Autor Wątek: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !  (Przeczytany 58201 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 22, 2012, 15:18:07 »
Panowie spokojnie mówili ,że w 13 już tak nie będzie że jednym zawodnikiem pół boiska się przechodzi poczekajmy a się okaże.
Ps.Już się nie mogę doczekać dema. :)


Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 22, 2012, 15:30:18 »
ja wiem ze moze ciezko wyposrodkowac gre by i tacy strzelajacy z 30 metrow byli dobrzy i ci wielcy mistrzowie glowek i mali i szybcy ale nie moze byc takich rajdow a raczej latwosci akcji skrzydlami . Niby jak w zyciu ale jednak nie do konca

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 22, 2012, 15:34:56 »
Mejor jak już. Czy ja powiedziałem, że nie ma szans z Pele, ma i to duże. Obaj są jednymi z najlepszych piłkarzy w historii.
Masz rację będzie zapamiętany, ale na nim się futbol nie kończy. Przyjdą inni lepsi.
Tak może indywidualnie Messi jest odrobinę na resztą, ale futbol to sport zespołowy, a sam Argentyńczyk meczu nie wygra. Pokazały to spotkania z Chelsea i Realem gdzie był praktycznie poza grą, a w polu karnym nie miał czego szukać.
Właśnie sobie zaprzeczyłeś.

Wygrac samemu nie wygra, aczkolwiek wielokrotnie sam robil wynik meczu, sam decydowal o tym - przesadzajac mecz na Barcelony korzysc. To ze jestem kibicem Barcy, nie oznacza, ze jestem fanboyem ...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2012, 15:39:01 wysłana przez Przemo1994 »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 22, 2012, 21:06:22 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE tu macie watek o kibicach Barcy a tu o Realu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE a ten watek jest o demie...

To nie chodzi o to, że Pato ma za dobre statystyki, bo według mnie są jak najbardziej ok. Sęk w tym, że gameplay niesamowicie preferuje takich graczy jak Pato, Lavezzi, Sanchez ( czyt. szybki, drybling i nie daj Boże jeszcze potrafi strzelić). Tylko tacy zawodnicy liczą się w tej grze. Nie potrzebne jest podanie Pirlo, technika Ozila czy siła fizyczna Drogby. Tutaj liczy się tylko szybkość czyli podanie na skrzydło i heja banana do przodu.
Zadajcie sobie proste pytanie: Kogo wystawicie na szpicy mając do wyboru 2 napastników; Gomez czy Lavezzi ??? Obaj o zupełnie odmiennych predyspozycjach do strzelania goli. Jeden dobry strzał, gra głową, wzrost, wysoki wolumen ataku, umiejętność zastawiania się; drugi wiadomo co. Odpowiedz jest chyba prosta...........
najlepsze jest to za tak bylo od ISS'a gdzie królował Ronaldo ze speedem na 19 czy Owen... Tym sie zawsze charakteryzował PESik... ;] w PES 2 moj ziom bral Nigerie - prosta taktyka: szybcy po boku i Kanu na szpicy wysoki... ;]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2012, 21:09:56 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 23, 2012, 00:28:11 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE tu macie watek o kibicach Barcy a tu o Realu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE a ten watek jest o demie...
najlepsze jest to za tak bylo od ISS'a gdzie królował Ronaldo ze speedem na 19 czy Owen... Tym sie zawsze charakteryzował PESik... ;] w PES 2 moj ziom bral Nigerie - prosta taktyka: szybcy po boku i Kanu na szpicy wysoki... ;]
Tak, tak kolego niewątpiliwe się z tobą zgadzam. Pamiętam co robili Owen, Ronaldo czy też Shevchenko w ISS, czy też Babangida w PES 2, jednak zauważ, że od tego czasu minęło już 10-12 lat i wymagania względem tej gry powinny być o wiele większe. Tym bardziej biorąc pod uwagę przeszłość ( czyt. pes 5, pes 6 ) wymagam od tej gry o wiele więcej, ponieważ kiedyś prezentowała ona bardzo wysoki poziom.

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 23, 2012, 11:01:10 »
Spokojnie!! jeszcze tylko 2 dni a będzie wiedzieć wiele więcej o pes 13 póki co to tylko takie gdybanie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2012, 11:07:02 wysłana przez Gap12 »


Offline Matrix29

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2011r.
  • VOLENTI NIHIL DIFFICILE
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 23, 2012, 11:37:38 »
Ja jestem ciekawy soundtracku:D

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 23, 2012, 11:44:32 »
Ja jestem ciekawy soundtracku:D

to akurat najmniejszy pryszcz bo można swój puścić :) ważne żeby grało się fajnie i było niewiele bugów - w pełnej, bo w tym wczesnym demie chyba to nieuniknione ;P
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Matrix29

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2011r.
  • VOLENTI NIHIL DIFFICILE
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 23, 2012, 12:28:21 »
to akurat najmniejszy pryszcz bo można swój puścić :) ważne żeby grało się fajnie i było niewiele bugów - w pełnej, bo w tym wczesnym demie chyba to nieuniknione ;P
No ale podmieniane to wiesz... Oryginalne inaczej się słucha:)

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 23, 2012, 13:56:47 »
Nie potrzebne jest podanie Pirlo...

a jak  ma byc potrzebne skoro sa te podupczone asysty i każdy jest jak Pirlo?  :(


Z tym, że na ile to możliwe to i tak oddali różnicę -  asysta spowoduje, że czy sterujesz Pirlo czy hmm Meliksonem , piłka plecie w kierunku zawodnika ale to podanie od Pirlo ma dużo większą szansę na znalezienie miejsca w gąszczu nóg

czy siła Drogby jest niepotrzebna? Nie zgadzam się, jako fan Chelsea czesto grywam tę jedenastką, Drogba w powietrzu bryluje i czesto strzela bramki głową, przepychając rywali

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 23, 2012, 16:16:13 »
No ale podmieniane to wiesz... Oryginalne inaczej się słucha:)

wiesz co...? jeśli gameplay ma być zajebisty i bramkarze super to ja mogę słuchać Smerfnych hitów i gargamela na komentatora bez możliwości podmienienia :))
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 23, 2012, 16:57:08 »
Tak, tak kolego niewątpiliwe się z tobą zgadzam. Pamiętam co robili Owen, Ronaldo czy też Shevchenko w ISS, czy też Babangida w PES 2, jednak zauważ, że od tego czasu minęło już 10-12 lat i wymagania względem tej gry powinny być o wiele większe. Tym bardziej biorąc pod uwagę przeszłość ( czyt. pes 5, pes 6 ) wymagam od tej gry o wiele więcej, ponieważ kiedyś prezentowała ona bardzo wysoki poziom.
kiedys byla na wysokim poziomie na najwyzszym teraz to teraz... ;] Niestety ale szybkoscia zawodnik zawsze bd sie wyroznial tak jak wprawdziwym swiecie CR czy Wallcot to po prostu widac jaka maja przewage szybkosciowa nad innymi i teraz powiedz jak mialoby to konami zrobic zeby tacy zaw nie biegali jak swiry... Po to sa tez te staty biegu jeden ma 70 speeda drugi 96 i co zrobic
" border="0" border="0

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 23, 2012, 18:29:33 »
kiedys byla na wysokim poziomie na najwyzszym teraz to teraz... ;] Niestety ale szybkoscia zawodnik zawsze bd sie wyroznial tak jak wprawdziwym swiecie CR czy Wallcot to po prostu widac jaka maja przewage szybkosciowa nad innymi i teraz powiedz jak mialoby to konami zrobic zeby tacy zaw nie biegali jak swiry... Po to sa tez te staty biegu jeden ma 70 speeda drugi 96 i co zrobic

Chodzi tylko o to, by umiejętnie wykorzystać prawa jakie występują w piłce nożnej. Speedstery po prostu jada do przodu jak chcą a powinni rozbijać się od twardych defensorów. Jeśli ktokolwiek grał w piłkę to wie, że jeśli dryblujący jest na przeciwko Ciebie to szansa, że Cię minie jest malutka. Brakuje mi w tej grze łapania za koszulkę (kiedyś było), i czegoś więcej w grze rękami. Jakieś popychanie, łokcie itd, żeby zawodnik, który jednak nas minie musiał zdawać sobie sprawę, że może dostać jeszcze np. barkiem i straci równowagę. Niby nic, a znacznie trudniej by się strzelało bramki ;-)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 23, 2012, 18:30:35 »
np w PES 2011 dali speed-laga i jesli gracz (nawet b.szybki) dostawał piłkę to i tak biegł z ia jak żółw , polscy obrońcy doganiali bez problemów zawodników angielskich jak Walcott czy Young , gdy ci mieli piłkę

Z tym, że to było bez sensu. Miałeś piłke - od razu musiałes się jej pozbyć niczym parzacego ziemniaka z ogniska. Dlatego znienawidziłem Seabassa -wpadał na coraz durniejsze pomysły

Jak to rozwiązać? Odrobinę (podkreślam- odrobine) zmniejszyć zwrotność piłkarzy, that,s all

Offline kamilrys45

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2010r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 23, 2012, 18:43:17 »
Jak będzie jutro ta premierka to podrzućcie linka do pobrania :)

Pozdrawiam :D

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 23, 2012, 18:51:06 »
Chodzi tylko o to, by umiejętnie wykorzystać prawa jakie występują w piłce nożnej. Speedstery po prostu jada do przodu jak chcą a powinni rozbijać się od twardych defensorów. Jeśli ktokolwiek grał w piłkę to wie, że jeśli dryblujący jest na przeciwko Ciebie to szansa, że Cię minie jest malutka. Brakuje mi w tej grze łapania za koszulkę (kiedyś było), i czegoś więcej w grze rękami. Jakieś popychanie, łokcie itd, żeby zawodnik, który jednak nas minie musiał zdawać sobie sprawę, że może dostać jeszcze np. barkiem i straci równowagę. Niby nic, a znacznie trudniej by się strzelało bramki ;-)
tak wlasnie oni owszem jak trafia na luzie powinni wyprzedzac kolkow w obronie ale jak zle wejda to zwyczajnie nie maja prawa przejsc przez goscia co wyglada jak ich ojciec;pp  chodzi o to ze zbyt male znaczenie ma kontakt w takich starciach--

Offline mazepa13

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 23, 2012, 19:02:55 »
Wie ktoś może o której godzinie aktualizuje się playstationstore ?

Offline Osirian.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 23, 2012, 19:05:49 »
PES dodał na swoim facebooku info, że jutro wyjść ma najnowsza część ich filmików o PES 2013 ;)

"Check in tomorrow at 11:30 GMT for the latest installment of our new video series: Introducing @ProEvolution Soccer 2013!"

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 23, 2012, 20:33:30 »
Wie ktoś może o której godzinie aktualizuje się playstationstore ?

polski? około 17.

Ciekawe czy będzie na amerykańskim, jesli tak to we wtorek o godzinie   troszkę po dwunastej w nocy będzie mozna sprawdzic demko (rok temu Konami na PSN USA wrzuciło demo z tygodniowym opóźnieniem uznając, ze w USA nie ma się co spinac bo fifa tam rzadi0

Offline Rudinek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.06.2010r.
  • FOOTBALL IS MY LIFE!
Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 23, 2012, 20:57:42 »
Już nie mogę się doczekać nowego demka  :P Liczę przede wszystkim na lepsze strzały i na poprawę sztucznej inteligencji. No i Ci nieszczęśni bramkarze  >:(

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo 25 lipca - OFICJALNIE !
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 23, 2012, 20:57:42 »