Autor Wątek: Stanek patchmaker czy plagiator??  (Przeczytany 7848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gandi Ganda

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 18.09.2011r.
Stanek patchmaker czy plagiator??
« dnia: Listopad 07, 2012, 20:52:50 »

Witam chciałbym zgłosić pewną frustrującą sprawę a mianowicie to co wyprawia pan Stanek! W swoim(cudzym) patchu T-Mobile użył ofa z naszego Moda do PES12.
Również zauważyłem że w patchu by Stanek w kitserverze jest bardzo wiele dodatków żywcem skopiowanych z patcha pesedit
Poniżej mam kilka screenów które w 100% pokazują że w ofie są moi zawodnicy z Ekstraklasa Mod PES2012
Pierwsze 3 screeny pokazują że w Modzie do PES 12 i patchu by Stanek sa takie same statystyki (takich fotek moge zrobić ze 100)
Screen 4 i 5 pokazuje że w Modzie do PES12 popełniłem kilka błedów w nazwiskach i jak się okazuje u Stanka jest to samo ::)






Jestem na Pesleague kilka lat i zawsze za takie coś był ban więc teraz domagam się aby sprawiedliwość dosięgła też  moderatora forum o nicku "Stanek1983"
Twórca Ekstraklasa Mod 2013

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2012, 20:54:55 »
Stanek, nie usuwaj tego tematu, tylko napisz coś, co nas przekona, że nie kopiowałeś.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

stanek1983

  • Gość
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2012, 20:58:28 »
niestety widze tutaj skumanie się niektórych z pesnext.... takze ok a co wy na to że mozliwe że oni mają od kogoś ofa z 12...... ktoś go zaczynał z kilkoma osobami potem ekipa sie rozpadła i poprzesylali ofa miedzy sobą??? i go użyli w tym, modzie?? niestety ofa z tego moda nie posiadam to nie wiem....

Offline Gandi Ganda

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 18.09.2011r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2012, 21:08:47 »
Tylko ze ten of był robiony od poczatku do końca przez 2 osoby(ja i SlaveQ85) i
Twórca Ekstraklasa Mod 2013

Offline SlaveQ85

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 341
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 14.02.2009r.
  • Twórca Ekstraklasa Mod
  • Gram w: PES 2015
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2012, 21:10:52 »
Stanek odpuść, pokaż honor!
Wszystko jest czarne na białym, co tu więcej można dodać.

Offline jestemglupi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.11.2012r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2012, 21:11:03 »
Teraz drugie pytanie skąd masz najnowsze twarze które dopiero co powstały i są tylko na tamtym forum zdradź dostarczyciela tych twarzy . ::)

stanek1983

  • Gość
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2012, 21:13:45 »
a przepraszam mieliście zgodę pesedit na użycie ich ofa w modzie??? ja mam a wy??? a wiec to plagiat, twarze  pobierałem z pesfaces.....

a reszta tak jak napisałem, lecha dał mi dodo a resztę ten chłopak piotrek

Offline Adriek1910

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 245
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2011r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2012, 21:14:07 »
Stanek, Skoro napisałeś, że mogli przesyłać między sobą of'a i mógł on w jakiś sposób trafić do innego Patcha, to wychodzi na to, że i tak podpierałeś się jakimś innym of'em, który nie był twój, i jedyne co w ten sposób udowodniłeś, to to, że kopiowałeś wszystko nie z of'a SlaweQ'a i Gandiego, a z innego...
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 21:19:29 wysłana przez Adriek1910 »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2012, 21:14:18 »
No dobra jak dla mnie z tego co pamiętam a mało się orientuje.... to OF z którego korzystał Stanek był początkowo tworzony na potrzeby pesleague.pl patch
niestety chłopcy się pokłócili i się team rozpadł - komu przypadły prawa "własności" OFa???

Poza tym z tego co mi donoszono to Stanek otrzymał "lukratywną" ofertę zostania Adminem na forum tych dzieciaków co się poobrażali (mam na dowód screeny) - jednak pozostał wierny pesleague i wyśmiał ich i od tego czasu zaczęły się zgrzyty....

Co do używania innych dodatków jak stroje, twarze itp. to nie wiem bo nie używam dodatków - jednak z tego co wiem to wy również korzystacie z OFa do Adelante Ligi autorstwa Stanek & Simcut & Pat.... więc kto tu właściwie plagiatuje??

To tyle słowem wstępu.. ale tak jak już wspominałem pawlodarowi - chłopaki tylko chcą zepsuć atmosferę na naszym fajnym forum a za to będę surowo karał banami!!

I nie wierzę, że nawet mając 100% dowody powiedzą "a sorry pomyliliśmy się"... więc nie ma co wdawać się w dyskusję co było pierwsze: czy kura czy jajko....

P.S. Panowie i zróbcie coś z tym Waszym shoutbox'em :/ to moja 8 letnia siostra umie wejść na forum i zrobić screeny jak kto coś powie za dużo..... ;]

Offline MR87

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
  • "...I never strike first, only in defence..."
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 07, 2012, 21:17:12 »
Prosze Ci o to samo co Adriek1910 odpuść ! Wsszyscy widzą, ze ukradłeś czyjeś dzieło !

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 07, 2012, 21:18:38 »
A nasunęła mi się taka myśl: skoro twierdzicie, że nie wolno korzystać z Waszych twarzy, strojów, bramek i innych pierdół to najlepszym rozwiązaniem będzie ich niepublikowanie i blokowanie możliwości pobierania. Wtedy skończą się pretensje, że ktoś wrzuca dodatki na zagraniczne strony bez podania źródła.

P.S. Za czasów gdy ja bawiłem się modami wszystko było dostępne dla wszystkich - a ludzie wyłącznie w stopce podziękowania składali. A teraz z tymi wszystkimi dzieciakami.....

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2012, 21:19:34 »
Prosze Ci o to samo co Adriek1910 odpuść ! Wsszyscy widzą, ze ukradłeś czyjeś dzieło !
pan za spiskowanie zaraz otrzyma bana - otrzymałem anonimowego maila ze screenami od kogoś z Was na którym widać jak obrażasz nasze forum - tak więc żegnamy!!

Offline Gandi Ganda

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 18.09.2011r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 07, 2012, 21:20:15 »
a przepraszam mieliście zgodę pesedit na użycie ich ofa w modzie??? ja mam a wy??? a wiec to plagiat, twarze  pobierałem z pesfaces.....

a reszta tak jak napisałem, lecha dał mi dodo a resztę ten chłopak piotrek

PESEDIT?? gadac to może każdy dawaj dowody. Nigdy nie robiłes ofa od zera więc nawet nie wiesz ile przy tym jest roboty i nikt nie będzie potem jej przypisywał jako swojej!!!



Twórca Ekstraklasa Mod 2013

Offline Adriek1910

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 245
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2011r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 07, 2012, 21:22:15 »
a ludzie wyłącznie w stopce podziękowania składali. A teraz z tymi wszystkimi dzieciakami.....
Tyle, że kolega Stanek1983 nawet tego nie zrobił... Tylko napisał, że ma 150 twarzy dla Ekstraklasowiczów...

Offline Gandi Ganda

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 18.09.2011r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 07, 2012, 21:23:38 »
No dobra jak dla mnie z tego co pamiętam a mało się orientuje.... to OF z którego korzystał Stanek był początkowo tworzony na potrzeby pesleague.pl patch
niestety chłopcy się pokłócili i się team rozpadł - komu przypadły prawa "własności" OFa???

Poza tym z tego co mi donoszono to Stanek otrzymał "lukratywną" ofertę zostania Adminem na forum tych dzieciaków co się poobrażali (mam na dowód screeny) - jednak pozostał wierny pesleague i wyśmiał ich i od tego czasu zaczęły się zgrzyty....

Co do używania innych dodatków jak stroje, twarze itp. to nie wiem bo nie używam dodatków - jednak z tego co wiem to wy również korzystacie z OFa do Adelante Ligi autorstwa Stanek & Simcut & Pat.... więc kto tu właściwie plagiatuje??

To tyle słowem wstępu.. ale tak jak już wspominałem pawlodarowi - chłopaki tylko chcą zepsuć atmosferę na naszym fajnym forum a za to będę surowo karał banami!!

I nie wierzę, że nawet mając 100% dowody powiedzą "a sorry pomyliliśmy się"... więc nie ma co wdawać się w dyskusję co było pierwsze: czy kura czy jajko....

P.S. Panowie i zróbcie coś z tym Waszym shoutbox'em :/ to moja 8 letnia siostra umie wejść na forum i zrobić screeny jak kto coś powie za dużo..... ;]


Pesleague Patch?? Jaki tam był of?? jak ten projekt prowadził Lewy i tylko on wie co i jeśli wgl coś było tam zrobione. Stanek z resztą jak i ja nie pomagaliśmy mu w tym projekcie.

Tak tylko szkoda ze ja nie zrobiłem screenów jak Stanek pisał codzień że jak nie dostanie moda na PL to idzie gdzieś indziej bo tu nie ma z kim robic patcha.

Saabi powiedz mi o jaki of ci chodzi z Adelante bo tego to juz całkiem nie skumałem
Twórca Ekstraklasa Mod 2013

Offline Dedo10

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2012r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 07, 2012, 21:25:40 »
Panowie dajcie spokój ::)

Offline Gandi Ganda

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 18.09.2011r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 07, 2012, 21:26:18 »
A nasunęła mi się taka myśl: skoro twierdzicie, że nie wolno korzystać z Waszych twarzy, strojów, bramek i innych pierdół to najlepszym rozwiązaniem będzie ich niepublikowanie i blokowanie możliwości pobierania. Wtedy skończą się pretensje, że ktoś wrzuca dodatki na zagraniczne strony bez podania źródła.

P.S. Za czasów gdy ja bawiłem się modami wszystko było dostępne dla wszystkich - a ludzie wyłącznie w stopce podziękowania składali. A teraz z tymi wszystkimi dzieciakami.....

No ja też pamiętam tamte czasy gdy Patchmakerzy szanowali się nawzajem i nikomu nawet do głowy nie przyszło zeby czyjąs prace dopisać jako swoja
Twórca Ekstraklasa Mod 2013

Offline Adriek1910

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 245
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2011r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 07, 2012, 21:28:37 »
Panowie dajcie spokój ::)
Ten wątek jest po to, żeby sobie wszystko wyjaśnić, więc skoro już zaczęliśmy to musimy skończyć. :)

Offline Dedo10

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2012r.
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 07, 2012, 21:29:50 »
Ja jestem chłopak spokojny i nie chce sie kłócić ;D

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 07, 2012, 21:31:19 »
zeby sobie wyjasnic to obie strony musze do tego podejsc troche z rezerwa bo inaczej nikt nie bedzie sluchal innych slow poza tymi ktore mu pasuja

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Stanek patchmaker czy plagiator??
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 07, 2012, 21:31:19 »