Autor Wątek: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 388876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 30, 2012, 15:41:48 »
Daruj sobie te teksty. Z tym możesz do mamusi iść.

Problemy problemami. Co nie zmienia faktu że nawet przy "poprawnej konfiguracji portów" problemy nie ustępują z połączeniem online w pes nawet u mnie, ale nie tak aż jak co niektórym).
To co napisałem odnosi się przekierowania poprawnie portów, co wiele osób ma z tym problemy i nie wie co z czym się je w routerze po za zakładaniem serwera lan, mając do tego jeszcze inne opcje w routerze za to odpowiedzialne. Jak np. Ty koleszko...

Cytuj
Zrobiłem coś takiego aczkolwiek nie znam się na tym i być może nie jest to dobre ustawienie. Oczywiście zrobiłem to wcześniej tak jak napisałem wcześniej wg instrukcji konami.

Dalej masz jakieś aluzje... przynajmniej się przyznałeś, tyle twego.

Dobrze że ktokolwiek chce jeszcze pomóc, można i by olać cały temat i nic nie pisać, a czasami trzeba użyć mocniejszych słów. Ale ty tego pewnie nie rozumiesz i nie ma co Ci się tłumaczyć.

Wszystko co można było napisać aby pomóc zostało w tym temacie napisane. Reszta należy do was.

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 30, 2012, 15:48:07 »
Daruj sobie te teksty. Z tym możesz do mamusi iść.

Problemy problemami. Co nie zmienia faktu że nawet przy "poprawnej konfiguracji portów" problemy nie ustępują z połączeniem online w pes nawet u mnie, ale nie tak aż jak co niektórym).
To co napisałem odnosi się przekierowania poprawnie portów, co wiele osób ma z tym problemy i nie wie co z czym się je w routerze po za zakładaniem serwera lan, mając do tego jeszcze inne opcje w routerze za to odpowiedzialne. Jak np. Ty koleszko...

Dalej masz jakieś aluzje... przynajmniej się przyznałeś, tyle twego.

Dobrze że ktokolwiek chce jeszcze pomóc, można i by olać cały temat i nic nie pisać, a czasami trzeba użyć mocniejszych słów. Ale ty tego pewnie nie rozumiesz i nie ma co Ci się tłumaczyć.

Wszystko co można było napisać aby pomóc zostało w tym temacie napisane. Reszta należy do was.

Nie udawaj wielkiego "znawcy" - Informatyka, bo gowno sie znasz, z tego co widze. O portach moze cos wiesz, bo uslyszales ,a jestem przekonany, ze jakbym ci tu pare pytanek (ciekawych) zadal, to bys lezal, albo szukal godzinami po google. Wiec nie zgrywaj "znawcy" , bo nim NIE JESTES.

jabloon30

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #262 dnia: Wrzesień 30, 2012, 16:15:14 »
Witam,

Proszę o pomoc !!

wykonałem wszystko wg. zaleceń ze strony konami, dotyczącej PES'a i nadal nie działa.

1. Porty ustawione.
2. Zapora ok + usunąłem nawet avasta.

3. Gra się włącza -> loguje się -> pojawia się komunikat o sukcesie logowania -> wywala do podmenu wyboru trybu rozgrywki.

4. Gdy wychodzę z okna logowania poprzez użycie 'esc', z menu 'online settings' dostępne jest tylko jedno do wyboru, otóż wybór formy autologowania.
5. Od 4-ech dni loguję się dziennie po kilkadziesiąt razy, dotychczas tylko raz się zalogowałem i to tylko do momentu wyboru wyglądu mojej postaci i ulubionego klubu oraz zawodnika, później wywaliło mnie do podmenu.
6. Mam oryginał.
7. Internet 10mb.
8. Pobrałem Data Pack.
9. Założyłem nawet nowe konami ID i ono w ogóle nie chce odpalić, pojawia się błąd - jakbym wpisywał błędnie login i hasło, a na 100% robię to prawidłowo !
10. To jest jakieś przegięcie....

Proszę o pomoc, bo powoli tracę nerwy !
Konami zawsze mialo z...any tryb online dlatego teraz gram tylko offline jak ktos chce sobie pograc online proponuje kupic konkurencje tam wszystko smiga elegancko  :P

Offline treviss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2008r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #263 dnia: Wrzesień 30, 2012, 17:56:04 »
Mi już wszystko działa, ale tak na prawdę nie wiem co pomogło. Na pewno nie otwarcie portów, bo o tym nie mam pojęcia, więc nic z tym nie zrobiłem. Wyczyściłem rejestr CC Cleanerem, przeinstalowałem i w końcu zadziałało, po prostu zalogowałem się zagrałem pierwszy mecz nie było żadnego laga. Cieszę się, że u mnie wszystko już śmiga i życze wszystkim którzy jeszcze do tego nie doszli żeby się nie poddawali.
Pozdrawiam Treviss

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #264 dnia: Wrzesień 30, 2012, 18:07:25 »
Konami zawsze mialo z...any tryb online dlatego teraz gram tylko offline jak ktos chce sobie pograc online proponuje kupic konkurencje tam wszystko smiga elegancko  :P

Tzn.? Jakos nigdy nie miałem problemu z grą online. Zresztą jak większość osób. Problem leży najczęściej po stronie gracza.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #265 dnia: Wrzesień 30, 2012, 18:23:29 »
Tzn.? Jakos nigdy nie miałem problemu z grą online. Zresztą jak większość osób. Problem leży najczęściej po stronie gracza.
jak ktoś ma liveboxa to wchodzi się w stronę REJESTRACJA lub LOGOWANIE.1.1 im loguje,wybiera zakładki SERWERY LAN I NOWY WPIS I ROBI SIE PORT NOWY  O NAZWIE NP PES13
dostęp-włączony
port od -5730
port do-5739
protokół-UDP
LOKALNY ADRES IP-192.169.1.10
I JUŻ W PORT CHECKER wszystko gra:)

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #266 dnia: Wrzesień 30, 2012, 18:30:32 »
Może ktoś nagrać tryb Online np. na youtube, co i jak to tam wygląda  ??? :-\
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #267 dnia: Wrzesień 30, 2012, 18:37:47 »

dobrze ze ty jesteś magiem:)a czytać umiesz??czy tylko liczyć i rejest czyścic??
Sprostowałem twoją wypowiedź, więc...umiem czytać. Udzielaj swoich cennych rad dalej. Ja się nie wtrącam :)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

jabloon30

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #268 dnia: Wrzesień 30, 2012, 19:05:55 »
Tzn.? Jakos nigdy nie miałem problemu z grą online. Zresztą jak większość osób. Problem leży najczęściej po stronie gracza.
mi bardziej chodzi o rozgrywke jak to wszystko jest nieudolnie (zorganizowane) przedewszystkim duzo oszustw itp chce zaznaczyc ze gram na Xbox-e niewiem jak jest na PC ale jak sie wk...ie to przetestuje gre online na Pc :P

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #269 dnia: Wrzesień 30, 2012, 19:11:48 »
Jak się gra przez pesleague.pl to nie ma mowy o żadnych oszustwach, do tego jest masa przeróżnych pucharów, również z nagrodami.

jabloon30

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 30, 2012, 19:15:07 »
Jak się gra przez pesleague.pl to nie ma mowy o żadnych oszustwach, do tego jest masa przeróżnych pucharów, również z nagrodami.
dlatego mocno sie zastanawiam czy nie przerzucic sie na gre na  PC

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 30, 2012, 19:15:20 »
Konami zawsze mialo z...any tryb online dlatego teraz gram tylko offline jak ktos chce sobie pograc online proponuje kupic konkurencje tam wszystko smiga elegancko  :P
znasz się tam najwięcej...
od wprowadzenia trybu online nie było żadnych kłopotów... a jak były to tylko pojedyncze przypadki związane z logowaniem... lagi - ale to w każdej grze online są...
w tej edycji wprowadzili nowy system łączenia się graczy i dlatego są takie problemy - dziwne to jest że tak duża firma tego nie sprawdziła dokładnie bo tak to wygląda...

ja miałem problem w tej edycji z logowaniem i go rozwiązałem... po 1h czasu a mogłem to zrobić w 5 minut bo sprawa była banalna ;)

Offline barszczu4415

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #272 dnia: Wrzesień 30, 2012, 19:29:12 »
nie moge wejsc do meczu z kimkolwiek online wyskakuje mi komunikat "unable to enter match room". podkreslam ze mam dobre łącze wylaczona zapore i antivira i nie mam routera i mam oryginalną grę. niech ktoś pomoze!

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #273 dnia: Wrzesień 30, 2012, 20:49:14 »
Cytuj
Nie udawaj wielkiego "znawcy" - Informatyka, bo gowno sie znasz, z tego co widze. O portach moze cos wiesz, bo uslyszales ,a jestem przekonany, ze jakbym ci tu pare pytanek (ciekawych) zadal, to bys lezal, albo szukal godzinami po google. Wiec nie zgrywaj "znawcy" , bo nim NIE JESTES.

A czy ja zgrywam kogokolwiek, tak to interpretujesz.... zmień lepiej podejście.

Sam mam problemy z przekierowaniem portów w tym LiveBox (nie działa tak jak powinno, różne błędy).
Ale jakoś sobie radzę, i staram się w miarę możliwości co nie co podać na forum w kwestiach pomocnych, ale jak inni mają przeróżne i prześmieszne podejście do sprawy to wybacz, " bo to musi działać".

Sam jestem samoukiem, wiec kiedy trzeba to staram się nabrać wiedzy co nie co aby rozwikłać problem (serwisy informatyczne itp.).
Nie wyciągaj pochopnie wniosków, na czyjś temat bo gówno wiesz i będziesz wiedział.
A jeśli masz problemy z czytaniem to wiesz chyba gdzie się zgłosić.

EDIT.

Typek @musli1234 podał zdjęcie z routera.
Po za miejscem na przekierowanie portów miał jeszcze inne opcje w hm... lewym panelu które mogły by mieć bądź mają wpływ na łączność, mimo że dobrze przekierował porty.

Tekst na grubo zaznaczony wszystko mówi o rozgrywce online we wszystkich grach - jedne działają normalnie, zaś inne potrzebują naszej ingerencji i nie mowa tu tylko o pes (bo ludzie w poprzednich edycjach tez przekierowywali porty, dla lepszej łączności)

Cytuj
od wprowadzenia trybu online nie było żadnych kłopotów... a jak były to tylko pojedyncze przypadki związane z logowaniem... lagi - ale to w każdej grze online są...
w tej edycji wprowadzili nowy system łączenia się graczy i dlatego są takie problemy - dziwne to jest że tak duża firma tego nie sprawdziła dokładnie bo tak to wygląda...

No bo ile można wałkować jedno i to samo od dobrych parunastu stron.
Nie działa z ich winy i ch** czekamy na efekty.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2012, 21:01:42 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline musli1234

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.03.2010r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #274 dnia: Wrzesień 30, 2012, 23:30:35 »
Typku OnoMatoPeja jak wiesz co jeszcze mogę zrobić w routerze to powiedz.. czy to tajemnica ?

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #275 dnia: Październik 01, 2012, 05:14:32 »
Nie wiem z kogo winy serwery nie działają, ale ja swój problem rozwiązałem wyłączeniem zapory w kasperskim (kaspersky pure 2.0) na czas gry. Wczoraj z kumplem 6 meczy pod rząd, zero lagów, zero rozłączenia. W zasadzie to oboje gre kupiliśmy tylko żeby grać ze sobą jak co roku i ważne że w końcu działa. Pełna satysfakcja.

Jeżeli ktoś ma nastawienie tak jak jeden kolega już pisał " bo to musi działać ", to może się nie doczekać. Warto sprawdzić swój system i ustawienia.


Sent from my iPhone

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #276 dnia: Październik 01, 2012, 08:00:17 »
znasz się tam najwięcej...
od wprowadzenia trybu online nie było żadnych kłopotów... a jak były to tylko pojedyncze przypadki związane z logowaniem... lagi - ale to w każdej grze online są...
w tej edycji wprowadzili nowy system łączenia się graczy i dlatego są takie problemy - dziwne to jest że tak duża firma tego nie sprawdziła dokładnie bo tak to wygląda...

ja miałem problem w tej edycji z logowaniem i go rozwiązałem... po 1h czasu a mogłem to zrobić w 5 minut bo sprawa była banalna ;)
też mam problem z logowaniem...mam liveboxa....zapora wyłączona i anty wirus też a mimo to za każdym razem się nie loguje tylko wiesza...a TY  co zrobiłeś?? ???

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #277 dnia: Październik 01, 2012, 10:22:06 »
Czy ktos do kurwy nedzy, jest w stanie nam pomoc ? LUDZIE, od tygodnia nie moge sie zalogowac i niektorzy stad do pes'a. Bo wywala po logowaniu do wyboru meczu. NO DO CHOLERY JASNEJ, czy ktos umie pomóc ?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #278 dnia: Październik 01, 2012, 10:37:28 »
Czy ktos do kurwy nedzy, jest w stanie nam pomoc ? LUDZIE, od tygodnia nie moge sie zalogowac i niektorzy stad do pes'a. Bo wywala po logowaniu do wyboru meczu. NO DO CHOLERY JASNEJ, czy ktos umie pomóc ?
czytałeś to??http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,124065.0.html
ccleaner rejestr wyczyść...tyle już tu napisane było tez kombinuj sam...

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #279 dnia: Październik 01, 2012, 12:36:33 »
jak ktoś ma liveboxa lub neostrade to wchodzi się w stronę REJESTRACJA lub LOGOWANIE.1.1 im loguje,wybiera zakładki SERWERY LAN I NOWY WPIS I ROBI SIE PORT NOWY  O NAZWIE NP PES13
dostęp-włączony
port od -5739
port do-5739
protokół-UDP
LOKALNY ADRES IP-192.169.1.10
I JUŻ W PORT CHECKER wszystko gra:)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #279 dnia: Październik 01, 2012, 12:36:33 »