Autor Wątek: Wisła Kraków by hose444  (Przeczytany 5155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 02, 2014, 13:21:28 »
#13 – 16.2.2014

Zapowiedź meczu ligowego z Piastem Gliwice.


Już jutro Wisła podejmie Piast w ramach meczu 22.kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Gliwicach, a mecz ma poprowadzić sędzia Jakubik.

Krakowska drużyna ma za sobą udany okres przygotowawczy, w którym rozegrała serię sparingów z różnymi rywalami. Wisła wystąpi w optymalnym składzie, za wyjątkiem nieobecnego z powodu kontuzji Marko Jovanovica. Oznacza to, że trener Moskal musi przeorganizować grę obronną swojej drużyny, lecz chyba nie będzie z tym dużego problemu, bo opiekun Wiślaków preferuję parę stoperów Głowacki-Chavez. Na prawej obronie zagra natomiast najprawdopodobniej Patryk Fryc, który świetnie spisywał się na obozie w Turcji. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że swoją szansę otrzyma Lucas Guedes, na którego trener nie boi się postawić. Biała Gwiazda będzie chciała w tym meczu udowodnić, że jesienny marazm w meczach wyjazdowych ma już za sobą.

Z kolei zespół Piasta zimę przepracował również owocnie, lecz nie odbyło się bez kontrowersji. Jedenasty zespół Ekstraklasy miał zimą problemy z Collinsem Johnem, które skończyły się rozwiązaniem z nim kontraktu. W Gliwicach liczą na Embauenę, hiszpańskiego napastnika, który ma powielić sukces Rubena Jurado w Polsce. Trener Marcin Brosz ma też poważny problem z kapitanem drużyny, Tomaszem Podgórskim, który narzeka na uraz mięśnia przywodziciela. Mimo tego zespół z Gliwic pragnie udanie rozpocząć rundę wiosenną, wygrywając z Wisłą. Drużyna ta na pewno będzie chciała wykorzystać fakt, że krakowski zespół ma spory problem z meczami rozgrywanymi na wyjazdach.

A oto wypowiedzi trenera oraz piłkarzy Białej Gwiazdy przed spotkaniem z Piastem:

Kazimierz Moskal: „Chcemy dobrze wejść w rundę rewanżową i wygrać mecz z Piastem, jednocześnie pokazując naszą siłę w spotkaniach wyjazdowych. Jesteśmy w optymalnej formie, a ta będzie rosnąć wraz z kolejnymi meczami.  Mamy przed sobą 9 kolejek, po których punkty zostaną podzielone, a dalej czeka nas już decydująca faza. Myślę, że trafimy do grupy mistrzowskiej, pytanie tylko z jakim dorobkiem punktowym. Chcemy go powiększyć już jutro w Gliwicach”
Lucas Guedes: „Oczywiście, że chciałbym zagrać z Piastem, ale to zależy od trenera. Jestem dobrej myśli”
Osman Chavez: „Jestem pewny, że poradzimy sobie z Arkiem w obronie i zagramy na zero z tyłu.”
Paweł Brożek: „Chcę strzelić kolejną bramkę do klasyfikacji strzelców ligi, ale i po to, by pokazać Davidovi, gdzie jego miejsce (śmiech)”.
Michał Miśkiewicz: „Jutrzejszy mecz to dla mnie osobiste wyzwanie. Jesienią słabo spisywałem się na wyjazdach, pora to zmienić”.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 02, 2014, 13:30:11 »
W meczu z Piastem jesteście faworytami, ale żadnego z zespołów nie można lekceważyć, a tym bardziej nieobliczalnego Piasta. Oni zagrają u siebie, a wy będziecie chcieli przełamać hegemonie meczów wyjazdowych, więc mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Jestem także zniecierpliwiony czy młody Fryc dostanie szansę występu, lecz jeśli dobrze przepracował przygotowania to chyba wystąpi od pierwszej minuty.
Musicie zagrać w pełni skoncentrowani i powinniście zgarnąć trzy punkty, aby liczyć się w walce o mistrzostwo. Runda wiosenna w waszym wykonaniu powinna być jeszcze lepsza niż jesienna i oby tak było

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 03, 2014, 18:55:29 »
Więc tak: postanowiłem zakończyć tą karierę. Powód ? Po prostu nie sprawia mi to radości, to było moje drugie podejście do kariery i chyba ostatnie. Przepraszam tych, którzy ją czytali i dziękuje za wszystko.
Proszę o przeniesienie do archiwum.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 03, 2014, 18:59:23 »
No szkoda że kończysz ale może jakaś inna kariera cie zachęci do dłuższego pisania :D

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 03, 2014, 19:29:12 »
Bardzo szkoda, bo zapowiadało się naprawdę nieźle. Liczę, że jeszcze kiedyś może z czymś powrócisz. ;)


Kariera zostaje przeniesiona do archiwum

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 03, 2014, 19:29:12 »