Autor Wątek: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!  (Przeczytany 535470 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1460 dnia: Listopad 22, 2012, 19:45:01 »
Witam, moj problem polega na tym ze gdy chce wlazyc meczyk to wywyala mnie do windy to samo gdy zmieniam game plan a najlepsze jest to ze liga mistrzow chodzi normalnie ;/ jakies propozycje bylbym bardzo wdzieczny
karta graficzna za słaba ... wejdź w settings pesa i specifications i zobacz...ale kumpel ma na laptopie pesa i ma słaba kartę to tez aby LM może grać bo inaczej wywala do windy...spróbuj zmniejszyć detale na low albo mediun nie wiem jak masz i rozdzielczość na mniejsza...
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2012, 19:53:48 wysłana przez lukakosa »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1461 dnia: Listopad 23, 2012, 00:12:47 »
Siema...wy tez macie taki problem z Wembley Stadium ,że trenerzy są po drugiej stronie boiska???

Offline Karlooos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2010r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1462 dnia: Listopad 23, 2012, 15:33:32 »
Witam , mam pytania , gram w pesa od 6 po 2011 , z przerwą na 12' zacząłem niedawno przygodę z 2013 jednak mam spore problemy.
Mój pierwszy problem to kwestia strzału , myślę że dlatego iż nie grałem w 2012, mianowicie gram na najwyższym poziomie jednak z ciekawości również na niższych próbowałem - efekt ten sam . Chodzi o to , że wychodzę dajmy na to sam na sam z bramkarzem i chcę oddać strzał to albo piłka leci pod chorągiewkę albo oddaję strzał przed siebie. Irytuje mnie to niezmiernie, na treningu spędziłem dużo czasu i cały czas to samo , nie wiem jak kierować piłką żeby ta poleciała może nie od razu w okienko ale chociaż pół metra od bramki a nie więcej..
Kolejny problem to gra w obronie, są jakieś sposby? zauważyłem tak zwane `kąsanie no i wsparcie , ale również irytuje mnie gdy napastnik wychodzi sam na sam bez zbędnych kłopotów :x

Z góry dzięki za odp !

Offline Kondzior2506

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.11.2011r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1463 dnia: Listopad 23, 2012, 16:12:01 »
Problemem jest to ze ten PES 13 wogole wyszedł, lepszy zawodnik np rooney ustawiasz sie nim i kazdy stzral to gol, słaby bramkarz w zespole?? kazdy strzal gol 0 reakcji ,obron. rzuty rozne wrzutka na najlepszego i 75 % bramki juz mmsz bug niesamowity, i najbardziej ulubiona czesc gry ktora mnie wkur.... 5 goli w meczu czego 4 bramki to wysuniete na pusta( juz w 12 bylo lepiej bo nie zawzse trafial po [cenzura]...anym strzale ze wslizgu a tutaj 100 % goli!!! po takim czyms) ogolnie rzecz biorac  na dzien dzisiejszy dla mnie to jest jedna z najgoirszych odłson pesa jakie wyszly!!!!!!!!!!!!!!!!

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1464 dnia: Listopad 23, 2012, 16:20:10 »
Cytuj
Witam , mam pytania , gram w pesa od 6 po 2011 , z przerwą na 12' zacząłem niedawno przygodę z 2013 jednak mam spore problemy.
Mój pierwszy problem to kwestia strzału , myślę że dlatego iż nie grałem w 2012, mianowicie gram na najwyższym poziomie jednak z ciekawości również na niższych próbowałem - efekt ten sam . Chodzi o to , że wychodzę dajmy na to sam na sam z bramkarzem i chcę oddać strzał to albo piłka leci pod chorągiewkę albo oddaję strzał przed siebie. Irytuje mnie to niezmiernie, na treningu spędziłem dużo czasu i cały czas to samo , nie wiem jak kierować piłką żeby ta poleciała może nie od razu w okienko ale chociaż pół metra od bramki a nie więcej..
Kolejny problem to gra w obronie, są jakieś sposby? zauważyłem tak zwane `kąsanie no i wsparcie , ale również irytuje mnie gdy napastnik wychodzi sam na sam bez zbędnych kłopotów :x

Z góry dzięki za odp !

Masz do dyspozycji, auto strzały i manual. Oczywiste jest tym że jak ustawisz sobie na Manual to ty decydujesz jak piłka poleci. Jeśli chcesz dokładniejszy strzał to musisz użyć przycisku R2. Ale i skill gracza się liczy. Manualne strzały są ciężkie do opanowania.

Gra obrona to jedynie wyćwiczenie sobie stylu gry w obronie i użycie odpowiedniej metody w danej chwili.
Możesz użyć przycisków z:

- sam X trzymać ciągle lub 2 razy wciskasz aby wybił piłkę z pod nogi przeciwnika (plus kierunek analogu)
- R1 + X (trzymać ciągle) to wbiega w zawodnika jak by (plus kierunek analogiem).
- R2 + X (trzymać ciągle) to obrona na dystans

Ale to nie są idealne patenty bo i tak może nam zawodnik uciec lub nas ominąć. Dlatego jak pisałem musisz to wyćwiczyć pod siebie. Gra też ma "listę zagrań" czyli wszystkich dostępnych komend sterowania w grze (w czasie pauzy dostępna).

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1465 dnia: Listopad 23, 2012, 18:54:06 »
Siema...wy tez macie taki problem z Wembley Stadium ,że trenerzy są po drugiej stronie boiska??? ??? ???
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2012, 22:26:18 wysłana przez lukakosa »

Offline mathijsen8

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1466 dnia: Listopad 24, 2012, 12:08:08 »
Siema...wy tez macie taki problem z Wembley Stadium ,że trenerzy są po drugiej stronie boiska??? ??? ???

hahaha  ;D na Wembley to nie jest błąd. Ławek tradycyjnych nie widzisz, bo są "w stylu angielskim" w trybunie, a trenerzy mają swoją strefę przed tymi trybuno/ławkami - tak po prostu na żywo jest zainstalowa kamera, że pokazuje trenerów

Czy w pes2013 da radę wgrać własny soundtrack bez instalowania kitservera? Bo wszystkie metody, które wyszukałem wymagają kitservera, a jeżeli go zainstaluję, to mogę mieć problemy z trybem online, zgadza się?
Chcę wgrać swój soundtrack, bo ten oryginalny już mnie doprowadza do szału...
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 12:11:00 wysłana przez mathijsen8 »

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1467 dnia: Listopad 24, 2012, 12:25:00 »
Czy w pes2013 da radę wgrać własny soundtrack bez instalowania kitservera? Bo wszystkie metody, które wyszukałem wymagają kitservera, a jeżeli go zainstaluję, to mogę mieć problemy z trybem online, zgadza się?
Chcę wgrać swój soundtrack, bo ten oryginalny już mnie doprowadza do szału...

Proponuje nie wgrywac zadnych kitserverow tylko po prostu wylaczyc music i odpalic odtwarzacz muzyczny ze swoja playlista. Po co komplikowac pesa smieciami ja w pierwszy dzien po premierze zawsze wylaczam music no bo ile mozna sluchac Ai Se Eu Te Pego :D

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1468 dnia: Listopad 24, 2012, 12:46:28 »
hahaha  ;D na Wembley to nie jest błąd. Ławek tradycyjnych nie widzisz, bo są "w stylu angielskim" w trybunie, a trenerzy mają swoją strefę przed tymi trybuno/ławkami - tak po prostu na żywo jest zainstalowa kamera, że pokazuje trenerów

Czy w pes2013 da radę wgrać własny soundtrack bez instalowania kitservera? Bo wszystkie metody, które wyszukałem wymagają kitservera, a jeżeli go zainstaluję, to mogę mieć problemy z trybem online, zgadza się?
Chcę wgrać swój soundtrack, bo ten oryginalny już mnie doprowadza do szału...
aha to ja nie wiedziałem:P ja tam mam kitservera i stroje sobie wgrałem na ligę angielska,wgrałem herby i mam piosenki z pesedita i murawy i nie mam żadnych problemów z gra online...

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1469 dnia: Listopad 24, 2012, 13:01:58 »
aha to ja nie wiedziałem:P ja tam mam kitservera i stroje sobie wgrałem na ligę angielska,wgrałem herby i mam piosenki z pesedita i murawy i nie mam żadnych problemów z gra online...

Ty nie masz ale za to Twoi przeciwnicy moga miec lagi ;)
Zagraj sobie z numerem jeden pesleague.pl po wgrywane wszystko stroje pilki bandy murawy nawet gwizdki dla sedziego :D Ogromna ilosc graczy narzekala grajac z nim na lagi az w koncu zarzad nakazal mu gre w lidze tylko i wylacznie na czystym pesie ;]

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1470 dnia: Listopad 24, 2012, 14:06:58 »
Ty nie masz ale za to Twoi przeciwnicy moga miec lagi ;)
Zagraj sobie z numerem jeden pesleague.pl po wgrywane wszystko stroje pilki bandy murawy nawet gwizdki dla sedziego :D Ogromna ilosc graczy narzekala grajac z nim na lagi az w koncu zarzad nakazal mu gre w lidze tylko i wylacznie na czystym pesie ;]

nie gram na pesleague to po 1 a po 2 mam dobry komputer i dobrego neta wiec broblemu nie ma bo dodatków jest nie dużo....

Offline kelsonful

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location: Grudziądz
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2012r.
    • Kelsonful.cba.pl
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1471 dnia: Listopad 24, 2012, 14:13:52 »
Witam.
Mam problem dotyczący czarnych pasków w grze. Włącza się je w Settings.exe, nazywa się to LB.
Za każdym razem, przed włączeniem gry muszę tą opcję wyłączyć żeby tych pasków nie było (po wyłączeniu settings zaznacza się z powrotem), i tu pojawia się moje pytanie:
Można coś zrobić żeby moje ustawienie dot. tych pasków się zapisało??
Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Offline isco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.10.2012r.
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1472 dnia: Listopad 24, 2012, 14:22:10 »
witam mógłyby mi ktoś wytłumaczyć jak prawdiłowo zainstalować patcha do pes 13 ? juz wiele razy próbowałem i wogule mi się gra nie włanczała .

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1473 dnia: Listopad 24, 2012, 14:24:52 »
witam mógłyby mi ktoś wytłumaczyć jak prawdiłowo zainstalować patcha do pes 13 ? juz wiele razy próbowałem i wogule mi się gra nie włanczała .
Poprawna Instalacja Konami Patch 1.01 / DLC 2.0 post OnoMatoPeja REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Witam.
Mam problem dotyczący czarnych pasków w grze. Włącza się je w Settings.exe, nazywa się to LB.
Za każdym razem, przed włączeniem gry muszę tą opcję wyłączyć żeby tych pasków nie było (po wyłączeniu settings zaznacza się z powrotem), i tu pojawia się moje pytanie:
Można coś zrobić żeby moje ustawienie dot. tych pasków się zapisało??
Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
a masz zaznaczone 16:9? Ogólnie to jak dajesz OK to już powinno się zapisać bez problemu tak samo jak np. ustawienie kontrolerów
" border="0" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1474 dnia: Listopad 24, 2012, 14:27:53 »
witam mógłyby mi ktoś wytłumaczyć jak prawdiłowo zainstalować patcha do pes 13 ? juz wiele razy próbowałem i wogule mi się gra nie włanczała .

Jakiego tego patcha chcesz wgrać? Artur, strzelam, że ma pirata, więc to nie pomoże.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1475 dnia: Listopad 24, 2012, 15:05:05 »
Cytuj
Jakiego tego patcha chcesz wgrać? Artur, strzelam, że ma pirata, więc to nie pomoże.

Pirat czy nie to nie ma znaczenia (jedynie pirat może mieć błędy w plikach - źle skopiowane itp - co wiadomo są 2 wersje z której tylko jedna jest w pełni działająca - a reszta błędów to wina systemu i samej gry, niedopracowanej).
Różnią się tylko plikiem wykonywalnym (czyli pes2013.exe) gdzie w przypadku no-dvd plik exe jest prze edytowany (i nie zawsze musi być poprawnie bez błędów).

Musi chłopak wykasować folder Konami z moich dokumentów.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1476 dnia: Listopad 24, 2012, 15:12:26 »
+ DLC Unpacked by Jenkey, nie zwykłe.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1477 dnia: Listopad 24, 2012, 15:15:57 »
nie gram na pesleague to po 1 a po 2 mam dobry komputer i dobrego neta wiec broblemu nie ma bo dodatków jest nie dużo....

Ja nie twierdze ze sa lagi badz inne problemy tylko mowie ze moga byc :)
To ze nie grasz na pesleague nie znaczy ze Twoi przeciwnicy nie maja lagow ;)
Tym bardziej jesli grasz przez ranking match tego sie nie dowiesz bo Ci raczej nikt o tym nie powie.
Kolega ktoremu zarzad nakazal gry na czystym pesie tez ma zajebistego kompa i net ;]

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1478 dnia: Listopad 24, 2012, 15:20:31 »
Witam.
Mam problem dotyczący czarnych pasków w grze. Włącza się je w Settings.exe, nazywa się to LB.
Za każdym razem, przed włączeniem gry muszę tą opcję wyłączyć żeby tych pasków nie było (po wyłączeniu settings zaznacza się z powrotem), i tu pojawia się moje pytanie:
Można coś zrobić żeby moje ustawienie dot. tych pasków się zapisało??
Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
musisz zmienić rozdzielczość bo nie pasuje i ci sie paski odznaczaja...zmien na mniejsza lub wieksza nie wiem jak masz i lepiej zeby LB bylo zaznaczone wtedy jest lepsza grafika ;)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1479 dnia: Listopad 24, 2012, 15:20:46 »
Cytuj
a nie twierdze ze sa lagi badz inne problemy tylko mowie ze moga byc
To ze nie grasz na pesleague nie znaczy ze Twoi przeciwnicy nie maja lagow
Tym bardziej jesli grasz przez ranking match tego sie nie dowiesz bo Ci raczej nikt o tym nie powie.
Kolega ktoremu zarzad nakazal gry na czystym pesie tez ma zajebistego kompa i net ;]

Dlatego only Konsola, i zero zmartwień.

Cytuj
+ DLC Unpacked by Jenkey, nie zwykłe.

Jest taka możliwość o której celowo nie wspomniałem, wgrania tego ręcznie oraz możliwość grania na tym przy wersji gry 1.00 (z przed wydania Konami Patch) ale tylko offline.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 - problemy, błędy, pytania!
« Odpowiedź #1479 dnia: Listopad 24, 2012, 15:20:46 »