Autor Wątek: pes 2010 - kolejne screeny  (Przeczytany 14631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:22:49 »
ja cekam aż zadecydują co z tym silnikiem  czy dadzą taki jak na konsole albo przynajmniej na PC  dali   taką jak na konsole 09   ale zobaczymy co oni  powiedzią  ale jak ich nie rozumiem  powiedzieli że  10 %    komputerów   może udziognąć ten sprzet proszę cie jaki sprzet


a to wymagania  żal  a nie  dalej pewnie ten sam silnik ŻAL  ŻAL

Ciekawe co jest w tej grze czego komputery miały by nie udźwignąć?????!!!!! wielki otwarty teren??, NIE , Super ultra realistyczna fizyka? NIE, super modele publiczności??? NIE, ekstra modele postaci? NIE, więc pytam , co tu jest takiego czego komputer osobisty nie udźwignie?!

To jest takiego, że więcej osob co gra na pc ma fife z neta niż ze sklepu i to chyba w stosunku 70 -> 30... Po za tym ludzie co robią FIFE na xboxa i ps3 nie znają tych co robią fife na pc mało tego FIFA 10 to najprawdopodobniej ostatnia FIFA na PC tak jak to było z NBA i NHL kiedyś na PC teraz tylko konsole... z fifa lada moment będzie to samo.

Offline Eriksonn

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:24:59 »
to ja wiem spoko wie wiem już z tą bardzo wachali się  czy wydać na PC ale mogli by dąć już leprzy sinik

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:33:27 »
to ja wiem spoko wie wiem już z tą bardzo wachali się  czy wydać na PC ale mogli by dąć już leprzy sinik
Jeżeli DoMManu ma rację to nie miało by sensu wydawanie olbrzymiej kasy na konwersje tylko dla jednej odsłony.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2009, 09:51:28 wysłana przez darko11221 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Eriksonn

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:40:27 »
dokładnie  ale oni se w chu..a lecą   taka jest prawda   nie możliwe   że tylko 10 % graczy ma te kompy   to gdzie oni  robili te testy w etiopii  taka jest prawda 

dlaczego tyle gta IV  się sprzedało chociarz miało takie zabiespieczenie że nawed na orignale nie odpalały i wymagania inet core 2 quad   512 karta  2 gb ramu no proszę was

EA  se leci w chu.a  bardzo a to bardzo

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:53:36 »
Pewnie że se leci... regularnie utrzymuje kontakt z ludźmi z EA oni nie widzą sensu wydawania FIfy bw next gen na PC bo nie maja z tego zysku sami piraci po za tym im sie nie chce gry przekonwertowac i lączyc ekip co robia fife na pc i xobxa wogole tak jak mowilem im sie nie chce FIFY na pc robic... raczej z tym skoncza za rok moze dwa PES zawładnie PC

Offline Eriksonn

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 16, 2009, 09:57:24 »
bo to są takie  cioły z Ea sport  jesteś  ale to ich sprawa  tyle fanów stracą  ale nic  PES  KING

P.S
ktoś mi dommanu powiedział że się zajmujesz banami     i kiedy mi się ban skończy ??

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:31:52 »
dommanu juz przestań pierd***** z tym trybem edycji.
CZŁOWIEKU PRZEJRZYJ NA OCZY!!! MASZ JEDNO PORÓWNANIE !!!
Jak dla mnie w Pesie są ładniejsze modele postaci (lepiej wymodelowane, składające się z większej ilości wielokątów).
Do tego lepsze facjaty (nie pod względem graficznym tylko wierności prawdziwej twarzy)

Mimo wszystko powiem wprost gdyby FIFA konsolowa doczekała się konwersji przeszedł bym na pozycję Electronic Arts bez chwili zastanowienia (marze o tej chwili).Tylko nie wieszać na mnie psów za moje wyznanie.


POPIERAM CAŁE MODELE POSTACI SĄ LEPSZE!!!

Macie jedno porównanie REJESTRACJA lub LOGOWANIE i dommanu przestań już pier***** ze źle wyglądają tylko w trybie edycji! to co ea wypuszcza przed premierą to magia photoshopa! "mówię o screenach"

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2009, 11:36:01 wysłana przez bodzioMILAN »

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:34:36 »
dommanu juz przestań pierd***** z tym trybem edycji.
CZŁOWIEKU PRZEJRZYJ NA OCZY!!! MASZ JEDNO PORÓWNANIE !!!
POPIERAM CAŁE MODELE POSTACI SĄ LEPSZE!!!

Macie jedno porównanie REJESTRACJA lub LOGOWANIE i dommanu przestań już pier***** ze źle wyglądają tylko w trybie edycji! to co ea wypuszcza przed premierą to magia photoshopa!

co to mi tu pokazujesz jakis photoshop kołnierzyk ma biala obwodke ramiona rozmazane tak nie wyglada fifa

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:37:17 »
No tak na bank photoshop jak coś robią w photoshopie to żeby wyglądało lepiej a nie gorzej!!!

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:38:13 »
No tak na bank photoshop jak coś robią w photoshopie to żeby wyglądało lepiej a nie gorzej!!!

a kto powiedzial ze to ea zrobilo o Boze....

Koniec off-topu potem tu posprzątam...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2009, 11:40:30 wysłana przez DoMManU »

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:41:49 »
Dobra człowieku masz sprzęt rób zdjęcia ze zbliżeń i dodaj tutaj. i będzie koniec gadki.

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:46:14 »
Dobra człowieku masz sprzęt rób zdjęcia ze zbliżeń i dodaj tutaj. i będzie koniec gadki.

Ja p**** ale c*** mnie to obchodzi ja moge nawet screena zrobic bezposrednio z gry ale na c*** mi ma zależeć zebys ty wiedzial ktora gra lepsza jest dla mnie to ty mozesz myslec ze rządzą mistrzostwa swiata korea japonia 2002 powiedzialem pare faktow o pesie i fifie i koniec a twoje indywidualne przekonanie mnie nie wiele obchodzi w danym momencie... jak ktos nie ma konsoli i tego zaluje w zwiazku z czym by zmniejszyc zal oszukuje sie ze pes na pc jest lepszy i ze nie majac xboxa czy tam ps3 niewiele traci to ja nie mam nic na celu zeby mu uswiadomosc jaka prawda tylko moge pare faktow zarzucic odnosnie gier jak zrobilem powyezej...

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:50:04 »
Dobra powiem ci jedno jak grasz w fife tak się podniecasz ze widzisz tylko zalety, wad żadnych.

Death1234

  • Gość
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:52:28 »
jeny też gram w fife na xbox 360 i widze wady i zalety
wad jest dużo np detale widać słabe niektóre face itp

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:53:00 »
Dobra powiem ci jedno jak grasz w fife tak się podniecasz ze widzisz tylko zalety, wad żadnych.

Jak nie widze wad czytaj posty!

Owszem zgadza się kupili licencje LM i jeśli jest u nich licencjowany klub to bramkarze zawsze mają licencjonowane stroje, chorągiewka narożna w pesie trzepocze na wietrze, w pesie latwiej strzelic bramke głową, w fifa na xboxie nie da sie strzelic na poziomie legendarnym bramki z powyzej 30 metrów bo kazdty bramkarz to obroni co jest nierealistyczne poniewaz wiemy ze bramkarze  czasem takie pilki puszczaja, w pesie po zdobyciu jakiegos pucharu albo cos jest pokazane jak pilkarze sie ciesza jak dostaja medale etc w fife 09 jest to o wiele krótsze i nie ma tam specjalnie ceremoni, widzialem kiedys pilka w fifie przeszla przez slupek narozny... powinni to poprawic.... w pesie jest wskaznik online ktory gracz jest nieuczciwy i wychodzi z meczu jesli tak jest to jego pilka jest oklapnieta wtedy wiadomo ze z takim graczem nie ma co grac w fife tego nie ma pokazane a jest to napisane gdzies w statach xbox live ale zanim sie wejdzie i zobaczy te staty to gracz sie zniecierpliwi i se pójdzie bo pomysli ze go ignorujemy.... w pesie jest ogolno dostepny tryb treningu w fife jest arena ale nie da sie pocwiczyc zespolowo dopiero w fife 10 bedzie sie dalo... w pesie czesc muraw wieczoem wyglada minimalnie lepiej niz w fifie bo są za ciemne... i tyle :0

to bylo porownanie fify 09 na xboxie do pesa 09 na xboxie , pc Mrugnięcie a wlasciwie pokazanie w czym pes ma przewagę

re edit: ten słynny pesowski flip i flap w powietrzu da sie zrobic w biegu a w fifie trzeba podbic pilkie w miejscu i wykonac flip i flap w powietrzu jedyny trick jaki w pesie jest a w fifie nie ma ^^ bo jednak to roznica robic rajd messim i w biegu go wykonac a sie zatrzymac zeby go wykonac...



Pomijając to nic nie jest wieczne nie można się podniecać czymś w nieskończoność... FIFA najwięsze wrazanie na mnie przez 3 tygodnie robila potem sie przyzwyczailem teraz sobie przerwe od FIFY zrobilem gram w GTA iv i pesa6

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 16, 2009, 11:59:01 »
aha LM no tak to może być jakaś wada bo w ogóle tego fifa nie ma dlatego to możesz powiedzieć

Pewnie że se leci... regularnie utrzymuje kontakt z ludźmi z EA oni nie widzą sensu wydawania FIfy bw next gen na PC bo nie maja z tego zysku sami piraci po za tym im sie nie chce gry przekonwertowac i lączyc ekip co robia fife na pc i xobxa wogole tak jak mowilem im sie nie chce FIFY na pc robic... raczej z tym skoncza za rok moze dwa PES zawładnie PC

Takie ich jeb**** nie opłaca im sie? no tak bo są takie dzieci neo że nawet jak dadzą aktualizacje składów to miliony dzieci to kupi poza tym dużo roboty przy konwersji nie ma. Oni się dziwią bo nie mają z tego zysku i większość ściąga fife z neta? A kto normalny wyda na grę ok 140zł która jest na poziomie 2004 roku? By zrobili konwersje która nie trwa tak długo na bank mieli by jakiś zysk.

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 16, 2009, 12:01:03 »
aha LM no tak to może być jakaś wada bo w ogóle tego fifa nie ma dlatego to możesz powiedzieć

Takie ich jeb**** nie opłaca im sie? no tak bo są takie dzieci neo że nawet jak dadzą aktualizacje składów to miliony dzieci to kupi poza tym dużo roboty przy konwersji nie ma. Oni się dziwią bo nie mają z tego zysku i większość ściąga fife z neta? A kto normalny wyda na grę ok 140zł która jest na poziomie 2004 roku? By zrobili konwersje która nie trwa tak długo na bank mieli by jakiś zysk.

Ale ludzie odruchowo by sciagneli... a na konsolach sprzedali miliony egzemplarzy im sie nie opyla i nie chce

Death1234

  • Gość
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 16, 2009, 12:04:24 »
dobra już sie nie kłócić BASTA !!!  ;D

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 16, 2009, 12:12:56 »
dobra już sie nie kłócić BASTA !!!  ;D

To nie kłotnia tylko duskusja i nalezy ja usunac poniewaz jest off-topem :)

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 16, 2009, 12:40:05 »
Fifa rządzi na konsolach PES na komputerach i koniec. To zdanie znają wszyscy i jest jak najbardziej prawdziwe.
Tutaj mam filmik na pocieszenie <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2009, 12:44:34 wysłana przez darko11221 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: pes 2010 - kolejne screeny
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 16, 2009, 12:40:05 »