Autor Wątek: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI  (Przeczytany 12103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:12:37 »
Ja ze swojej strony chcialbym podziekowac wszystkim osobom, zarowno graczom jak i adminom, dzieki ktorym NASZA liga dostarcza nam tyle zabawy i radosci. Wiem ze czasem popelniamy bledy, ale staramy sie je naprawiac i nie popelniac ich ponownie. Cieszy mnie bardzo ze puchar pod szyldem pesleague.pl, ktory ma bardziej wymiar symboliczny i prestizowy niz materialny, przyciagnal na turniej tak szeroka rzesze graczy :P

Kolejny turniej o PesTour Awards by pesleague.pl  juz wkrotce a juz niedlugo pojawi sie kolejna niespodzianka jesli chodzi o rogrywki :P

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:14:38 »
Sam sie zastanawiam wiem ze jak strzelalem byla 24:57 napewno pare sekund zlecialo ale jest to dziwne nie wiem moze byl na 5 min mecz ale nie wydaje mi sie wiem ze nie pomylilbym sie tak bardzo a nazywanie mnie oszustwem jest niesprawiedliwe bo nigdy nie oszuka?em w tej lidze nikogo a jestem tu juz dlugo.Troche p?ace frycowe za naiwnosc ale jesli ja popelnilem blad to przepraszam na pewnie nie chcialem nikogo oszukac ...

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:19:53 »
Sam sie zastanawiam wiem ze jak strzelalem byla 24:57 napewno pare sekund zlecialo ale jest to dziwne nie wiem moze byl na 5 min mecz ale nie wydaje mi sie wiem ze nie pomylilbym sie tak bardzo a nazywanie mnie oszustwem jest niesprawiedliwe bo nigdy nie oszuka?em w tej lidze nikogo a jestem tu juz dlugo.Troche p?ace frycowe za naiwnosc ale jesli ja popelnilem blad to przepraszam na pewnie nie chcialem nikogo oszukac ...

i tu jest niezgoda dlatego, ?eby nie bylo klotni oddalem ci swoje miejsceem, a ja ci nie nazwalem oszutem.....idzi?ki za sciaganie ludzi z lobby i reklame, bo jeszcze ci nie podziekowalem

Offline zajac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Nowe Miasto nad Wartą
  • Wiadomości: 1860
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.09.2005r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:29:02 »
Iras: Zak?adek mia?em tyle, ?e nie widzia?em kto to pisa?, tylko mruga?o mi na czerwono, ale nie chce si? tym t?umaczy?. Czyta?em wiadomo?ci od ciebie. W?tpi? by mecz zosta? ustawiony. To jest tylko zabawa. Za pora?k? gracz otrzymuje punkty minusowe, a tym samym spada w rankingu.

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:30:46 »
Przepraszam jesli tak bylo widocznie w ferworze walki widzialem to co chcialem widziec ale nie bylo moim celem zadne oszustwo sorry poprostu brak mi argumentow juz pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2007, 16:32:26 wysłana przez Gattuso »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:42:47 »
Przepraszam jesli tak bylo widocznie w ferworze walki widzialem to co chcialem widziec ale nie bylo moim celem zadne oszustwo sorry poprostu brak mi argumentow juz pozdrawiam
i problem si? rozwi?za?, emocje czasami robi? swoje...ale i tak gra?es dale i ka?dy by? zadowolony i to najwa?niejsze

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:49:44 »
ale ludiz by?o zajebiscire duzo co :0 a strona by?a ponad 15 000 razy odwiedzana :) super :)i mam nadzieje, ?e bedzie wi?cej

Offline Markus85

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 09, 2007, 16:53:51 »
MACIEK PL znowu si? zachwoujesz jak si? zachowywa?e? kiedy? ty sie nie zmienisz nigdy ale ok dla ka?dego kto czyta to od nowa.
Gra?em ostatni mecz w grupie z graczem MARKUS<inter>mecz zacz?? si? na moim hoscie wszystko by?o ok po 1 po?owie 3:1 dla mnie ,POdczas 2 po?owy na hoscie Markusa w 65 min MARKUSA wywala !!!!wraca dogadujemy si? ?e dogrywamy dokladnie 25:00 ani sekundy d?u?ej .Gramy strzelam fartem bo fartem bramke dok?adnie w 24:57 minucie meczu .WYnik 4:1 dla mnie .Markus zaczyna od polowy i wybija pilke po czym wychodzimy .Je?li kto? nie wierzy mi na s?owa a ma prawo pokazuje screena jak i wypowied? rywala !!!!!!!!!!!!!

<[inDEP]Gatti> <[inDEP]Gatti> dokladnie
<[inDEP]Gatti> <[GtB]Markus> ale strzeliles wczesniej
<[inDEP]Gatti> <[GtB]Markus> bo to juz sie zaczelo
<[inDEP]Gatti> <[inDEP]Gatti> dokladnie
<[inDEP]Gatti> REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Czarno na bia?ym a ty MACIEK zachowujesz si? jak dzieciak tyle ci powiem, uwa??j bo kto? CI uwierzy ?e si? wycofa?e? sam z siebie .....DZIEKI M?CICIEL za reprymende wida?  starych  nawyków Macka ci?g dalszy......

z tej wypowiedzi nie wynika ze sie zgodzilem na bramke ktora strzliles jak twierdzisz w czasie przed 25 min, tylko w czasie tym co widnieje na screnie ...czyli po uplywie 26min.

mysle ze bezpodstawnie atakujesz Macka, on byl opiekunem naszej grupy i napsialem do niego jaka jest sytuacja, to ze oddal tobie miejsce na rzecz siebie to swiadczy o tym ze chcial pogodzic obydwie strony na swoja niekorzysc :-\ zamieszanie wyniklo z tad ze tabele byly juz wypelniona i zabrano sie do losowania - przedwczesnie (z powodu mojej grupy :/ ) - bo jeszcze nie bylo weryfikacji, dlatego kilka wypowiedzi negatywnych do turnieju  :-\
mysle ze po analizach jakich admini sie podejma wkrotce turnieje beda lepsze  :P
turniej oceniam na 3+  bo odpadlem  :D
W imienu mojej grupy przepraszam ze przez to czekaliscie tak dlugo.

Offline Nephillion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location: Ropczyce
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.04.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 09, 2007, 17:02:17 »
Wszyscy p?akali, jakby do wygrania by?a wycieczka do disneylandu

Jestem za tak? nagrod?, maj? ?wietny Superman Rollercoaster :)
Nothing's stronger than brothers in arms fightning tonight

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 09, 2007, 18:51:39 »
Przepraszam jesli tak bylo widocznie w ferworze walki widzialem to co chcialem widziec ale nie bylo moim celem zadne oszustwo sorry poprostu brak mi argumentow juz pozdrawiam
i problem si? rozwi?za?, emocje czasami robi? swoje...ale i tak gra?es dale i ka?dy by? zadowolony i to najwa?niejsze
maciek a co jak to byla proba oszustwa ? Przemyslana i wyrafinowana ?

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 09, 2007, 19:56:37 »
Takkk nie ja wyszedlem po 65 min tzn nie mnie wyrzucilo i prawda jest taka ze akcja powinna byc dograna do konca sedzia by nie przerwal jej i jak cos moglo byc zaplanowane :) czasem troche zdrowego rozsadku bo ka?dy oszaleje coniektorzy nie mierzcie innych swoja miara pozdr

Offline arjen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.06.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 10, 2007, 21:13:25 »
Jestem za tym ?eby ka?dy gra? kim chce :)

Offline MaCiiieK1988

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 10, 2007, 21:31:59 »
Turneij byl bardzo ciekawy a liczba graczy niewyobrazalna ...oby tak dalej.Mimo tej malej pomylki zaraz po fazie grupowej ( afera z parami ) bylo swietnie . Mysle ze jesli podobne turnieje beda organiozwane chociaz raz na tydzien na tak duza skale to z dnia na dzien bedzie do nas przybywac wielu nowych zawodnikow :) co w konsekwencji umili nam zabawe.Chcialbym podziekowac przede wszytskim adminom za wytrwalosc :P i za organizacje turnieju ,czekamy wszyscy z niecierpliwoscia na kolejne i czestsze :) Chcialbym tez pogratulowac graczowi OLEJ ,ktory zwyciezyl w tym turnieju ,nie byl to na pewno przypadek bo wedlug mnie jest on bez dwoch zdan w pierwszej trojce najlepszych graczy PES6 w POLSCE :) pozdrawiam


Teraz jesli chodzi o pomysl na kolejne turnieje :
Uwazam ze bylo okej ,ze kazdy mogl wybrac swoj team ,jednak wkurzajace jest to ze 50 % graczy wybiera INTER MEDIOLAN ,wiem ze to ich sprawa ,ja nie wnikam ;p dopiero mam jakies pretensje po porazce z takim klientem :P hehe ale to wynika z mojego charakteru :D.Najgorsze ejst jednak to ze ludzi wybieraja inter a w rzeczywistosci kibicuja komus innemu od wielu lat !! to jest conajmniej zalosne ,a wybieraja inter bo jest bezwzglednie najlpeszy dzieki Adriano i Ibry ( 2 cyborgi  co potrafia sie przez sciane przebic ) .W kolejnych turniejach mysle ze mozna zrobicc roznie ,np. losujemy jden zespol dla kazdego i tak gramy ,caly turniej te same teamy ,zeby po prostu zobaczyc jak kto gra w rownych warunkach ... mozna tez losowac teamy ,tylk oze wtedy polowa jest pokrzywdzona niestety ...mysle ze dobrym pomyslem jest to aby stworzyc liste 10 zespolow niekoniecznie tych najlepszych ale powiedzmy srednich np . Lyon Atletico Madryt Sevilla Roma Liverpool PSV Blackburn itd itd i z tych zespolow kazdy wybiera ten ktorym bedzie gral ...

to wszytsko nie zalezy od nas ,my mozemy tylko podsuwac pomysly ,decydujace zdanie maja admini a przede wszystkim prezes :)

POZDRAWIAM wszytskich i DZIEKI za to ze tak dobrze mozna sie tu bawic :)

Offline golomb67

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 11, 2007, 11:28:50 »
Siema turniej by? dobrze zorganizowany  admini dobrze wywiazali sie ze swoich zadan oby by?o wi?cej takich turnieji ;D

Offline Overmarsinho89

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 360
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.01.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 11, 2007, 20:02:36 »
chcialbym zeby kazdy mial test lacza albo cos bo jak gram z gostkiem takim jak szymek88 wiem ze on tez ma laggi w 1polowie ale jesli ktos ma net slaby albo cosik nie powien grac :) net nie jest drogi:D a potem o wiele wieksza przyjemnosc z gry:)
!!Visca El Barca!!
"Wydałem dużo kasy na alkohol, laski i szybkie samochody. Resztę po prostu zmarnotrawiłem." - George Best.

Offline FC_Porto_PES6

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 434
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2006r.
  • Hemp Gru
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 12, 2007, 19:24:33 »
niektorzy nie zarabiaja i nie maja kasy na lepszy net

Offline Lekromantor

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2006r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 16, 2007, 17:12:22 »
Takkk nie ja wyszedlem po 65 min tzn nie mnie wyrzucilo i prawda jest taka ze akcja powinna byc dograna do konca sedzia by nie przerwal jej i jak cos moglo byc zaplanowane :) czasem troche zdrowego rozsadku bo ka?dy oszaleje coniektorzy nie mierzcie innych swoja miara pozdr

nie bylem swiadkiem tego meczu ani zadnej z rozmow ale widzialem screeny wiec jesli rozlaczylo was w 65 minucie i dogrywacie 25 a gattuso strzela w 25minucie z groszem to mial prawo wpisac sobie 4-1. sedzia zawsze dolicza te pare minut, poza tym to jest caly urok tego ze sie rozlaczy (znowu sa pelne paski kondycji mozna troszke inaczej ustawic formacje na nowo jakby przemyslec). a na drugi raz umawiajcie sie ludzie jak was rozlaczy ze gracie to co zostalo i wtedy wciskacie "pauze" i czekacie az gra zostanie przerwana, wtedy mecz sie konczy
powiedz na osiedlu je?li jeste? dobrym ziomem, powiedz ?e jeste?my st?d niech ka?dy sie dowie!!!!

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 21, 2007, 14:34:05 »
jak to dawno by?o :) ale wida? nauka idzie w nas a nie w LAS

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 21, 2007, 14:58:39 »
jak to dawno by?o :) ale wida? nauka idzie w nas a nie w LAS

do czego pijesz Maciek?

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 21, 2007, 15:47:10 »
jak to dawno by?o :) ale wida? nauka idzie w nas a nie w LAS

do czego pijesz Maciek?

?e coraz wi?ksze imprezy nam lepiej wychodza

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: 8 czerwca 2007 - PIERWSZY TURNIEJ Z NAGRODAMI
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 21, 2007, 15:47:10 »