Autor Wątek: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 320355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpień 05, 2016, 08:44:00 »
Ludzie ja o tym wiem ale czemu nie pokazują boca juniors , Arsenalu,corynthias ???
Ciągle ta Barcelona i Atletico

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #341 dnia: Sierpień 05, 2016, 08:53:19 »
Ludzie ja o tym wiem ale czemu nie pokazują boca juniors , Arsenalu,corynthias ???
Ciągle ta Barcelona i Atletico
Konami pozwoliło udostępniać materiały tylko z 4 zespołami i tyle.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2016, 09:38:27 wysłana przez PWN »

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpień 05, 2016, 09:56:43 »
Konami pozwoliło udostępniać materiały tylko z 4 zespołami i tyle.

Masz jakieś info? Czy strzelasz bo nie widzisz innych drużyn?

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpień 05, 2016, 10:48:41 »
Ale testy były w Europie, nie widzę  tutaj żadnych dziwnych rzeczy, że ludzie wolą zagrać Atletico zamiast boca juniors. Może gdyby zjazd był w Argentynie czy Brazylii wtedy częściej wybierany byłby Boca czy Palmeiras i pewnie taki gameplay nagrano by do prezentacji .
Nie szukał bym żadnych spisków :) 90% ludzi w demie nie zagra Boca itp.
Pewnie tam grali innymi druzynami, ale do materiału wybrali  takie drużyny jakie lubi większość Johnów w europie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2016, 10:54:57 wysłana przez TrueGrand »

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #344 dnia: Sierpień 05, 2016, 11:14:33 »
Masz jakieś info? Czy strzelasz bo nie widzisz innych drużyn?
DO niczego nie strzelam :), ale bazuje na konkretach, a te są takie jak podałem i jest to potwierdzone info przez niemieckiego testera.

Z plotek/pogłosek znanych nieznanych jest to, że manualne zagrania mają teraz pasek w kolorze żółtym, czyli czarno na białym będzie widać jakiego typu było to zagranie. 

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #345 dnia: Sierpień 05, 2016, 12:28:36 »
Z plotek/pogłosek znanych nieznanych jest to, że manualne zagrania mają teraz pasek w kolorze żółtym, czyli czarno na białym będzie widać jakiego typu było to zagranie. 

w meczu online i tak nie widać paska przeciwnika, poza tym i tak nie wiem co taka wiedza mogłaby dać. generalnie za jedną z wad pesa uważam zbyt dużo automatyzmów, po prostu za duża skryptowość w zachowaniu piłkarzy i jak widać po gamepleju w nowej odslonie wszystko po staremu, dlatego właśnie najlepiej gra się 2 vs 2, można łamać szablanowe zachowania piłkarzy

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #346 dnia: Sierpień 05, 2016, 13:41:36 »
Miała być wolniejsza rozgrywka, więcej gry w pomocy, a ja tu widzę ping-ponga znanego z poprzednich edycji, z obrońców zrobiono statystów po to, aby atak mógł się wyszaleć (a ja akurat lubię się bronić). Ciekawe czy netcode też spartolą. Poprawiona grafika, trochę animacji i lepsi bramkarze to trochę mało jak dla mnie.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #347 dnia: Sierpień 05, 2016, 14:04:44 »
Nie wiem czy ja jestem taki wiruoz footballu ale według mnie na 3/4 filmikach wszyscy grają lage na skrzydło lub klepa na skrzydło i wrzutka i wrzutka i wrzutka. Jak tam ma wyglądać pes bez zadnej faktycznie tiki taki (nie mylić z ping pongem) to trochę słabo.....

Poza tym na jednym z filmików chyba u pesep Neymara pokazał jakie kombo potrafi zayyebac trikami. Nie skończył jednego a już drugi w powietrzu lecial. Trochę nie realne.......

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #348 dnia: Sierpień 05, 2016, 14:08:50 »
Miała być wolniejsza rozgrywka, więcej gry w pomocy, a ja tu widzę ping-ponga znanego z poprzednich edycji, z obrońców zrobiono statystów po to, aby atak mógł się wyszaleć (a ja akurat lubię się bronić). Ciekawe czy netcode też spartolą. Poprawiona grafika, trochę animacji i lepsi bramkarze to trochę mało jak dla mnie.

Dokładnie tak jak piszesz... Obrona od PESa2015 leży i kwiczy. Pomimo tego, że obrońcy w tej edycji ustawiają się lepiej, nadal na wielu filmach ich zachowanie woła o pomstę do nieba. Kwestia obrony i ataku nie jest w ogóle zbalansowana, i to boli chyba najbardziej, bo podobnie do Ciebie uwielbiam bronić. Ping-pong i piła na skrzydło wciąż rządzą.  Oczywiście dopóki nie zagramy nie można mieć 100%-towej pewności, jednak nie wygląda to za dobrze.

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #349 dnia: Sierpień 05, 2016, 14:17:56 »
Jeżeli posiadał bym PS4 a nie posiadam to chwiałbym by w PES 2017 były wyeliminowane te rzeczy.
-Wybierasz barce lub grasz nią ML i są drużyny z LA liga gdzie piłki nie dotykasz totalny brak realizmu grasz z jakimiś plackami i posiadanie piłki masz 40 a oni 2 razy więcej bezsens totalny bo utrzymać się tu przy piłce to żart komputer non stop cie ciśnie a ty nim się obrócisz podasz to zwykły pingpong ktoś cie tylko dotknie i od razu tracisz można by pisać o tym długo...
-Non stop wślizgi nawet grając Barca na Real to PC grając Realem non stop wchodzi wślizgami od przodu w każdej strefie boiska a wiadomo jak się to kończy ty lecisz szczupakiem zero faulu oni kontra i brama.
-komputer prawie non stop gra 3 podania bramka lub non stop wrzuta na druga stronę boiska a ty tylko biegasz za ta piłka zamiast komputer rozegrać rozgrywać do boku albo do środka to non stop wyjazd oczywiście nie każda drużyna tak gra ale to bardzo irytuje.
-Stamina jak taki typ jak Messi może być wg zajechany jak to maszyna?
-Faule praktycznie każda kosa to brak faulu po filmikach widzę ze w 17 już to naprawili.
-W 2016 strzelenie bramki w żaden sposób nie cieszy PES zawsze różnił się tym od Fify ze by strzelić ładna bramkę albo zakombinować jakaś klepkę trzeba było myśleć wczuć się i to była esencja Pesa a strzelona bramka dawała satysfakcje i radość ogromną teraz to jest automat wyciągnięty z Fify bramki strzela się tak łatwo ze wynik 6-1 to tylko kwestia czasu po filmikach z 17 widzę ze nic się nie zmieniło choć bramkarze bardzo fajnie bronią to na plus na pewno.

PES zawsze najbardziej skupiał się na gamepleyu dlatego w tym aspekcie nie ma równego sobie ale 16 to Arcade jak FIFA zobaczymy jak 17 jeśli chodzi o cala otoczkę to będzie chyba już zawsze o krok do tylu na rzecz Fify.
To już jest ten czas PES i Fifa powinny być naszpikowane nowościami ultra grafika i otoczka prawdziwych meczy lecz ani jedna ani druga tego nie prezentuje co roku to są jakieś delikatne zmiany.

Edytuje jeszcze mój post teraz obejrzałem 5 nowych filmików na YouTube i to ewidentnie widać ze PES to już nie jest symulator wyniki po 6 a nawet 7 i ta łatwość... pamiętam te Pesy kiedy grałeś non stop byleś dobry i przychodził koleś i płakał jak dziecko bo był taki słaby a żeby być dobrym trza było trenować non stop dziś leszcz przychodzi wali ci 3 i idzie do domu który może raz w życiu grał w pro i to jest największa różnica jaka zaszła w pro.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2016, 15:43:08 wysłana przez loy1004 »

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #350 dnia: Sierpień 05, 2016, 16:13:51 »
Nie wiem czy ja jestem taki wiruoz footballu ale według mnie na 3/4 filmikach wszyscy grają lage na skrzydło lub klepa na skrzydło i wrzutka i wrzutka i wrzutka. Jak tam ma wyglądać pes bez zadnej faktycznie tiki taki (nie mylić z ping pongem) to trochę słabo.....

Poza tym na jednym z filmików chyba u pesep Neymara pokazał jakie kombo potrafi zayyebac trikami. Nie skończył jednego a już drugi w powietrzu lecial. Trochę nie realne.......

Faktycznie troszkę to za szybko robi :o  REJESTRACJA lub LOGOWANIE




Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #351 dnia: Sierpień 05, 2016, 16:32:23 »
Tutaj wyraźnie widać że nie ma Arsenalu w demie.

Najpierw był teraz nie ma.

O co tu chodzi?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #352 dnia: Sierpień 05, 2016, 17:38:33 »
Czołem

Ostatni PES w jakiego grałem to 2013. Ominąłem 3 ostatnie publikacje, na rzecz tego że gameplay w 2013 mnie urzekł i przywiązał na kilka lat. Czas na zmiany i chciałbym kupić 2017. Przeczytałem ten wątek, ale mam sporo pytań, gdyż od wersji 2013 sporo się zmieniło. W 2015 roku dodano funkcję myClub. Głównie o to chciałbym zapytać, bo ciężko znaleźć poradnik o tym rybie tak totalnie od zera do bohatera. Jeśli coś jest, to same ogólniki, na które nie ma odpowiedzi na pytania które tu zadam. Postanowiłem zatem znaleźć odpowiedzi u samej społeczności:

1. Managera bierze się na 25 spotkań w trybie myClub. A zawodnik ma też kontrakt? Przykładowo losuje się z piłki Ibre. Traci się go po jakimś czasie, trzeba mu odnawiać kontrakt czy coś? Jakie są tego koszta? Robi się to normalnie za GP?
2. Od czego zależy jaką piłkę (jaki kolor) się losuje? Przejrzałem filmiki na YT i wszyscy pragną najlepszych, czyli czarnych piłek, ale jedni mają na nią 90% szans, inni 15%. Od czego zależą te szanse?
3. Jak działa system ligowy w myClub? Jest 12 poziomów, ale jak tam się rozgrywa spotkania, z kim i kiedy się awansuje lub spada?
4. Czy to prawda, że jak się grało jakieś rozgrywki offline w PES 2016, to też coś tam wpadało GP i można było kupować za to piłki w myClub?
5. Czy można zagrać w PESie sparing online ze znajomym? Przykładowo tymi składami które tworzy się w myClub?

Jeszcze kilka pytań mam odnośnie preorderu:

6. Ktoś wcześniej podał ofertę preorderu z bonusami na PS4. A co z PC? Nie ma bonusów za preorder na PC? Czy dopiero się pojawi, przykładowo na Steam?
7. Opłaca się kupować preorder? Cena jest wyższa, niższa czy taka jak krótko po premierze?

I pytanie z ciekwości:

8. Ile kompletów strojów teraz mają drużyny w PES? Dwa czy trzy? Jestem bardzo ciekaw czy mogę liczyć na białe koszulki Man Utd, bo są bardzo fajne, ale oficjalnie figurują jako trzeci komplet.

Offline macphisto666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.09.2012r.
  • PS4 nick - macphisto666
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #353 dnia: Sierpień 05, 2016, 17:52:06 »
Jeżeli posiadał bym PS4 a nie posiadam to chwiałbym by w PES 2017 były wyeliminowane te rzeczy.
-Wybierasz barce lub grasz nią ML i są drużyny z LA liga gdzie piłki nie dotykasz totalny brak realizmu grasz z jakimiś plackami i posiadanie piłki masz 40 a oni 2 razy więcej bezsens totalny bo utrzymać się tu przy piłce to żart komputer non stop cie ciśnie a ty nim się obrócisz podasz to zwykły pingpong ktoś cie tylko dotknie i od razu tracisz można by pisać o tym długo...
-Non stop wślizgi nawet grając Barca na Real to PC grając Realem non stop wchodzi wślizgami od przodu w każdej strefie boiska a wiadomo jak się to kończy ty lecisz szczupakiem zero faulu oni kontra i brama.
-komputer prawie non stop gra 3 podania bramka lub non stop wrzuta na druga stronę boiska a ty tylko biegasz za ta piłka zamiast komputer rozegrać rozgrywać do boku albo do środka to non stop wyjazd oczywiście nie każda drużyna tak gra ale to bardzo irytuje.
-Stamina jak taki typ jak Messi może być wg zajechany jak to maszyna?
-Faule praktycznie każda kosa to brak faulu po filmikach widzę ze w 17 już to naprawili.
-W 2016 strzelenie bramki w żaden sposób nie cieszy PES zawsze różnił się tym od Fify ze by strzelić ładna bramkę albo zakombinować jakaś klepkę trzeba było myśleć wczuć się i to była esencja Pesa a strzelona bramka dawała satysfakcje i radość ogromną teraz to jest automat wyciągnięty z Fify bramki strzela się tak łatwo ze wynik 6-1 to tylko kwestia czasu po filmikach z 17 widzę ze nic się nie zmieniło choć bramkarze bardzo fajnie bronią to na plus na pewno.

PES zawsze najbardziej skupiał się na gamepleyu dlatego w tym aspekcie nie ma równego sobie ale 16 to Arcade jak FIFA zobaczymy jak 17 jeśli chodzi o cala otoczkę to będzie chyba już zawsze o krok do tylu na rzecz Fify.
To już jest ten czas PES i Fifa powinny być naszpikowane nowościami ultra grafika i otoczka prawdziwych meczy lecz ani jedna ani druga tego nie prezentuje co roku to są jakieś delikatne zmiany.

Edytuje jeszcze mój post teraz obejrzałem 5 nowych filmików na YouTube i to ewidentnie widać ze PES to już nie jest symulator wyniki po 6 a nawet 7 i ta łatwość... pamiętam te Pesy kiedy grałeś non stop byleś dobry i przychodził koleś i płakał jak dziecko bo był taki słaby a żeby być dobrym trza było trenować non stop dziś leszcz przychodzi wali ci 3 i idzie do domu który może raz w życiu grał w pro i to jest największa różnica jaka zaszła w pro.


Niestety, ale każda gra jest teraz na takim poziomie, żeby miło i przyjemnie przejść i trophky lecą. Większości gier jesteśmy prowadzeni za rączkę od początku do końca gry.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #354 dnia: Sierpień 05, 2016, 18:15:08 »
@Tianse
tryb myclub uważam za dość głupi gdyż mecze w nim wyglądają jak w ping-ponga, ma się ograniczenia w ustawieniach taktycznych, w pes2016 zagrałem w ten tryb może około 30 meczów co wystarczyło na sformowanie drużyny o sile porównywalnej do Bayernu

1. uniwersalna odpowiedź: tak
2. tu mogę sie mylić bo nie grałem w to z pół roku, ale od scouta 15% to taki standardowy za 10 000 GP, a 80% to też za 10 000GP ale można go użyć tylko raz powiedzmy w ciągu tygodnia, np przy okazji LM to gwiazdy z LM itp
3. gra się z przypadkowymi ludźmi 10 meczów, jesli osiagniesz odpowiednia liczbe punktów awansujesz do kolejnej, jeśli za mało to spadasz, będąc np w 4 dywizji możesz wylosować zarówno przeciwnika z 1 jak i z 12 dywizji, możesz chyba też losować przeciwnika wg filtra, np takiego co ma zespół o podobnym potencjale do twojego, jest w tej samej dywizji, czy też ma podobny rank do twojego. Brak opcji społecznościowych, nikogo nie dodasz do znajomych, ani nie pogadasz ani nic, ale akurat pojawiła się opcja sparingu o której mowa w pytaniu 5, mozesz zagrac z znajomym
4. jakieś groszowe sprawy raczej
o wiele bardziej satysfakcjonujące od myclub jest granie w prawdziwej lidze, z meczami u siebie i na wyjeździe, bez uciekinierów, bez większych lagów, bo z samymi Polakami, normalnymi drużynami na takich stronach jak chociażby pesleague.pl  są i tacy którzy lubią obie opcje

6. w 2016 bonusy były
7. nie wiem
8. te lepsze 3, te gorsze 2, te które nie mają oryginalnych strojów mają 2 ale samemu możesz zrobić dodatkowe 2 czyli w sumie mogą miec 4 komplety

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #355 dnia: Sierpień 05, 2016, 18:19:07 »
czyli wyglada na to że grac obronnie znow będzie trudno bo i tak zawodnicy wylatują do przodu.. . Szkoda że nie ma tego zostawionego typowo graczowi jak w dawnej generacji - daje full obrone tzw "autobus na polu karnym" i nie ma opcji by formacja mi za daleko uciekła do przodu.  Mam wrażenie że oni poprawiają obronę która na poprzedniej generacji jeszcze ps2 była znacznie lepsza.


Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #356 dnia: Sierpień 05, 2016, 18:50:42 »
@gac88

Dzięki wielkie za odpowiedzi! :)

Zainteresowałeś mnie tymi realnymi ligami, muszę się temu zdecydowanie przyjrzeć. Z opisu rzeczywiście jakoś nieciekawie ten myClub wygląda, może go troszkę podciągną w 2017.

W takim razie czekam na preorder na PC, może rzucą coś na Steam niedługo.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #357 dnia: Sierpień 05, 2016, 23:42:19 »
I że niby koszulkę ściągnąć po bramce można tylko Neymarem ? Bezsens haha

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #358 dnia: Sierpień 06, 2016, 01:19:33 »
Zespoły, które będą uczestniczyć w DEMO Pro Evolution Soccer 2017
Corinthians, Flamengo, Boca Juniors, River Plate, Atletico Madryt, FC Barcelona, ​​Francja i Niemcy

Dzięki współpracy z Konami z FC Barcelona, ​​kataloński klub będzie wyposażony w wiele stroi które przeszły do historii, a także kilka klasycznych graczy jak Xavi, Puyol, Luis Henrique, Ronaldo, Ronaldinho i Rivaldo
Konami również negocjuje współpracę z innymi klubami, takich jak Milan, Inter, Napoli i Roma
na bank nie będzie Bayernu na rzecz EA ale na 100% 3 kluby niemieckie.
było tez coś o ML brazylijskich zespołach ale już tego nie rozumiem a tłumacz se nie radzi z jerzykiem brazylijskim.
więcej info już w niebawem i pewnie tez o wersji PC.


Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 06, 2016, 01:54:36 »
Czyli konami poleciało w kulki z Arsenalem:/ tak czułem.

Mam pytanie...czy w demie można samemu przesuwac zawodników w taktyce  jak się tylko chce ? Czy są okrojone schematy typu 4-3-3 / 4-4-2 ? Bo widzę że wszyscy na tych filmikach tak graja i nikt nie przestawia zawodników ......

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 06, 2016, 01:54:36 »