Autor Wątek: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy  (Przeczytany 19217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yeyayeya

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 21, 2009, 09:15:18 »
Mam pytanie czy można jeszcze wysłać dzisiaj kase i się dopisać ???

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 21, 2009, 09:21:41 »
Mam pytanie czy można jeszcze wysłać dzisiaj kase i się dopisać ???

można

Offline yeyayeya

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 21, 2009, 09:27:21 »
a mam takie jeszcze jedno pytanko kiedy mniej więcej ruszy bo oddałem kartę graficzną na gwarancje u obecnie używam laptopa

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 21, 2009, 09:29:47 »
a mam takie jeszcze jedno pytanko kiedy mniej więcej ruszy bo oddałem kartę graficzną na gwarancje u obecnie używam laptopa

oo yeyayeya z nami zagra :) fajnie :)

ja gram w pesa od poczatku na laptopie w czym problem??;p

Offline yeyayeya

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 21, 2009, 09:35:37 »
w tym że ja nie przyzwyczajony jestem do tak małego ekranu i gram na klawie a nie na takiej małej :D

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 21, 2009, 09:40:31 »
w tym że ja nie przyzwyczajony jestem do tak małego ekranu i gram na klawie a nie na takiej małej :D

kurde ja od juz chyba miesiaca zrezygnowalem z klawy na rzecz pada, poki co strasznie mi ciezko :/ z tego tez ze jestem leworeczny i ciezko mi sie przezwyczaic ale moze to glupie ale wydaje mi sie ze nawet mi lepiej idzie choc mam wciaz problemy z trafieniem sobie na pilke (gdy biegne wolnym zawodnikiem i chce przejac bezpanska pilke) a takze z tym ze wciaz trzymam palec na biegu i w momencie podania wciaz moi gracze przepuszczaja pilke tak ze nawet sam siebie potrafie zmylic :D no i wydaje mi sie ze mam przez to mniejsze problemy z lagami ale nie wiem jak to mozliwe

co do gry na laptopie ja mam 15" WS i przyzwyczajony juz jestem :)

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 21, 2009, 11:57:55 »
maciek_pl czy skoro mam juz koszulke z pierwszej edycji i jej nie chce, bo mi srednio odpowiada, to czy moge wplacic 50zl i te pieniadze ewentualnie zostana mi zwrocone  po rozegraniu LFP pomniejszone oczywiscie o jakas czesc na skladke na nagrode?

Aaaa, no i najbardziej podstawowe pytanie: Jaka jest roznica z wyjatkiem nagrod gwarantowanych jesli chodzi o wplate 20zl lub 50 zl???? Nie chcialbym trafic na sytuacje, ze nie wiem za co place. Odpowiedz, ze: "zobaczymy ile osob sie zapisze" nie satysfakcjonuje mnie. Wciaz zastanawiam sie ktora opcje wybrac.. Prosze o odpowiedz.

PS. Czy termin zapisow jest sztywny i do kiedy obowiazuje wplata pieniedzy???

Pozdrawiam
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 21, 2009, 12:10:51 »
maciek_pl czy skoro mam juz koszulke z pierwszej edycji i jej nie chce, bo mi srednio odpowiada, to czy moge wplacic 50zl i te pieniadze ewentualnie zostana mi zwrocone  po rozegraniu LFP pomniejszone oczywiscie o jakas czesc na skladke na nagrode?

Aaaa, no i najbardziej podstawowe pytanie: Jaka jest roznica z wyjatkiem nagrod gwarantowanych jesli chodzi o wplate 20zl lub 50 zl???? Nie chcialbym trafic na sytuacje, ze nie wiem za co place. Odpowiedz, ze: "zobaczymy ile osob sie zapisze" nie satysfakcjonuje mnie. Wciaz zastanawiam sie ktora opcje wybrac.. Prosze o odpowiedz.

PS. Czy termin zapisow jest sztywny i do kiedy obowiazuje wplata pieniedzy???

Pozdrawiam

Nie ma dużej różnicy. Z obydwu kwot zostaje mniej więcej ok 10 złotych na nagrody ( zależy kto i co zamówi). Czekam jeszcze troszke aż się zapisze ok 20 osób i ruszamy. Nie chcesz koszulki wpłać 20 zł a dostaniesz jakąś smycz lub medal ( pracujemy nad nim :p)

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 21, 2009, 13:22:14 »
ale jaja.. tylu sie ludzi deklarowalo, a tu popatrz.. tylko 11 wplacilo kasiorke.. 20zl... wielka mi kwota.. trzy browary przed meczem pogoni kosztuja wiecej... Ludzie wplacac kasiorke i startujemy!!! 22 graczy minimum musi byc!!! Maciek_pl pogon to towarzystwo do dzialania :)

Pieniadze wplacilem 20zl na pes 2009. pozdrawiam

PS. Bede jeszcze ludzi agitowal, zeby sie zapisali do ligi :)

Yoyoyo
POGON SZCZECIN

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 21, 2009, 16:05:07 »
chcialbym ufundowac dla gracza, ktory wg, uczestnikow Ligi Fair Play bedzie graczem z najlepszym laczem szalik POGON SZCZECIN, fajny, ladny, wprost na zawieszenie na szyje. Panie Adminie, czy jest do mozliwe?
POGON SZCZECIN

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 21, 2009, 16:08:51 »
gracz z najlepszym łączem to znaczy gracz ,z którym się bez problemów wygrało :D
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 21, 2009, 16:11:15 »
heheheeh  , no moze i racja marcin8.... ale ja jednak licze na obiektywizm graczy
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 22, 2009, 13:05:52 »
chcialbym ufundowac dla gracza, ktory wg, uczestnikow Ligi Fair Play bedzie graczem z najlepszym laczem szalik POGON SZCZECIN, fajny, ladny, wprost na zawieszenie na szyje. Panie Adminie, czy jest do mozliwe?

na jakiej zasadzie bedzie przyznawany?
mozesz ufunodwać oczywiście

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 22, 2009, 13:28:02 »
No to by sie nazywalo "Gracz z najlepszym laczem", czy moze " Najprzyjemniejsze lacze gracza".

No chcialbym, zeby po kazdym meczu bylo glosowanie , lacze gospodarza moglby oceniac tylko gosc w skali 1-3 lub 1-6, no i suma punktow decydowalaby o tym kto ma najlepsze lacze..
Glosowanie moze byc tajne,tzn, zeby gracz sie na koncu dowiedzieli, a moze byc jawne i moze byc prowadzona dodatkowa tabela. w przypadku walkowera na korzysc goscia lub obustronego, gospodarz otrzymuje 0 za lacze, w przypadku walkowera na korzysc gospodarza, gospodarz otrzymuje max liczbe punktow.

 Czy jest to mozliwe do zrealizowania dla waszych informatykow??

Obecne glosowanie na lacze przeciwnika jest troche nietrafione, gdyz prawie nikt tego nie rusza po mecz zostawiajacfabrycznie wpisana liczbe 10. Uwazam ze skala 1-10 jest zbyt szeroka skala. Oraz uwazam ze to tylko gosc powienien oceniac..

gdyby zrobic osoba kwalifikacje w tym zakresie do ligi fair play, mozna by bardziej obiektywnie oceniac lacze graczy, a gracz ktory wygralby taka kwalifikacje mialby duzy powod do prestizu. Przeciez nie od dzis wiadomo ze glownym problem tej gry jest slaba jakos podczas trybu online.

POGON SZCZECIN

Offline brendon25

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.09.2007r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 22, 2009, 14:44:02 »
Nawet całkiem fajnie to ggman wymyslił chodzi o nagrode pomysł jest dobry i wydaje mi sie że zasługuje na pochwałe.Ale tez wiem że zaras znajdą sie tacy a na co mi taki szalik nie jestem kibicem ,Pogoni ale panowie liczy sie sam gest.

Offline ElCapitano

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Mar 2008
  • location:
  • Wiadomości: 568
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.03.2008r.
  • The Show must go on!
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 22, 2009, 21:19:27 »
no to kiedy ruszamy bo chcialbym juz grac ;]

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 23, 2009, 09:39:06 »
maciek_pl ty mnie zlewasz? odpisujesz na wszystkie posty a na moje propozycje prawie w ogole.. czy to odnosnie ksztaltu ligi w pesie 2010 czy to odnosnie nagrod w lidze fair play...

co z ciebie za admin ze wybierasz sobie posty na ktore masz ochote odpisac?

na gg zreszta tez w ogole nei odpisujesz, od dwoch tygdoni probuje sie skontaktowac na gg i nie ma cie.. totalna zlewka. rozumiem ze mozesz nie miec czasu, ale przez dwa tygodnie??? nie znajdziesz 5-10 minut???
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 23, 2009, 10:23:18 »
maciek_pl ty mnie zlewasz? odpisujesz na wszystkie posty a na moje propozycje prawie w ogole.. czy to odnosnie ksztaltu ligi w pesie 2010 czy to odnosnie nagrod w lidze fair play...

co z ciebie za admin ze wybierasz sobie posty na ktore masz ochote odpisac?

na gg zreszta tez w ogole nei odpisujesz, od dwoch tygdoni probuje sie skontaktowac na gg i nie ma cie.. totalna zlewka. rozumiem ze mozesz nie miec czasu, ale przez dwa tygodnie??? nie znajdziesz 5-10 minut???

jak bym miał PC w domu odpisał bym ci na gg - to po pierwsze. Poza tym odpisauje na wszytko co moge wpracy.

Na twoje propozyje odpisałem. Liga bez zmian narazie, szalik chcesz daj - nie ma problemu. Ocena łacza jest zrobiona, a czy ktos bedzie dawał czy nie to nie ma zanczenia czy bedzie 6 czy 10

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 23, 2009, 10:49:36 »
eeee. z takim podejsciem jakie prezentujecie to zrezygnowalem z ufundowania nagrody..

"nie podoba sie, to nie graj" ... naczelne haslo adminow... prawie w kazdej waszej wypowiedzi czai sie to miedzy wierszami.

na razie to bylby szalik,pozniej co innego bym ufundowal, cos bardziej wartosciowego, ale widze ze to tylko walenie glowa w mur.. czlowiek sie stara,zeby cos polepszyc, zmienic, a dostaje obuchem w leb. SZKODA. Tak ciezko zrobic aplikacje do mojej propozycji? Sam moglbym to zrobic bez wiekszego wysilku. Liga Fair Play nabralaby kolorytu, byloby wiecej klasyfikacji, wiecej roznych nagrod zwiazanych z gra fair play. byc moze kazdy walczylby w niej o cos innego, jeden o zywciestwo, drugi o najwiecej bramek, a trzeci w klasyfikacji najlepsze lacze.. ale ok. to nie byl pomysl zadnego z adminow, wiec jak zwykle nie przeszedl...

Tak samo odnosnie reklamy na waszej stronie. chcialem zamiescic, bo mam pensjonat wczasowy nad morzem i co ? olaliscie mnie... a podobno szukacie sponsorow...

Jestem pewnien ze moja propozycji odnosnie ksztaltu ligi i zasad eliminacji do niej w pes 2010 sprawdzilaby sie. Jest naprawde dobra, logiczna i wyposrodkowuje zarowno ambicje nowych graczy jak i tych ktorzy sa wierni portalowi, graja non stop, osiagneli juz cos i nie chca tego tracic, poprzez dwa trzy, piec nieudanych meczy w eliminacjach.

jesli ktos ma ochote na rzeczowa dyskusje prosze o kontakt gg: 3525606

Grzesiek "ggman"

PS. Nie mam do ciebie pretensji maciek_pl ze nie masz czasu, mam tylko pretensje ze jak juz znajdziesz czas to odpisujesz zdawkowo, bez konktretow i zazwyczaj jestes na nie. To wasza strona, wy ja prowadzicie i macie prawo o wszystkim decydowac, ale tak naprawde z mojego punktu widzenia jest tutaj wiele do poprawienia , wy tego chyba nie widzicie.. a moze to jakas inna przyczyna ktorej nei znam
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 23, 2009, 12:21:06 »
twoja sprawa, rób co chcesz. Nie chcesz dawać nie dawaj. Potem mam sluchać, że dajesz nagrody to ja dziękuje. Ze mną jak ktoś chce sie skontaktowac nie ma najmniejszego problemu. Na pewnie nie bedzie tak, że gg napisze i każdy ma wszytko rzucić bo jemu się tak podoba. Napisałem,że liga zostanie tak zrobiona jak do tej pory. Zasada jest sprawdzona, moze tylko rozdiemy graczy lepszych po grupach, zeby najlepsi nie grali miedzy sobą.

Tak jak napisałeś, nasza strona, my podejmujemy decyzje i my za nią odpowiadamy. Jeżeli gracz chce grać musi uszanować zasady wprowadzone przez nas

a teraz wracam do tematu ligi fair play. Ktoś się jeszcze zapisuje?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LIGA FAIR PLAY - PES4, PES6 I PES2009 - zapisy
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 23, 2009, 12:21:06 »