Autor Wątek: PesTour Awards - wygraj Playstation 3 -  (Przeczytany 9999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: PesTour Awards - wygraj Playstation 3 -
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 08, 2010, 16:40:24 »
Ulubioną drużyną pokazujesz skill? Czy twoja ulubioną drużyne zmieniasz co sezon, Inter, Barca, Real. Skończcie twierdzić, że macie skill grając robotami. Pokażcie skill grając zespołem z 3 lub 4 koszyka.Co wam przeszkadza Polska, to że wasz skilll upadnie bo nie ma CR7 albo messiego, że jak zwykle każdu bedzie narzekał bo słaby zespół... może pora nauczuć się bawić piłką a nie grac wrzutkami na pałe.  Zacytowałem Joe Cola, ale dotycyz to 90 % osob ktoire się wypowiedziało

A wiadome jest to że dla większosci "skillowcow" jest krystyna i 10 obroncow podających piłke do niego :D
Więc po co grac Polską i kombinowac zeby bramke strzelic??

Dokładnie, jak widzę jak niektórzy grają - czytaj biegają po linii i wrzucają w pole karne Krystyną albo Messim, albo tak jak napisał Bayern inni piłkarze są potrzebni tylko do tego żeby dostarczyć piłkę do w.w. piłkarzy to rzygać mi się chcę. Wolę pograć w 5 lidze, gdzie Real jest tylko jeden i gracze starają bawić się piłką, konstruować, a nie w wyższej gdzie 90% ma Real, a 10% Barcelonę i można tylko patrzeć jak gracz przedziera się Krystyną jak chce przez obronę. A i niektórych to tak podnieca, że oglądają powtórki i oznajmiają mi na "czacie", że padł "Goal!". Szkoda słów...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline CouPES

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2009r.
Odp: PesTour Awards - wygraj Playstation 3 -
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 08, 2010, 16:54:27 »
Jak dla mnie to super pomysł w tym tygodniu nie ale w następnym napewno się zapisze;]
ps. nie rozumiem po co tak komentujecie, jeśli sie wam nie podoba to przecież nikt wam grać nie karze:), a jeśli macie tyle super obiekcji i pomysłów to zróbcie sami turniej;D a nie narzekacie;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PesTour Awards - wygraj Playstation 3 -
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 08, 2010, 16:54:27 »