Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 518247 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline zue.sue

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2016
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #880 dnia: Listopad 05, 2016, 19:47:05 »
"Spinacze" sie pojawia w miarę grania i nie bedzie to długo trwało także ciśnij Buffonem.

Dzięki za info, tak zrobię. ;)


Szkoda, ze PC bo chętnie bym zobaczył jak gra dziewczyna ;)

Pff.. a co to za różnica jaka płeć? ;p

Znacie może jakieś strony czy temat na forum gdzie byłby orientacyjny wykaz cen danych scoutów (aktualizowany od czasu do czasu)?
Chciałabym polować na Lukaku ale nie wiem czy dam radę bo scoutci klubowi z ligi angielskiej są dość drodzy... :/

Offline ICE1979

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #881 dnia: Listopad 05, 2016, 21:09:04 »


Znacie może jakieś strony czy temat na forum gdzie byłby orientacyjny wykaz cen danych scoutów (aktualizowany od czasu do czasu)?
Chciałabym polować na Lukaku ale nie wiem czy dam radę bo scoutci klubowi z ligi angielskiej są dość drodzy... :/

Ceny sa tak niestabilne ze nie wiem czy mozna jakies wnioski wyciagac na dluzsza mete. Dobrze jest zalicytowac jakas niska kwote tylko po to zeby miec info po ile sie sprzedal

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #882 dnia: Listopad 05, 2016, 22:02:45 »
pytanko biorę udział w licytacji scoutow wygrywam 1 rundę np. za 35k  jest finał pokazuje kwotę36k podbijam do 40k kończy się finał nagle pokazuje ze ktoś wygrał bo zapłacił 100k gdzie tu sens jeśli w finale nie ma aktualizacji kwoty na bieżącą rozumiem że chyba to jest licytacja ukryta gdzie nie widać po ile każdy z nas przebija kwotę ??


a drugie pytanie bo nie widzę aby kwota 40k do mnie wróciła

.  prośba o rzeczowe komentarze

Offline ICE1979

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #883 dnia: Listopad 05, 2016, 23:49:05 »
pytanko biorę udział w licytacji scoutow wygrywam 1 rundę np. za 35k  jest finał pokazuje kwotę36k podbijam do 40k kończy się finał nagle pokazuje ze ktoś wygrał bo zapłacił 100k gdzie tu sens jeśli w finale nie ma aktualizacji kwoty na bieżącą rozumiem że chyba to jest licytacja ukryta gdzie nie widać po ile każdy z nas przebija kwotę ??


a drugie pytanie bo nie widzę aby kwota 40k do mnie wróciła

.  prośba o rzeczowe komentarze
1. runda jest tylko po to aby wziac udzial
2. kasa wraca natychmiast po ty, kiedy ktos cie "przebije" i poda wyzsza kwote,
3. do zwyciezcy 1 rundy kasa nie wraca i w drugiej tylko podwyzsza swoja oferte (teoretrycznie , bo nigdy nie dalem najwiecej w 1 rundzie)
4. finalowa runda to nie licytacja ale skladanie ofert, kto da najwiecej wygrywa. Nie wiadomo do samego konca jaka jest max oferta.Dopiero po zakonczeniu widac jaka suma wygrala

Offline zue.sue

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2016
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #884 dnia: Listopad 06, 2016, 00:52:04 »
1. runda jest tylko po to aby wziac udzial
2. kasa wraca natychmiast po ty, kiedy ktos cie "przebije" i poda wyzsza kwote,
3. do zwyciezcy 1 rundy kasa nie wraca i w drugiej tylko podwyzsza swoja oferte (teoretrycznie , bo nigdy nie dalem najwiecej w 1 rundzie)
4. finalowa runda to nie licytacja ale skladanie ofert, kto da najwiecej wygrywa. Nie wiadomo do samego konca jaka jest max oferta.Dopiero po zakonczeniu widac jaka suma wygrala

A czy zdarza się że przy zalicytowaniu w pierwszej rundzie nie przechodzi się do drugiej? Tzn że przebiło się za małą kwotą czy coś w tym stylu? Np. Z 3000 przebiłam na 4000, pod koniec czasu pierwszej rundy cena wynosi 67000, to wtedy i tak przejdę do drugiej rundy?

W sumie zalicytowanie w pierwszej rundzie dużą kwotą daje chyba szansę że mniej ludzi będzie w drugiej rundzie (mniej ludzi będzie przebijać moją ofertę czyli zbiór osób które mają prawo licytować w drugiej rundzie jest mniejszy), pytanie czy to ma faktyczne przełożenie na końcowy wynik, czy da się nie jako "zagiąć parol" na jakiegoś skauta, znacząco podbijając cenę w pierwszej rundzie, dajmy na to licytując w pierwszej kwotę 30000 gdy powiedzmy po drugiej rundzie wygrywa zazwyczaj ktoś kto płaci 33000-35000.
Pomijam aukcję o najwyższych cenach (tych "kosmicznych") bo tam ludzie mają chyba nieograniczone budżety, mam na myśli raczej te oferty do 100.000 - 150.000

Offline ICE1979

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #885 dnia: Listopad 06, 2016, 01:11:14 »
A czy zdarza się że przy zalicytowaniu w pierwszej rundzie nie przechodzi się do drugiej? Tzn że przebiło się za małą kwotą czy coś w tym stylu? Np. Z 3000 przebiłam na 4000, pod koniec czasu pierwszej rundy cena wynosi 67000, to wtedy i tak przejdę do drugiej rundy?

W sumie zalicytowanie w pierwszej rundzie dużą kwotą daje chyba szansę że mniej ludzi będzie w drugiej rundzie (mniej ludzi będzie przebijać moją ofertę czyli zbiór osób które mają prawo licytować w drugiej rundzie jest mniejszy), pytanie czy to ma faktyczne przełożenie na końcowy wynik, czy da się nie jako "zagiąć parol" na jakiegoś skauta, znacząco podbijając cenę w pierwszej rundzie, dajmy na to licytując w pierwszej kwotę 30000 gdy powiedzmy po drugiej rundzie wygrywa zazwyczaj ktoś kto płaci 33000-35000.
Pomijam aukcję o najwyższych cenach (tych "kosmicznych") bo tam ludzie mają chyba nieograniczone budżety, mam na myśli raczej te oferty do 100.000 - 150.000
Nie mam tak duzo doswiadczenia w tych licytacjach zeby wiedziec czy ktos odpada w 1rundzie. Ja zawsze kiedy zalicytowalem przeszedlem do drugiej rundy a licytowalem bardzo niskie kwoty na poczatku "wystawieniu skauta"
Tak naprawde chyba wazne jest ilu jest w danej chwili chetnych na danego skauta ,a z tym moze byc bardzo roznie i niestety jest to bardzo nieprzewidywalne. Dlatego mysle ze warto licytowac niskie sumy aby zostac przebijanym i zbierac info o tym za ile ktos "poszedl" przyklad:
bylo 2 skautow barcelony 5 licytacja jednego konczyla sie ok 4 godzin po drugim. Dzieki temu ze zalicytowalem niska sume w 1 rundzie, kasa wrocila i moglem licytowac drugiego. W drugiej rundzie dalem 650gp ale wygral ktos kto dal 750gp. Kasa mi wrocila i moglem zalicytowac drugiego tez za 650 i wygralem bo moja konkurencja dala max 550. I mysle ze wlasnie po to zostala ta aukcja podzielona na rundy.
W przypadku tanszych skautow duzo zalezy kto i ilu w danej chwili chce kupic danego skauta i roznica pomiedzy cenami moze byc bardzo duza. Gdyby byla otwarta licytacja to ceny byly by bardziej stabilne a tak nigdy nie wiadomo kto sie trafi i ile bedzie chetny zaplacic.

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #886 dnia: Listopad 06, 2016, 10:09:05 »
1. runda jest tylko po to aby wziac udzial
2. kasa wraca natychmiast po ty, kiedy ktos cie "przebije" i poda wyzsza kwote,
3. do zwyciezcy 1 rundy kasa nie wraca i w drugiej tylko podwyzsza swoja oferte (teoretrycznie , bo nigdy nie dalem najwiecej w 1 rundzie)
4. finalowa runda to nie licytacja ale skladanie ofert, kto da najwiecej wygrywa. Nie wiadomo do samego konca jaka jest max oferta.Dopiero po zakonczeniu widac jaka suma wygrala





A ok kolego super dzięki za odpowiedź czyli finał to w sumie loteria chyba że ma się sporo kasy poluje na 5* lwf i chodzi zazwyczaj za 360k a wczoraj wieczorem 0:44 poszedł za 290
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2016, 10:15:39 wysłana przez dllugi40 »

Offline michu154

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2016r.
  • Gram w: PES2017 full version
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #887 dnia: Listopad 06, 2016, 14:04:16 »
coś się stało po ostatniej aktualizacji... bramkarzy prawie nie ma, lagi niemiłosierne, wszyscy graja tylko na wrzutki etc. Gdyby dało się dryblować tak jak offline z ziomkiem to było by to grywalne. Obecnie nie widzę sensu aby poświęcać swój czas na tej żałosny MyClub i serwery KONAMI. Zero budowania ataku, n00by z kimś szybkim i kimś do główek mogą na luzie wygrać większość meczy. Żegnaj Pesie po tylu latach. Pes 6 i 13 na zawsze w naszych sercach

Offline barteks135

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.09.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #888 dnia: Listopad 06, 2016, 14:31:18 »
coś się stało po ostatniej aktualizacji... bramkarzy prawie nie ma, lagi niemiłosierne, wszyscy graja tylko na wrzutki etc. Gdyby dało się dryblować tak jak offline z ziomkiem to było by to grywalne. Obecnie nie widzę sensu aby poświęcać swój czas na tej żałosny MyClub i serwery KONAMI. Zero budowania ataku, n00by z kimś szybkim i kimś do główek mogą na luzie wygrać większość meczy. Żegnaj Pesie po tylu latach. Pes 6 i 13 na zawsze w naszych sercach
No właśnie. Rating mam ch^%^, mecze do dupy(online).
Wchodzę offline, i bez problemu turnieje na top player.
Rozumiem, ze jakis wyjątkowo dobry nie jestem, ale gra online (jak wspomniał długą wypowiedzia jeden użytkownik) ma takie lagi. Tzn. po wcisnięciu podania, piłkarz 1-1.5 s sie zastanawia i potem podaje.
Osobie takiej jak ja, która ataki tworzy krótkimi podaniami i tzw. tiki-taką, pier@##@ sie za kazdym razem akcja. Z tąd też narzekam że nie jestem w stanie budować akcji. Z tąd na ost. 15 meczy online - jeden wygrany.
Co innego offline, tam jest super - online - nie jestem w stanie ogarnąć, bo jest tam widoczne opóźnienie. Net 30/2 z niskim pingiem.
Nie wiem.. może jakoś się na usprawnić połączenie na PESA? Jakiś priorytet albo coś?

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #889 dnia: Listopad 06, 2016, 14:59:23 »
Bez stresu panowie...kocham ta gre ale granie w nia powoduje u mnie problemy ze zdrowiem. Od czwartku oduczyłem sie grac z z rankigu 750 zaraz spadne ponizej 600. Meczów gdzie oddaje po 15 strzałow a rywal 2-3 i wygrywa ze mna albo remisuje mialem w ciagu tych dni ze 20. Przyjecie pilki moich graczy z r2 jest goszcze niz rywali z szybkim biegiem, przed kazdym ruszeniem szybkim biegiem moi gracze prawie zatrzymuja sie a strzaly to istne jaja. Mam 3 opcje lewo, prawo i bramkarz. Strzaly lewo prawo mijaja bramke zawsze. Jednynie z glowki sie udaje i po dobitkach, inaczej czy uzyje r1 czy nie to i tak obok albo bramkarz. Nie mam zadnych Manual shotów ale chyba trzeba to zmienic bo lepiej kopnac raz i celnie niz 20 razy obok albo w bramkarza. Dzis sie trafil nr rankingu i przegralem 4-2 po wyrownanym meczu i zmarnowanych wielu setkach a potem trafilem goscia co mial 54% celnych podan i strzelil 3 razy i wygral 3-1. Fajnie to wyglada jak zabiegam gosciowi miejsce podania a on i tak podaje bo mi przejdzie miedzy nogami albo obok, i przechodzi kolo mnie jakby byl sam a ja mam zderzenie ze sciana.

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #890 dnia: Listopad 06, 2016, 15:00:19 »
Jak ktos chce pograc na luzie, potrenowac to zaproscie do znajomych na PS4 RumcykPoland.

Offline TOOP

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.09.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #891 dnia: Listopad 06, 2016, 15:36:09 »
Mam takie pytanie, czy można zmienic sobie zespół w MyClub? Chodzi mi wyłącznie o logo drużyny,koszulki itp. Dzięki za odpowiedź.

Offline ICE1979

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #892 dnia: Listopad 06, 2016, 15:42:05 »




A ok kolego super dzięki za odpowiedź czyli finał to w sumie loteria chyba że ma się sporo kasy poluje na 5* lwf i chodzi zazwyczaj za 360k a wczoraj wieczorem 0:44 poszedł za 290
No wlasnie. :( ta rozbierznosc jest nie do przewidzenia. Gdybym nie wzial udzialu w aukcji ktora uzylem jako przyklad to pierwszy  skaut kosztowal kogos 750k a drugi 550k. Roznica pomiedzy nimi to 4 godziny a 200k za to samo. Jedyny wniosek to ze wszystko zalezy od szczescia na jakich konkurentow sie trafi w danej chwili a nie jakie byly poprzednie ceny.

Offline mnyszu

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 179
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #893 dnia: Listopad 06, 2016, 16:29:22 »
Mam takie pytanie, czy można zmienic sobie zespół w MyClub? Chodzi mi wyłącznie o logo drużyny,koszulki itp. Dzięki za odpowiedź.

Edit team.

Offline TOOP

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.09.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #894 dnia: Listopad 06, 2016, 17:05:14 »
Edit team.
ale to zawodnicy mi nie znikną? :D dzięki za pomoc!

Offline sidnej

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.09.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #895 dnia: Listopad 06, 2016, 17:18:40 »
ale to zawodnicy mi nie znikną? :D dzięki za pomoc!

zawodnicy Ci znikną tylko jeśli naciśniesz RESET TEAM

Offline TOOP

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.09.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #896 dnia: Listopad 06, 2016, 17:23:08 »
zawodnicy Ci znikną tylko jeśli naciśniesz RESET TEAM
ok. Ok. Dzięki.

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #897 dnia: Listopad 06, 2016, 17:48:18 »
Faktycznie po aktualizacji słabo wyglądają serwery ale jak wybiorę Lv. 3 to nie ma takiej tragedii. Dziś wygrywałem 5:0 z typem co mnie po ostatnich dwóch meczach zrugał (a w żadnym nie wygrałem), i nawet nie miał godności dokończyć mecz tylko wyłączył konsolę.

Offline Markowski

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 09.01.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #898 dnia: Listopad 06, 2016, 18:37:20 »
J. Kloop tyle w temacie. Jesli ktos gra krotkimi passami i gra typu Ty do mnie ja do Ciebie, to jest to poki co najlepszy trener. Ja mam samych maluszkow w skladzie. Swego czasu gralem dosc sporo na wrzutki do Cavaniego ale to co wyczynia u mnie Aguero ostatnio przechodzi ludzkie pojecie. Bezbledny CF niemalze:)
Takze polecem short pass i klepa. A jesli chodzi o obrone przed wrzucajacymi jakby sie pierwszy raz do pada doabrali to powiem tyle. To jest ten sam skrypt co w 16tce. Tam byly dzidy na Robbeny i Ronaldy tu sa wrzutki:) i nie da sie przed tym w 100 proc. obronic nigdy. Zadne formacje ustawienia Swarm box itd. Iluzja totalna.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2016, 18:39:13 wysłana przez Markowski »

Offline TOOP

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.09.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #899 dnia: Listopad 06, 2016, 18:46:49 »
J. Kloop tyle w temacie. Jesli ktos gra krotkimi passami i gra typu Ty do mnie ja do Ciebie, to jest to poki co najlepszy trener. Ja mam samych maluszkow w skladzie. Swego czasu gralem dosc sporo na wrzutki do Cavaniego ale to co wyczynia u mnie Aguero ostatnio przechodzi ludzkie pojecie. Bezbledny CF niemalze:)
Takze polecem short pass i klepa. A jesli chodzi o obrone przed wrzucajacymi jakby sie pierwszy raz do pada doabrali to powiem tyle. To jest ten sam skrypt co w 16tce. Tam byly dzidy na Robbeny i Ronaldy tu sa wrzutki:) i nie da sie przed tym w 100 proc. obronic nigdy. Zadne formacje ustawienia Swarm box itd. Iluzja totalna.
Właśnie kupilem sobie J.Kloppa wcześniej miałem B.Audran(Zidane). Trochę się obawiam.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #899 dnia: Listopad 06, 2016, 18:46:49 »