytinck, Stockentree
Czerwona kartka: J. Koch (86’, za faul taktyczny)
Kontuzja: Contento (12’)

Niemcy Młodzieżowymi Mistrzami Świata!


Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w 2012 roku dobiegły końca. Kończący je finał, w którym Niemcy pokonali Holendrów 4:2, wzbudził mieszane uczucia. Kibice zobaczyli co prawda wiele bramek, ale chyba każdy spodziewał się, że ten mecz będzie bardziej zacięty. Zdobywcy trofeum prowadzili już 4:0 i tylko zryw "Pomarańczowych" w końcowych minutach pozwolił im zachować choć cień honoru.

Koszmar jednych i piękny sen drugich zaczął się na dobre już w 2. minucie. Sven Bender przejął piłkę na lewym skrzydle, przebiegł kilka metrów i dośrodkował wprost na głowę Philippa Bargfredego, który nie mógł zmarnować tak doskonałej okazji. Niemcy wściekle atakowali. Nie odpuszczali ani na chwilę - tak, jakby chcieli zabiegać rywali na śmierć. Drugi gol, który miał miejsce w 35. minucie, padł w niemal identyczny sposób, co pierwszy. Różnica polega na tym, że dośrodkowujący tym razem Toni Kroos uczynił to z przeciwnej flanki, a Sukuta-Pasu nie był pilnowany przez żadnego holenderskiego obrońcę. Hobie Verhulst znowu mógł mieć pretensje do własnej defensywy. Czarnoskóry napastnik reprezentacji Niemiec strzelił tym sposobem swoją trzecią bramkę na tym turnieju.

Tuż po przerwie doszło do kuriozum - Niemcy za sprawą Topraka wyszli na prowadzenie 3:0 i była to trzecia bramka zdobyta głową w tym meczu. Swoją drugą asystę zaliczył Toni Kroos, który popisał się świetnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Ten cios wydawał się być zabójczy dla Holendrów. Niby niewiele na boisku się zmieniło i "Pomarańczowi" nie mieli ani mniej, ani więcej do powiedzenia Niemcom niż dotychczas, ale czas upływał, a oni nadal nie stworzyli sobie żadnej klarownej sytuacji do strzelenia gola. W 74' minucie swój świetny występ bramką na 4:0 zwieńczył Kroos. Wypuszczony w uliczkę przez Götzego znalazł się w sytuacji sam na sam i na raty pokonał Verhulsta. Nikt się nie spodziewał, że Nicky Kuiper, który kilka minut wcześniej zmienił Ricky'ego van Wolfswinkela, uratuje honor Holendrów - a jednak tak się stało. W 78' minucie zdobył - jak się wydawało - honorową bramkę dla swojej reprezentacji. Otrzymawszy długie i dokładne prostopadłe podanie od Luuka de Jonga początkowo został zatrzymany przez bramkarza, ale szybko odzyskał piłkę i skierował ją do siatki. Dziewięć minut później ponownie wpisał się na listę strzelców. Ponownie asystował de Jong, który skupił na sobie uwagę obrońców i wystawił piłkę swojemu niedawnemu klubowemu koledze, który huknął jak z armaty i pozostawił Baumanna bez szans na skuteczną interwencję. W międzyczasie czerwoną kartkę za powstrzymanie wybiegającego na wolne pole Siema de Jonga otrzymał Julian Koch, jednak nie miała ona zauważalnego wpływu na grę Niemców - gol, który stracili chwilę później nie był przykrym skutkiem przewagi liczebnej Holendrów.

Niemcy zostali pierwszymi w historii Mistrzami Świata do lat 21. Jak się okazało tuż po meczu, były to jedyne mistrzostwa, gdyż FIFA planuje powrót do standardowej kategorii wiekowej - mistrzostw 20-latków. Typowe młodzieżówki będą walczyć jedynie o Mistrzostwo Europy. W cieniu swoich wschodnich sąsiadów znaleźli się załamani, przygnębieni i niedowierzający Holendrzy. Aż szkoda, że tylko dwóch z nich: Verhulst i Kuiper nie muszą się wstydzić swojej gry w meczu, który dla nich wszystkich miał być najważniejszy w karierze.

Zmiany: Niemcy: 12’ Wollscheid za Contento, 62’ Holtby za Reusa, 67’ Koch za Diekmeiera; Holandia: 67’ S. de Jong za Barazite i Kuiper za van Wolfswinkela, 84’ A. Bannink za Stockentree.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Powtórki:
(kliknij w link, aby obejrzeć)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 27, 2012, 09:52:06 »
Zacząłeś we wrześniu ubiegłego roku i w końcu zakończyłeś ;) Szacun za wytrwałość.
Ciekaw jestem co teraz wymyślisz  ;)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #246 dnia: Lipiec 27, 2012, 12:20:03 »
Po cichu liczyłem na brąz Polaków, bo nadzieje były ogromne i szanse całkiem realne. Okazało się, że Argentyńczycy nawet medale potrafią zdobywać od niechcenia i dużo trudności nie sprawiło im zaaplikowanie tych trzech bramek. Wielka szkoda, ale też duży sukces reprezentacji Polski, bo zaszli naprawdę daleko.
Już przy zapowiedziach przedmeczowych można było w ciemno typować mistrza. Holendrzy pewnie nie tylko fizycznie, ale i psychicznie zmęczeni przez atmosferę panującą w szatni. Tytuł jak najbardziej dla Niemców zasłużony, zostawili całe swoje serce na boisku i zagrali niesamowite zawody.
Także czekam na kolejny Twój wątek :)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 04, 2012, 22:15:19 »
Najlepszy turniej na forum. Przede wszystkim wielkie gratulacje należą się Tobie za to, że ukończyłeś turniej. Trwał on rok... cóż, ale warto było śledzić, bo były emocje i było co oglądać. Bardzo bym sobie marzył widzieć kolejną imprezę organizowaną przez Ciebie w najbliższym czasie. Super turniej, a ja ciesze się podwójnie, że moja praca nie poszła na marne i mogła się do czegoś przydać. :)

Po drugim półfinale dałem taką notkę, że chciałbym żeby turniej wygrała ekipa Niemiec. Fajnie, że to się spełniło. Zagrali w finale bardzo dobrze. Ogólnie mecz był bardzo emocjonujący, mimo że na placu gry wyraźnie panowała jedna ekipa. Kibice nie mogli narzekać. Nie często się zdarza, by w finale tak prestiżowych rozgrywek padło aż 6 bramek. Niemcy zagrali najlepszy mecz na tych mistrzostwach. Mieli swoje wzloty i upadki i cieszy to, że na to najważniejsze spotkanie potrafili się spiąć i pokazać na co ich stać, pokazać swój najlepszy futbol, fajnie.

Cóż, brawa dla ekipy Niemiec i Holandii za awans do finału i walkę, bo nie można powiedzieć, że Oranje nie walczyło. Pochwały należy się też naszym zawodnikom. Zajęcie 4 miejsca na MŚ to jest nie lada sukces, naprawdę. Ogólnie takie imprezy pokazują, kto ew. może być potentatem w piłkarskim świecie w najbliższych latach, kto ma teraz uzdolnioną młodzież, która będzie rywalizować w dorosłej piłce już niedługo. Boje się, że występ Biało-Czerwonych to jednorazowy wyskok. Obym się mylił...

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 05, 2012, 12:07:38 »
#52



Podsumowanie turnieju
Nie jest to podsumowanie ostatniego etapu rozgrywek (z jednym wyjątkiem), tylko wszystkich razem wziętych.



Rozmowa z Tonim Kroosem, kapitanem reprezentacji Niemiec i człowiekiem, który jako pierwszy wzniósł puchar Młodzieżowych Mistrzostw Świata.

Jak wrażenia? Ochłonęliście już wszyscy?
Chyba nie do końca. Trener pozwolił nam świętować ten sukces aż do białego rana, ale chyba żaden z nas nie ma jeszcze dość. Nie sprawdzałem, jak czują się moi koledzy, ale w każdym razie ja wciąż cieszę się z tego trofeum tak, jak zaraz po ostatnim gwizdku sędziego.

Jako kapitan musiał być pan szczególnie dumny z sukcesu. Zwłaszcza, że to panu przypadł przywilej podniesienia pucharu jako pierwszy.
To bardzo miłe uczucie i nie mam nic przeciwko temu, by pojawiało się w mojej karierze piłkarskiej nie raz. Wcześniej zdobywałem trzecie i czwarte miejsca, więc możliwość stania na najwyższym stopniu podium to dla mnie nowe doświadczenie. Piłka nożna to gra zespołowa i sztuka połączenia wielu indywiualności w jeden sprawnie działający organizm, ale sądzę, że to kapitan trzyma ją w ryzach, dlatego jestem z siebie zadowolony, bo widocznie dobrze wykonałem powierzone mi przz selekcjonera zadania.

Jeśli zostanie pan w Bayernie, może już niedługo powtórzy pan ten egzamin. Tym razem w roli kapitana klubu.
Nie mam zamiaru nigdzie ruszać się z Bawarii, a już szczególnie za granicę, więc jeśli trener da mi kredyt zaufania i uzna, że nikt nie nada się do tej roli bardziej ode mnie, chętnie podejmę wyzwanie. Trzeba się tylko pozbyć Philippa Lahma i Bastiana Schweinsteigera (śmiech). Opaska kapitana Bayernu byłaby spełnieniem moich marzeń. Wychowałem się w tym klubie i chciałbym zakończyć w nim karierę - chyba, że zarząd uzna, że już mnie nie potrzebuje. Wtedy życie potoczy się nowymi torami.

Z pozbyciem się Schweinsteigera chyba nie powinno być problemu. Często jest pan do niego porównywany, więc może odda opaskę kapitańską po dobroci...
Najpierw musi ją przejąć od Philippa Lahma, a na to się na razie nie zanosi. Póki co staram się o tym nie myśleć, bo to jeszcze odległe czasy. Nie wiadomo, co się może wydarzyć w ciągu następnych kilku lat. Równie dobrze mogę doznać jakiegoś poważnego urazu albo zostać zmuszony do zmiany klubu.

Słyszał pan, że to był jedyny turniej tego typu?
Cóż, ja i tak nie mógłbym wziąć udziału w następnym, więc ta informacja mnie specjalnie nie przejmuje. Wydaje mi się, że młodsze chłopaki, które marzą o laurach i medalach na imprezach rangi światowej również nie powinni się załamywać, bo zostają im Mistrzostwa Europy, a Puchar Świata nadal będzie rozgrywany, tyle że w rok młodszej kategorii. Nie ma tu żadnej tragedii.

Nie szkoda panu Holendrów?
Tylko jedna reprezentacja może sięgnąć po złoto i okazaliśmy się nią my, więc raczej nie bardzo. Grali bardzo dobrze i do szczęścia zabrakło bardzo niewiele, ale pokonaliśmy ich w uczciwej walce i chyba nie ma powodu, by o tym dalej rozmawiać.

Jak pan myśli: czy dobrymi występami na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata zaprocentował pan u Juppa Heynckesa?
Nie sądzę. To znaczy, nie mam na myśli tego, że trenera w ogóle nie obchodzą te rozgrywki, tylko to, że moim zdaniem udowodniłem już swoją wartość i nie potrzebuję występów w reprezentacji, by poprawić swoją sytuację w klubie. Czuję, że trener mi ufa, nie zawodzi się na mnie i to mi na razie wystarczy.

To prawda. Miał pan przecież kilka asyst w ubiegłym sezonie.
Naewet ich nie liczyłem. Zresztą, moim zdaniem asysty nie są tak ważne jak gole, bo bramka bez ostatniego podania jest możliwa, a asysta bez gola już nie. Sądzę, że na większe uznanie zasługują ci moi koledzy z Bayernu, którzy strzelili ich dużo.

Nie przesadza pan czasami? Był pan w czołówce najlepiej podających w ostatniej odsłonie Ligi Mistrzów.
To dla mnie bez znaczenia. Oczywiście cieszę się, że pomogłem kolegom strzelić kilka ważnych goli, ale ostatnie słowo należało jednak do nich. To oni bez niczyjej pomocy musieli postawić kropkę nad i. Nie miałem żadnego wpływu na to, czy im się powiodło, czy też nie.

Czego panu życzyć w następnym sezonie?
Chciałbym, żeby Bayern odzyskał Mistrzostwo Niemiec. Ucieszyłbym się także ze zwycięstwa w Lidze Mistrzów, ale za nasz priorytet uważam obecnie zdetronizowanie Borussi Dortmund. Zależy mi także na tym, by reprezentacja Niemiec dobrze rozpoczęła eliminacje do Mistrzostw Świata w Brazylii.

Dziękuję za rozmowę.
To dla mnie drobiazg.

Statystyki



Rozegrane mecze: 66
Najwyższe zwycięstwo: Brazylia – Portugalia 4:1, Holandia - Szwajcaria 4:1, Niemcy - Belgia 3:0
Najwyższy remis: Holandia – Francja 4:4
Najwięcej bramek w meczu: Holandia – Francja 4:4
Najmniej bramek w meczu: Włochy – Polska 0:0

Zwycięstwa gospodarzy: 28
Zwycięstwa gości: 16
Remisy: 22

Ilość bramek: 236 (3,58 gola na mecz)
Grupa A: 34 bramki (3,4 gola na mecz)
Grupa B: 27 bramek (2,7 gola na mecz)
Grupa C: 46 bramek (4,6 gola na mecz)
Grupa D: 49 bramek (4.9 gola na mecz)

Grupa E: 23 bramki (3,83 gola na mecz)
Grupa F: 15 bramek (2,5 gola na mecz)
Grupa G: 17 bramek (2,83 gola na mecz)

Ćwierćfinały: 13 bramek (3,25 gola na mecz)
Półfinały: 2 bramki (1 gol na mecz)
Mecze finałowe: 10 bramek (5 goli na mecz)

Częstotliwość padania wyników:
11 razy – 2:1
10 razy – 2:2
9 razy – 1:0
7 razy – 3:2
6 razy – 1:1, 3:1
4 razy – 2:0
3 razy – 4:3, 4:2
2 razy – 3:3, 4:1
1 raz – 0:0, 4:4, 3:0

Częstotliwość padania bramek (dla gospodarzy/dla gości):
0-15 min: 19/16
16-30 min: 19/15
31-45 min: 19/22
46-60 min: 22/13
61-75 min: 19/20
76-90 min: 31/18

Bramki dla gospodarzy: 129
Bramki dla gości: 104



Klasyfikacja strzelców:

9 goli
Mario Gavranović

5 goli
Neymar
Nassim Ben Khalifa
Toni Kroos
Nicky Kuiper

4 gole
Hiroshi Ibusuki
Ganso
Daniel Aleksić
Alexander Esswein
Emmanuel Riviere

3 gole
Sadat Bukari
Theo Walcott
Eduardo Salvio
Javier Pastore
Ezequiel Canete
Jelle Vossen
Romelu Lukaku
Giovanni dos Santos
Mateusz Klich
Jakub Kosecki
Moussa Sissoko
Jonathan Reis
Luuk de Jong
Richard Sukuta-Pasu

2 gole
Mario Balotelli
Mustafa Amini
Chris Herd
Kostas Barbarouses
Eden Hazard
Nacer Chadli
Michał Kucharczyk
Maciej Jankowski
Mario Götze
Andre Schürrle
Sone Aluko
Valentin Stocker
Siem de Jong
Florian Jozefzoon
Nacer Barazite
Patrick van Aanholt
Wilson Eduardo
Pablo Cepellini
Abel Hernandez
Aleksandr Minchenkov
Alan Dzagoev
Sloan Privat
Franck Tabanou
Shinji Kono
Daniel Parejo
Davide Santon
Matias Schelotto
Daniel Villalva
Erik Lamela

1 gol
Andre
Lucas Piazon
Welinton
Sidnei
Aleksandr Ignjovski
Milan Milanović
Filip Djuricić
Slavko Perović
Adem Ljajić
Stefan Scepović
Nicolas Lodeiro
Shinji Kagawa
Takashi Usami
Jason Hoffman
Mate Dugandzić
Sebastian Ryall
Yannis Tafer
Antoine Griezmann
David N’Gog
Mamadou Sakho
Yohan Mollo
Armand Traore
Jonathan dos Santos
Juan Antonio Ocampo
Miguel Ángel Ponce
Marco Fabian
Taras Burlak
Igor Cheminava
Pavel Yakovlev
Emir Makhmudov
Yassine El Ghanassy
Mehdi Carcela-Gonzalez
Fabio Faria
Andre Pinto
Romeu Ribeiro
Pizzi
Nosa Igiebor
Julian Koch
Lewis Holtby
Marko Marin
Philip Bargfrede
Ömer Toprak
Rodney Sneijder
Vurnon Anita
Luc Castaignos
Zakaria Labyad
Ricky van Wolfswinkel
Jeffrey Bruma
Alberto Botia
Emilio Nsue
Victor Ruiz
Thiago
Rodrigo
Bojan
Ander Herrera
Artur Sobiech
Tomasz Kupisz
Fabio Borini
Stephan El Shaarawy
Jacopo Sala
David Addy
Solomon Asante
Facundo Bertoglio
Pablo Piatti
Marcus Rojo
Emiliano Insua
Victor Moses
Kyle Walker
Daniel Sturridge
Jack Wilshere
Jack Rodwell
Danny Welbeck
Jordan Henderson
Connor Wickham
Haris Seferović
Xherdan Shaqiri

+ 7 bramek samobójczych
Taulant Xhaka
J.R. Partida
Dedryck Boyata
Franco Zuculini
Bram Nuytinck
Raphaël Varane
Bastian Oczipka



Klasyfikacja asystentów:

5 asyst:
Lucas Piazon
Toni Kroos

4 asysty:
Emmanuel Riviere
Franck Tabanou
Nassim Ben Khalifa
Mario Gavranović
Marko Marin

3 asysty:
Stephan El Shaarawy
Granit Xhaka
Kevin Strootman
Javier Pastore

2 asysty:
Dragoljub Srnić
Filip Djuricić
Danny Welbeck
Marc Albrighton
Daniel Sturridge
Dominic Adiyiah
Daniel Parejo
Takashi Usami
Kostas Barbarouses
Philipp Bargfrede
Carlos Vela
Romelu Lukaku
Bram Nuytinck
Georginio Wijnaldum
Luuk de Jong
Alex Teixeira
Maciej Jankowski
Jakub Kosecki
Ezequiel Canete
Pablo Piatti

1 asysta:
Neymar
Jonathan Reis
Douglas Costa
Eugene Salami
Lukman Haruna
Frank Temile
Nathan Delfonueso
Miguel Rosa
Wilson Eduardo
Jordan Ayew
Sadat Bukari
Tomasz Hołota
Bartosz Sobotka
Mateusz Możdżeń
Bojan
Emilio Nsue
Ezequiel Calvente
Matias Schelotto
Davide Santon
Federico Rodriguez
Adrian Gunino
Abel Hernandez
Eduardo Salvio
Facundo Bertoglio
Ezequiel Munoz
Matteo Tosetti
Haris Seferović
Xherdan Shaqiri
Hrvoje Bukovski
Keigo Higashi
Hiroshi Ibusuki
Shinji Kagawa
Mustafa Amini
Rostyn Griffiths
Jason Hoffman
Sebastian Ryall
Bastian Oczipka
Sven Bender
Mario Götze
Jorge Enriquez
Ulises Davila
Jonathan dos Santos
Alan Gatagov
Pavel Yakovlev
Nika Piliev
Nathan Kabasele
Ritchie de Laet
Nacer Chadli
Eden Hazard
Siem de Jong
Yohan Mollo
Moussa Sissoko
Marco Fossati
Mario Balotelli
Slavko Perović
Nikola Gulan
Leroy Fer
Ricky van Wolfswinkel
Vurnon Anita
Nacer Barazite



Klasyfikacja kanadyjska (gole/asysty):

13 punktów:
Mario Gavranović (9/4)

10 punktów:
Toni Kroos (5/5)

9 punktów:
Nassim Ben Khalifa (5/4)

8 punktów:
Emmanuel Riviere (4/4)

6 punktów:
Neymar (5/1)
Lucas Piazon (1/5)
Franck Tabanou (2/4)
Javier Pastore (3/3)

5 punktów:
Hiroshi Ibusuki (4/1)
Marko Marin (1/4)
Romelu Lukaku (3/2)
Ezequiel Canete (3/2)
Luuk de Jong (3/2)
Nicky Kuiper (5/0)
Jakub Kosecki (3/2)

4 punkty:
Stephan El Shaarawy (1/3)
Sadat Bukari (3/1)
Kostas Barbarouses (2/2)
Eduardo Salvio (3/1)
Moussa Sissoko (3/1)
Ganso (4/0)
Jonathan Reis (3/1)
Daniel Aleksić (4/0)
Daniel Parejo (2/2)
Granit Xhaka (0/4)
Alexander Esswein (4/0)
Maciej Jankowski (2/2)
Kevin Strootman (1/3)

3 punkty:
Theo Walcott (3/0)
Daniel Sturridge (1/2)
Danny Welbeck (1/2)
Wilson Eduardo (2/1)
Abel Hernandez (2/1)
Takashi Usami (1/2)
Mustafa Amini (2/1)
Nacer Chadli (2/1)
Jelle Vossen (3/0)
Eden Hazard (2/1)
Siem de Jong (2/1)
Nacer Barazite (2/1)
Giovanni dos Santos (3/0)
Mateusz Klich (3/0)
Davide Santon (2/1)
Matias Schelotto (2/1)
Mario Balotelli (2/1)
Pablo Piatti (1/2)
Filip Djuricić (1/2)
Mario Götze (2/1)
Philip Bargfrede (1/2)
Richard Sukuta-Pasu (3/0)

2 punkty:
Dragoljub Srnić (0/2)
Slavko Perović (1/1)
Sone Aluko (2/0)
Dominic Adiyiah (0/2)
Michał Kucharczyk (2/0)
Andre Schürrle (2/0)
Facundo Bertoglio (1/1)
Daniel Villalva (2/0)
Erik Lamela (2/0)
Jason Hoffman (1/1)
Sebastian Ryall (1/1)
Chris Herd (2/0)
Carlos Vela (0/2)
Jonathan dos Santos (1/1)
Bram Nuytinck (0/2)
Georginio Wijnaldum (0/2)
Florian Jozefzoon (2/0)
Vurnon Anita (1/1)
Ricky van Wolfswinkel (1/1)
Patrick van Aanholt (2/0)
Yohan Mollo (1/1)
Sloan Privat (2/0)
Valentin Stocker (2/0)
Haris Seferović (1/1)
Xherdan Shaqiri (1/1)
Pablo Cepellini (2/0)
Aleksandr Minchenkov (2/0)
Alan Dzagoev (2/0)
Pavel Yakovlev (1/1)
Shinji Kono (2/0)
Shinji Kagawa (1/1)
Bojan (1/1)
Emilio Nsue (1/1)
Alex Teixeira (0/2)

1 punkt:
Nathan Delfonueso (0/1)
Jack Wilshere (1/0)
Jack Rodwell (1/0)
Victor Moses (1/0)
Kyle Walker (1/0)
Jordan Henderson (1/0)
Connor Wickham (1/0)
Frank Temile (0/1)
Eugene Salami (0/1)
Lukman Haruna (0/1)
Nosa Igiebor (1/0)
Jordan Ayew (0/1)
David Addy (1/0)
Solomon Asante (1/0)
Miguel Rosa (0/1)
Fabio Faria (1/0)
Andre Pinto (1/0)
Romeu Ribeiro (1/0)
Fabio Faria (1/0)
Pizzi (1/0)
Fabio da Silva (0/1)
Andre (1/0)
Welinton (1/0)
Sidnei (1/0)
Douglas Costa (0/1)
Aleksandar Ignjovski (1/0)
Milan Milanović (1/0)
Adem Ljajić (1/0)
Stefan Scepović (1/0)
Nikola Gulan (0/1)
Tomasz Hołota (0/1)
Bartosz Sobotka (0/1)
Artur Sobiech (1/0)
Tomasz Kupisz (1/0)
Mateusz Możdżeń (0/1)
Victor Ruiz (1/0)
Thiago (1/0)
Rodrigo (1/0)
Ander Herrera (1/0)
Alberto Botia (1/0)
Ezequiel Calvente (0/1)
Fabio Borini (1/0)
Jacopo Sala (1/0)
Marco Fossati (0/1)
Federico Rodriguez (0/1)
Adrian Gunino (0/1)
Nicolas Lodeiro (1/0)
Ezequiel Munoz (0/1)
Marcus Rojo (1/0)
Emiliano Insua (1/0)
Matteo Tosetti (0/1)
Hrvoje Bukovski (0/1)
Keigo Higashi (0/1)
Rostyn Griffiths (0/1)
Mate Dugandzić (1/0)
Julian Koch (1/0)
Lewis Holtby (1/0)
Bastian Oczipka (0/1)
Sven Bender (0/1)
Ömer Toprak (1/0)
Jorge Enriquez (0/1)
Ulises Davila (0/1)
Marco Fabian (1/0)
Juan Antonio Ocampo (1/0)
Miguel Ángel Ponce (1/0)
Alan Gatagov (0/1)
Nika Piliev (0/1)
Taras Burlak (1/0)
Emir Makhmudov (1/0)
Igor Cheminava (1/0)
Nathan Kabasele (0/1)
Ritchie de Laet (0/1)
Yassine El Ghanassy (1/0)
Mehdi Carcela-Gonzalez (1/0)
Yannis Tafer (1/0)
Antoine Griezmann (1/0)
David N’Gog (1/0)
Mamadou Sakho (1/0)
Armand Traore (1/0)
Rodney Sneijder (1/0)
Luc Castaignos (1/0)
Zakaria Labyad (1/0)
Leroy Fer (0/1)
Jeffrey Bruma (1/0)
" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 05, 2012, 12:08:35 »
#53



Podsumowanie turnieju - część druga



Klasyfikacja dyscyplinarna:
(1 pkt za żółtą kartkę, 3 pkt za dwie żółte w jednym meczu, 5 pkt za natychmiastową czerwoną)

6 punktów:
Breno (1/0/1)
Taras Burlak (1/0/1)
François Affolter (1/0/1)
Matija Nastasić (1/0/1)
Axel Witsel (1/0/1)
Holger Badstuber (1/0/1)

5 punktów:
Erik Lamela (0/0/1)
James Brown (0/0/1)
Maciej Sadlok (0/0/1)
Filipe Brigues (0/0/1)
Sven Zimmermann (0/0/1)
Evgeniy Makeev (0/0/1)
Dragojlub Srnić (0/0/1)
Eliaquim Mangala (0/0/1)
Ömer Toprak (0/0/1)
Julian Koch (0/0/1)

4 punkty:
Chimezie Mbah (1/1/0)
Joel Obi (1/1/0)

3 punkty:
Ezequiel Munoz (0/1/0)
Tom Cleverley (0/1/0)
Dennis Diekmeier (3/0/0)

2 punkty:
Daniel Opare (2/0/0)
Janick Kamber (2/0/0)
Pajtim Kasami (2/0/0)
Romeu Ribeiro (2/0/0)
Leroy Fer (2/0/0)
Mitch Stockentree (2/0/0)
Vadis Odjidja (2/0/0)
Mamadou Sakho (1/0/0)
Jean-Armel Kana-Biyik (2/0/0)
Toby Alderweireld (2/0/0)
Bartosz Rymaniak (2/0/0)

1 punkt:
Emmanuel Anyanwu (1/0/0)
Njoku Emeka (1/0/0)
Abdul Jeleel Ajagun (1/0/0)
Sandro (1/0/0)
Fabio da Silva (1/0/0)
Philippe Coutinho (1/0/0)
Douglas Costa (1/0/0)
Airton (1/0/0)
Sidnei (1/0/0)
Wellinton (1/0/0)
Lucas Piazon (1/0/0)
Rafael (1/0/0)
Gabrielle Angella (1/0/0)
Michele Camporese (1/0/0)
Federico Casarini (1/0/0)
Luca Caldirola (1/0/0)
Giuseppe Bellusci (1/0/0)
Marco Fossati (1/0/0)
Juan Dos Santos (1/0/0)
Marcos Rojo (1/0/0)
Facundo Bertoglio (1/0/0)
Takahito Soma (1/0/0)
Shinji Kono (1/0/0)
Mustafa Amini (1/0/0)
Dean Bozanić (1/0/0)
Rostyn Griffiths (1/0/0)
Angel Partida (1/0/0)
J. R. Partida (1/0/0)
Cristian Perez (1/0/0)
Sebastian Pasrshivlyuk (1/0/0)
Igor Cheminava (1/0/0)
Pavel Yakovlev (1/0/0)
Ritchie de Laet (1/0/0)
Nacer Chadli (1/0/0)
Fabio Faria (1/0/0)
Diogo Rosado (1/0/0)
Andre Ayew (1/0/0)
Frank Deen Salihu (1/0/0)
Jonathan Mensah (1/0/0)
Mikel San Jose (1/0/0)
Ander Herrera (1/0/0)
Michał Kucharczyk (1/0/0)
Tomasz Kupisz (1/0/0)
Artur Sobiech (1/0/0)
Łukasz Tymiński (1/0/0)
Timothee Kolodziejczak (1/0/0)
Abel Hernandez (1/0/0)
Pablo Cepellini (1/0/0)
Adrian Gunino (1/0/0)
Bastian Oczipka (1/0/0)
Lewis Holtby (1/0/0)
Philipp Wollscheid (1/0/0)
Mario Götze (1/0/0)
Toni Kroos (1/0/0)
Siem de Jong (1/0/0)
Jeffrey Bruma (1/0/0)
Luuk de Jong (1/0/0)
Ricky van Wolfswinkel (1/0/0)
Bram Nuytinck (1/0/0)
Milan Kosanović (1/0/0)
Alen Stevanović (1/0/0)
Aleksandar Miljković (1/0/0)
Aleksander Ignjovski (1/0/0)
Radosav Petrović (1/0/0)
Filip Djuricić (1/0/0)
Nemanja Gudelj (1/0/0)
Jack Wilshere (1/0/0)
Chris Smalling (1/0/0)
Michele Morganella (1/0/0)
Daniel Unal (1/0/0)
Raphaël Varane (1/0/0)
Cédric D'Ulivo (1/0/0)
Trippy Makonda (1/0/0)



Klasyfikacja bramkarska:
(rozegrane spotkania, ilość obronionych strzałów na liczbę strzałów celnych, strzały niecelne, skuteczność, strzały ogółem, puszczone gole)
Minimum pięć meczów wymagane jest do uwzględnienia w tym rankingu.

1. Leandro Chichizola: 8, 43/50+27=77, 86%, 7
2. Hobie Verhulst: 6, 36/44+28=72, 82%, 8
3. Neto: 7, 51/64+44=108, 80%, 13
4. Živko Živković: 6, 47/59+28=87, 80%, 12
5. David de Gea: 6, 26/33+30=63, 79%, 7
6.  Oliver Baumann: 6, 37/48+33=81, 77%, 9
7. Grzegorz Sandomierski: 6, 31/41+26=67, 76%, 10
8. Thibault Courtois: 8, 43/58+38=96, 74%, 15
9. Abdoulaye Diallo: 6, 33/46+31=77, 72%, 13
10. Andrea Seculin: 5, 20/29+18=47, 69%, 9
11. Roman Bürki: 6, 39/60+23=83, 66%, 21

Czyste konta:

2 razy:
Leandro Chichizola

1 raz:
Declan Rudd
Dele Ajiboye
Robert Dabuo
David de Gea
Andrea Seculin
Grzegorz Sandomierski
Michał Buchalik
Jhony da Silva
Thibaut Courtois
Abdoulaye Diallo
Hrvoje Bukovski
Neto
Oliver Baumann
Kevin Trapp

Passy bramkarskie (co najmniej 100 minut):
1. David de Gea – 240 minut (2.- 5. kolejka)
2. Leandro Chichizola – 180 minut (5. kolejka I FG - 2. kolejka II FG)
3. Oliver Baumann – 177 minut (3. kolejka II FG - finał)
4. Mark Halstead – 163 minuty (1. kolejka II FG - 2. kolejka II FG)
5. Jhony Da Silva – 162 minuty (4. - 5. kolejka)
6. Robert Dabuo – 152 minuty (1. - 3. kolejka)
7. Thibaut Courtois – 148 minut (4. kolejka I FG - 2. kolejka II FG)
8. Živko Živković – 148 minut (2. kolejka II FG - 3. kolejka II FG)
9. Declan Rudd – 141 minut (1. - 3. kolejka)
10. Hobie Verhulst – 140 minut (ćwierćfinał - finał)
11. Shuichi Gonda – 139 minut (2. - 3. kolejka)
12. Andrea Seculin – 139 minut (4. - 5. kolejka)
13. Abdoulaye Diallo – 138 minut (5. kolejka I FG - 2. kolejka II FG)
14. Kevin Trapp – 138 minuty (2. kolejka I FG - półfinał)
15. Dele Ajiboye – 134 minuty (2. - 4. kolejka)
16. Neto – 133 minuty (1. - 2. kolejka)
17. Leandro Chichizola – 133 minuty (3. kolejka II FG - półfinał)
18. Leandro Chichizola – 131 minut (3. - 4. kolejka)
19. Neto – 133 minuty (1 kolejka II FG. - 2. kolejka FG)
20. Michał Buchalik – 128 minut (2. kolejka II FG - trwa)
21. Hobie Verhulst – 128 minut (1. kolejka II FG - 2. kolejka II FG)
22. Oliver Baumann – 122 minuty (3. - 4. kolejka)
23. Grzegorz Sandomierski – 113 minut (2. kolejka - trwa)
24. Leandro Chichizola - 113 minut (półfinał - mecz o III miejsce)
25. Evgeniy Pomazan – 112 minut (2. - 3. kolejka)
26. Roman Bürki – 112 minut (4. - 5. kolejka)
27. Thibaut Courtois – 109 minut (2. - 3. kolejka)
28. Abdoulaye Diallo – 102 minuty (3. - 4. kolejka)

Najlepsza jedenastka


Leandro Chichizola - Może się pochwalić zdecydowanie najlepszymi statystykami spośród wszystkich bramkarzy, którzy wystąpili na MMŚ. Jako jedyny dwukrotnie zachował czyste konto, puścił niewiele goli i uplasował się w czołówce klasyfikacji najdłuższych bramkarskich pass bez puszczonego gola. Dodawał pewności nieobliczalnej linii defensywnej "Albicelestes".

Davide Santon - Chociaż Włosi odpadli stosunkowo wcześnie, żaden prawy obrońca nie pozostawił po sobie tak dobrego wrażenia. Niemal bezbłędny w obronie i groźny w ataku, co udowodnił zdobyciem dwóch bramek. Jeden z nielicznych Włochów, którzy nie zawiedli.

Marcus Rojo - Ostoja argentyńskiej obrony, która przez wiele osób została uznana najsłabszym ogniwem zespołu, który wywalczył brąz. Akurat do niego pretensji mieć nie można - w przeciwieństwie do swoich kolegów nie mylił się tak często, a w dodatku dołożył jednego gola, który pomógł wyeliminować reprezentację Hiszpanii i tym samym awansować do ćwierćfinału.

Bram Nuytinck - Przedstawiciel wicemistrzów świata. Sprawił, że po cieniu, który położył się na jego występie przeciwko Meksykowi, nie ma już śladu. Zaliczył dwie asysty i brał udział w konstruowaniu akcji, a przy tym nie pozostawiał napastnikom rywali wiele swobody.

Nicky Kuiper - Fenomen. Grając na lewej obronie strzelił aż 5 goli. Dublował się pozycjami ze swoimi kolegami, którzy operowali na lewej stronie boiska, dużo biegał, dryblował, podawał i przede wszystkim strzelał - i to bardzo celnie. Wszedłszy z ławki rezerwowych w finale zmniejszył rozmiary porażki Holendrów i został uznany najlepszym piłkarzem spotkania, pokonując nawet fantastycznego tamtego wieczoru Toniego Kroosa.

Neymar - Jego popisy solowe nie przełożyły się na sukces reprezentacji Brazylii, ale i tak trzeba je docenić. 5 goli i jedna asysta to nieprzeciętny dorobek, który walnie przyczynił się do tego, że Brazylijczycy odpadli w ćwierćfinale, a nie znacznie wcześniej. Błyszczał najjaśniej spośród wszystkich gwiazd "Canarinhos".

Lucas Piazón - Chociaż chyba nikt się tego nie spodziewał, przebił nawet kreowanego na lidera drużyny Ganso, który bardziej skoncentrował się na graniu pod siebie i strzelaniu goli. Pomimo zaledwie 18 lat na karku zajął się tym, co powinien robić rozgrywający - podawaniem. Wychodziło mu ono nadzwyczaj dobrze, bo z 5 asystami na koncie został najlepszym asystentem imprezy. W meczu z Niemcami zaliczył aż 3 ostatnie podania, co oznacza, że miał swój udział we wszystkich bramkach swojej drużyny.
 
Toni Kroos - Jego talent czekał w ukryciu, aż wybuchł w ostatniej fazie turnieju. Chociaż zaprezentował się z dobrej strony już wcześniej, strzelając 4 gole, faza pucharowa była jego prawdziwym koncertem - zaliczył 4 asysty (w tym 2 w finale) i raz trafił do siatki przeciwnika, pokonując Hobiego Verhulsta. Niesamowity reżyser gry mistrzów świata i wicekról klasyfikacji kanadyjskiej.

Franck Tabanou - Skromny Francuz długo nie odnalazł uznania w oczach ekspertów i krytyków, aż w końcu został doceniony nominacją do najlepszego zespołu turnieju. Strzelił 2 gole i zaliczył 4 asysty. Tylko Emmanuel Rivière może pochwalić się lepszymi statystykami.

Nassim Ben Khalifa - Minimalnie lepszy od Rivière - strzelił jednego gola więcej. Pozostał w cieniu Gavranovicia, ale w szwajcarskiej mafii, która skutecznie terroryzowała kolejnych przeciwników, pełnił rolę consigliere. Po bodaj wszystkich jego asystach gole strzelał król strzelców imprezy.

Mario Gavranović - Zdecydowanie najlepszy zawodnik MMŚ. Na dowód tego, że strzelanie goli nie jest jedynym, co na boisku wychodzi mu dobrze, dołożył 4 ostatnie podania, stając się wiceliderem klasyfikacji asystentów. Aż o 3 punkty wyprzedził drugiego w klasyfikacji kanadyjskiej Kroosa. Szkoda tylko, że wróci do domu bez medalu.

Trener: Francky Dury - Doprowadził do ćwierćfinału Belgów, na których prawie nikt nie odważyłby się postawić pieniędzy. Jego podopieczni grali słabo w obronie, ale za to świetnie w ataku i odpadli dopiero w fazie pucharowej, musząc uznać wyższość Niemców, którzy później wygrali całe Mistrzostwa.

Struktura narodowościowa Najlepszej "11":

2 Argentyńczyków
2 Brazylijczyków
2 Holendrów
2 Szwajcarów
1 Belg
1 Francuz
1 Niemiec
1 Włoch

Nagrody

Złota Piłka:
Mario Gavranović

Srebrna Piłka:
Toni Kroos

Brązowa Piłka:
Nicky Kuiper

Złoty But:
Mario Gavranović

Złote Rękawice:
Leandro Chichizola

Najlepszy Junior (do 19 lat):
Lucas Piazón

Najpiękniejszy gol:
Pablo Cepellini przeciwko Polsce

FIFA Fair Play:
Francja

Poturniejowy ranking zespołów
FIFA udostępniła ranking, w którym został uwzględniony każdy zespół, który wziął udział na turnieju.
Został on stworzony na podstawie wyników, które osiągnęły dane reprezentacje, ilości zgromadzonych przez nich punktów oraz sile przeciwników, z którymi musieli się zmierzyć.

1. Niemcy
2. Holandia
3. Argentyna
4. Polska
5. Belgia
6. Szwajcaria
7. Brazylia
8. Francja
9. Serbia
10. Hiszpania
11. Włochy
12. Anglia
13. Rosja
14. Ghana
15. Nigeria
16. Portugalia
17. Australia
18. Urugwaj
19. Japonia
20. Meksyk
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpień 05, 2012, 12:43:26 »
Super to wszystko opisane, zamierzasz pociagnac teraz jakis klub? Poczynania Wolves byly bardzo interesujace.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 05, 2012, 12:47:59 »
Super to wszystko opisane, zamierzasz pociagnac teraz jakis klub? Poczynania Wolves byly bardzo interesujace.
Niby tak, ale dopiero, gdy wyjdzie porządna wersja Fire do PESa 2013, więc trochę się jeszcze zejdzie.
" border="0

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 05, 2012, 13:02:19 »
Wielki szacun Ned za to podsumowanie, wyobrażam sobie ile musiałeś się bawić z kodami flag... Ogromnie szczegółowe, nie wiem czy ktoś kiedykolwiek pokusił się o takie wnikliwe opisanie. Aż mnie głowa boli jak o tym pomyślę :P Turniej naprawdę poprowadzony w pełni profesjonalnie i chętnie obejrzę Twoją karierę jakimś klubem, bo na pewno stałaby na równie wysokim poziomie.

pasztelan

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 05, 2012, 13:08:10 »
Cytuj
wyobrażam sobie ile musiałeś się bawić z kodami flag...

Darku, akurat to nie jest problemem wystarczy tylko "kopiuj, wklej" i po sprawie.

A teraz sobie wyobraźcie - Ned musiał te wszystkie passy bramkarskie, te klasyfikacje bramkarskie zapisać i patrzyć do każdej grafikipo meczu. Ile to czasu trwa? Nie wiem, mi się wydaję, że Ned przygotowywał to, strzelam 3 dni. Na turnieju zobaczyliśmy aż 7 goli samobójczych! Czasem w całej lidze pada mniej! He he, bardzo ciekawie wygląda graficzka nad najlepszą jedenastką, jakieś 11 babek w spódniczkach (teraz dopiero się skapnąłem) Gratulacje niestety dla Niemiec za zdobyty tytuł, a ja dziękuje Ci za tą wspaniałą karierę!

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 05, 2012, 13:10:33 »
Darku, akurat to nie jest problemem wystarczy tylko "kopiuj, wklej" i po sprawie.

pasztelanie, akurat tych flag jest tyle, że "kopiuj, wklej" musiał natrzaskać naprawdę sporo razy i o to chodziło mi w mojej wypowiedzi.

pasztelan

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 05, 2012, 15:10:49 »
A mi się wydaję, że to, że chciało mu się napisać to wszystko jest ważniejsze, niż trzaskanie kopiuj wklej!   >:(

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 05, 2012, 16:13:24 »
A mi się wydaję, że to, że chciało mu się napisać to wszystko jest ważniejsze, niż trzaskanie kopiuj wklej!   >:(

No wiem, wiem, cziluj ziom  ;) Nie chodziło mi o to, że te flagi były największym wyczynem, po prostu sam wiem jak wklejanie takich elementów w przedstawieniu składu irytuje a co dopiero tutaj. Ogrom statystyk przyprawia o zawrót głowy i samo to, ile musiał zapisać oraz prześledzić zasługuje na pokłony, tak jak mówisz :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 05, 2012, 19:54:08 »
tak, przeczytałem, po czym.... brakło słów. już raz uraczyłeś nas podsumowaniem podobnych parametrów, jednak powtórzenie czegoś takiego jest wielkim osiągnięciem. do tego dołożony taki życiowy wywiad z kapitanem mistrzów świata.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 05, 2012, 22:00:42 »
podsumowanie? czapki z głów. kapitalna robota, czasochłonna. dałeś nam pośrednio lekcję cierpliwości. jedno zastrzeżenie-czemu u licha trenerem turnieju jest jakiś Belg? to wyróżnienie należy się Broniszewskiemu! przecież Belgowie dysponują większym potencjałem niż nasze orzełki, a dotarli jeden szczebel niżej. w sukcesie naszych widoczna ręka trenera.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 09, 2012, 15:53:38 »
Koniec. Idę sobie w cholerę.
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Mistrzostwa Świata U-21: Anglia 2012
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 09, 2012, 15:53:38 »