Autor Wątek: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video  (Przeczytany 31804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 14, 2010, 18:14:38 »

nie no ,jak ma ps3 to wiadomo że nie będzie grał w pesa,tylko w fife i problem z głowy ...lol

W tamtym roku Pes sprzedał się w ponad 3 milionach egzemplarzy.W tym patrząc jak KONAMI reklamuje swój produkt może być jeszcze lepiej, więc nie przesadzaj.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 14, 2010, 18:41:00 »
I dlatego komp jest lepszy na ps3,xbox nie mozna spolszczyc bylo pesa2010 i tak samo bedzie z2011 konsolowcy pograja dalej w angielska z angielskim komentarzem


Jak już napisałem - każdy chwali swoje, albo powiem inaczej - Polak chwali swoje. Ja mam Fiata 126p, sąsiad ma Porsche, ale co jest lepsze ? jasne że mój Fiat, wytrzymał tyle lat, a wóz sąsiada szybko się rozleci i lakier brzydki...
Ty chwalisz peceta, bo prawdopodobnie nie masz konsoli, ktoś inny chwali konsolę, bo nie posiada peceta. Ale prawda jest taka, że PC nie jest stworzony do grania, nie jest wygodny i sprawia mnóstwo problemów. A że można na nim niezle pograć to inna sprawa.
Jeśli chodzi o PES'a, to fani arcade go kupią, fani symulacji, która momentami jest wręcz męcząca(tak, FIFA potrafi mnie zmęczyć, szczególnie wtedy, kiedy nie potrafię stworzyć żadnej składnej akcji) sięgną po FIFę, która posiada polski komentarz. Z drugiej strony, czy tak trudno nauczyć się paru słów po angielsku ?

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 14, 2010, 19:11:27 »
Jak już napisałem - każdy chwali swoje, albo powiem inaczej - Polak chwali swoje. Ja mam Fiata 126p, sąsiad ma Porsche, ale co jest lepsze ? jasne że mój Fiat, wytrzymał tyle lat, a wóz sąsiada szybko się rozleci i lakier brzydki...
Ty chwalisz peceta, bo prawdopodobnie nie masz konsoli, ktoś inny chwali konsolę, bo nie posiada peceta. Ale prawda jest taka, że PC nie jest stworzony do grania, nie jest wygodny i sprawia mnóstwo problemów. A że można na nim niezle pograć to inna sprawa.
Jeśli chodzi o PES'a, to fani arcade go kupią, fani symulacji, która momentami jest wręcz męcząca(tak, FIFA potrafi mnie zmęczyć, szczególnie wtedy, kiedy nie potrafię stworzyć żadnej składnej akcji) sięgną po FIFę, która posiada polski komentarz. Z drugiej strony, czy tak trudno nauczyć się paru słów po angielsku ?
Jak nie umiesz sie poslugiwac kompem i scigasz cos i wirusujesz tym kompa to sie nie dziw ze ci nic nie chce poprawnie dzialac i nie ma co plakac, PC nadaje sie do grania poniewaz:
-dodatki dlc
-lepsza grafa(wieksza ilosc opcji ustawien nie bede pisali jakie bo kazdy wie o co cho)
-mozliwosc latwego stworzenia patcha np:pes2010 w porownaniu do ps3 w ktorym musisz odzielnnie przenosic z pena np:buty dla druzyn w przeciwienstwie patche na kompa jezeli chodzi o buty:duza ilosc butow
-latwosc instalacji patchy
-stowrzenia komentarzu pl i spolszczenia menu

« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2010, 19:18:59 wysłana przez jozin666 »

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 14, 2010, 20:08:02 »
Faktycznie instalacja patchow(czyt. kopiowanie plikow pojedynczo z pen'a) to jest droga przez meke. Ja akurat posiadajac konsole wybieram zdecydowanie fife, ale nie powiem ze nie tesknie za czasami kiedy codziennie sprawdzalem czy jakies nowe buty czy murawy do PESa nie wyszly :) Kumpel kiedys podsumowal moje dzialania: "jak do Ciebie przychodze to nigdy ku*wa nie wiem w jakich butach zagram :D". Ale prawda jest taka ze gameplay jest troszeczke wazniejszy niz dodatki :) CO nie znaczy ze bym sie nie pozbyl wszystkich muraw i twarzy z fify 10- zieleń muraw to chyba z terenow popowodziowych wzieli...
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline Alizzz89

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.12.2009r.
  • Man. Utd & Metalist Kharkiv
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 14, 2010, 21:43:13 »
I dlatego komp jest lepszy na ps3,xbox nie mozna spolszczyc bylo pesa2010 i tak samo bedzie z2011 konsolowcy pograja dalej w angielska z angielskim komentarzem


Angielski to nie jest trudny język..mi odpowiada komentarz po angielsku dla mnie jest po prostu lepszy :)

<Fanka PESEdit.com & Patch by Stanek1983 >
"Młodość jest nam dana po to, żeby czynić głupstwa, a wiek dojrzały, aby ich żałować." - Ernest Hemingway

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 14, 2010, 21:47:58 »
Angielski to nie jest trudny język..mi odpowiada komentarz po angielsku dla mnie jest po prostu lepszy :)
ja też słucham komentarza po ANG ,jest 100 % lepszy niż POL ,jak by szaranowic na prawde sie przykładał tak ja to robimy w realu to by było cud ....


Man UTD FOREVER

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 14, 2010, 21:53:05 »
Angielski slaby widze niedoceniacie ludzi ktorzy wlozyli duzo pracy i nie powinien wam sie on nalezec

Offline Alizzz89

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.12.2009r.
  • Man. Utd & Metalist Kharkiv
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 14, 2010, 22:20:01 »
Angielski slaby widze niedoceniacie ludzi ktorzy wlozyli duzo pracy i nie powinien wam sie on nalezec

nie że "niedoceniamy" wcale tego nie powiedziałam że Szpakowski jest be a Mark Lawrenson rlz to jest po prostu KWESTIA GUSTU a Ty od razu taką opinie wystawiasz że "nie powinien wam sie on nalezec" bez przesady człowieku...Jeden język obcy w swoim życiu powinno się znać i uczyć żeby np nie mieć potem problemów na maturze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2010, 22:24:32 wysłana przez Alizzz89 »

<Fanka PESEdit.com & Patch by Stanek1983 >
"Młodość jest nam dana po to, żeby czynić głupstwa, a wiek dojrzały, aby ich żałować." - Ernest Hemingway

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 14, 2010, 22:23:43 »
ja też słucham komentarza po ANG ,jest 100 % lepszy niż POL ,jak by szaranowic na prawde sie przykładał tak ja to robimy w realu to by było cud ....
Ja znam niemiecki
Te osoby ktore narzekaja na polski komentator sa malo rozgarnieci nie podoba wam sie jak ludzie zrobili komentarz wlozyli w to wiele godzin w  przetlumaczenie go na polski to sami zrobcie lepsi jezeli potraficie a wiem ze nie umeicie tego zrobci wiec nie wypowiadajcie sie ze wam sie nie podoba wogole moglicie go niedostac i skonczylby sie placz  tych dzieci bo sadzac bo ich postach maja okolo 12 lat to tyle
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2010, 22:25:53 wysłana przez jozin666 »

Offline Alizzz89

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.12.2009r.
  • Man. Utd & Metalist Kharkiv
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 14, 2010, 22:31:34 »
Ja znam niemiecki
Te osoby ktore narzekaja na polski komentator sa malo rozgarnieci nie podoba wam sie jak ludzie zrobili komentarz wlozyli w to wiele godzin w  przetlumaczenie go na polski to sami zrobcie lepsi jezeli potraficie a wiem ze nie umeicie tego zrobci wiec nie wypowiadajcie sie ze wam sie nie podoba wogole moglicie go niedostac i skonczylby sie placz  tych dzieci bo sadzac bo ich postach maja okolo 12 lat to tyle

Szpakowski & Szaranowicz to dla mnie świetni komentatorzy wiem bo sama kupiłam Fife 06 i nareszcie można było usłyszeć polski komentarz i ciągnęło się tak aż do Fify 10 jednakże żałuje że nie robią również dla Pesa, więc pozostaje na angielskim to żaden problem dla mnie a to że są mało rozgarnięci bym tego nie nazwała każdy ma jakieś własne upodobania nie?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2010, 22:33:10 wysłana przez Alizzz89 »

<Fanka PESEdit.com & Patch by Stanek1983 >
"Młodość jest nam dana po to, żeby czynić głupstwa, a wiek dojrzały, aby ich żałować." - Ernest Hemingway

Offline Sandu!

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2010r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 15, 2010, 00:42:41 »
Ja jak oglądałem gameplay z fify 10 pl to powiem szczerze, że komentarz kozilee jest dużo lepszy, Szpaku gada prawie jak na prawdziwym meczu, z emocjami

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 15, 2010, 08:39:53 »
Ja synku z komputerem mam do czynienia przeszło 10 lat, więc nie ucz mnie, jak z niego korzystać.
Jeśli mówisz o dlc, to są one także na konsolach, chyba że nie wiesz o czym piszesz chłopcze. A skoro piszesz o grafice, to choć raz zagraj w God of War III lub Uncharted 2, to przekonasz się co to jest "lepsza grafa". I nie wyjeżdżaj mi tu z Crysis'em, który ma fabułę tak porywającą, jak 2999 odcinek Mody na Sukces.
Pecet to gry multiplatformowe, konsola to exclusive'y, o których pecetowcy mogą pomarzyć. Nie oznacza to jednak że na PC przestanę grać, jest wiele interesujących tytułów jak FM czy FIFA 11, do której powstanie masa dodatków.
Zaś jeśli mowa o PES'ie, to polski język nie jest niezbędny. Chyba nie trudno zrozumieć zdanie typu - "Oh its Ibrahimović, short pass to Messi, and shot ! oh what a goal !"...
Do tego każdy miłośnik piłki nożnej wybiera FIFę, która jest grą kompletną. Licencje + grafika + gameplay = PES < FIFA
Ja nie powiedziałem, że na PC nie da się grać, ale że ta platforma nie jest do tego stworzona, bo pad + telewizor + konsola = prawdziwe granie.
Całe życie grałem na kompie, ale taka jest prawda.
Prawdą też jest to, że konsole spowalniają rozwój gier.Komputery są coraz mocniejsze i czekają tylko na
nowe wyzwania, ale przez konsole, które zostają w miejscu z tym samym hardware, komputery muszą poczekać na następną generacje konsol i pierwsze gry next genowe.Swoją drogą po co producenci fify pctowej tak chwalą się tym, że ich gra będzie next genowa, przecież to już od dawna jest curent gen, next gen dopiero nadejdzie.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 15, 2010, 10:38:22 »
Prawdą też jest to, że konsole spowalniają rozwój gier.Komputery są coraz mocniejsze i czekają tylko na
nowe wyzwania, ale przez konsole, które zostają w miejscu z tym samym hardware, komputery muszą poczekać na następną generacje konsol i pierwsze gry next genowe.Swoją drogą po co producenci fify pctowej tak chwalą się tym, że ich gra będzie next genowa, przecież to już od dawna jest curent gen, next gen dopiero nadejdzie.

FIFA 10 jest next-genowa, bo jest to nowa wersja FIFy, niedostępna wcześniej na PC. Konsole spowalniają rozwój gier, ale tylko graficznie.  Jeśli chodzi o PS3, to posiada ona napęd Blu Ray, a dzięki temu producenci mają ogromną przestrzeń do wykorzystania. Stare poczciwe DVD, z którego korzysta X360 jak i PC niedługo powinno pójść w odstawkę. Jeśli chodzi o grafikę, to nie jest ona najważniejsza, Crysis wygląda bardzo ładnie, a z grywalnością u niego krucho, za to tytuły takie jak God of War III czy Uncharted 2 charakteryzują się filmowym rozmachem i najwyższą grywalnością i takich gier PC nie dostanie nigdy. Dodam tylko, że są to pozycje posiadające obłędną grafikę, której na PC nie ma, mimo tych wszystkich rozbudowanych opcji i lepszej jakości tekstur, jakie posiada komputer.
Komputery czekają na nowe wyzwania, ale to są ciekawostki. Można stworzyć 10 minutową animację z fotorealistyczną grafiką i co z tego ? będzie to tylko ciekawostka. Do tego dysk dvd na żadne "wyzwania" pecetowi nie pozwala, wysokiej rozdzielczości tekstury sporo ważą, chyba że chciałbyś grać w 2 - godzinne gry...

Offline vares999

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2010r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 15, 2010, 11:55:18 »
Na konsolach grafika jest lepsza - w niektórych przypadkach jest to prawda, zwłaszcza, jeśli chodzi o exclusive'y.  Tworzone na konkretny sprzęt, mogą wykorzystać go do maksimum. Jeśli jednak gra ma być multiplatformowa, lepszą grafikę mają gry na PC - normalne, skoro PieCyki mają mocniejsze komponenty. Sama dyskusja co jest lepsze nie ma sensu - sprzętowo przecież lepszy jest komputer, ale lepsze gry wychodzą na konsole. Jest to w zasadzie jedyna przewaga konsol ale przecież to jest właśnie najważniejsze ld graczy - w co można zagrać.
jozin - DLC są i na komputery i na konsole, więc nie wiem po co je wymieniasz.
Anti - Blu-ray to taki wielki atut? Dzięki niemu ceny gier są o wiele wyższe, a większa pojemność na jednej płytce to na PCtach nie problem - grę można instalować przecież z kilku płyt, więc ten argument można przekształcić tak, że to właśnie BD ogranicza grafikę na konsolach, bo ma przecież mniejszą pojemność niż dysk w komputerze, na którym grę instalujemy.

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:07:16 »
a ja mam mocnego kompa i konsole x360  w PESA gram na kompie i w coda przez siec w resztę gier na konsole bo gry na kompa na przechodzenie to szajs !!.... właśnie skończyłem red dead teraz gram w Alan Wake wypasna gra niczym film

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:16:51 »
Niech czyta ze zrozumieniem i ty tez on napsial ze nie ma wymagan na konsole a ja o zadnych wymaganaich nie pisalem wiec to jest nieumiejetnsoc czytania ze zrozumieniem ok koniec tematu bo z dziecmi zawsze bedzie klotnia
Wracajac do pesa niedlugo ma byc koleny filmik:>

wiadomo że będzie,bo za 6 dni gamescom !! hahahah


Man UTD FOREVER

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:18:30 »
a 3 dni...

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:19:18 »
a 3 dni...

soory mój błąd


Man UTD FOREVER

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:35:57 »
Wez sie  ogarnij czlowieku i nie pisz ze ja pisalem ze na konsole sa wymagania Pozdro pocwicz neo!

Komputer mieć ustawienia, konsola ich nie mieć. Gra na konsola być robiona na konsola, która mieć konkretna karta graficzna.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:40:56 »
Brawo wreszcie sobie wzieles do glowy to i sie skumales sie konsola nie ma wymagan:P
Gamescom 18 ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2010, 13:43:16 wysłana przez jozin666 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2011 - najnowsze screeny i pierwsze Preview Video
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:40:56 »