Autor Wątek: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !  (Przeczytany 58193 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 20, 2012, 18:13:04 »
Od Pes'a 2011 Messi ma najlepsze staty, ale zasluguje na to i niech go takim w grze robia. To co on robi na boisku w rl, nikt nie robil i nie bedzie robil przez dlugie lata :) Niech mi ktos powie, kto w 90% sytuacjach zdobywal gole/zdobywa , tak jak Messi ? Napewno nie ronaldo, napewno nie pele i inne przeszlosci. Kazda akcja Messiego jest inna i praktycznie kazda konczy sie bramka, albo prawie kazda :P A to podcinka nad bramkarzem, a to to, a to tamto. Bramkarz nigdy nie wie, jak sie zachowac, jak Messi leci sam na sam. Nawet Cassilas dal sie oszukac 2 razy w meczu chyba , nie wiem czy to bylo o puchar Krola, czy o co Barca-Real. Messi zdobyl 2 bramki podcinka nad Cassilasem. Barcelona wygrala wtedy 3-2, ale nie wiem czy to ten mecz byl.
Facepalm.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 20, 2012, 18:13:14 »
Sorry, ale gorszych bzdur nie słyszałem.
alez on ma racje i to nie fanbojstwo ale czesciowa prawda za to nie ma nikt takiego walniecia z dystansu jak cr7 lub ibra . Gra ocenia rzeczywistosc a nie zyczenia fanow z jednego lub drugiego obozu fanow

No moze poza tym ze pamietam jak prawdziwy ronaldo byl w gazie to tez nie bylo na niego mocnych;p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2012, 18:17:14 wysłana przez longfly »

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 20, 2012, 18:25:41 »
Przemo w sezonie 2011/12 skuteczność Messiego wyniosła 25 %. więc o wiele mniej od 90 %. A Pele właśnie tak gral, był tez Maradona. Best albo Cruyff. Nie mówie że Messi jest od nich gorszy. Ale napewno nie jest lepszy. To jest ten sam poziom gry.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 20, 2012, 18:46:37 »
Ta rozmowa odbiega od tematu, ale dodam jeszcze tylko, że to co teraz jest w futbolu czyli te 60 goli Messiego w lidze, ten wyścig kto jest lepszy Messi czy CR7, jak i inne kupowanie piłkarzy za astronomiczne sumy z astronomicznym wynagrodzeniem przez astronomicznie bogatych właścicieli, to nie jest ta sama atmosfera co była kiedyś. Mówienie, że taka legenda jak Pele nie ma szans z Messim jest co najmniej śmieszne.

Niech mi ktos powie, kto w 90% sytuacjach zdobywal gole/zdobywa , tak jak Messi ?
Podajesz statystykę z Barcelony? Bo jeśli tak to jesteś blisko.

To co on robi na boisku w rl, nikt nie robil i nie bedzie robil przez dlugie lata
Więc chyba mało oglądasz meczów.

Kazda akcja Messiego jest inna i praktycznie kazda konczy sie bramka, albo prawie kazda :P A to podcinka nad bramkarzem, a to to, a to tamto. Bramkarz nigdy nie wie, jak sie zachowac, jak Messi leci sam na sam. Nawet Cassilas dal sie oszukac 2 razy w meczu chyba , nie wiem czy to bylo o puchar Krola, czy o co Barca-Real. Messi zdobyl 2 bramki podcinka nad Cassilasem. Barcelona wygrala wtedy 3-2, ale nie wiem czy to ten mecz byl.
Każda akcja Messiego jest praktycznie taka sama, czyli wjeżdżanie z piłką do bramki, ale za to jak spektakularne. A te podcinki nad bramkarzem to zapewniam ci, że nie tylko on to potrafi. Tak Casillas dał się oszukać jak większość bramkarzy, chociaż co drugi bramkarz wie co będzie robił z piłką filigranowy Argentyńczyk to nadal dają się oszukać.

Śmieszy mnie twoja wypowiedź i kompletnie nie udowadnia, że masz 18 lat. Tak Messi jest dobrym piłkarzem, co ja mówię jest zajebi_cie dobry i na pewno zostanie zapamiętany w Barcelonie i na Świecie, ale byli inni wielcy którzy nawet nie grali tak spektakularnie, a mimo to mieli taką samą rzeszę kibiców jak on.



PS. By nie robić spamy to powiem na koniec, że trochę szybko to DEMO, ale na pewno zagram i będę grał w pełną wersję. :)


Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 20, 2012, 19:11:16 »
Bez przesady z tym Pele...
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 20, 2012, 19:52:04 »


Śmieszy mnie twoja wypowiedź i kompletnie nie udowadnia, że masz 18 lat. T



jak wielu- pewno przyszedł wraz z pucharami Guardioli  :)

na początku PES 2012 mi się nie podobał, właśnie przez dzieci Messiego i Iniesty. Potem zacząłem grać z pokoi meczowych i jak wielu graczy -od razu wywalam z pokoju Barcelonowców. Gracze ci w ogromnej większości starają się wykorzystywać uproszczenia gry- tj biją piłki na siłę do przodu liczac na przenikanie i szybkość  krasnalka

Zero funu grać z takimi graczami. Zabawa jest gdy się gra słabszymi teamami, np dziś zagrałem Wisłą przeciw Panathinaikos Ateny. Super się grało, mój przeciwnik konstruował akcję, mecz przypominał relany futbol .Super.

Mam cichą nadzieję, że w końcu ktoś pójdzie po rozum do  głowy i da filtry matchamikingowe by raz na zawsze wyeliminować dzieci Barcelony


Bo czy przypadkiem jest, że na wiekszości forów są awatary Barcy z nickiem Messi 14, Messi 25, Barcelonafan 13?

Dla kogoś , kto kibicuje od lat takie coś jest żałosne, w futbolowym swiecie od lat tacy osobnicy zwą się "przerzutami". Zreztą nwet polski fanklub Barcy odcina się od tych sezonowców, zdając sobie sprawe jak oni rzutują na postrzeganie ich klubu

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 20, 2012, 21:37:28 »
Ciągle źle poniektórym. Złe drużyny, po co ligi pozaeuropejskie... Na Europie piłka się nie kończy.
Jakie by niebyły w demie to miło będzie się grać.

Zaś patche które wyjdą do odblokowania parunastu zespołów, raczej nie są warte zachodu.
Błędy z twarzami, stroje itd.
Obecne patche do PES2012, które nie mówią o zmianach gameplay w rzeczy samej na jakiś sposób zmieniają rozgrywkę. Jedni dostrzegą to, inni wyśmieją.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 20, 2012, 23:24:38 »
na boga o co te klotnie przeciez ktos kto jest wiadacym graczem czolowego zespolu ligi hiszpanskiej ma 3 zlote pilki i wbija pelno bramek nie moze miec samych 60tek i mozna pomstowac na sezonowcow czy innych tak jak przed laty ci co grali brazylia uchodzili za slabeuszy biorac najlepszy team

tylko co wam to da takie narzekanie czolowi zawodnicy musza byc dobrze i nie urwe messiemu nog ani nie polamie ibrahimowicowi zawsze w pesie byli tacy zawodnicy kiedys byl ronaldo albo szewczenko obaj w dawnych czasach wymiatali

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 20, 2012, 23:36:54 »
I Adriano jeszcze :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Matrix29

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2011r.
  • VOLENTI NIHIL DIFFICILE
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 21, 2012, 00:33:20 »
Wiecie jakie zespoły będą?

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 21, 2012, 07:43:49 »
Major --> Wiekszych glupot nie sluchalem. A to dlaczego Messi nie ma szans z Pele ? Bo co, bo Pele to legenda ? A co mnie to interesuje ? Messi tez bedzie legenda za 30-50 lat i co wtedy bedzie to samo o Messim (akurat z Messim sie bede zgadzal). I nie wieje tu fanbojstwem, bo jestem kibicem Barcelony, ale stwierdzam fakty. Sprawa jest prosta, na dzien dzisiejszy zaden z pilkarzy nie prezentuje tego poziomu co Messi. A tak oddzielnie jesli chodzi o triki itp. to dla mnie zawsze bedzie najlepszy Ronaldinho , ale to juz na marginesie :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2012, 07:45:35 wysłana przez Przemo1994 »

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 21, 2012, 10:33:51 »
Lepiej zerknij do zeszytu z J.Polskiego.
Jeden wielki śmietnik, twa wypowiedz. Oczy bolą. Zero Interpunkcji.
oczywiscie ze tak nie uzywam interpunkcji ani znakow  piszac na forum bo nie mam ochoty tak jest szybciej i latwiej. Zamiast odniesc sie w sladowych ilosciach do wypowiedzi robisz z siebie kolejnego krzyzowca jezyka polskiego. wez daj spokoj bo nic nie napisales

Pisze na forach jak najszybciej i jak najwygodniej w pismach oficjalnych sprawdzam kilka razy poprawnosc. Dajcie spokoj juz naprawde.

Natomiast co do pseowych cyborgow to zawsze byly;p batistuta ronaldo roberto carlos mozna by wyliczac teraz i tak gra jest na tyle dobrze przemyslana ze nawet takim zawodnikom nieco ciezej zdobywac gole.

I zgadzam sie z jeszcze jednym messi i cr7 przejda do legendy bo nie dosc że graja w wielkich rywalizujacych klubach to sa czolowymi postaciami tychze , a do tego obaj rywalizuja w statystykach bramkowych.

Moge sie mylic ale mysle ze zaden z nich nie zdobedzie mistrzostwa.a co do Pele -  gral w Brazylii gdzie wybitne jednostki maja najlatwiej. Argentyna rzadziej w historii ma zespol gdzie kazda formacja jest swietna nie mowiac juz o Portugalii.
No i fakt codo ronaldinho sie zgodze ze gosc byl magikiem jakos ta jego kariera za szybko stracila blask.

Zreszta za 4 dni sie przekonamy co nam poda na talerzu konami.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2012, 10:45:38 wysłana przez longfly »

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 21, 2012, 10:55:11 »
Według mnie Messi czy Ronaldo w rzeczywistości wymiatają więc w Pesie też muszą być dobrze ale w 12 jest za dużo tych cyborgów np.Zarate, Alexis, Lavezzi to tylko kilku jest ich wiele więcej.


Offline kamilrys45

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2010r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 21, 2012, 11:35:49 »
Witam ja wejde w dyskusje z wami i zapytam co będzie nowego w pes 13 ?

Bo nie byłem w temacie :)

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 21, 2012, 11:55:35 »
Wiecie jakie zespoły będą?

"Europejskimi zespołami dostępnymi w grze będzie w pełni licencjonowana reprezentacja Niemiec, Portugalii, Włoch i Anglii.
W trybie Copa Lidertadores zagramy Santos FC, SC International, Fluminense i Flamengo."


Pierwszy post :)

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 21, 2012, 12:56:00 »
Do cyborgów pesa można zaliczyć jeszcze Pato

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 21, 2012, 13:01:21 »
Do cyborgów pesa można zaliczyć jeszcze Pato

i Aguero ;)

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 21, 2012, 13:39:49 »
Major --> Wiekszych glupot nie sluchalem. A to dlaczego Messi nie ma szans z Pele ? Bo co, bo Pele to legenda ? A co mnie to interesuje ?
Mejor jak już. Czy ja powiedziałem, że nie ma szans z Pele, ma i to duże. Obaj są jednymi z najlepszych piłkarzy w historii.

Messi tez bedzie legenda za 30-50 lat i co wtedy bedzie to samo o Messim (akurat z Messim sie bede zgadzal).
Masz rację będzie zapamiętany, ale na nim się futbol nie kończy. Przyjdą inni lepsi.

Sprawa jest prosta, na dzien dzisiejszy zaden z pilkarzy nie prezentuje tego poziomu co Messi.
Tak może indywidualnie Messi jest odrobinę na resztą, ale futbol to sport zespołowy, a sam Argentyńczyk meczu nie wygra. Pokazały to spotkania z Chelsea i Realem gdzie był praktycznie poza grą, a w polu karnym nie miał czego szukać.

I nie wieje tu fanbojstwem, bo jestem kibicem Barcelony
Właśnie sobie zaprzeczyłeś.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 21, 2012, 14:51:18 »
Wiecie jakie zespoły będą?


błagam błagam - czytajcie PIERWSZY post. Tylko ten jeden, to chyba da się zrobić, nie? Tam zazwyczaj autor opisuje detale  i tak jest tym razem.

_______

Messi jest wielki ale te jego 60 goli w sezonie to mrzonka. Ot zbudowano mu zespól za 400 mln euro , gra z Iniestą i Xavim ,którzy dogrywają mu na centymetry.

Barcelona z budzetem 400 mln gra z zespołami pokroju Grandy, San sebastian,  czy Getafe. Takich dysproporcji nie ma w zadnych topowych ligach Europy. Jaka jest różnica - wystarczy spojrzeć na krasnala w Argentynie


Major- nie dyskutuj z sezonowcami , 1994 przy nicku daje mu 18 lat, łatwo wywnioskować , że masz do czynienia z "kibicem sukcesu"

Jesli interesujesz się piłka to wiesz , że obyczaj nakazuje nie polemizować z sezonowcami.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2012, 15:00:24 wysłana przez Orson »

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 21, 2012, 15:14:45 »
Do cyborgów pesa można zaliczyć jeszcze Pato
I jest jeszcze wiele świetnych graczy w Pesie którzy w rzeczywistości tak dobrzy nie są :)


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 21, 2012, 15:14:45 »