Autor Wątek: Wszystko o Wiśle!  (Przeczytany 372821 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1840 dnia: Czerwiec 29, 2011, 21:55:10 »
Junior Diaz wraca do Wisły! Sprawdziły się medialne doniesienia mówiące o rocznym wypożyczeniu Kostarykanina z Club Brugge. Informację potwierdził oficjalny serwis belgijskiego pierwszoligowca.
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline Sprinter.

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Dęblin k. Warszawy
  • Wiadomości: 731
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1841 dnia: Czerwiec 30, 2011, 07:10:18 »
czyli Kirm grzeje ławe bo Ivicia będzie grał na lewej pomocy, a Diaz na lewej obronie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 07:12:01 wysłana przez Sprinter. »

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1842 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:25:48 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c4ec8fd93ab6deefdfc514e2bf47a486&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c4ec8fd93ab6deefdfc514e2bf47a486&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
jestem pod wrazeniem gry milana,wybronil pare sytuacji,oby tak dalej
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1843 dnia: Czerwiec 30, 2011, 12:33:18 »
Cytuj
Nederland, ale co 3/4 tego posta ma wspólnego z tematem: Wszystko o Wiśle ?

Sam chciałbym za to wiedzieć, co osobiste wycieczki w moją stronę mają wspólnego z tym tematem. Część o Kuszczaku nieco dotyka tematu Wisły, bo podważyłem tezę, że Kuszczak nie jest godzien gry w tej drużynie. Rozumiem twoje zdegustowanie, ale z doświadczenia wiem, że przeniesienie dyskusji do innego tematu prawie zawsze kończy się s_ierdalandem jednej ze stron. No ale dobra, jak chcesz. Najwyżej później ściocieję i przyjdę do ciebie.

Cytuj
Gwoli ścisłości - nie jestem z Łodzi, nie utożsamiam się z tym miastem.

Nie miałem na myśli ciebie, tylko kilka epizodycznych dla codzienności tego forum postaci przewijających się przez temat ŁKSu (nawet nie sprawdzałem, czy Emilek jest łodzianinem, a wspominam o tym, by było jasne, że go nie pominąłem). Co do twojej osoby miałem wątpliwości, bo jednak nie miałem pojęcia, czy Galera to jakaś wieś, potoczna nazwa jakiegoś miejsca czy może dzielnica Łodzi.

Cytuj
W tej dyskusji o Klichu wywyższasz go pod niebiosa jak i dyskredytujesz Małeckiego ponieważ nie podoba ci się jego zachowanie.

Nie wywyższam go pod niebiosa - twoja reakcja po prostu ukazuje, jak jesteś zaślepiony (pokrótce mówiąc, wymagasz obiektywności, sam będąc bezstronny jak mecenasi sądowi). Broniłem go jedynie, bo wyładowywaliście swoją złość związaną z brakiem powołań dla Małeckiego na niewinnym zawodniku mającym za sobą dwie minuty gry w kadrze i grającym na innej pozycji. Nie oczerniałem w ogóle pomocnika Wisły - spytałeś się, czym sobie zasłużył na niechęć społeczeństwa, więc ci zwyczajnie odpowiedziałem.

Cytuj
A zachowanie Rooneya ci się podoba ?

Nieco krzywa ta szpila. Może nie ujawniałem tutaj swojej wyjątkowej niechęci do tego zawodnika, ale jednocześnie nie przypominam sobie, bym gdzieś wspominał, że za nim przepadam. Na jesieni jego los był mi obojętny, bo dostrzegłem, że skoro ma grać jedynie dla kasy, to niech s_ierdala z powrotem do Liverpoolu. Ja bym za nim nie płakał, odwrotnie do całej reszty fanów. Trochę pobolałoby i przestało. Jak odchodził Ronaldo, też wszyscy wylewali żale, a zaraz potem się okazało, że gra zespołu nie utraciła na jakości.

Cytuj
Jak na razie Mały znacznie przewyższa Klicha dokonaniami jednak to ten słabszy dostaje powołanie. Nie ważne czy zagrał połowę czy minutę - ważne że on pojechał a znacznie lepszy Małecki nie - przez zachowanie.

Ten słabszy gra na zupełnie innej pozycji - na której notabene mamy największy burdel zaraz po środku obrony i wciąż wielkie niewiadome. Małecki powinien zostać powołany, owszem. Z tym, że gra na prawej pomocy - a mamy ją mocno obsadzoną. O ile można jeszcze dyskutować, czy Peszko (niedawno ułaskawiony, dziwne, wiem) i Grosicki są aby na pewno lepsi od Małeckiego, to kapitan Błaszczykowski to jednak zupełnie inna liga. Podpowiadam, że wyższa. A na nie chyba nie będziesz psioczył, bo to były Wiślak, co? Chyba że ze względu na "nieprzywiązanie do barw klubowych", bo śmiał odejść do Dortmundu - ale o to pretensje zgłaszałby prędzej furtak.

Cytuj
Junior Diaz wraca do Wisły! Sprawdziły się medialne doniesienia mówiące o rocznym wypożyczeniu Kostarykanina z Club Brugge. Informację potwierdził oficjalny serwis belgijskiego pierwszoligowca.

On to akurat miał dwie grupy "fanów": tych, którzy go naprawdę lubili i tych, którzy sądzili że jest tragiczny. Ale dobrze, że w ogóle przychodzi, bo na lewej obronie Wisła od dawna ma problem. Paljic tam grał, a przecież nominalnie jest bocznym pomocnikiem.

Cytuj
czyli Kirm grzeje ławe bo Ivicia będzie grał na lewej pomocy, a Diaz na lewej obronie

Nie zapominaj o Paljiciu i Nunezie.
" border="0

Offline Janek994

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1844 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:08:49 »
Został jeszcze do zakontraktowania napastnik i środkowy pomocnik w skutek odejścia Sivakova. Może sięgną w końcu po jakiegoś Polaka. Nuńez to boczny pomocnik ale z Niemcami sprawdzali go na środku pomocy. Cieszy fakt że Wisła nikogo nie sprzedała, zostali Genkov, Pareiko, Melikson czy Małecki a doszli wartościowi zawodnicy. Iliev to przecież jeden z najlepszych zawodników zeszłego sezonu w serbskiej lidze a Jovanovic ma za sobą kilka sezonów w Partizanie i grę w LM, tak samo jak Lamey. Mam nadzieję ze cos ugrają i dostaną się przynajmniej do fazy grupowej LE

Mój przypuszczalny skład

                                             Pareiko

           Lamey             Jaliens                 Chavez              Diaz

                             Sobolewski               Wilk


         Małecki                          Melikson                         Iliev

                                             Genkov







Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1845 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:27:19 »
Cytuj
Może sięgną w końcu po jakiegoś Polaka.

Tymiński? Nieco wyróżniał się w Polonii Bytom i mimo tego, że jego drużyna spadła, do odważnych świat należy.
" border="0

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1846 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:37:51 »
Tymiński? Nieco wyróżniał się w Polonii Bytom i mimo tego, że jego drużyna spadła, do odważnych świat należy.
moze i przydalby sie na extraklase,ale nie o to teraz chodzi,a poza tym na srodek obrony jest chavez,jaliens,bunoza,jovanovic i na upartego kowalski

ps kosowski od 1 lipca jest wolnym zawodnikiem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 13:41:13 wysłana przez furtak123 »
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1847 dnia: Czerwiec 30, 2011, 13:39:53 »
Chodziło o Polaka, a nie znajdziesz w kraju wzmocnienia na LM.

Dużo utalentowanych zawodników gra w niższych ligach, ale ekstraklasowe kluby o tym zapominają.
" border="0

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1848 dnia: Czerwiec 30, 2011, 14:29:54 »
.
Co do twojej osoby miałem wątpliwości, bo jednak nie miałem pojęcia, czy Galera to jakaś wieś, potoczna nazwa jakiegoś miejsca czy może dzielnica Łodzi.
No więc cię oświecę - Galera to trybuna na stadionie ŁKS-u gdzie zasiadają (w zasadzie stoją) najwierniejsi kibice, czyli potocznie mówiąc tam sie głównie śpiewa, dopiero drugą wartością jest oglądanie meczu.

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1849 dnia: Czerwiec 30, 2011, 15:41:14 »
Nederland,Błaszczykowski to Wiślak, na każdym kroku to widać ale to nie ma znaczenia. W tej chwili nie jest w formie a Małecki jest młody. Małecki juz dawno by dostał powołanie gdyby nie to że, Smuda go nie lubi. Nie ważne że są 2 inne kandydatury na jego miejsce, bo np po co Małkowski dostał powołanie czy Załuska skoro mamy Szczęsnego, Boruca, Kuszczaka, Fabiańskiego ?

Tymiński ? A z kim miałby walczyć o skład czy nawet o ławkę, z Meliksonem, Kirmem a może Małeckim, Ilievem, Nunezem ? Już jest młody talent w Wiśle, podstawowy obrońca Piasta Gliwice - Mateusz Kowalski (którego A klasowi amatorzy ogrywają.)

Nie wykluczam opcji że potrafi grać w piłkę ale w tej chwili przychodząc do Wisły zmarnowałby sobie karierę bo siedziałby na trybunach ew. grywał w Młodej Ekstraklasie. 
 

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1850 dnia: Czerwiec 30, 2011, 16:43:03 »
patryk nie orientujesz sie jak karnety na jesien
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1851 dnia: Czerwiec 30, 2011, 16:56:53 »
Ja ? Nie wiem, chyba jeszcze nic nie było mówione na oficjalnej na ten temat. Trzeba mieć kartę kibica do zakupu biletu na Skonto czy można bez ?

Offline espree

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Polska
  • Wiadomości: 477
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.11.2010r.
  • POLSKA !!!!
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1852 dnia: Czerwiec 30, 2011, 19:36:28 »
Dzisiaj wygasają wypożyczenia Erika Cikosa, Michaiła Sivakowa i Andresa Riosa.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1853 dnia: Czerwiec 30, 2011, 21:24:53 »
Cytuj
Tymiński ? A z kim miałby walczyć o skład czy nawet o ławkę, z Meliksonem, Kirmem a może Małeckim, Ilievem, Nunezem ? Już jest młody talent w Wiśle, podstawowy obrońca Piasta Gliwice - Mateusz Kowalski (którego A klasowi amatorzy ogrywają.)

Ktoś rzucił temat ewentualnego wzmocnienia środka pola Polakiem (sam uważam, że Wisła w tej formacji nie potrzebuje ulepszeń), więc podałem tylko przykład - notabene jedyny rozsądny na tą chwilę, chyba że ktoś wierzy w przenosiny Mili na Reymonta i nie obawia się, że wystrzeli z d_py tak jak Łobodziński, którego transfer wydawał się być świetnym posunięciem - nie powiecie chyba, że spodziewaliście się takiego sportowego upadku.

Cytuj
Dzisiaj wygasają wypożyczenia Erika Cikosa, Michaiła Sivakowa i Andresa Riosa.

Prawdę mówiąc, jako tako żałuję tylko Cikosa, ale z drugiej strony przychodzi Lamey z nieprzeciętnym jak na polską ligę doświadczeniem europejskim.
" border="0

Offline Janek994

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1854 dnia: Lipiec 01, 2011, 11:54:49 »
Po wypożyczeniu Juniora Diaza który może zagrać na lewej obronie ale i także jak defensywny pomocnik, Wisła transferuje już tylko środkowego napastnika - Dudu Bitona, potwierdził to nawet Basałaj. Bitona nazywają nawet Drogbą ze względu na jego fizyczny styl gry i warunki fizyczne(187 cm i 80 kg) ;D

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c4ec8fd93ab6deefdfc514e2bf47a486&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c4ec8fd93ab6deefdfc514e2bf47a486&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 11:56:51 wysłana przez Janek994 »

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1855 dnia: Lipiec 01, 2011, 13:24:10 »
biton,jvanovic i diaz i bedzie naprawde super
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1856 dnia: Lipiec 01, 2011, 15:02:43 »
Spotkanie w ramach Superpucharu pomiędzy Legią Warszawa (zdobywca Pucharu Polski), a Wisłą Kraków (mistrz Polski) zostanie rozegrane dopiero w lutym 2012 roku. Planowane pierwotnie na 23 lipca 2011 roku spotkanie zostało przełożone o kilka miesięcy ze względu na problemy ze znalezieniem neutralnego stadionu, który mógłby gościć oba kluby w lipcowym terminie - poinformowała Ekstraklasa SA.

"Decyzja Ekstraklasy SA jest podyktowana wieloma względami niezależnymi od Spółki, między innymi opóźnieniami w oddawaniu do użytku niektórych stadionów oraz negatywnymi opiniami Policji i podmiotów zarządzających obiektami, dotyczącymi zabezpieczenia meczu. Spółka rozważa rozegranie tego meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie, który docelowo wydaje się być naturalnym miejscem corocznej organizacji spotkania o Superpuchar" - poinformowały w oświadczeniu władze ligi.
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline Sprinter.

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Dęblin k. Warszawy
  • Wiadomości: 731
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1857 dnia: Lipiec 01, 2011, 15:47:14 »
Narodowy jakoś mi nie wygląda na "neutralny stadion", a jeśli by nie było finału w Warszawie to się domyślam czemu tak późno. Przychodzi mi na myśl tylko 1 zdanie; "Biedna Zawisza" dopiero co wyremontują stadion i zaraz znowu burda będzie ehhh

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1858 dnia: Lipiec 01, 2011, 15:50:59 »
We Włoszech superpuchar zawsze jest na Stadio Olimpico
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1859 dnia: Lipiec 01, 2011, 15:57:56 »
We Włoszech superpuchar zawsze jest na Stadio Olimpico
tylko ze we wloszech nie gra sie superpucharu w lutym.kielce,lubin co zle?
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #1859 dnia: Lipiec 01, 2011, 15:57:56 »