Autor Wątek: PES 2010 vs FIFA 10 - część II  (Przeczytany 13843 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 08, 2009, 14:16:37 »
Zgadzam. O lata swietlne do przodu :) ale ze mamy straszny sentyment do PES'a to w niego tez sie pogierczy :D

O lata świetlne do tyłu a,ze mamy sentyment do Fifa to też można pogierczyć w oczekiwaniu na Pesa...;) taka powinna być twoja odpowiedz

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 08, 2009, 14:23:41 »
Jak sam napisałeś jesteś zakochany w PES-ie a zakochani głupstwa często robią dla swojej miłości. Ja na szczęście przejrzałem na oczy i już nie chwalę PES-a dopóki nie ujrzę produktu lepszego niż FIFA (konsolowa, bo nie wiem czy o tej samej mówimy).
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 08, 2009, 14:31:24 »
O lata świetlne do tyłu a,ze mamy sentyment do Fifa to też można pogierczyć w oczekiwaniu na Pesa...;) taka powinna być twoja odpowiedz

Przez 8 czy 9 lat chwalilem ISS'a /PES'a bo byl o lata swietlne miodniejszy od fify pod kazdym wzgledem. Od 9 miesiecy odkad gram w konsolową fife 09 a obecnie w fife 10 wrociła radość z gry i zdobywania goli ktora zniknela w PESach 2008 i 2009. Demo 2010 juz w ogole mnie zdolowalo(nie wiem po co "chwalili" sie jakims wczesnym buildem) ale filmiki z koncowego kodu daja nadzieje na poprawe. Moze nie az taka zeby przeskoczyc fife ale zeby wrocilo to co nas kiedys trzymalo dlugimi godzinami przy konsolach/ kompach :) PES 2009 kupilem pre-ordera, pogralem 2 miesiace... i zainstalowalem PES 6, sciagnalem swietne patche, OF i sie gralo :) na chwile obecna po zagraniu wiele godzin w next-geny juz nie glosze hasel typu "PES 6 nadal najlepsza kopanka !!" itp bo nie jest. Realizmu nie ma jakiegos swietnego ale GRYWALNOSC nadal moze wciagnac na dobre godziny :)
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 08, 2009, 15:44:30 »
To idz na forum Fify i dziel sie wrażeniami z twojej ulubionej kopanki jaka jest Fifa...Nie rozumiem tego jak mozna powiedziec,ze Pes ma gorszą grywalnośc od fify...

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 08, 2009, 16:40:36 »
To idz na forum Fify i dziel sie wrażeniami z twojej ulubionej kopanki jaka jest Fifa...Nie rozumiem tego jak mozna powiedziec,ze Pes ma gorszą grywalnośc od fify...

Jaki jest temat ??? Więc po co się aż tak napinasz

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 08, 2009, 16:40:57 »
To idz na forum Fify i dziel sie wrażeniami z twojej ulubionej kopanki jaka jest Fifa...Nie rozumiem tego jak mozna powiedziec,ze Pes ma gorszą grywalnośc od fify...

Siedze na 3 stronkach/ forach poswieconych fifie i pes'owi (jedna poswiecona i fifie i pes'owi ale zgodnie z regulaminem ktory ostatnio widzialem nie moge jej podac tutaj w temacie bo moge zginac) i nie lubie jak po wyrazeniu opinii ktos mnie delikatnie mowiac "przekierowuje" na inne fora  8) Mozna powiedziec ze ma gorsza grywalnosc,jezeli sie tak uwaza. Ja mam wrazenie ze wszyscy pes-maniacy maja wpojone po prostu ze od kiedy siega sie pamiecia fifaa byla gów*em i na pewna nic sie nie zmienilo. Mialem to samo przeciez. W fife 08 na iksie zagralem kiedys w empiku 2 mecze i stwierdzilem ze nadal to samo bagno i nie wiem o co to halo ze next-geny i w ogole ze jaka rewolucja. I pewnie gdybym nie kupil sonki i nie wymienil GTA IV na fife 09 (bo nic ciekawszego akurat wtedy nie mieli w takim sklepie) to pewnie dalej bym wielbil slepo PES'a majac w glowie rewelacyjne czasy ISS'a i poczatkowych PESow.
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 08, 2009, 17:08:25 »
To idz na forum Fify

Ten tekst już jest nudny...  ::)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 08, 2009, 17:16:38 »
Dziś będzie do sciągniecia z xbox live grywalna wersja online pes-a 2010

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 08, 2009, 19:56:35 »
Siedze na 3 stronkach/ forach poswieconych fifie i pes'owi (jedna poswiecona i fifie i pes'owi ale zgodnie z regulaminem ktory ostatnio widzialem nie moge jej podac tutaj w temacie bo moge zginac) i nie lubie jak po wyrazeniu opinii ktos mnie delikatnie mowiac "przekierowuje" na inne fora  8) Mozna powiedziec ze ma gorsza grywalnosc,jezeli sie tak uwaza. Ja mam wrazenie ze wszyscy pes-maniacy maja wpojone po prostu ze od kiedy siega sie pamiecia fifaa byla gów*em i na pewna nic sie nie zmienilo. Mialem to samo przeciez. W fife 08 na iksie zagralem kiedys w empiku 2 mecze i stwierdzilem ze nadal to samo bagno i nie wiem o co to halo ze next-geny i w ogole ze jaka rewolucja. I pewnie gdybym nie kupil sonki i nie wymienil GTA IV na fife 09 (bo nic ciekawszego akurat wtedy nie mieli w takim sklepie) to pewnie dalej bym wielbil slepo PES'a majac w glowie rewelacyjne czasy ISS'a i poczatkowych PESow.

Ok masz racje nie powinienem cie przekierowywać na inne forum ;) Ale jak wolisz Fife to ok,ja Wole Pesa i tyle...Ale jak jestem na Forum Pesa to nie wielbie Fify a jak bym był na forum Fify to nie wielbiłbym Pesa i tyle...

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 08, 2009, 19:58:55 »
Ten tekst już jest nudny...  ::)

A ile razy go słyszałes? Bo ja mówie to pierwszy raz ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2010 vs FIFA 10 - część II
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 08, 2009, 19:58:55 »