Autor Wątek: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI  (Przeczytany 12103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:04:54 »
MACIEK PL znowu si? zachwoujesz jak si? zachowywa?e? kiedy? ty sie nie zmienisz nigdy ale ok dla ka?dego kto czyta to od nowa.
Gra?em ostatni mecz w grupie z graczem MARKUS<inter>mecz zacz?? si? na moim hoscie wszystko by?o ok po 1 po?owie 3:1 dla mnie ,POdczas 2 po?owy na hoscie Markusa w 65 min MARKUSA wywala !!!!wraca dogadujemy si? ?e dogrywamy dokladnie 25:00 ani sekundy d?u?ej .Gramy strzelam fartem bo fartem bramke dok?adnie w 24:57 minucie meczu .WYnik 4:1 dla mnie .Markus zaczyna od polowy i wybija pilke po czym wychodzimy .Je?li kto? nie wierzy mi na s?owa a ma prawo pokazuje screena jak i wypowied? rywala !!!!!!!!!!!!!

<[inDEP]Gatti> <[inDEP]Gatti> dokladnie
<[inDEP]Gatti> <[GtB]Markus> ale strzeliles wczesniej
<[inDEP]Gatti> <[GtB]Markus> bo to juz sie zaczelo
<[inDEP]Gatti> <[inDEP]Gatti> dokladnie
<[inDEP]Gatti> REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Czarno na bia?ym a ty MACIEK zachowujesz si? jak dzieciak tyle ci powiem, uwa??j bo kto? CI uwierzy ?e si? wycofa?e? sam z siebie .....DZIEKI M?CICIEL za reprymende wida?  starych  nawyków Macka ci?g dalszy......

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:23:12 »
MACIEK PL znowu si? zachwoujesz jak si? zachowywa?e? kiedy? ty sie nie zmienisz nigdy ale ok dla ka?dego kto czyta to od nowa.
Gra?em ostatni mecz w grupie z graczem MARKUS<inter>mecz zacz?? si? na moim hoscie wszystko by?o ok po 1 po?owie 3:1 dla mnie ,POdczas 2 po?owy na hoscie Markusa w 65 min MARKUSA wywala !!!!wraca dogadujemy si? ?e dogrywamy dokladnie 25:00 ani sekundy d?u?ej .Gramy strzelam fartem bo fartem bramke dok?adnie w 24:57 minucie meczu .WYnik 4:1 dla mnie .Markus zaczyna od polowy i wybija pilke po czym wychodzimy .Je?li kto? nie wierzy mi na s?owa a ma prawo pokazuje screena jak i wypowied? rywala !!!!!!!!!!!!!

<[inDEP]Gatti> <[inDEP]Gatti> dokladnie
<[inDEP]Gatti> <[GtB]Markus> ale strzeliles wczesniej
<[inDEP]Gatti> <[GtB]Markus> bo to juz sie zaczelo
<[inDEP]Gatti> <[inDEP]Gatti> dokladnie
<[inDEP]Gatti> REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Czarno na bia?ym a ty MACIEK zachowujesz si? jak dzieciak tyle ci powiem, uwa??j bo kto? CI uwierzy ?e si? wycofa?e? sam z siebie .....DZIEKI M?CICIEL za reprymende wida?  starych  nawyków Macka ci?g dalszy......
po pierwsze to tu jest 26 minuta, a nie dokladnie 25 i ani minuty dluzej :D
Po drugie, rozmawialem z marcusem i mowil inaczej.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:25:21 »
po 1 to wpusciclem gracz balcerr, markus i gatuso na nasz pokj zarzadu obydwoje powiedzili ze gatusoo strzeli bramke w 25 minucie i 55 sekudzie. natomisat gatuuso mowi ze w 24;57....

a oto moje pytanie skoro strzeli w 24 minucie i 55 sekundzie czmu pokazuej scren odrazu po rozpocz?ciu meczy z 26 minuty a co sie stalo z 25 minut?, przeciez jak jest replay czas nie leci....oddalemi im miejscie aby byl spokoj ale widze zej?a na mnie.....bez powodu i gdie to jets moj b??d

Offline Overmarsinho89

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 360
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.01.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:27:49 »
moje zdanie na temat takie....ze nie  mam zdania :) bo mnie tam nie bylo:) nara:)
!!Visca El Barca!!
"Wydałem dużo kasy na alkohol, laski i szybkie samochody. Resztę po prostu zmarnotrawiłem." - George Best.

Offline Beckmis

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.12.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:35:32 »
Turniej zle zorganizowany tyle ludu :O .Mysle ze tur powinien zaczac sie kolo 18 bo pozniej niektorym np ja nie chcialo sie grac :)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:42:27 »
Turniej zle zorganizowany tyle ludu :O .Mysle ze tur powinien zaczac sie kolo 18 bo pozniej niektorym np ja nie chcialo sie grac :)

ta pro?ba jest do ludzi, ?eby szybciej grali bo czy ja zrobie o 15 czy o 20 to nie ma znaczenia jak 3 mecze beda grac 3 godziny

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:44:20 »
Powiem tyle to s? ?mieszne sytuacje by?a 24:57 minuta bo akurat patrzy?em <ciekawe czemu>:oscreeny zrobiony pozniej pare sekund balcer nie obserwowal meczu teraz na kazdym kroku trzeba robic screeny nie mo?na nikomu ufa? mog?em zrobi? mój b??d ale jestem daleki od oszukiwania bo nie mam rado?ci z awansu po oszustwie heh

Offline Delta\cube

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.06.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:45:10 »
Turniej mnie osobi?cie si? podoba?, by?a "atmosfera", pe?no emocji, siedzienie wielu ludzi na ircu, gor?ce dyskusje etc.

Je?eli chodzi o poziom turnieju, nie mog? narzeka?, gratulacje dla Oleja, po raz kolejny potwierdzi?, ?e na polskiej scenie niewielu mo?e mu si? równa?, ja z siebie te? jestem zadowolony jako, ?e to mój drugi tydzie? gry online w pesa. By?y te? ?mieszne akcenty, np. moralezz pos?dzi? mnie o nafaszerowanie moich graczy red bullem przed meczem, ?e niby szybciej biegali.

Co do samej organizacji, admini wg. mnie ?le post?pili z opiekunami grup, powinno by? ich wi?cej bo nie wyrabiali. Powinni by? te? bardziej restrykcyjni je?eli chodzi o walkowery by to si? a? tak nie przeci?ga?o.

Ale pozostan? dobre wspomnienia, wi?cej takich cupów panowie!
Delta\cube

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:46:27 »
Tur fajny jak na tak du?a frekwencje odnosza si? ogólnie wpadki by?y ale b?dzie lepiej pzdr

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:46:49 »
po 1 to wpusciclem gracz balcerr, markus i gatuso na nasz pokj zarzadu obydwoje powiedzili ze gatusoo strzeli bramke w 25 minucie i 55 sekudzie. natomisat gatuuso mowi ze w 24;57....

a oto moje pytanie skoro strzeli w 24 minucie i 55 sekundzie czmu pokazuej scren odrazu po rozpocz?ciu meczy z 26 minuty a co sie stalo z 25 minut?, przeciez jak jest replay czas nie leci....oddalemi im miejscie aby byl spokoj ale widze zej?a na mnie.....bez powodu i gdie to jets moj b??d
maciek ja popieram twoja decyzje i jezeli dostales rzeczywiscie reprymende od msciciela to zaraz do niego pisze. Niech zna dwie strony medalu

Offline Barry

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2006
  • location:
  • Wiadomości: 216
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.10.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:49:48 »
Gattuso ja ci? ani lubi? ani nie lubi?. Po prostu jeste? oszustem, dra?nisz ludzi, a przej?cie do kolejnej fazy rozgrywek w turnieju jest dla ciebie powodem do byle k?amstwa. ?mieszny cz?owieczek jeste?, ale nie my?l, ?e ci wspó?czuj?. Oj nie, nie, nie
 Balcerr da? linka jak pisa?e?, ?e zabraknie ci jednej bramki wi?c nie wkr?caj i tak nawet nie pow?chasz pucharu hehehehe.
 Co do samego turnieju. Na pewno by? naj?mieszniejszym w dotychczasowej historii pesleague.  Dobry by? go??, który czeka? na mecz 3 godziny, kto? go 'zlami?' i odpad? hehehehe. Wszyscy p?akali, jakby do wygrania by?a wycieczka do disneylandu heheheh.
 ?al mi ch?opaków od moderatorki, ?e musz? wspó?pracowa? z rynsztokiem. Trzymajcie si? ciep?o.
 
 

Offline szlachta1908

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: £ódz
  • Wiadomości: 263
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2005r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:50:46 »
turniej by? o odpowiedniej godzince przesadzaj? tylko dzieci które po dobranocce musia?y i?? spa?.....ju? po turnieju dajcie luz emocje opad?y trzeba sie przygotowywa? do nast?pnego admini s? tylko ludzmi i ka?dy ma prawo do b?edu a co do gatusso gram z nim w lidze i jest spoko:DD

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:51:14 »
Powiem tyle to s? ?mieszne sytuacje by?a 24:57 minuta bo akurat patrzy?em <ciekawe czemu>:oscreeny zrobiony pozniej pare sekund balcer nie obserwowal meczu teraz na kazdym kroku trzeba robic screeny nie mo?na nikomu ufa? mog?em zrobi? mój b??d ale jestem daleki od oszukiwania bo nie mam rado?ci z awansu po oszustwie heh


no zastanow sie ci piszesz raz dajesz screny raz nie, jak wida? chlopaki milei racje skoro jets odrazy scren z rozpoczecia meczu i byla 26 minuta....a ja cie da?em za fair play i nie naprawiajac swoich win bo zadnych nie mia?em a kazda decyzja byla sluszna....a chcialem abys gral dalej

Offline olej

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:54:59 »
Nast?pnym razem zróbcie tak jak ja z Tommym 612. Wywalilo mnie bodaj w 72 minucie, wi?c postanowili?my dogra? 20 min (doliczony czas). Wynik 1:0 dla mnie i on gra? w 10 (ale to mu akurat przepuscilem, bo i tak mialem pewny awans). Przed meczem ustalili?my ?e gramy równe 20min i przerywamy kiedy pi?ka WYJDZIE po raz pierwszy po przekroczeniu tej 20min (wyj?tkiem jest rzut karny - mo?na go jeszcze strzeli? ;)) .
My?l?, ?e tak b?dzie optymalnie.
Chocia? akurat Tommy o tym zapomnia?, bo strzelilem w 21 minucie gola na 3:0 (w sumie 4:0, pi?ka wcze?niej po 20 minucie nie zdazyla wyjsc) a on stwierdzil, ?e to sie nie liczy i wpisze 3:0, chocia? wcze?niej sam si? zgodzi? na mój w/w pomys?. Nie robi?em tragedii, bo nie by?o po co ;)

Co do samego turnieju, mo?na by si? troch? przyczepi?:
- zamulona stronka (ale có? mo?na zrobi??)
- d?ugi czas oczekiwania na mecze (uwaga j/w - no dobra, mo?e szybciej losowac), fina? zako?czy? si? o 02:57, mo?na by wcze?niej zaczyna? ;)
- komplikacje przy 1/32 - có?, niestety si? zdarza. Zarz?d przyzna? si? do b??du, wi?c nie widz? problemu. Joe i Rasow troch? si? unie?li - te? ich rozumiem, ale pami?tajmy, ?e nikt tu nie chce nikomu robi? na z?o??. Jeste?my tylko lud?mi, ka?demu mog? si? zdarzy? b??dy.

I co mo?na wi?cej powiedzie?? My?l?, ?e komunikacje usprawni?oby dodanie do ka?dego profilu na stronce nicków jakich u?ywamy zarówno na lobby jak i IRCu. Przegl?danie listy 125 (IRC) lub 100 (lobby) u?ytkowników próbuj?c znale?? swojego przeciwnika nie jest przyjmne, sporo osób ma tagi, co powoduje zamieszanie ;)

Dzi?kuj? za gr?, osobi?cie nie spotka?em si? z ?adnym chamstwem, flame'owaniem, gr? na czas (hehe, nie mieli czego broni?), kosami z ty?u ani niczym podobnym. Atmosfera naprawd? super, fair-play jak si? patrzy - nie powiem, zdziwi?em si?. My?l?, ?e organizacja poza tym jednym b??dem by?a w porz?dku.

I na koniec chc? powiedzie?, ?e pó?fina? przeszed?em jedynie dzi?ki ogromnemu szcz??ciu - AdrianJ by? o klas? lepszy. Ponadto wyra?am podziw dla prawdopodobnie ju? nowego gracza Team'u Delta - Cube'a. Kapitan reprezentacji polski Jedi Knights, a jednak i w PESa gra? potrafi :) Brawo!

Pozdrawiam
Delta\Olej

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:55:53 »
MACIEK PL znowu si? zachwoujesz jak si? zachowywa?e? kiedy? ty sie nie zmienisz nigdy ale ok dla ka?dego kto czyta to od nowa.
Gra?em ostatni mecz w grupie z graczem MARKUS<inter>mecz zacz?? si? na moim hoscie wszystko by?o ok po 1 po?owie 3:1 dla mnie ,POdczas 2 po?owy na hoscie Markusa w 65 min MARKUSA wywala !!!!wraca dogadujemy si? ?e dogrywamy dokladnie 25:00 ani sekundy d?u?ej .Gramy strzelam fartem bo fartem bramke dok?adnie w 24:57 minucie meczu .WYnik 4:1 dla mnie .Markus zaczyna od polowy i wybija pilke po czym wychodzimy .Je?li kto? nie wierzy mi na s?owa a ma prawo pokazuje screena jak i wypowied? rywala !!!!!!!!!!!!!

<[inDEP]Gatti> <[inDEP]Gatti> dokladnie
<[inDEP]Gatti> <[GtB]Markus> ale strzeliles wczesniej
<[inDEP]Gatti> <[GtB]Markus> bo to juz sie zaczelo
<[inDEP]Gatti> <[inDEP]Gatti> dokladnie
<[inDEP]Gatti> REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Czarno na bia?ym a ty MACIEK zachowujesz si? jak dzieciak tyle ci powiem, uwa??j bo kto? CI uwierzy ?e si? wycofa?e? sam z siebie .....DZIEKI M?CICIEL za reprymende wida?  starych  nawyków Macka ci?g dalszy......

Maciek zrezygnowal sam z wlasnej woli bo to jest tylko zabawa a nie gra o zlote kalesony. Dla nas liczy sie wlasnie dobra gra i zabawa a nie zwyciestwo za wszelka cene.

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:57:22 »
Turniej zle zorganizowany tyle ludu :O .Mysle ze tur powinien zaczac sie kolo 18 bo pozniej niektorym np ja nie chcialo sie grac :)

Nastepnym razem sie zacznie wczesniej. Gdybysmy wczesniej wiedzieli ze przybedzie tyle znakomitosci to bysmy start zaplanowali na godzine wczesniejsza :P

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 09, 2007, 15:57:40 »
turniej by? o odpowiedniej godzince przesadzaj? tylko dzieci które po dobranocce musia?y i?? spa?.....ju? po turnieju dajcie luz emocje opad?y trzeba sie przygotowywa? do nast?pnego admini s? tylko ludzmi i ka?dy ma prawo do b?edu a co do gatusso gram z nim w lidze i jest spoko:DD
czyli co chcecie nastepne takie turnieje??

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:03:27 »
Jedno powiem by?a 24:57 ten post balcera by? wtedy gdy markusa wywalilo i przed dograniem tych 25 wtedy mi brakowlao 1 gola szczerze ten screen mnia zastanowil jestem piwien ze byla 24:57 tak naprawde markus by sie rozlaczyl szybciej a bramka wpadla  moze byl to mecz nastawiony na 5 min nie wiem byla 24:57 a smieszny jestes ty Barry <pamietajca oszustwo twoje i Ledzio w lidze 2v2 >

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:07:37 »
Jedno powiem by?a 24:57 ten post balcera by? wtedy gdy markusa wywalilo i przed dograniem tych 25 wtedy mi brakowlao 1 gola szczerze ten screen mnia zastanowil jestem piwien ze byla 24:57 tak naprawde markus by sie rozlaczyl szybciej a bramka wpadla  moze byl to mecz nastawiony na 5 min nie wiem byla 24:57 a smieszny jestes ty Barry <pamietajca oszustwo twoje i Ledzio w lidze 2v2 >

a czmu jest 26 minuta na scrennie?? gatti tego nie rozumiem??

Offline kocham-piwo

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.04.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:10:35 »
Dzienki za turniej by? spoko na przysz?o?? bym tylko da? zakaz u?ywania interu albo przynajmniej adriano bo s? one przesadzone w stosunku do innych teamów

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:10:35 »