Autor Wątek: Gramy w pes2011 - relacja + film  (Przeczytany 35560 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 09, 2010, 23:29:41 »
podanie według mnie jest raczej do dupy, bo chłop wziął zamach i kropnął taką zajebistą piłę na dobieg i w dodatku tak celnie, że to aż nierealne. Ale warto samemu przetestować grę, bo oglądając, nie można poczuć tego "czegoś" ;)
Widać ze nie oglądasz ligi hiszpańskiej :P Nie lubię Farsy, ale tak oni grają. Tam nawet taka piłka jest dokładna :) Chociaż przyznam że wiele znakomitych zawodników podaje takie piłki i wcale nikt nie mówi że to ''nierealne'' :P

Offline Danie(L)

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 333
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
  • Potrzebuję wczoraj... :)
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 09, 2010, 23:34:29 »
Widać ze nie oglądasz ligi hiszpańskiej :P Nie lubię Farsy, ale tak oni grają. Tam nawet taka piłka jest dokładna :) Chociaż przyznam że wiele znakomitych zawodników podaje takie piłki i wcale nikt nie mówi że to ''nierealne'' :P

i tu się mylisz. oglądałem ostatnio Barcę na żywo z Sewillą na Camp Nou-akurat podczas mojego wyjazdu do Barcelony trafił się mecz :), i nie przypominam sobie, aby którykolwiek z graczy grał TAKĄ piłkę po prostu, z biegu, bez zamachu ani niczego.
Ale to gra komputerowa i to należy sobie po pierwsze primo uświadomić ;)
Zapraszam na mój profil na yt :) dużo dobrej muzy, bramki z meczów i inne. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 10, 2010, 08:11:40 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7a0843c4a7c012502af3d15f9da4e395&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7a0843c4a7c012502af3d15f9da4e395&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 10, 2010, 08:13:26 »
Chyba dopiero wczoraj poczulem prawdziwa miodnosc musze powiedziec :) Przestalem "dusic kwadrat" zeby wywierac pressing na przeciwniku i od razu wiecej ladu bylo na boisku :) Co wiecej !! Koniec z ciaglym trzymaniem X'a zeby odebrac pilke(co powodowalo ciagle faule przy starciach bark w bark, nawet 20-30 na mecz i po kazdym powtorka = lol). Wystarczy wbiec przed przeciwnika bez trzymania X'a i pilka zabrana. No i dzieki temu od razu byly efekty  W koncu udalo mi sie wygrac z CPU na Top Player :D Ogralem Bayern 3-0. Kamere juz oddalem kumplowi ale nagrywam krotkie filmiki aparatem, to cos wrzuce w sob albo ndz.

Jedny fajny przypadek mialem jak Zlatan strzelal z okolo 18m z prawej strony po dlugim, obronca wystawil noge i pilka musnela jego lydke, przez co dostala taka rotacje po ziemi ze sie prawie wkrecila do bramki (jak po strzale z fałsza) tuz przed rekawicami rzucajacego sie bramkarza 8) Super to wygladalo - nagralem z 2 ujec :)

Nie moge sie doczekac zeby znowu zagrac, a dzisiaj caly dzien poza domem ... Ale za to niedzieeeela, ale za to niedzieeela... :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2010, 08:16:15 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 10, 2010, 08:17:09 »
jeszcze bardziej mnie napalasz na to żeby zagrać ;)
jeszcze 5 dni.........

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 10, 2010, 08:33:13 »
No z odbiorem piłki to żadna nowość nigdy się nie trzyma x żeby piłkę odebrać bo to w 80 % faul , wystarczy najechać na rywala , w każdej części pes-a o to chodziło xD Tutaj czytam o 360 ' inne komentarze jak na innych forach :) zobaczymy co z tego wyjdzie;)

Ps. Komentarz z innego forum :

Ja powiem tak..Po demie spodziewałem się dużo więc ej od tej gry.Praktycznie nie ma żadnych nowych animacji o grafice nie wspominam bo to jest chyba jakaś pomyłka(może wczesna produkcja gry) Podania są lepsze bardziej intuicyjne, ale gra się bardzo podobnie jak w poprzednich wersjach.A miałem taką wielką nadzieję że te japończyki coś na prawdę pokarzą ciekawego,niestety po demie rozczarowanie.Oby to było tylko demo a pełna wersja calkiem inna(animacje zawodników,grafika)



Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 10, 2010, 08:43:45 »
Ale jeszcze nigdy ciagle trzymanie "iksa" nie powodowalo tyle fauli co tutaj ;) W PES 6 czy 2008 mozna bylo caly czas trzymac i co jakis czas odgwizdywany byl jakis faul (nie pamietam jak bylo w 2009).

Odnosnie grafy, to faktycznie jak juz ochlonalem i sie przyjrzalem, to jest mala trzoda :D Brak wygladzania krawedzi :-\ Moze kod gry jest koncowy, ale na pewno nie szata graficzna :) Na slupkach sa takie "ząbki", że bramkarz mógłby wejść po nich jak po drabinie ;) Myslalem ze mi sie gra nie uruchomila w 720p(czasami jak sie wymusza 1080i to sie wlacza w jakims 576p czy cos takiego). Ale tak wersja koncowa na pewno nie bedzie wygladala, bo pamietam jak 2010 wygladal jak go wtedy testowalem na PS3. W porównaniu do bezbarwnej(mowie o kolorach) fify, PES powodowal opad szczeki. Obraz byl brzytwa, a demo 2011 tego nie prezentuje.
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 10, 2010, 08:49:15 »
No z odbiorem piłki to żadna nowość nigdy się nie trzyma x żeby piłkę odebrać bo to w 80 % faul , wystarczy najechać na rywala , w każdej części pes-a o to chodziło xD Tutaj czytam o 360 ' inne komentarze jak na innych forach :) zobaczymy co z tego wyjdzie;)

Ps. Komentarz z innego forum :

Ja powiem tak..Po demie spodziewałem się dużo więc ej od tej gry.Praktycznie nie ma żadnych nowych animacji o grafice nie wspominam bo to jest chyba jakaś pomyłka(może wczesna produkcja gry) Podania są lepsze bardziej intuicyjne, ale gra się bardzo podobnie jak w poprzednich wersjach.A miałem taką wielką nadzieję że te japończyki coś na prawdę pokarzą ciekawego,niestety po demie rozczarowanie.Oby to było tylko demo a pełna wersja calkiem inna(animacje zawodników,grafika)





wiesz co każdy moze mieć swoje zdanie ale mówienie  że nie ma nowych animacji świadczy o tym że jest albo antyfanem PESa albo idiotą, bo jest masa nowych animacji i to każdy normalny gracz moze dostrzec...

Offline piterekMNH

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location: CW
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2010r.
  • piterek - zajebisty koleś ! ^^
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 10, 2010, 09:07:40 »
kur*wa jeszcze te 5 dni i nareszcie będzie można samemu przetestować  ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D



Offline siwypfk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2009r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 10, 2010, 09:38:13 »
Wygląda to ciekawie :) dodatkowo jeszcze fakt ze tego roczna Fifa tez może być dobrą grą ( i mnogość licencjonowanych lig/klubów) to wszystko napawa optymizmem :D.
Zapowiadają się długie jesienne wieczory z padem w reku ;)
Oczywiście planuje zakup Pesa, ale muszę wam powiedzieć ze i fife sprawdzę (jednak mam wrażenia ze będzie jak co roku z Fifą) :) dema dużo wyjaśnia :)
A ciekawi mnie jeszcze jak z grą z "klepki" w nowym Pesie??

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 10, 2010, 10:00:05 »
Chyba dopiero wczoraj poczulem prawdziwa miodnosc musze powiedziec :) Przestalem "dusic kwadrat" zeby wywierac pressing na przeciwniku i od razu wiecej ladu bylo na boisku :) Co wiecej !! Koniec z ciaglym trzymaniem X'a zeby odebrac pilke(co powodowalo ciagle faule przy starciach bark w bark, nawet 20-30 na mecz i po kazdym powtorka = lol). Wystarczy wbiec przed przeciwnika bez trzymania X'a i pilka zabrana. No i dzieki temu od razu byly efekty  W koncu udalo mi sie wygrac z CPU na Top Player :D Ogralem Bayern 3-0. Kamere juz oddalem kumplowi ale nagrywam krotkie filmiki aparatem, to cos wrzuce w sob albo ndz.

Jeżeli kolizja zawodników jest chociaz w połowie tak fajna jak w pesie 5 to zapowiada się ciekawie. Skoro piszesz że wbieganie w przeciwnika nie powoduje żadnych kwiatków (przeników) to może bedzie można przepychac i zastawiac piłke super cancelem jak w pes 5 :D

Offline Rasow

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2007r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 10, 2010, 10:38:34 »
Najwazniejsze pytanie jest zupelnie inne... Jak zachowuja sie pilkarze sterowani przez SI w momencie kiedy biegniemy z pilka? To byla najwieksza bolaczka poprzedniego, wolniejszego PESa, ze jak sie chcialo robic zespolowe akcje (a nie ganiac jakas 'wyscigowka samemu) to nie bylo zwykle komu podac. Zawodnicy sie praktycznie nie ruszali. To byla/jest wielka zaleta FIFY, ze mozna bylo wymusic ruch partnera guzikiem, a i sami z siebie calkiem ladnie wychodzili na pozycje. Jak jest w tej czesci? Przy jednej z bramek, ktore umiesciliscie (tej z Iniesta z glowki) widac jak ladnie zawodnik zapierdziela pod bramke scinajac w pole karne. Czy to norma? Bo jak patrzylem na te filmiki bez bramek to dalej jakby bardzo malo ruchu z przodu.

Pozdro :)

Offline marek-sajdak1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2010r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 10, 2010, 10:51:18 »
 Ja mam fife 11 demo na ps3 i wydaje sie być nadal lepsza od pesa  :)

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 10, 2010, 11:16:24 »
A skad masz juz demo fify11?

Offline alpen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2009r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 10, 2010, 11:45:45 »
Wczoraj z ciekawosci i nudow zakupilem fife 10 na PC.... Nie moglem przestac sie smiac z kolega jak w to gralismy :D Grafika przypomina fife 99 ( A wszystko ustawione na najwyzszych detalach ). Naprawde nie rozumiem jak dzieci fify moga chwalic te gre... ona jest po prostu beznadziejna.... Bramkarze moze faktycznie bronia lepiej, ale strzal z calej sily w rog z 8 metrow lapia normalnie w rece. Podania jeszcze gorsze... doznalem szoku... A jak do tego doszedl nas Szpaku to spadlem z krzesla. (zwyczajne podanie do obroncy na swoim polu karnym a on mowi: wspaniale prostopadle podanie) LOL??? Trawa po kostki.... Grafika tragedia, zal!!!
PES 2010 przy tej fife to magia swiat ;] nie mowiac juz o trailerach 2011. Nie wiem jak gra wyglada na konsoli, ale na PC to jest dramat.

PES FOREVER!

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 10, 2010, 11:49:06 »
Wczoraj z ciekawosci i nudow zakupilem fife 10 na PC.... Nie moglem przestac sie smiac z kolega jak w to gralismy :D Grafika przypomina fife 99 ( A wszystko ustawione na najwyzszych detalach ). Naprawde nie rozumiem jak dzieci fify moga chwalic te gre... ona jest po prostu beznadziejna.... Bramkarze moze faktycznie bronia lepiej, ale strzal z calej sily w rog z 8 metrow lapia normalnie w rece. Podania jeszcze gorsze... doznalem szoku... A jak do tego doszedl nas Szpaku to spadlem z krzesla. (zwyczajne podanie do obroncy na swoim polu karnym a on mowi: wspaniale prostopadle podanie) LOL??? Trawa po kostki.... Grafika tragedia, zal!!!
PES 2010 przy tej fife to magia swiat ;] nie mowiac juz o trailerach 2011. Nie wiem jak gra wyglada na konsoli, ale na PC to jest dramat.

PES FOREVER!
Na konsole fifa jest całkiem inna grą. Nikt tutaj nie twierdzil że pes 2010 jest słabszy od fify na PC, bo fifa na blaszaka jest jeszcze w tamtej dekadzie

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 10, 2010, 11:58:18 »
No z odbiorem piłki to żadna nowość nigdy się nie trzyma x żeby piłkę odebrać bo to w 80 % faul

No co Ty mówisz :) Ja tam prawie zawsze mam wciśnięty X podczas gry.

Co do Twojej zacytowanej wypowiedzi z innego forum to absolutnie zgadzam się z lukaszem. Kurde już na samych filmikach widać, że piłkarze poruszają się inaczej. Jaki tutaj brak nowych animacji? Może gościowi chodziło o to, że nie pokazują filmików z szatni, z rozmowy z trenerem? Może to są te jego animacje? :)

Chyba dopiero wczoraj poczulem prawdziwa miodnosc musze powiedziec :)

No i taki zawsze był pes :) Czym więcej grałeś to tym bardziej Ci się podobał. Nawet po kilku miesiącach gry odkrywało się coś nowego.

Co do tej grafiki falcon87pl to jestem pewien, że zrobili ją uboższą na rzecz demka. Myślę, że chcieli pokazać sam gameplay, a grafika będzie bardziej dopracowana w wersji finalnej.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 10, 2010, 12:11:44 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7a0843c4a7c012502af3d15f9da4e395&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7a0843c4a7c012502af3d15f9da4e395&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Dla mnie ta fifa jest lepsza od pesa, ciekawe gdzie są ci którzy tak wychwalali pesa 2011 na tle nowej fify na pc 8)

Offline piterekMNH

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location: CW
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2010r.
  • piterek - zajebisty koleś ! ^^
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 10, 2010, 12:27:23 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7a0843c4a7c012502af3d15f9da4e395&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7a0843c4a7c012502af3d15f9da4e395&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Dla mnie ta fifa jest lepsza od pesa, ciekawe gdzie są ci którzy tak wychwalali pesa 2011 na tle nowej fify na pc 8)

Moim zdaniem to jednak pes zdominuje fife  ;) sądząc po tym filmiku to stwierdzam, że to gówno.



Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 10, 2010, 12:34:33 »
Moim zdaniem to jednak pes zdominuje fife  ;) sądząc po tym filmiku to stwierdzam, że to gówno.

Mówisz oczywiście o pesie 2011 ;), Fifa 11 zmiażdży grywalnością ten twór konami...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 10, 2010, 12:34:33 »