Autor Wątek: Tranceshine Patch v3.3 [PC]  (Przeczytany 336111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1300 dnia: Marzec 03, 2009, 19:54:26 »
musisz sciagnac odpowiedni program do rozpakowania tych plikow masz ty link
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
gdy juz sciagniesz ten program i zainstalujesz... to bierzeesz na ten pierwszy plik 001 prawym przyciskiem myszy i naciskasz extract files... potem to juz wiadomo co robic... kitserver wklejasz do pliku z gra a konami do moje dokumenty...
qbaboss jak zawsze pomocny :) również i dla mnie jeśli chodzi o pewne tajemnicze pliki hehe :) takich ludzi ze swieczką szukać
ps. dodałem także na pierwszą strone link do 7-zip oraz jak wypakować
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 19:58:30 wysłana przez Tranceshine »

Offline qbaboss

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2008r.
  • Mes que un club
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1301 dnia: Marzec 03, 2009, 20:05:56 »
qbaboss jak zawsze pomocny :) również i dla mnie jeśli chodzi o pewne tajemnicze pliki hehe :) takich ludzi ze swieczką szukać
ps. dodałem także na pierwszą strone link do 7-zip oraz jak wypakować

 :))) naprawde dzieki...  no ale forum od tego jest  zeby sobie pomagac :))) no nie ;>
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

---> REJESTRACJA lub LOGOWANIE     <---

Offline pikeman

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.03.2009r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1302 dnia: Marzec 03, 2009, 20:16:24 »
ok, problem wait for vsync rozwiązany. Aby możliwe było włączenie tej opcji należy, tak jak już ktoś wyżej napisał, ustawić częstotliwość odświeżania monitora na 60 Hz. U mnie jednak monitor stawiał opór, nie chciał się zmienić z 59 Hz na 60 Hz... Przyniosłem inny monitor (starszy) i nie było problemu - 60 Hz i vsync on. Podłączyłem swój monitor do innego komputera z Windows XP i bez problemu poszło na 60 Hz... Wniosek - sterowniki niektórych sprzętów (m.in. monitora Samsunga T240) nie są dopracowane pod Windows 7. Pozostało mi poczekać na fixa sterów, albo wrócić do Visty albo XP...

Druga sprawa, myślę że tym razem zainstalowałem patcha w 100% dobrze, wszystko już działa stroje, nazwiska, loga , przyśpiewki itd. Ale wciąż nie wiem czy w patchu po strzeleniu gola powinna być muzyka? Zamiast podnieconego głosu komentatora ? Jeżeli nie to czyli wszystko ok... Więc ?

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1303 dnia: Marzec 03, 2009, 20:21:27 »
ok, problem wait for vsync rozwiązany. Aby możliwe było włączenie tej opcji należy, tak jak już ktoś wyżej napisał, ustawić częstotliwość odświeżania monitora na 60 Hz. U mnie jednak monitor stawiał opór, nie chciał się zmienić z 59 Hz na 60 Hz... Przyniosłem inny monitor (starszy) i nie było problemu - 60 Hz i vsync on. Podłączyłem swój monitor do innego komputera z Windows XP i bez problemu poszło na 60 Hz... Wniosek - sterowniki niektórych sprzętów (m.in. monitora Samsunga T240) nie są dopracowane pod Windows 7. Pozostało mi poczekać na fixa sterów, albo wrócić do Visty albo XP...

Druga sprawa, myślę że tym razem zainstalowałem patcha w 100% dobrze, wszystko już działa stroje, nazwiska, loga , przyśpiewki itd. Ale wciąż nie wiem czy w patchu po strzeleniu gola powinna być muzyka? Zamiast podnieconego głosu komentatora ? Jeżeli nie to czyli wszystko ok... Więc ?
nie zawsze lecz występują piosenki po strzeleniu bramki czy też np wyjąca syrena :) a co do vsync, to mam monitor bodajze 75 Hz czy nawet 85 Hz więc bez sensu cofać się w czaso-przestrzeni do 60 i męczyć oczy :)

Offline pikeman

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.03.2009r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1304 dnia: Marzec 03, 2009, 20:32:39 »
mnie oczy bardziej bolą od wyłączonego vsync... A ty mając takie częstotliwości odświeżania zgaduje że masz CRT'eka ? Może się mylę, ale jeśli tak to to jest dopiero cofanie sie w czasoprzestrzeni :P

Co do muzyczek po golu... testował ktoś patcha na Windows 7 ? Bo nie wiem już na co zwalić winę, chyba zainstaluje dziś Viste...

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1305 dnia: Marzec 03, 2009, 20:33:46 »
nie zawsze lecz występują piosenki po strzeleniu bramki czy też np wyjąca syrena :) a co do vsync, to mam monitor bodajze 75 Hz czy nawet 85 Hz więc bez sensu cofać się w czaso-przestrzeni do 60 i męczyć oczy :)
A lubisz jak ci obraz rwie ?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline totek7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.02.2008r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1306 dnia: Marzec 03, 2009, 22:04:07 »
juz zainstalowałem .. lecz nie mam polskich klubów. lecha wisły.... mam pozmieniane  loga druzyny i złe nazwy ??/ to tak ma  byc czy jest cos nie tak?/

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1307 dnia: Marzec 03, 2009, 22:38:14 »
mnie oczy bardziej bolą od wyłączonego vsync... A ty mając takie częstotliwości odświeżania zgaduje że masz CRT'eka ? Może się mylę, ale jeśli tak to to jest dopiero cofanie sie w czasoprzestrzeni :P

Co do muzyczek po golu... testował ktoś patcha na Windows 7 ? Bo nie wiem już na co zwalić winę, chyba zainstaluje dziś Viste...
Nie jest to jakiś mega super monitor jak na terazniejsze czasy mam LG Flatrona, jak go kupowałem kilka lat temu to był najlepszy za niezłą cene hehe no i jestem przekonany co do firmy LG, nigdy mnie nie zawiodła ;) a Visty też nie polecam :P niema to jak stary XP, wszystkie gry smigają i niema problemu :)

Offline gajson18

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.03.2009r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1308 dnia: Marzec 04, 2009, 09:49:08 »
Witam mam taki problem instaluje gre patchuje do 1.2 a jak nie patchuje to tez lipa moze mam odrazu wersje 1.2 wgrywam wszystko z instrukcja i odpalam gre wyskakuje błąd ze brak pliku d3dx9_27.dll gra sie włącza i nic nie jest zmienione ??
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2009, 10:03:25 wysłana przez gajson18 »

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1309 dnia: Marzec 04, 2009, 11:59:46 »
Witam mam taki problem instaluje gre patpenise do 1.2 a jak nie patpenise to tez lipa moze mam odrazu wersje 1.2 wgrywam wszystko z instrukcja i odpalam gre wyskakuje błąd ze brak pliku d3dx9_27.dll gra sie włącza i nic nie jest zmienione ??
to mi wygląda na brak jakiegoś pliku DirectX
zainstaluj/przeinstaluj:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline gajson18

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.03.2009r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1310 dnia: Marzec 04, 2009, 13:06:19 »
zainstalowałem błędu juz nie ma mam nowe menu piłki muzyke ale chyba kitserver nie zainstalowały sie bo flagi itd wszystko takie same i jak włącze gre mam komunikat ze edit data load file becouse data is from a different version download content and upload data i nie wiem co mam robic

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1311 dnia: Marzec 04, 2009, 13:58:07 »
zainstalowałem błędu juz nie ma mam nowe menu piłki muzyke ale chyba kitserver nie zainstalowały sie bo flagi itd wszystko takie same i jak włącze gre mam komunikat ze edit data load file becouse data is from a different version download content and upload data i nie wiem co mam robic
oj chyba nie wsadziłeś pliku dodatkowego wg instrukcji kolego skoro tak piszę

6) pobrany plik cv0f - Instrukcja:
- pobieramy, rozpakowywujemy
- plik wklejamy (podmieniamy)
Lokalizacja dla XP:
- C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\download
(folder "Dane aplikacji" jest ukryty więc należy wejść do Narzędzia->opcje folderów->widok->
i tam zaznaczyc "pokaż ukryte pliki i foldery" ->klikamy w "zastosuj")
Lokalizacja dla Visty:
- C:\Program\Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\download

Offline totek7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.02.2008r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1312 dnia: Marzec 04, 2009, 15:45:51 »
co mam zrobic... nie mam poprawnych naw klubów i herbów! nie mam anilecha a ni wisły?? niekture herby mam przy złych druzynahc np. w lidze hol mam loga druzyny bundes ligi a w niby bundes lidze nie mam zawodników.... co zrobiłem nie tak?? hyM?

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1313 dnia: Marzec 04, 2009, 17:54:41 »
co mam zrobic... nie mam poprawnych naw klubów i herbów! nie mam anilecha a ni wisły?? niekture herby mam przy złych druzynahc np. w lidze hol mam loga druzyny bundes ligi a w niby bundes lidze nie mam zawodników.... co zrobiłem nie tak?? hyM?
Pierwsze co musisz zrobić to nauczyć się pisać bez błędów ortograficznych(to nie było złośliwe)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline interino

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 78
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.01.2009r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1314 dnia: Marzec 04, 2009, 20:14:23 »
Mam mały problem z tym patchem , po chwili grania wywala do pulpitu, pobrałem poprawiony OF i CV0F! jakies pomysły jak to naprawic!?

Offline Kojak090

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 88
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.02.2009r.
  • Żeby być kimś, Najpierw musisz być sobą
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1315 dnia: Marzec 05, 2009, 11:02:30 »
Szkoda ze w ML są tylko cztery ligi dosyć "normalne" bo ta czwarta to jest pomieszana ze wszystkich druzyn ... Mozna jakos zrobic zeby była tam Ligue 1 ?

Offline robien_PL

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 544
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2008r.
  • TS WISŁA KRAKÓW ! ! !
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1316 dnia: Marzec 05, 2009, 16:22:37 »
Mam mały problem z tym patchem , po chwili grania wywala do pulpitu, pobrałem poprawiony OF i CV0F! jakies pomysły jak to naprawic!?

konkretnie w ktorym momencie , w czasie powtorek?  ;D
jest juz jakas wstepna data update'a bo chcialbym juz zaczac pykac ML  ;D
Proud to be Polish

Offline kanksik

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.03.2009r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1317 dnia: Marzec 05, 2009, 16:50:37 »
Mialem jakis czas Ekstraklasa Patch 2009 i musze powiedziec ze wydaje mi sie ze byl lepszy... po pierwsze w tym patchu tranceshine jest sporo bledow: jak chce zarejestrowac do druzyny polski brozka to go poprosu nie ma jakby nie byl polakiem. Wiec zaczynam Brozkowi zmieniac narodowoc i w zaden sposob mi sie nie udaje. Nie wiem czy to jest tylko u mnie czy u wszystkich. Duzy plus a zarazem troche minus to to ze jest duzo powgrywanych twarzy, a minus ze te twarze, przynajmniej niektore, sa bardzo slabe. Jeszcze jakis czas pogram na tym patchu i znowu wrzuce ekstraklase. I powiem wam co wedlog mnie lepsze...
Nie krytykujcie mnie od razu poniewaz taka jest moja opinia. Mielismy oceniac patcha wiec to robie.
Pozdrawiam

Offline interino

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 78
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.01.2009r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1318 dnia: Marzec 05, 2009, 17:00:58 »
konkretnie w ktorym momencie , w czasie powtorek?  ;D
jest juz jakas wstepna data update'a bo chcialbym juz zaczac pykac ML  ;D
zaraz na poczatku meczu!

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1319 dnia: Marzec 05, 2009, 18:52:17 »
Mialem jakis czas Ekstraklasa Patch 2009 i musze powiedziec ze wydaje mi sie ze byl lepszy... po pierwsze w tym patchu tranceshine jest sporo bledow: jak chce zarejestrowac do druzyny polski brozka to go poprosu nie ma jakby nie byl polakiem. Wiec zaczynam Brozkowi zmieniac narodowoc i w zaden sposob mi sie nie udaje. Nie wiem czy to jest tylko u mnie czy u wszystkich. Duzy plus a zarazem troche minus to to ze jest duzo powgrywanych twarzy, a minus ze te twarze, przynajmniej niektore, sa bardzo slabe. Jeszcze jakis czas pogram na tym patchu i znowu wrzuce ekstraklase. I powiem wam co wedlog mnie lepsze...
Nie krytykujcie mnie od razu poniewaz taka jest moja opinia. Mielismy oceniac patcha wiec to robie.
Pozdrawiam
to zupełnie dwa inne patche, ja np wypinam się na naszą ekstraklase bo oprócz Lecha obecnie żaden zespoł nic nie prezentuje ciekawego (nawet Legia i Wisła), następnie co do twarzy, zawsze mozesz podać nam linki do lepszych lub zrobić swoje, ja nie jestem ich autorem i lepszy rydz niż nic :) co do Brożka sprawdze ten problem, ja osobiście jak zobaczyłem patch ekstraklasa to długo się śmiałem, zwłaszcza ze statystyk :) był chyba jednym z najgorszych patchy jaki widziałem, postanowiłem oprzec swój patch o Bundespatch gdyż moim zdaniem i nie tylko moim był naprawdę świetny po prostu, również pozdrawiam

zaraz na poczatku meczu!
niemam pojęcia co to może być ale masz coś nie tak...

konkretnie w ktorym momencie , w czasie powtorek?  ;D
jest juz jakas wstepna data update'a bo chcialbym juz zaczac pykac ML  ;D
w następnym tygodniu, prawdopodobnie na poczatku tygodnia :)

Szkoda ze w ML są tylko cztery ligi dosyć "normalne" bo ta czwarta to jest pomieszana ze wszystkich druzyn ... Mozna jakos zrobic zeby była tam Ligue 1 ?
niestety nieda się zrobić dodatkowej ligi...
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2009, 18:58:53 wysłana przez Tranceshine »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tranceshine Patch v3.3 (prawdopodobnie najlepszy patch do PES 2009) [PC]
« Odpowiedź #1319 dnia: Marzec 05, 2009, 18:52:17 »