Autor Wątek: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI  (Przeczytany 12104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:33:23 »
Przecie? dawa?em ci wczoraj LOGSy z IRC jak pisa?e?, ?e wylosowane i mo?na ju? gra?. Gra?em juz pare razy w turniejach i nie jestem g?upi i nie gra?bym bez jakiegokolwiek pozwolenia ze strony adminow wi?c przepraszam co? tu si? nie zgadza.


b?ad polega? na tym, i? gdy wykonalismy losowanie i w tym momencie graczes skladali reklamacje i sie namiesza?o i cofnelismy. Powodem bylo,to, ?e m.in balcerr, markus i trstan nie mogeli dojsc do porozumienia w jakiej miniucie bramka pad?a, i cofnelismy losowanie i odda?em swoje miejsce, ?eby nie bylo problemu. dogrywali 25 minut a bramka pad?a w 25 minucie i ok 50 sekudzie, bo mam screna jak sie zaczyna o 26 minuty......i zarz?d postanowi?, aby nikogo nie skrzywdzic, bo jak wiadomo sedzie meczu nie przerywa odda? moje miejsce i dac im zagrac aby by? spokoj i to by?o powodem zamieszania....mozeto wynika z naszego dobrego serca i nie konsekwencji ale czlwoiek uczy sie na b??dach i chce aby ka?dy by? zadowolony......

Offline Rasow

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:41:36 »
?enuj?cy poziom organizacji.To jedyne co mo?na powiedzie? o turnieju. Skoro by? pierwszy w historii z nagrodami, to trzeba by?o si? przygotowa? do niego. I m?ciciel...Nie dali?cie gada? na kanale to tutaj skomentuje to co napisa?e? pod koniec. Wy jeste?cie od organizacji, a my jeste?my od grania, a nie od zastanawiania sie (i czekania minute) czy wam czasem nie spieprzy?o si? losowanie i go nie cofniecie.
(Nie) Pozdrawiam.

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:38:08 »
Panowie z wildy, troch? szacunku. Problem jaki wynik? z losowanymi par I rundy pucharowej, to efekt prób przekr?cenia wyniku przez gattuso, któremu brakowa?a jedna bramka do awansu i wpisa? wynik korzystny dla siebie, przeciwnik nie potwierdzi?, bo byl nieprawidlowy, jednak mecz dogrywali bardzo pozno i admin zrobi? to za niego.
Tutaj screen, gdzie przyznaje sie do odpadniecia jedna bramka REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Maciek bardzo szybko zareagowa? i zmieni? wynik, jednak nie zdazyl przed losowaniem. TO BYL POWOD OPOZNIEN!!!!!!!!!!!!
Gdyby którykolwiek z was z was znalazl sie w takiej sytuacji, to dopiero bylaby afera. Jednak pytanie do adminow czy takie zachowanie gattuso zostanie bez odezwu?
pozdrawiam balcerr

Offline Barry

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2006
  • location:
  • Wiadomości: 216
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.10.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:35:44 »
Gattuso - K O M P R O M I T A C J A! Jednak nie myli?em si? co do tego go?cia. Zawsze wiedzia?em, ?e to oszust i cwaniaczek - teraz to si? potwierdza.
 Za to powinna by? najsurowsza z kar - wykluczenie z wszystkich rozgrywek pesleague.pl i co do tego nie ma chyba ?adnych w?tpliwo?ci. Precz z oszustami!

Offline Iras_89

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 104
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 09, 2007, 12:07:51 »
to co wprowadzimy od nowego turniju:

- zamkni?cie kana?au g?ownego, bo mimo próxb nie pisali?cie do opiekunów

W ogóle nie róbcie ?adnych opiekunów bo np. zaj?c chyba nawet nie przegl?da? wiadomo?ci, które dosta? na privie, a na pewno nie mia? ich tak wiele, ?e nie móg? tego zrobi? bo przecie? by? opiekunem kilku grup, a nie ca?ego turnieju!!!
Maciek przeczytaj post, który napisa?em wcze?niej i w ko?cu mi odpowiedz!!!
Ju? mnie to zaczyna denerwowa?...

Offline Adi17

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.12.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 09, 2007, 12:24:59 »
nastepnym razem niech taki turniej, z tak duza liczba graczy zacznie sie wczesnij (zdecydowanie wczescniej)

Offline Nephillion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location: Ropczyce
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.04.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 09, 2007, 12:35:33 »
A ja mam pytanie, wygra? Oley czy Olej? Mam Oleya w lidze, ale na stronce ma nick Oley, z kolei ten co wygra? ma nick Olej, ale Maciek napisa? newsa, ?e wygra? Oley, ??? :D
Nothing's stronger than brothers in arms fightning tonight

Offline Iras_89

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 104
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 09, 2007, 13:04:31 »
to co wprowadzimy od nowego turniju:

- zamkni?cie kana?au g?ownego, bo mimo próxb nie pisali?cie do opiekunów

W ogóle nie róbcie ?adnych opiekunów bo np. zaj?c chyba nawet nie przegl?da? wiadomo?ci, które dosta? na privie, a na pewno nie mia? ich tak wiele, ?e nie móg? tego zrobi? bo przecie? by? opiekunem kilku grup, a nie ca?ego turnieju!!!
Maciek przeczytaj post, który napisa?em wcze?niej i w ko?cu mi odpowiedz!!!
Ju? mnie to zaczyna denerwowa?...

B?d? tak d?ugo pisa?, a? kto? w ko?cu zareaguje...

Offline olej

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 09, 2007, 13:11:48 »
no i po wszystkim Oley zgarn?? ca?? pul?... :0 A jak wy nas ocenie jako pierwsz? tak? inwestycje :) MI si? w sumie wydaje, ?e nie by?o tak ?le, by? 1 moment nerwowy, ale potem ju? z górki posz?o :) no czekam na wasze komentarze

Ja ci dam Oley !!!! :D
ZAPAMIETAJCIE
OLEJ I OLEY TO DWIE RÓ?NE OSOBY:
OLEJ - ?ÓD?, PC PLAYER
OLEY - KALISZ, PS2 PLAYER

WYGRA?EM JA, OLEJ ! :D

Offline teki_pepsi

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Lis 2006
  • location: Poznañ
  • Wiadomości: 446
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 09, 2007, 13:52:52 »
Witam ..... wiec moze ja napisze:

Wszystkim dziekujemy za wspolprace i wielkie gratulacje dla graccza Olej ... posrod 125 graczy ktorzy wzieli udzial on okazal sie najlepszy ... za co wielki szacunek i podziw....

A teraz indywidualnie:

Joe - Nie pierwszy raz grasz w turniejach - i wiesz doskonale jakie jest czasem zamieszanie .... troszke dziwi mnie twoja postawa ... bo doskonale wiesz ile pracy potrzeba na zorganizowanie turnieju - a tym bardziej dla tylu osob. Jesli chodzi o Twoje oskarzenia .... tak jak juz Ci napisalem wczesniej ....prosilem wszystkich graczy by nie wchodzili w jednym momencie na stronke i poczekali az my damy znac ze runda sie zaczela - rzeczywiscie wynikla sytuacja wczesniejszego losowania i niektorzy " niecierpliwi " zwyczajnie se na to " zlapali " . Przepraszamy za to male nieporozumienie .... ale pamietaj ze w prawdziwym sporcie tez istnieje takie pojecie jak " falstart, sedziowska pomylka ", czy tez inne nieprzewidziane przypadki.
Jedno jest pewne .. nie zrobilismy tego specjalnie - i wierze ze nastepnym razem to juz sie nie powtorzy.

Rasow - Z wielkim szacunkiem - bo wiem jak dobrym graczem jestes .....ale nie bede Cie namawial na kolejny start w turnieju . Twoje slowa do mnie nie docieraja ,,,, i tak jak napisalem wyzej, pomimo ze bledy sie zdarzaja .. twoje wypowiedzi i twoje zachowanie pokazaly ze chyba nie jestes gotowy na taka rywalizacje ....POdsumowujac to mottem : " jeszcze sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodzil " - zyczymy Ci wszystkiego najlepszego w rozrywkach pes6 Online .... ale nie bedziemy plakac z powodu Twojej absencji w naszych turniejach ....

Iras  - Odpowiedz musisz dostac od Zajaca ... bo zaden z nas Adminow nie chce sie wypowiadac za cos .. czego go kompletnie nie dotyczylo ..... i w zadnym wypadku Cie nie lekcewazymy


Dziekuje jeszcze raz wszystkim za udzial w turnieju, a szczegolnie tym ktorzy rozumieli ze to nie tylko wyzwanie dla graczy, ale tak samo jak i dla organizatorow i pomogli nam nie utrudniajac rozgrywek przeprowazic to " wieksze " przesiewziecie.

Pozdrawiam was serdecznie

T
" Enjoy the silence " - Martin L Gore

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 09, 2007, 14:26:49 »
no i po wszystkim Oley zgarn?? ca?? pul?... :0 A jak wy nas ocenie jako pierwsz? tak? inwestycje :) MI si? w sumie wydaje, ?e nie by?o tak ?le, by? 1 moment nerwowy, ale potem ju? z górki posz?o :) no czekam na wasze komentarze

Ja ci dam Oley !!!! :D
ZAPAMIETAJCIE
OLEJ I OLEY TO DWIE RÓ?NE OSOBY:
OLEJ - ?ÓD?, PC PLAYER
OLEY - KALISZ, PS2 PLAYER

WYGRA?EM JA, OLEJ ! :D
Juz zmienilem :]

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 09, 2007, 14:38:56 »
OCZEKUJE SPROSTOWANIA I PRZEPROSI? ZE STRONY CA?EGO ZARZ?DU W SZCZEGÓLNO?CI DO MA?KA PL KTÓRY NIE WIADOMO NA JAKIEJ PODSTAWIE ZMIENI? PRAWDID?OWY WYNIK MECZU BEZ ?ADNEGO DOWODU SYTUACJA SI? WYJA?NI?A GDY DOSTARCZY?EM DOWÓD W POSTACI SCREENA I WYPOWIEDZI RYWALA .Niestety gracz BALCER który tak naprawde nie awansowa? gra? dalej i to przez niego wynik?o ca?e zanieszanie zarz?d przyzna? si? do b??du a przede wszystkim MACIEK PL który honorowo odda? swoje miejsce mojej osobie po ówczesnym karygodnym b??dzie nie jako si? do niego przyznaj?c .
Barry to ?e mnie nie lubisz ze wzajemno?ci? nie znaczy ?e mo?esz bezpodstawnie takie os?dy wyg?asza?.
OCZEKUJE SPROSTOWANIA ZARZ?DU

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 09, 2007, 14:42:16 »
co powiem, ale zrobie troch? inaczej i porwaz kolejny dostej po dupie za to, ? pomagam ......
zrobie nastepny tur dam zasaday, a kto sie nie zastosuje wyrzuce....

zrobilismy co?, czego nikt sie nie podjo? do tej pory i robili?my co mogli?my...je?eli kto? sie zapisuje na taki turniej powinien on zdawa? sobie spraw? z tego, iz mo?e trwa?, to nie jest turniej off line gdzie si episze na kartkach....

reasumuj?c czllowiek uczy sie na bl?dach...a co do saowa, to w?asnie jak robisz zameszanie tak jest, bo jak by? spokojnie czyta? co piszemy sz?o by jak burza...przyk?ad pó?niejsze rundy pucharu....


a co do graczy to czekam na inne opinie

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 09, 2007, 14:44:43 »
OCZEKUJE SPROSTOWANIA I PRZEPROSI? ZE STRONY CA?EGO ZARZ?DU W SZCZEGÓLNO?CI DO MA?KA PL KTÓRY NIE WIADOMO NA JAKIEJ PODSTAWIE ZMIENI? PRAWDID?OWY WYNIK MECZU BEZ ?ADNEGO DOWODU SYTUACJA SI? WYJA?NI?A GDY DOSTARCZY?EM DOWÓD W POSTACI SCREENA I WYPOWIEDZI RYWALA .Niestety gracz BALCER który tak naprawde nie awansowa? gra? dalej i to przez niego wynik?o ca?e zanieszanie zarz?d przyzna? si? do b??du a przede wszystkim MACIEK PL który honorowo odda? swoje miejsce mojej osobie po ówczesnym karygodnym b??dzie nie jako si? do niego przyznaj?c .
Barry to ?e mnie nie lubisz ze wzajemno?ci? nie znaczy ?e mo?esz bezpodstawnie takie os?dy wyg?asza?.
OCZEKUJE SPROSTOWANIA ZARZ?DU


sprostowanie jest takie, ?e jak dzieci nie mo?ecie zagraj 1 meczu i przez to robi sie zamieszanie. Z tego co zosta?o mi przedstawionemiales gra? do 25 minuty i konec meczu a bramka strzeli?es po 25 minucie (25:53) wi?c nie opowiadaj pierdó?.......dalem ci gra?, ?eby ka?dy by? zadowolony, a nsatepnym razemn jak serwery padn? wpisze taki wynik jaki b?dzie

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 09, 2007, 14:46:56 »
EEE tur by? spoko tlyko mnie skrypt msciciela nie lubii i wylosowa? najtrudniejsza grupe :)
Ale moim zdaniem przesadzone to jest Gattusso :]

Offline Iras_89

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 104
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 09, 2007, 14:48:04 »
Witam ..... wiec moze ja napisze:

Wszystkim dziekujemy za wspolprace i wielkie gratulacje dla graccza Olej ... posrod 125 graczy ktorzy wzieli udzial on okazal sie najlepszy ... za co wielki szacunek i podziw....

A teraz indywidualnie:

Iras  - Odpowiedz musisz dostac od Zajaca ... bo zaden z nas Adminow nie chce sie wypowiadac za cos .. czego go kompletnie nie dotyczylo ..... i w zadnym wypadku Cie nie lekcewazymy

Pozdrawiam was serdecznie

T


Zaj?c mam w takim razie nadziej?, ?e zajrzysz na to forum i wyja?nisz spraw?...

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 09, 2007, 14:50:18 »
OCZEKUJE SPROSTOWANIA I PRZEPROSI? ZE STRONY CA?EGO ZARZ?DU W SZCZEGÓLNO?CI DO MA?KA PL KTÓRY NIE WIADOMO NA JAKIEJ PODSTAWIE ZMIENI? PRAWDID?OWY WYNIK MECZU BEZ ?ADNEGO DOWODU SYTUACJA SI? WYJA?NI?A GDY DOSTARCZY?EM DOWÓD W POSTACI SCREENA I WYPOWIEDZI RYWALA .Niestety gracz BALCER który tak naprawde nie awansowa? gra? dalej i to przez niego wynik?o ca?e zanieszanie zarz?d przyzna? si? do b??du a przede wszystkim MACIEK PL który honorowo odda? swoje miejsce mojej osobie po ówczesnym karygodnym b??dzie nie jako si? do niego przyznaj?c .
Barry to ?e mnie nie lubisz ze wzajemno?ci? nie znaczy ?e mo?esz bezpodstawnie takie os?dy wyg?asza?.
OCZEKUJE SPROSTOWANIA ZARZ?DU
Z prostowania to ja bym bardzo chetnie ciebie wyprostowal, z twoim przeciwnikiem rozmawialem i powiedzial ze wynik meczu to 3 : 1. Sam pisales, ze odpadles jedna bramka!!! Mam screena (moj poprzedni post), to ze wpisales inny wynik niz powinienes powinno spowodowac jak to napisal teki:
oszustwo - pernamentny BAN
A co do oceny tura, to pomimo tak duzej ilosci graczy skonczyl sie szybciej niz wiele innych z 30 zawodnikami. Gdyby nie przekrety gattuso to pewnie byloby zajebiscie i kazdy pia?by dzisiaj z zachwytu. Pozdro i gratulacje
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2007, 14:53:37 wysłana przez Balcerr »

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 09, 2007, 14:51:49 »
Maciek PL odpowiedz na jakiej podstawie zmieni?e? wynik który ja wpisa?em zrobi?e? niepotrzebne zamieszanie przez sugestie BALCERA pope?ni?es du?y b??d potem po mojej interwencji u m?ciciela musia?e? sam zrezygnowa? ?eby jako? za?ata? ten b??d .Mam nadzieje ?e nie M?ciciel Ci nakaza? a sam poczu?e? si? do odpowiedzialno??i.Nie ?ycz? sobie wi?cej takich sytuacji bo jak hieny po jednym g?upim komentarzu rzucaj? si? na mnie zawodnicy  z BWR.Pozdrawiam

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 09, 2007, 14:55:05 »
Bo s? zgrani :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2007, 15:03:22 wysłana przez rosiaktotti »

Offline Nephillion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location: Ropczyce
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.04.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:03:28 »
Turniej by? g?upi bo nie wygra?em.
Nothing's stronger than brothers in arms fightning tonight

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:03:28 »