Autor Wątek: ★WORLD CUP 2014-BRAZIL★by jaro9| Wybrano najlepszą jedenastkę i gracza Mundialu!  (Przeczytany 72434 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline e-Adiss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2010r.
Odp: ★WORLD CUP 2014-BRAZIL★by jaro9| Klasyk na Maracanie wygrywa . . .
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwiec 28, 2011, 16:36:50 »
Kto by pomyślał że Brazylia odpadnie. Szkoda że Alves trafił w poprzeczkę. Ciekawie by było jakby był remis i dogrywka.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: ★WORLD CUP 2014-BRAZIL★by jaro9| Klasyk na Maracanie wygrywa . . .
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwiec 28, 2011, 17:26:12 »

Ćwierćfinał nr 3

NED   1 : 4   ENG


32' Adam Johnson (ENG)
34' Ibrahim Afellay (NED)
49' Wayne Rooney (ENG)
59' Wayne Rooney (ENG)
77' Daniel Sturridge (ENG)





Świetny Rooney, młodzian dobija "Oranje" w końcówce


Czas poznać trzeciego półfinalistę! W arcyciekawym meczu Holandia grała z Anglią. Faworytem tego meczu wydawała się być Anglia która znacznie lepiej grała dotychczas na tych Mistrzostwach. W 30 minucie potężny strzał Carrolla , Stekelenburg nie bez problemów sparował go na rzut rożny. Podobny strzał oddał w 32 minucie, tym razem nie było jednak różnego, tym razem piłkę do bramki dobił Adam Johnson dla którego to był drugi gol na Mundialu. Szybka jednak odpowiedź "Oranje". Mocne podanie w pole karne van der Vaarta, i Afellay wbija piłkę do bramki w bliskiej odległości! Do przerwy bardzo wyrównany mecz i remis. W 49 minucie Andy Carroll obsłużył Wayne'a Rooney'a który strzelił nie do obrony wyprowadzając Anglików na prowadzenie. Dziesięć minut później było już prawie wszystko jasne. Kapitalna piłka do Rooney'a od Ashley'a Cole'a a gracz Manchesteru United wykorzystuje błąd defensywy reprezentacji Holandii ustalając wynik na 1-3. W 74 minucie Fabio Capello przeprowadził 3 zmiany m.in na boisko wszedł Daniel Sturridge. Już po trzech minutach pobytu na murawie gracz Chelsea zdobył gola! Świetnie rozegrał piłkę z Stevenem Gerrardem i pewnym , lekkim strzałem pokonał Stekelenburga ustalając wynik na 1-4. Holandia ewidentnie po tej bramce straciła wiarę. Anglią w półfinale zagra z Serbią!  






REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Skrót meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4f3070bbdbacdaa38e6e89c001a9b42f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4f3070bbdbacdaa38e6e89c001a9b42f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Zawodnicy meczu:




Wayne Rooney   oraz Daniel Sturridge  

Pierwszy był wszędzie, odbierał, strzelał. Zdobył dwa gole które przyczyniły się do wygrania meczu. Drugi zaś zaliczył kapitalne 16 minut na boisku, strzelił pierwszego gola na mundialu po zaledwie 3 minutach na murawie.


Już niedługo!

Ćwierćfinał


mecz nr 4 (ostatni )



Niemcy   -   Meksyk

(Rio de Janeiro - Maracana) 20:45




Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
bardzo wyrównany mecz w 1 połowie jednak w drugiej wyrażna dominacja Anglików i świetny mecz Rooneya a także Carrolla
Anglia trafiła najelpiej jak mogła z półfinałem

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Nie spodziewałem się, że aż tak mocno Holandia przegra. No ale na Anglie nie było w tym dniu mocnych. Rooney i Sturridge świetnie się pokazali. Teraz stawiam na Meksyk !

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
No to początek z wysokiego C, niespodzianka jak cholera odpadnięcie Portugalii z Serbami. Mecz Brazylii z Argentyną też niespodzianka, ale to nie ta sama Brazylia co kiedyś, ale jak to mówią gospodarzom nawet ściany pomagają. Tu jednak było inaczej, ale mam nadzieję, że Serbia ich pokona w półfinale. Ostatni półfinał kurdee obie moje ulubione repry zagrały ze sobą. Genialny mecz Rooneya,to jest ten Wazza którego wszyscy kochamy. Czas teraz, żeby Meksyk ograł Niemców. :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Ale aż takiego pogromu się nie spodziewałem. Szybkie wyrównanie przez Oranje, a potem...No i Anglicy zagrają w półfinale z Serbami, chyba największą niespodzianką turnieju. Mam nadzieję, że Lazović im pokaże ;P

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
szkoda Oranje...hehe, cieszę się z powodu Serbów, Anglicy muszą się obawiać czarnego konia z Bałkanów, jakkolwiek to zabrzmi są nieobliczalni i na pewno nie da się ich zlekceważyć, w dodatku to półfinał. A co do finału, wybiegając daleko w przyszłość to typuję Anglia-Argentyna, mimo że nie znamy jeszcze jednego półfinalisty(liczę po cichu na Meksyk.)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Największa niespodzianka na tym Mundialu.

Nad postawą Serbów tak bym się nie rozpływał, bo zawsze grali dobrze i solidnie, tylko byli słabi psychicznie, więc spalali się na turniejach. A że to gra, morale istnieje tylko w teorii - i to jedynie w ML, więc problemu nie ma.
" border="0

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Anglicy po prostu nie dali szans Pomarańczowym :) Wynik 4:1 mówi sam za siebie :) Mimo,że Holendrzy wyrównali Synowie Albionu nie złożyli broni i pokazali klasę zdobywając jeszcze 3 gole :) Wayne Rooney załatwił całą sprawę.

Szkoda,że gospodarze odpadli ze swoim głównym rywalem :-\

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: ★WORLD CUP 2014-BRAZIL★by jaro9| Klasyk na Maracanie wygrywa . . .
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwiec 28, 2011, 23:14:14 »
no kto by pomyślał Serbia ograłą Portugalię a CR7 nie trafił z karnego i jeszcze poprzeczka
2 mecz jeszcze bardziej emocjonujący dla gospodarzy zaczął się fantastycznie tylko że ich radość trwała 3 min a potem już w drugiej połowie mogli liczyć na cud i on był blisko gdyby tylko Dani Alves trochę niżej posłał piłkę to by mogła być piękna bramka
mam do ciebie pytanie:
czy taka twarz C.Ronaldo była po meczu ?

 :D

Weź sie człowieku ku**a ogarnij... nie znasz regulaminu ? To, że nie lubisz CR7 to nie oznacza, że masz nas o tym informować.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 23:21:09 wysłana przez mojsesh »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Cytuj
czy taka twarz C.Ronaldo była po meczu ?

Co ty, lepsza była sytuacja, w której Alves o mało co się nie popłakał, gdy NIESAMOWICIE SPRYTNY, A TO PRZEBIEGŁY LIS Pepe w sposób do dzisiaj nie wyjaśniony zaatakował go serią pocisków powietrznych kalibru 90mm. Cały świat modlił się o jego zdrowie, tak jak o Abidala, który się najpewniej schlał i "jakimś cudem" nabawił się nowotworu wątroby. Gdyby jakiś piłkarz-palacz zachorował na płuca albo pedofil/gwałciciel na kiłę/AIDS, pewnie byłby identycznie wspierany.
" border="0

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Panowie, takie sprawy to na PW proszę sobie wyjaśniać/wypisywać.

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Bardzo ciekawy rozwój ćwierćfinałów! W pierwszym meczu absolutna sensacja i znów Lazovic na liście strzelców. Serbowie zwyciężyli zasłużenie. W drugim meczu raczej bez niespodzianki, przed meczem też stawiałbym na Argentynę. I na koniec Anglicy w końcu przebili się ponad fazę grupową. Niesamowita dyspozycja Rooneya. W ostatnim meczu myślę, że Niemcy dadzą sobie radę choć łatwo im nie będzie.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Zaskakujące jak dla mnie wyniki w meczów. Nie spodziewałem się, że Serbowie ograją Portugalię, Argentyńczycy Brazylię, a Anglicy ograją Holendrów. Czyli na pewno moje dwa typy na finał się nie sprawdzą. :D Najbardziej szkoda Holendrów, bo ich bardzo lubię. Mam nadzieje, że chociaż Niemcy nie sprawią zawodu i pokonają Meksyk.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.

Ćwierćfinał nr 4

GER    3 : 3   MEX
Karne:
4-2



5' Sami Khedira (GER)
13' Effrain Juarez (MEX)
53' Carlos Vela (MEX)
77' Mesut Oezil (GER)
109' Giovani Dos Santos (MEX)
116' Mesut Oezil (GER)





Dramatyczny mecz! Niemcy w półfinale Mundialu!


Na Maracanie w ostatnim meczu fazy 1/4, Niemcy grali z Meksykiem. W 5 minucie akcja Oezila, podanie do środka do Khediry który na wślizgu wbija piłkę z bliskiej odległości. Radość Joachima Loewa. W 13 minucie odpowiedział skutecznie Meksyk. Gola w zamieszaniu w polu karnym strzelił Effrain Juarez. Do przerwy emocje i remis bramkowy. W 53 minucie oszaleli z radości fani Meksyku. Podanie do Veli, błąd Lahma i do strzału doszedł gracz Arsenalu tym samym pokonując Manuela Neuera! Niemcy  wyrównali w 77 minucie. Rzut wolny z około 23 metrów, Oezil strzela...gol! Piękna bramka z rzutu wolnego doprowadza do remisu! W 83 minucie akcja Niemiec i Meksyk wybija piłkę dosłownie z przed lini bramkowej! Koniec regulaminowego czasu! Dogrywka na Maracanie! Pierwsza połowa dogrywki to dominacja Meksyku. W 105 minucie Hernandez uderzył, ale piłkę z linii wybił Lahm. Na początku drugiej połowy, znowu Meksyk atakował. W 109 minucie dośrodkowanie Blanco, strzał głową Chicharito, broni Neuer ale dobija Giovani Dos Santos wprawiając w szał fanów z Meksyku! Było blisko sensacji ale w 116 minucie Meksyk fauluje w okolicach 18 metra Mesuta Oezila. Do piłki podchodzi sam poszkodowany...goool! 3-3 drugi gol Oezila z rzutu wolnego! Karne! Wielkie emocje na Maracanie. W serii jedenastek najpierw pomylił się Juarez, jego strzał obronił Neuer. Po chwili strzał Podolskiego wybronił Perez! W kolejnej serii znowu kapitalna parada Neuera który obronił uderzenie Torrado. Do ostatniego karnego który mógł dać awans Niemcom podszedł Bastian Schweinsteiger....trafił! Niemcy po kapitalnym meczu awansują do półfinału! Meksyk zagrał również świetnie jednak musiał uznać wyższość graczy z Europy w konkursie jedenastek. Wielkie brawa dla obu drużyn. W półfinale Niemcy zagrają z Argentyną!






REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Skrót meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4f3070bbdbacdaa38e6e89c001a9b42f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4f3070bbdbacdaa38e6e89c001a9b42f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Zawodnik meczu:




Mesut Oezil 

Brał udział przy każdym goli swojej ekipy i zdobył dwie przepiękne bramki z rzutów wolnych, jedną w końcówce dogrywki tym samym doprowadzając do konkursu jedenastek.


Już niedługo!

Półfinały!





Serbia   -   Anglia

(Belo Horizonte - Mineirão) 20:45

Argentyna   -   Niemcy

(Rio de Janeiro - Maracana) 20:45


Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Meksyk prowadził dwa razy i niestety dwa razy doprowadził do remisu
szkoda tej bramki Ozila z wolnego w 116m a w karnych to już loteria i Niemcy awansowali  

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Piękne gole Ozila, piękne i bardzo wyrównane spotkanie. Szkoda,że Meksyk odpadł .
" border="0

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Niemcy zostaną mistrzami ja to wiem. Bramki 1 klasa

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Liczyłem na Meksyk ale znów się pomyliłem  :-[ Szkoda mi ich bo grali naprawdę dobrze. Teraz Argentyna leje Niemiaszków 6-0 ;) I w finale wygrywa z Anglią 3-1 ;)!

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Nie!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego?!!!!! Dlaczego znów mam pecha?!!!
Mój kochany Meksyk po bardzo ciężkim boju poległ w rzutach karnych. Ahhh, ten Ozil - dwie bramki z wolnego, coś niesamowitego. I jeszcze strzał Hernandeza wybity z linii...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer