Autor Wątek: Ruch Chorzów + Reprezentacja in PES6 by rudek9 /Honduras Rozjechany!/  (Przeczytany 20511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ruch Chorzów + Reprezentacja in PES6 by rudek9 /Remix z Bośnią/
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 28, 2012, 10:16:44 »
Rezerwy jak Uj :P Rozumiem takich rezerwowych jak Patejuk,Smektała czy Glik. Ale od kiedy to Lewandowski, Błaszczykowski, Dudka to rezerwowi w reprezentacji!?  :D

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów + Reprezentacja in PES6 by rudek9 /Remix z Bośnią/
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 28, 2012, 10:54:12 »

GRUPA ELIMINACYJNA MŚ 2014


TERMINARZ ROZGRYWEK!


Waldemar Fornalik:



"Grupa jest trudna, ale do przejścia. Rozmawiałem z piłkarzami co o tym wszystkim myślą i muszę przyznać, że słyszę głosy poparcia wśród nich. Jestem też w stałym telefonicznym kontakcie z Leo Benhakkerem i Franciszkiem Smudą. Ostatnio podczas konferencji za pośrednictwem skype, dyskutowaliśmy prawie 2 godziny na temat reprezentacji i wszystkiego co jest z nią związane. Cieszy mnie pełne poparcie piłkarzy z klubu, reprezentacji i moich poprzedników. "

TAK OD RAZU UPRZEDZAM, NIE MA MOŁDAWII I SAN MARINO W PES 6, WIĘC MUSIAŁEM SOBIE JAKIEŚ DOPYCHACZE PUNKTOWE ZAŁATWIĆ.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 11:27:12 wysłana przez rudek9 »

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08


Eliminacje: Kolejka 1

 vs.  
6 - 3
Bramki:
Błaszczykowski '15 | '70 / Lewandowski '26 | '52 / Patejuk '89 / Keylor Navas '62 (sam.) >--< Sarobio '14 / Parks '61 | '88
Kartki:
Dudka '27 (żółta)



Sergiusz Ryczel:

Cudowne spotkanie!

Powiedzmy sobie szczerze. Nasza reprezentacja nabrała wreszcie kolorytu, a piłkarze wreszcie coś grają. Taki stan trzyma się od Euro i pamiętnego 2 - 0 z Niemcami w 1/4 Finału. Później jak pamiętamy było to nieszczęsne 3 - 2 z Holandią i medal za trzecie miejsce, gdyż Hiszpanie przegrali z Francuzami tylko 1 - 0. Od tamtego momentu w grę Orłów wdarł się polot, luz i dobre rozplanowanie pola. Tak szczerze mówiąc nie ważne czy gramy pod wodzą Smudy, czy Fornalika, czy też w systemie 4-5-1, czy 4-4-2, ta drużyna wreszcie zachwyca! Zresztą zobaczmy co nasza kadra zrobiła z Ajaksem. Rozjechała jeden z najlepszych Holenderskich klubów w najsilniejszym składzie. Z Bośnią nie było już tak ciekawie, ale przypomnijmy, że Polacy grali w rezerwowym składzie. Przyszła kolej na Kostarykę. Rywal znany nam chociażby z Mundialu w Niemczech, jednak dzisiaj postawił większy opór Biało - Czerwonym, co zemściło się na nich podwójnie. Wygrana 6 - 3 zapewniła nie tylko świetne rozpoczęcie Eliminacji przez naszą kadrę, ale i pokazało nam cudowne widowisko. Na każdą bramkę kostarykańczyków, polacy odpowiadali niemalże natychmiast nie zostawiając rywalowi jakichkolwiek złudzeń, kto jest faworytem i kto ma ten mecz wygrać. Piłkarze Kostaryki chcieli grać dzisiaj otwarty futbol...no właśnie chcieli. Nadziali się na 6 jakże zabójczych kontr, które zostały przeprowadzone i zwieńczone koncertowo. Waldemar Fornalik zaszczepił w Reprezentacji trochę Ruchu, co na pewno przyniesie za niedługo oczekiwane skutki.



Następny przeciwnik:


Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Ruch Chorzów + Reprezentacja in PES6 by rudek9 /Świetna inauguracja!/
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 28, 2012, 17:16:00 »
ja założyłbym dwa osobne wątki na temat repry i Ruchu, ale to twój wybór. zrobi ci się trochę zamęt. rozumiem, że teraz prowadzi i klub i reprezentację, jednak swoje stanowisko już zająłem.
ależ ci się Patejuk rozstrzelał. będzie jednym z odkryć Fornalika ;)

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów + Reprezentacja in PES6 by rudek9 /Świetna inauguracja!/
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 31, 2012, 15:17:06 »


Eliminacje: Kolejka 2

 vs.  
5 - 1
Bramki:
Rybus '2 / Lewandowski '44 / Obraniak '57 / Niedzielan '69 / Patejuk '89 >--< Palacios '88



Sergiusz Ryczel:

Orły Fonalika!

Pamiętam jak po Euro o naszej drużynie mówiono "Orły Smudy", tak więc po tych eliminacjach na kadrę pana Waldemara Fornalika będzie można mówić "Orły Fornalika". Dlaczego? Tak zgranej Reprezentacji nie widziałem dawno, by nie rzec nigdy! Rybus grał na pamięć, po czym sam w jednej z pierwszych akcji strzelił gola. W środku pola nie było piłki straconej, ta chodziła jak po sznurku, a skrzydłowi co rusz ośmieszali obronę Hondurasu. Zdziwiła mnie trochę wymiana pozycji. Nie nastąpiła ona jak to zwykle u Fornalika - między środkowymi a skrzydłowym, tylko sami skrzydłowi wymieniali się nawzajem pozycjami. Zdezorientowało to obrońców i otworzyło skrzydła do rajdów. Hondurasie albo nie wiedzieli jak albo nie umieli zatrzymać to Obraniaka to Rybusa, którzy pracowali dzisiaj na dużej szybkości, co jednak nie spowodowało, że ich podania nie traciły na jakości i dokładności. Widać, że przygotowanie motoryczne, to główny aspekt, jaki Fornalik poprawił. Cieszy też poprawienie zgrania, które widać już w 4. meczu pod jego wodzą. Mam nadzieję, że ta machina się nie rozreguluje i przez Eliminacje przejdziemy śpiewająco.



Następny przeciwnik:


WRACAMY DO KLUBU!

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Ruch Chorzów + Reprezentacja in PES6 by rudek9 /Honduras Rozjechany!/
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 31, 2012, 16:15:20 »
Widzę że teraz ta kariera skupiła się głównie na reprezentacji.
Hondurasów "Orły Fornalika" rozgromiły spokojnie i bardzo wysoko. Nasza Reprezentacja jest głównym faworytem aby wyjść z tej "grupy"
Mam wiedzieć że ten napis WRACAMY DO KLUBU! to oznacza że następny wpis będzie już o klubie? ;)

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Ruch Chorzów + Reprezentacja in PES6 by rudek9 /Honduras Rozjechany!/
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 31, 2012, 16:30:36 »
zmień poziom, bo wyniki nierealne, w sensie że takie wielkie, bo nie przeszkadza mi że słaba Polska wygrywa tyle meczy.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Ruch Chorzów + Reprezentacja in PES6 by rudek9 /Honduras Rozjechany!/
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 03, 2012, 14:33:00 »
Tak wracamy do klubu i teraz bedę opisywał mecze Ruchu. Co do poziomu, to reprezentację postanowiłem zagrać na Czempionie, ale dałem mecze po 15 minut, dlatego takie wyniki są :)

OGÓLNIE TO PRZEPRASZAM ZA ZASTÓJ! POSZEDŁEM W SUTO ZASTAWIONY MELANŻ I KAC MORDERCA MNIE ZŻERA...POSTARAM SIĘ COŚ ZAGRAĆ I OPISAĆ DZIŚ WIECZOREM / JUTRO :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ruch Chorzów + Reprezentacja in PES6 by rudek9 /Honduras Rozjechany!/
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 03, 2012, 14:33:00 »