Autor Wątek: PES 2013 Demo- subiektywna ocena  (Przeczytany 8633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

The_Wraith

  • Gość
PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« dnia: Lipiec 26, 2012, 13:11:25 »
Po rozegraniu około 40 meczów w wersję Demo PESa 2013 spróbuję zawrzeć wszystkie najwazniejsze aspekty gry w jednym temacie

Wprowadzenie do gry

- Wita nas filmik prezentujący najciekawsze zagrania min. Zlatana, Neymara i Cristiano Ronaldo
- "Press Start Button".

Menu Główne

- Menu różni się niewiele od tego z wersji 2012 - moim zdaniem jest nawet mniej efektowne - zamiast okrągłych obwódek, a w środku tryby gry. mamy wersje kwadratowe. Niby zmiana niewielka, ale wg. mnie poprzednie menu PEsa było ładniejsze.

- Ekran, gdzie ustalamy skład praktycznie się nie zmienił - zmieniono czcionkę przy suwakach, co czyni je mniej czytelnymi, a przy wyborze zawodników jest jedynie mały, kolorowy prostokąt obok pozycji gracza - na pierwszy rzut oka nawet go nie widać, co czyni ekran ustawień mniej intuicyjnym. Także tutaj sporo do poprawy.

Wejście na murawę

- Tutaj także nic się nie zmieniło - ten sam tunel, takie samo wejście na stadion - nic nowego, ale tutaj PES akurat robi wrażenie.

- Po wejściu zawodników, grając reprezentacjami pierwsze co się słyszy to HYMNY NARODOWE - pierwsze miłe zaskoczenie. Tutaj Konami naprawdę mnie zaskoczyło - ciekawe czy usłyszymy MAzurka Dąbrowskiego w pełnej wersji.

Gameplay

- Gra się wolniej, bardziej taktycznie - takie -1 w wersji PES 2012 - to duży plus, ponieważ nie ma się wrażenia, że zawodnicy są zbyt szybcy, przez co gra traci na wiarygodności.

- Te same paski podań pod zawodnikami, któe się sprawdzały w poprzedniej części
- PO naciśnięciu L2/LT pojawia nam się biała strzałka, która pomaga kierować manualne podania do partnerów - wyjaśnia się tajemnica białych strzałek w trailerze. Strzałka pomaga również obrać kierunek manualnego strzału.

- Strzały sa mocniejsze, bardziej soczyste - spory plus, gdyż w poprzedniej wersji rzadko się zdarzało, by piłka "zdjęła pajęczynę" w oknie bramki.

Zawodnicy

- Bramkarze

- Golkiperzy jak zapowiadano zostali poprawieni - bronią mocne strzały z dystansu odbijając piłkę na bok, a nie jak czasami się zdarzało w 2012 - przed siebie.
Wyłapują to, co trzeba, a wybijają piłki badzo pewnie.
Podanie do bramkarza pod presją nie skutkuje już potęznym wykopem 50 metrów dalej, a kopnięciem o różnej mocy, nie zawsze dokładnie, nie zawsze wysoko.
Zdarzyło mi się, że po mocnej bombie i świetnej interwencji Manuel Neuer wzniósł rękę do róry w geście triumfu - mała rzecz, a cieszy. Tak więc bramkarze na plus.

Obrona

- Obrońcy stali sie jakby "twardsi" - ciężej ich przejść, przepchnąć - biegnąc CR7 lub Neymarem i trafiając na solidnego obrońcę np. Humellsa - na początku ciągle traciłem piłkę, a samemu grając Humellsem używając kombinacji "A>A"/ "X"X" ładnie wyciągałem piłkę spod nóg graczy atakujących.
Obrońcy także dobrze się ustawiają, nie dopuszczają do sytuacji sam na sam, choć zdarzy im się "zawiesić". Lewy i Prawy ładnie włączają się do akcji, tworząc przewagę na skrzydłach, grając na obieg (świetne zagrania z klepki". Obrona także na plus - cyborgi pokroku CR7 lub Messiego nie będą mieli łatwego życia grając naprzeciw Thiago Silvy bądż Lucio.

Atak

- Zawodnicy ofensywni (w sumie wszyscy) dostali dopracowaną kontrolę zwodów przy użyciu LT/L2 - trzymając owe przyciski możemy pokusić się o ciekawe sztuczki techniczne, takie jak posłanie piłki w lewo, w międzyczasie obiegając zawodnika z prawej, posłanie piłki między nogami zawodnika broniącego, bądź efektowne cofanie się z piłką w poszukiwaniu okazji do podania.

- Kilka razy udało mi się nabrać obrońcę na zwód, gdzie posłałem mu piłkę między nogami - bardzo przyjemna rzecz.

Gracze ofensywni ogólnie sprawiają dobre wrażenie - wystawiają się, szukają sobie pozycji, wskazują, gdzie piłka powinna być zagrana.

Grafika

- Pierwsze co zauważyłem, to znakomicie dopracowane twarze większości zawodników, a w połączeniu z lepszą grafiką oraz szczegółami daje nam to kapitalne wrażenie.

Znalazłem tutaj porównanie twarzy z PESa 2012 oraz nowej odsłony:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Jakość wykonania - wyśmienita.
Twarze, to połączenie animacji znanej z FIFY 12 z jakością wykonania grafików Konami - wg. mnie dużo lepsze niż u konkurencji.

Trybuny Zyją

- Odgłosy z trybun także mi zaimponowały - żywe reakcje, pojedyńcze okrzyki oraz RACE NA TRYBUNACH robią wrażenia, także stadiony są ładniej dopracowane - ogólnie graficznie jest bardzo dobrze.

Podsumowanie

- Pamiętajmy, że to wczesna wersja kodu i nie może być perfekcyjna, ale moim zdaniem Demo pokazuje, że nowy PES będzie tym, na co czekamy - kawałkiem dobrej piłki i godnym następcą sławnego PESa 6.

- Mimo niedoróbek, jak przenikanie czy dziwne zachowania SI Demo mi sie podoba i z niecierpliwością czekam na kolejne, oraz na pełną wersję Pro Evoluion Soccer 2013.

Demo odpalone na:
Windows XP SP3
GeForce 8600gt
2 Gb Ram
Core 2 Duo

Play Station 3 z najnowszą aktualizacją.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2012, 16:50:20 »
nic dodać nic ująć :) bardzo dobre podsumowanie i wg mnie bardzo bliskie prawdy... osobiście - znając KONAMI - spodziewałem się odświeżonego PES 2012, praktycznie tej samej gry, nie wiem jak to nazwać inaczej. Sam bardzo pozytywnie przyjąłem rozgrywkę, wygląda to dużo lepiej niż w 2012 i o ile - ja tak to nazywam - tą wersje BETA, jak się ktoś uprze, można nazwać "2012,5" to pełna wersja wydaje mi się, w pełni zasłuży na miano "2013"... ale to się oczywiście okaże :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2012, 16:55:01 »
Mi sie wydaje, ze twarz CR7 jest odrobine lepiej wykonana w Pes 12, niz 13 :P

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2012, 16:58:00 »
Mi sie wydaje, ze twarz CR7 jest odrobine lepiej wykonana w Pes 12, niz 13 :P


i to zdecydowanie.. Twarze jaką zrobiło Konami jak na razie dla graczy jest na wielki + :)
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2012, 17:25:00 »
Absolutnie. CR dużo lepiej wygląda w PES 2013.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2012, 17:57:25 »
Bramkarze dalej pluja pod rekoma,z 26m [cenzura] wpuszczaja,czasami sam na sam bronia,ale to rzadko sie zdarza,trzeba czekac na next bo z tego silnika nic nie wycisna i tak jak jest w tym pierwszym demie tak bedzie w drugim i w full version

Offline pikusix1

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • PESo maniak
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2012, 19:42:11 »
Jezu... to, że parę szmat puszczą, nie znaczy, że będą je cały czas puszczać, człowieku... Zdaża się takie bramki puszczać i tyle...

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2012, 19:51:40 »
Jezu... to, że parę szmat puszczą, nie znaczy, że będą je cały czas puszczać, człowieku... Zdaża się takie bramki puszczać i tyle...

Trudno do perfekcji i tyle w temacie. Dla mnie strzały są zbyt proste, ponieważ jeżeli w trakcie meczu potrafię strzelić 3-4 bramki z dystansu, to chyba coś jest nie tak a nie są to gole, które musiałem nie wiadomo jak wypracować. Zobaczymy jak się będzie grać średniakami, ponieważ dla mnie liczy się "online" i nie będę wtedy grał takimi drużynami, ale mnie to martwi bo wiem kim będą grać inni..

Po za tym demo jak najbardziej na plus, jestem pozytywnie zaskoczony.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2012, 19:55:13 »
Jezu... to, że parę szmat puszczą, nie znaczy, że będą je cały czas puszczać, człowieku... Zdaża się takie bramki puszczać i tyle...
Kupisz fulla ?:D
Ja juz zamowilem :)

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2012, 20:14:11 »
Bramkarze dalej pluja pod rekoma,z 26m [cenzura] wpuszczaja,czasami sam na sam bronia,ale to rzadko sie zdarza,trzeba czekac na next bo z tego silnika nic nie wycisna i tak jak jest w tym pierwszym demie tak bedzie w drugim i w full version

A '[cenzura]' w realnej piłce nie padają? No właśnie ;)
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2012, 20:37:06 »
A '[cenzura]' w realnej piłce nie padają? No właśnie ;)
padaja ,ale nie takie pesowskie ;p

Offline lupek1

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.11.2009r.
  • :)
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2012, 20:53:32 »
Padaja w realnej piłce <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> :D

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2012, 21:14:45 »
Padaja w realnej piłce <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> :D



Właśnie! ;D Ta wpadka już gorsza od wpadek 'pesowskich'


Hehe:)

PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 26, 2012, 21:39:04 »
Zostawcie Tomka w spokoju -.- Każdemu mogło się zdarzyć... Myślał, że przeleci nad poprzeczką, dlatego nie interweniował.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 26, 2012, 21:55:30 »
Zostawcie Tomka w spokoju -.- Każdemu mogło się zdarzyć... Myślał, że przeleci nad poprzeczką, dlatego nie interweniował.
Ale suchaaaaaaaaar haha

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 27, 2012, 00:17:37 »
dla ciebie autorze wolniejszy gameplay jest lepszy, bo możesz spokojnie i taktycznie rozegrać akcję. ja z kolei wolę wymieniać szybkie podania, czy zaatakować z kontry i widzieć, że jest szybka a nie czuć się jakby boisko było posmarowane smołą. w tym pesie piłkarze się gubią, gdy zaczynam dość szybko wymieniać podania.

Jedną z rzeczy, które mogę zarzucić pesowi jest brak pressingu (tego przycisku). Przykład: piłka niczyja pod moim polem karnym. ja i przeciwnik mamy do niej tak samo daleko. wciskam przycisk, który powinien być pressingiem i co? mój zaczyna uciekać od piłki tylko po to, żeby utrzymywać dystans 3-4m do przeciwnika, który po błędzie obrony mija bramkarza i spokojnie trafia. system obrony z pesa 12 z pressingiem i dodatkowym przyciskiem był o wiele lepszy. chciałeś, to zawodnik podbiegał do przeciwnika i od razu odbierał piłkę. wolałeś utrzymać dystans, to obrońca był cały czas o krok od napastnika żeby w odpowiednim momencie wystwić nogę i odebrać piłkę. nie wiem czmu miała służyć ta zmiana, ale to wg mnie zmiana na gorsze.

trochę dziwnie bramkarze wyrzucają piłkę. po naładowaniu paska na maksa GK bierze zamach, żeby wyrzucić szmaciankę niemalże w poziomie, a ta tuż po opuszczeniu reki leci do góry jakby była wykopana. po naładowaniu milimetr od maksa piłka leci tak samo daleko ale już nie tak pionowo. Dziwne.

Sędziowie są bardziej tolerancyjni to fakt. kilka razy myślałem, że arbiter gwizdnie faul gdy dwóch zawodników zdarzyło się barami i straciło równowagę, ale sędzia jednak puścił akcję.

Jak na razie strasznie ciężko wbić się odpowiednio we wślizgi. piłkarze wjeżdżają jakby z opóźnieniem.  W jednym meczu za 7 wślizgów dostałem 5 żółtych kartek i jedną czerwoną, ale to jest do ogarnięcia. w przejściu z pesa 11 na 12 nie było takich problemów.

w poprzednim pesie przy nazwisku zawodnika też była mało intuicyjna ikonka. zdaje mi się, że się chyba nawet nie zmieniła. wygląda mi to trochę jak nawiązanie do starszych pesów (9, 10) gdzie takie ikonki występowały, ale oczywiście w innym menu. być może masz wgranego jakiegoś patcha, który sprawił, że twoje menu jest bardziej intuicyjne ;)

co do głównego menu zgadzam się z tobą - poprzednie było lepsze. podzielone, a nie takie zrzucone na kupę. kiedy byłem na pierwszej ikonce (match) i chciałem prześć na ostatnią (wyjście z gry) spodziewałem się, że przeskoczy na sam koniec a tu zonk. wszystko się przesunęło na sąsiednią ikonkę wyjścia. można się trochę w tym pogubić i zamiast zagrać meczu przypadkowo wyjść z gry.

rac na trybunach jeszcze nie widziałem, ale z tymi twarzami to bym nie przesadzał. fakt. konami poszło w stronę ea i raz, że są lepsze animacje to dwa - mam wrażenie, że niektóre facjaty były zrobione ciut karykaturalnie. z filmiku patrząc z pesa 12 lepszy był balotelli, krysia (twarz, nie fryzura), ganso czy neymar. Wstawienie do porównania ronaldinho jest bezsensowne, bo w czystej 12 nawet nie występował. poza tym te oczy ma jakieś malutkie i wyłupiaste i mało koniowate zęby ;)

Może detal, ale cieszy. Brakuje mi tych świecących od potu gęb na powtórkach. teraz niby też się świecą, ale mniej.

Podsumowując - Szału nie ma. mogło być lepiej, ale i tak jest w miarę dobrze. Pomimo tego panowie z Konami mają jeszcze miesiąc na odpowiednie dopracowanie gry. mogliby zrobić jakąś ankietę "co podoba ci się w pes 2013 demo, co powinniśmy zmienić, a czego ci zabrakło"

The_Wraith

  • Gość
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 27, 2012, 11:19:31 »
To tylko moje subiektywne spostrzeżenia, nie wszystko się pewnie zgadza co do joty, zrobiłem kilka błędów i nie napisałem o kilku rzeczach - także tych kiepskich, bo napisałem swoje przemyślenia w sumie 3 minuty.
Pewnie gdy pogram jeszcze kilkanaście razy w demko, to znajde więcej ciekawostek, rzeczy fajnych i głupich.
Co do wyrzutu piłki przez bramkarza - o tym chyba zapomniałem napisać - bo fakt, wygląda to dziwnie i nienaturalnie, ale jeśli będzie jakaś ankieta od Konami to myslę, że sporo ludzi dopisze o "nieaturalnym wyrzuci piłki przez bramkarza" - ja na pewno i zachęcam do tego innych forumowiczów.

Ja preferuję wolniejszą grę, kombinuje jak wejść z piłką do bramki (nie barceloną) a ten PES jest wolniejszy i przystosowany do takiej własnie gry, ale rozumiem, że nie każdy musi to lubić - dlatego to subiektywna ocena. 2012 była własnie bardziej arcade'owa - piłka latała z prędkością światła od zawodnika do zawodnika, przez co mecze traciły na wiarygodności -to się zmieniło i poszło w lekką stronę realizmu - dla mnie plus i tego sie trzymam.

Twarze mi się właśnie bardzo podobają - animacja podobna do tej z FIFY, ale Konami przynajmniej potrafi bez problemu odwzorować zawodnika, a nie jak u konkurencji Lampard przypomina trolla z powieści Tolkiena, a Victor Valdes amerykańskiego wrestlera - Kane'a.

Wjechać wśizgiem trzeba w idealnym momencie, bo inaczej wiadomo co się dzieje, ale na szczęśie ja juz to opanowłem i polecam to trenować do perekcji

Race widoczne są na stadionie, gdzie rozgrywa się mecz Copa Libertadores - fajna rzecz.
Wiele w sumie jest takich małych smaczków, ale i tak dla mnie największym sa Hymny Narodowe.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 27, 2012, 12:01:12 »
Jedną z rzeczy, które mogę zarzucić pesowi jest brak pressingu (tego przycisku).(...)

trochę dziwnie bramkarze wyrzucają piłkę. (...)

Jak na razie strasznie ciężko wbić się odpowiednio we wślizgi(...)

1.Przyciskiem RT/R2 włączasz "auto move" czyli że sam sterujesz zawodnikiem w którą stronę Ci się podoba... co do "przycisku presingu" to wątpie aby został on usunięty - wielkim minusem będzie jeśli się nie znajdzie w ostatecznej wersji gry...

2.Zgodzę się i zapewne każdy że ten element potrzebuje bardzo mocnej poprawki...

3.Ja osobiście nie mam z tym problemów... na oko powiem bo nigdy się nie zastanawiałem... 6/10 czystych, 2/10 żółte kartki, 2/10 tylko faul.

Zauważyłem - wielki, wielki, wielki (x999999999(...)) minus... sytuacja - od strony komputera - sam na sam... wychodzę bramkarzem, zawodnik mija bramkarza - ten fauluje... 2 przypadki - 17-18 metr i 15 metr... 2 żółte kartki...
tak samo gdy Hummelsem wjechałem na 17 metrze, czysto od tyłu w nogi CR7 idącego sam na sam... no Panie Matsuda, to jest czerwona kartka... :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 27, 2012, 14:09:13 »
Gra bardzo by mi sie podobała gdyby nie gra obrony- ja tu widzę jeden wielki bug, który będzie wykorzystywany co rusz w online.

Otóż zauważcie , że obrona stoi za wysoko ,podchodzi do kazdej piłki, nie asekurując tego co się dzieje z tyłu.


Znam to bardzo dobrze, bo takie coś w Fifie 10 miało miejsce i od razu wam mówię, ze zabiło to kompletnie grę. Granie po sieci miało to do siebie, że bardzo często traciło się gole nie z własnej winy- ot obrona wyszła za wysoko (cho.ć gracz tego nie chwał) a przeciwnik czekał tylko na ten bład gry

A , że są asysty no to się tylko czeka na wciśniecie na pałę podania na dobieg i zagrania pod ten błąd



W obecnej formie NIE KUPUJE PES 2013 i wielkie faki dla matsudy. Czekam na drugie demo z ogromną obawą, może jednak pójdzie po rozum do głowy.

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 27, 2012, 14:11:02 »
Obrona jest dobra, nie wiem o co ci chodzi.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 Demo- subiektywna ocena
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 27, 2012, 14:11:02 »