Autor Wątek: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 397284 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Karloff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2010r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 09, 2012, 23:28:36 »
Oczywiscie, ze nie :) Mimo, ze wszystkie znaki na niebie mowia, ze dzialac powinien bez problemu.

Nadzieja pozostala :) O glupi Ja :)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 09, 2012, 23:55:11 »
Działać działa na swój sposób.

@Karloff

Więc jak wszelakie znaki na niebie zawiodły, ostatnią deską ratunku pozostaje Ci ściągnięcie programu darmowego o nazwie SG TCP Optimizer > REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Odpalenie programu, zaznaczenia opcji Optimal, zatwierdzenie zmian i restart komputera.

Jak to nie zadziała, pod warunkiem że masz pokierowane porty te co podało konami (sprawdzając programem PFPortChecker dla UDP i TCP), dodany w antywirusie proces pes2013.exe jako wyjątek, wyłączenie Firewalla i UPnP w routerze jak masz taką możliwość oraz dodania do zapory systemowej (pod warunkiem że masz ją włączoną) procesu pesa z adnotacją na porty, to jedynym mankamentem może być jakiś defekt w systemie że nie puszcza cię albo jeszcze coś w routerze, ewentualnie dostawca blokuje porty. Ale stawiam na defekt systemu :D

Offline Karloff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2010r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 10, 2012, 00:45:08 »
Dzieki za uwage :) Zaraz sprawdze ten program.

Co do systemu - Nie masz pojecia jakim jestem maniakiem jesli chodzi o porzadek i stabilonosc systemu. Aktualizowanie sterownikow, skanowanie, defragmentacja, bla bla bla.. Mam system idealnie ustawiony w Tuneup Utilities bez ktorego nawet nie zaczynam stawiac systemu. Oczywiscie nie mozna zapomniec o prostym i genialnym CCleanerze ;) Pewne gry chodza mi na maxa mimo, ze nie maja takiego prawa jesli spojrzec na wymagania zalecane. Zakladam, ze to zasluga czystego i dobrze zoptymalizowanego systemu. Powiadam Ci, Twoj typ jest strasznie chybiony ;)

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 10, 2012, 07:55:29 »
Witam. Powiem tak, zanim piszecie, że KONAMI znowu coś spier****  to zauważcie, że niektórym przecież działa normalnie,  więc tutaj wina musi leżeć po drugiej stronie medalu, no chyba że nie ma osoby której działałby wczoraj tryb Online to ok, ale ja z ciekawości koło godziny 17 a później koło godziny 19/20 nie pamiętam już, załączyłem Ranking Mecz i normalnie rozegrałem pare meczy. Chyba, że to już zależy od konta, bo niektórzy piszą, że grali normalnie a na następny dzień juz nie mogli z jakiegoś powodu. Być może DLC coś pomoże:) pozdrawiam
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline PrzemoFCBTSP

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 10, 2012, 11:27:08 »
Wiecie jak to naprawić "Please make sure your Network Settings are configured correctly" z góry dzięki. Pozdro

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #445 dnia: Październik 10, 2012, 12:33:50 »
Witam. Kwestia samego systemu (procesu) raczej odpada w tym przypadku, także borykam się z popularnym, exit back menu, jest to problem nie mega jednostkowy a raczej poważniejszy " REJESTRACJA lub LOGOWANIE" sledząc cały wątek. Na moje i nie tylko oko z jednej strony to wygląda na cut off, dla poszczególnego IP do serwera, za zbyt duży ping, lecz niektóre przypadki sugerują, że ta reguła nie ma miejsca, pierwsze logowanie było bezproblemowe, wybranie nicka itd, a następnie niczym nie konto (bo to konto z innego IP działa poprawnie) a IP dostało bana na server, więc jest cut off- a dlaczego Konami juz tylko wie, żeby jeszcze człowiek współdzielił, a zewnętrzne i trasowanie pokazuje ze tutaj żadnych problemów, dopiero poza Franfurtem zaczyna powaznie rosnąc. Nie mam pojęcia jakimi aspektami sugeruje się serwer Konami w tym "ulepszonym, odmiennym sposobie łaczenia" w porównianiu do sprawdzonego z pes 2012 czy 2011 (bo tutaj " z buta" żadnych problemów) ale nie jest to normalne, no chyba spybota tam nie ma, raczej nie zanosi się na to bo żadnego syfu przy łaczeniu. Osobiscie korzystam z wersji skrótowej realoaded + z image z oryginałki mdx ale tutaj akurat  chodzi o samego securom, plik m.in .exe + inne zawarte na płycie(fizycznie)= virtualnie, to aby do odpalenia więc online ingeruje max w niego, czy aby to nie crack, tak bylo z kazdą poprzednią wersją,(bo fakt wersja z cracka w 2011 to wywalala ale przy samym meczu, a nie na etapie łączeniawięc wymagany oryg. exe)więc wszystko poprawne i wersja oraz dlc takze poprawna, problem z exit back menu jest popularniejszy niż się to wydaje, a Konami zero jakiegokolwiek stanowiska w tej sprawie, ludzie z oryginalnych płyt odpalają i problem pozostaje.Skoro chcieli nowosci i nowego lepszego sposobu łączenia... oby w patchu zrealizowali i wyeliminowali te dantejskie problemy, bo w poprzednich edycjach az takich numerow jak obecnie to nie było. Licze że Konami weźmie "**** w troki" bo zawsze większy szacun ze względu na samą gre niż EA, ale problem irytujący, dla wielu klientów. Były tez teorie ze samo DLC odwaliło u niektórych zła robote, mozliwe ale to przed samym 1(razowym) łączeniem, ustalaniem nicka, bo wszystko poźniej to po zabiegu, co jakis czas przy usilniej próbie łaczenia nie wywali ale łaczy się w nieskonczonosc (freeze) jeśli konami zna rozwiązanie dlaczego nie napisze, samo 1 połączenie jest z gory i tak skazane na pożarcie bo juz wtedy widac ze tak naprawdę nie ma logowania na konto...(docelowe) tylko ciągły spam o nowosciach i nowym DLC mimo ze ono jest czy to na na świezej instalce bez profili jeszcze czy to offline dograne na siłe, login success i kopniak wstecz jak sprawdzi IP. Osobiscie czekam na patcha oraz śledzę wątek wraz z tymi u których problem nadal z Kick back menu występuje. Pozdrawiam
chetnie bym pomogl ale piszesz jak translator jakims spolszczonym narzeczem afrykanskim

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #446 dnia: Październik 10, 2012, 17:35:40 »
 ;D ;D ;D
" border="0" border="0

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #447 dnia: Październik 10, 2012, 18:24:40 »
chetnie bym pomogl ale piszesz jak translator jakims spolszczonym narzeczem afrykanskim
Lubię to! ;)

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #448 dnia: Październik 10, 2012, 21:54:12 »
witam:)ile meczy trzeba rozegrać żeby  courtesy Ratking zmienił sie z C na B??bo ja już ze 30 zagrałem od momentu zmiany tego courtesy Ratking  z B na C (bez rozłączeń) i nic...dodam ze to nie ja się rozłączałem tylko za mną ktoś tam i porę razy z winy mojego neta...ale top wcześniej teraz już jest ok...
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 21:56:29 wysłana przez lukakosa »

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #449 dnia: Październik 10, 2012, 22:02:10 »
witam:)ile meczy trzeba rozegrać żeby  courtesy Ratking zmienił sie z C na B??bo ja już ze 30 zagrałem od momentu zmiany tego courtesy Ratking  z B na C (bez rozłączeń) i nic...dodam ze to nie ja się rozłączałem tylko za mną ktoś tam i porę razy z winy mojego neta...ale top wcześniej teraz już jest ok...

tego nikt nie wie

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #450 dnia: Październik 10, 2012, 22:17:41 »
tego nikt nie wie
już mnie to kur... denerwuje....

Offline balci

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.03.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #451 dnia: Październik 10, 2012, 22:35:32 »
A ja mam problem tego typu że umiem się połączyć z niektórymi graczami a z niektórymi nie umiem w ogóle. Nie wie ktoś dlaczego?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #452 dnia: Październik 10, 2012, 22:59:54 »
Cytuj
witam:)ile meczy trzeba rozegrać żeby  courtesy Ratking zmienił sie z C na B??bo ja już ze 30 zagrałem od momentu zmiany tego courtesy Ratking  z B na C (bez rozłączeń) i nic...dodam ze to nie ja się rozłączałem tylko za mną ktoś tam i porę razy z winy mojego neta...ale top wcześniej teraz już jest ok...

Chyba najlepszym rozwiązaniem było by napisać do konami i się spytać na support.
Ewentualnie na forum strony pesfan.com ale po angielsku.
Bo jak na chwile obecną konami nie ruszyło z forum na swojej stronie....

Cytuj
A ja mam problem tego typu że umiem się połączyć z niektórymi graczami a z niektórymi nie umiem w ogóle. Nie wie ktoś dlaczego?

Chciałeś powiedzieć mogę się połączyć i nie mogę się połączyć :)
To raczej zależy od systemu wyszukiwania gry ustalone przez twórców. I "chyba" dobiera na podstawie łącza, po za parametrami w opcji sposobu szukania.

A ogólnie rozchodzi się o stan łącza... ale tego Ci nikt nie powie "co w trawie piszczy", bo kto wie...
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 23:04:37 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline mateusz162121

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #453 dnia: Październik 11, 2012, 16:08:12 »
Mam problem. Gdy chcę zagrać w Master lige online wyskakuje mi poniższy komunikat. Nie wiem o co chodzi wcześniej wszystko było okej rozegrałem ok 100 meczy. Próbowałem coś z tym zrobić, zainstalowałem ponownie PES-a i jest to samo.  Pomóżcie.

Komunikat:
"Your version of Pro Evolution Soccer 2013 is out of date. Please update your game to the latest version then reconnect"

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #454 dnia: Październik 11, 2012, 16:19:20 »
To komunikat informujący Każdego że ma nieaktualne DLC.

Serwery są tymczasowo niedostępne..... ściągnij update w dziale INFORMATION (w grze).
Ale ostrzegam że coś instalacja nie działa poprawnie...

Więc polecam manualne ściągnięcie i wgranie DLC 2.0 z tej strony > REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Dodam że ma dojść jeszcze Patch dziś dodający parę poprawek, usprawnień.

Możliwe że DLC nowe jest powiązane z patchem dlatego nie działa instalacja... ale kto to wie....
Czyli czekamy na Patch od Konami jeszcze.

A w tej chwili zapewne borykają się z następnymi problemami i sprawdzają poprawność działania.
Cierpliwości.

Jeszcze ktoś, coś, chce wiedzieć ? Czy będziemy wałkować ten sam komunikat 5 stron następnych :D
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2012, 16:21:06 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline Karloff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2010r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #455 dnia: Październik 11, 2012, 16:24:57 »
Hahaha, sciagnalem DLC, zainstalowaol sie poprawnie, ale gra caly czas daje mi do zrozumienia, ze jest dostepne nadal (moze kolejne - ukryte :D :))

Wyszedlem z gry zeby sprawdzic, czy mam juz wersje 2.0, a tu co ? Usunelo mi wszystkie wczesniejsze dane profilu i sejwy, hahahaha. Co za **** gowno! :D Mnie juz to nawet nie denerwuje, smiac mis ie chce po prostu z tego calego syfu :)

E: Na oficjalnej ludzie dostaja pasji juz. Komentarze mowia same za siebie.

Konami wydalo cwiercprodukt poparty testami w ilosci - 0.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2012, 16:42:41 wysłana przez Karloff »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #456 dnia: Październik 11, 2012, 16:45:50 »
W sprawie oszustów:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline mateusz162121

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #457 dnia: Październik 11, 2012, 16:49:42 »
Dzięki za odpowiedź. A jeszcze jedno pytanko, bo gdzies przeczytałem tutaj że można ustawiać jakieś filtry żeby nie grać z najlepsztymi zespołami w Master Lidze Online. Bo przeważnie takich rywali mi losuje a wtedy nie mam za  bardzo szans na wygranie. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak ustawić te filtry i czy ogólnie jeszcze mogę to zrobić? bo już mam karierę rozpoczętą.

Offline MaNo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 19.02.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #458 dnia: Październik 11, 2012, 16:56:49 »
Dzięki za odpowiedź. A jeszcze jedno pytanko, bo gdzies przeczytałem tutaj że można ustawiać jakieś filtry żeby nie grać z najlepsztymi zespołami w Master Lidze Online. Bo przeważnie takich rywali mi losuje a wtedy nie mam za  bardzo szans na wygranie. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak ustawić te filtry i czy ogólnie jeszcze mogę to zrobić? bo już mam karierę rozpoczętą.

Tak jest opcja przy starcie gry ja z niej korzystam i tak dostaje wycisk od kosmosów co mi ich znajduje :D

Offline remo123

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #459 dnia: Październik 11, 2012, 17:42:38 »
Mi wyskakuje CHOOSE YOUR ONLINE SETTTINGS naciskam potwierdzenie a póżniej YOUR VERSION OF PES2013 IS OUT OF DATE.PLEASE UPDATE YOUR GAME TO THE LATEST VERSION THEN RECONNECT.tojest związane z tym nowym DLC2.0.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #459 dnia: Październik 11, 2012, 17:42:38 »