Autor Wątek: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa  (Przeczytany 68791 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #280 dnia: Maj 08, 2008, 13:24:49 »
moze nie wiele osób pamięta, ale był już taki turniej z wpisowym.... zapisało się z 15 osób. Generalnie takie były tłumaczenia:

" nie zapisalem się na turniej, bo po co mam kase płacić jak i tak nic nie wygram..."
Maciek, z turniejem z nagodami, ma to mało wspólnego. To tak jak by porównać "Przystanek Woodstock" z "Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy". A ten  i te koncerty organizuje Owsiak.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #281 dnia: Maj 08, 2008, 14:46:10 »
Przecież to jest diametralnie inna sytuacja .Tam był turniej płatny z nagrodami , zróbcie tak koledzy admini żeby każdy kto w takim turnieju wystąpi został jakoś doceniony , wyróżniony - można być bardzo kreatywnym teraz - np. wpisowe to tylko 2 PLN wtedy liczba się zwiększy uczestników a przez to będzie można takie turnieje z odpowiednią częstotliwością powtarzać .Oczywiście taki turniej musi być wyjątkowy oraz nie za często tak aby nie stracił swojej wartości .
Zastanówmy się co zrobić aby taki turniej był atrakcyjny dla graczy , tak aby uczestnictwo w  nim było czymś szczególnym .W tej chwili więc pytanie do graczy co by ich zachęciło do takich turniejów ( ja dałem pomysł ze statusem "honorowego gracza ligi pesleague" )  .Każdy kto weźmie udział w takim turnieju powinien czuć , że przyczynia się do "przetrwania , czy też rozwoju ligi " .Oczywiście liczy się rywalizacja kto jest lepszy ale jestem święcie przekonany , że wśród nas większość i to zdecydowana chce pomóc lidze i wzięła by udział w "tej inicjatywie " poprzez udział w takich turniejach . Tu  mniej będzie ważne kto wygra ale najważniejszy będzie sam udział .Pozdro



Właśnie wpadłem na pomysł odnośnie kwestii wpłaty na taki turniej a więc tak :
Aby wziąć udział w Turnieju pesleague należy kupić zamówić gadżet na klucze  pesleague - tutaj prośba do adminów aby owy gadżet jeżeli jest to możliwe miały napis "honorowy gracz pelesague " .Gadżet taki  kosztuje 5 pln więc wpisowe właśnie tyle by wynosiło .  Wiecie fajnie by to załatwiło problem przelewu i dzięki samemu wpisowi dostalibyśmy gadżet z napisem " honorowy gracz pesleague" , czyli i My skorzystamy(uczestnictwo + dobra zabawa+ gadżet + świadomość tego że mieliśmy udział w "budowie ligi" ) i liga (sprzedany gadżet + środki wspomocy finansowej ) .Co Wy na to?



nie jest to możliwe, ponieważ nie ma takich gadżetów na rynku, które mogę zrobić tak tanio i jeszcze na nich zarobić...5 złoty.... chyba, że coś masz...

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #282 dnia: Maj 08, 2008, 14:47:52 »
Maciek, z turniejem z nagodami, ma to mało wspólnego. To tak jak by porównać "Przystanek Woodstock" z "Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy". A ten  i te koncerty organizuje Owsiak.


no nie do końca bo tam też było zbierane częściowo na domenę z tego co pamiętam....i też było zero odzewu...


może dobrze jakbyście klikali w reklamy google, albo znaleźli kogoś kto by chciał u nas mailing albo reklamę ( cennik w dziale współpraca)

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #283 dnia: Maj 08, 2008, 14:52:35 »
Jej nie chciałem pisać smycz wolałem napisać gadżet na klucze ... ciężko sie było kurde domyślić:|

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #284 dnia: Maj 08, 2008, 14:53:38 »
Jest duzo pomyslow na wzbogacienie sie... Ale nie chce mi sie teraz pisac... Ale mam pare pomyslow :)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #285 dnia: Maj 08, 2008, 14:54:51 »
Jej nie chciałem pisać smycz wolałem napisać gadżet na klucze ... ciężko sie było kurde domyślić:|

problem jest w tym, że jaki kolwiek nadruk jest to duży koszt...a pojedynczych sztuk nikt nie chce za bardzo robić....chyba, że poniesie się koszt matrycy + innych pierdół

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #286 dnia: Maj 08, 2008, 14:56:25 »
Ale przecież Maciek zamiast  obecnego nadruku można inny wziąć ? i to więcej ich hurtowo :)zamiast obecnego np. honorowy gracz pesleague - na pewno zejdą i poza tym to nie jest najważniejsze ... jak Ci się podoba pomysł z turniejem?
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2008, 15:01:40 wysłana przez Gattuso »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #287 dnia: Maj 08, 2008, 15:01:33 »
ale cena na czymkolwiek będzie średnio 20 zł za sztukę...i ciekawe kto wtedy kupi :)

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #288 dnia: Maj 08, 2008, 15:02:34 »
ale cena na czymkolwiek będzie średnio 20 zł za sztukę...i ciekawe kto wtedy kupi :)

Mati mówił ze były do kupienia w pesleague za 5 PLN? hmmm Mati?

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #289 dnia: Maj 08, 2008, 15:03:40 »
Mati mówił ze były do kupienia w pesleague za 5 PLN? hmmm Mati?


nie, on tylko zaproponował cenę taką :)

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #290 dnia: Maj 08, 2008, 15:05:12 »
Maciek 20 pln mówisz czy strzelasz? poza tym mieliście je z nadrukiem to wiesz jaka była cena dokładnie?

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #291 dnia: Maj 08, 2008, 15:08:46 »
Tak przyznaje sie powiedzialem 5pln, bo chyba kiedys cos mi sie takiego obilo o uszy, albo cos mi sie pomylilo :P

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #292 dnia: Maj 08, 2008, 15:14:16 »
Maciek 20 pln mówisz czy strzelasz? poza tym mieliście je z nadrukiem to wiesz jaka była cena dokładnie?

mówię, zależy od gadżetu.... poszukajcie w necie a sami zobaczycie.... zwrócić uwagę proszę czy do nadruku dodany jest też "towar" czy należy go donieść samemu :)

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #293 dnia: Maj 08, 2008, 15:18:15 »
widze, że nadal trwa burza mózgów  ;D to niech chociaż będzie płatny jakis jeden cykliczny turniej dla sumiennych graczy pesleague.pl,  którzy przez dobrą zabawę w Naszą grę bedą mogli wesprzeć utrzymanie i rozwój ligi... komu zależy to nie będzie pitolić i da te 5zł bez względu na to jakie ma zamiar zająć miejsce w turnieju... pozdrawiammmm...

A NARAZIE WPŁACAĆ NA SERWER I NIE MARUDZIĆ   ;D ;D ;D

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #294 dnia: Maj 08, 2008, 15:19:36 »
Maciek mozna zrobic mnustwo gadżetow... Tylko trzeba miec troche gotowki na start, a napewno sie sprzedadza :)

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #295 dnia: Maj 08, 2008, 15:21:06 »
najlepszy pomysł z turniejem ( mściciel pisał "połowa dla nas") so(więc) możliwa wpłata meilowa 5,50 załóżmy turniej ten miał by też opcje wpłacnia przez sms na numer 79** czyli koszt sms 10,98 "polowa" :) Najlepsza opcja według mnie + ranga na forum uczestnik turnieju ( nazwa) . i jakieś większe ingo na stronie + ranga dla zwycięscy.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #296 dnia: Maj 08, 2008, 15:25:58 »
Maciek mozna zrobic mnustwo gadżetow... Tylko trzeba miec troche gotowki na start, a napewno sie sprzedadza :)


ludzie, nie kupią, tak jak nie kupili smyczy czy koszulek...

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #297 dnia: Maj 08, 2008, 15:42:42 »
Z tego co wiem smycze pesleague , które ja określiłem jako "gadżety na klucze" były czy nawet dalej są w obiegu więc zadałem myślę prosto i proste  pytanie  ile kosztowały tamte smycze "gadżety na klucze pesleague " ? poza tym to jest tylko szukanie pomysłu na formę wpłaty a co myślicie o samym  turnieju?

" Nie chce ponieważ drastycznie wtedy spadnie liczba zawodników w lidze , nie tędy droga ja mam inny pomysł .Jest on następujący : zorganizować TURNIEJ na rzecz pesleague ,a wtedy warunkiem uczestnictwa byłaby naznaczona kwota wstępu do takich zawodów. Przystąpili by do tego tylko chętni , tylko Ci którzy chcą wspomóc ligę .Oczywiście kwota nie może być zbyt wygórowana dajmy na to 5 pln .Jeżeli takie coś by się sprawdziło wtedy  z odpowiednią częstotliwością były by one znowu organizowane .
Można byłoby wtedy wymyślić specjalną nazwę  dla takich turniejów .Tak sobie teraz pomyślałem że zwycięzca takiego turnieju mógłby dajmy na to w nagrodę stać się honorowym graczem pesleague .( pierw rzecz jasna należało by się zastanowić jakie mógłby mieć z tego tytułu "korzyści" taki gracz hmm może na początek właśnie taki statut na forum o ile jest to możliwe z technicznego punktu widzenia ).
I jak sądzicie jest coś w tym pomyśle? podyskutujmy , zróbmy "burze mózgów" razem coś wymyślimy - pozdrawiam "


"zróbcie tak koledzy admini żeby każdy kto w takim turnieju wystąpi został jakoś doceniony , wyróżniony - można być bardzo kreatywnym teraz - np. wpisowe to tylko 2 PLN wtedy liczba się zwiększy uczestników a przez to będzie można takie turnieje z odpowiednią częstotliwością powtarzać .Oczywiście taki turniej musi być wyjątkowy oraz nie za często tak aby nie stracił swojej wartości .
Zastanówmy się co zrobić aby taki turniej był atrakcyjny dla graczy , tak aby uczestnictwo w  nim było czymś szczególnym .W tej chwili więc pytanie do graczy co by ich zachęciło do takich turniejów ( ja dałem pomysł ze statusem "honorowego gracza ligi pesleague" )  .Każdy kto weźmie udział w takim turnieju powinien czuć , że przyczynia się do "przetrwania , czy też rozwoju ligi " .Oczywiście liczy się rywalizacja kto jest lepszy ale jestem święcie przekonany , że wśród nas większość i to zdecydowana chce pomóc lidze i wzięła by udział w "tej inicjatywie " poprzez udział w takich turniejach . Tu  mniej będzie ważne kto wygra ale najważniejszy będzie sam udział "


Właśnie wpadłem na pomysł odnośnie kwestii wpłaty na taki turniej a więc tak :
Aby wziąć udział w Turnieju pesleague należy kupić zamówić gadżet na klucze  pesleague - tutaj prośba do adminów aby owy gadżet jeżeli jest to możliwe miały napis "honorowy gracz pelesague " .Gadżet taki  kosztuje 5 pln więc wpisowe właśnie tyle by wynosiło .  Wiecie fajnie by to załatwiło problem przelewu i dzięki samemu wpisowi dostalibyśmy gadżet z napisem " honorowy gracz pesleague" , czyli i My skorzystamy(uczestnictwo + dobra zabawa+ gadżet + świadomość tego że mieliśmy udział w "budowie ligi" ) i liga (sprzedany gadżet + środki wspomocy finansowej ) .Co Wy na to?

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2008, 15:47:13 wysłana przez Gattuso »

Offline shagy3l

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 116
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.01.2008r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #298 dnia: Maj 08, 2008, 15:50:37 »
ja tez cos dalem od siebie moze to nie wiele ale zawsze cos 13zl

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #299 dnia: Maj 08, 2008, 16:01:44 »
Z tego co wiem smycze pesleague , które ja określiłem jako "gadżety na klucze" były czy nawet dalej są w obiegu więc zadałem myślę prosto i proste  pytanie  ile kosztowały tamte smycze "gadżety na klucze pesleague " ? poza tym to jest tylko szukanie pomysłu na formę wpłaty a co myślicie o samym  turnieju?

" Nie chce ponieważ drastycznie wtedy spadnie liczba zawodników w lidze , nie tędy droga ja mam inny pomysł .Jest on następujący : zorganizować TURNIEJ na rzecz pesleague ,a wtedy warunkiem uczestnictwa byłaby naznaczona kwota wstępu do takich zawodów. Przystąpili by do tego tylko chętni , tylko Ci którzy chcą wspomóc ligę .Oczywiście kwota nie może być zbyt wygórowana dajmy na to 5 pln .Jeżeli takie coś by się sprawdziło wtedy  z odpowiednią częstotliwością były by one znowu organizowane .
Można byłoby wtedy wymyślić specjalną nazwę  dla takich turniejów .Tak sobie teraz pomyślałem że zwycięzca takiego turnieju mógłby dajmy na to w nagrodę stać się honorowym graczem pesleague .( pierw rzecz jasna należało by się zastanowić jakie mógłby mieć z tego tytułu "korzyści" taki gracz hmm może na początek właśnie taki statut na forum o ile jest to możliwe z technicznego punktu widzenia ).
I jak sądzicie jest coś w tym pomyśle? podyskutujmy , zróbmy "burze mózgów" razem coś wymyślimy - pozdrawiam "


"zróbcie tak koledzy admini żeby każdy kto w takim turnieju wystąpi został jakoś doceniony , wyróżniony - można być bardzo kreatywnym teraz - np. wpisowe to tylko 2 PLN wtedy liczba się zwiększy uczestników a przez to będzie można takie turnieje z odpowiednią częstotliwością powtarzać .Oczywiście taki turniej musi być wyjątkowy oraz nie za często tak aby nie stracił swojej wartości .
Zastanówmy się co zrobić aby taki turniej był atrakcyjny dla graczy , tak aby uczestnictwo w  nim było czymś szczególnym .W tej chwili więc pytanie do graczy co by ich zachęciło do takich turniejów ( ja dałem pomysł ze statusem "honorowego gracza ligi pesleague" )  .Każdy kto weźmie udział w takim turnieju powinien czuć , że przyczynia się do "przetrwania , czy też rozwoju ligi " .Oczywiście liczy się rywalizacja kto jest lepszy ale jestem święcie przekonany , że wśród nas większość i to zdecydowana chce pomóc lidze i wzięła by udział w "tej inicjatywie " poprzez udział w takich turniejach . Tu  mniej będzie ważne kto wygra ale najważniejszy będzie sam udział "


Właśnie wpadłem na pomysł odnośnie kwestii wpłaty na taki turniej a więc tak :
Aby wziąć udział w Turnieju pesleague należy kupić zamówić gadżet na klucze  pesleague - tutaj prośba do adminów aby owy gadżet jeżeli jest to możliwe miały napis "honorowy gracz pelesague " .Gadżet taki  kosztuje 5 pln więc wpisowe właśnie tyle by wynosiło .  Wiecie fajnie by to załatwiło problem przelewu i dzięki samemu wpisowi dostalibyśmy gadżet z napisem " honorowy gracz pesleague" , czyli i My skorzystamy(uczestnictwo + dobra zabawa+ gadżet + świadomość tego że mieliśmy udział w "budowie ligi" ) i liga (sprzedany gadżet + środki wspomocy finansowej ) .Co Wy na to?



Gatti wez sie zlituj chociaz nademna... :P Bo mi sie nie chce tyle tego czytac, choc jestem ciekaw co tam wypiszesz i jestem zmuszony do przeczytania... Te turnieje sa dobrym pomyslem (CHARYTATYWNE) mozna by zrobic bez okreslonej sumy, tylko poprostu darowizna w nieokreslonej sumie i bierzesz udzial w turnieju :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #299 dnia: Maj 08, 2008, 16:01:44 »