Autor Wątek: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !  (Przeczytany 37786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 04, 2011, 11:06:56 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Przetłumaczy ktoś, ale pewnie nie ma tu nic nowego.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 04, 2011, 18:39:13 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Przetłumaczy ktoś, ale pewnie nie ma tu nic nowego.

Przetłumacz to co na czarno w tłumaczu google, trochę kreatywności :D

PS Bardzo mnie bawi twój userbar.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 04, 2011, 18:46:06 »
Zacznijmy kontrowersyjny komentarz, niektórzy z was zgodzi się z nim - inni będą prawdopodobnie zobaczyć go jako antonim prawdy, ale tu idzie:

"Myślę, że 2012 będzie po raz pierwszy w chwili, że PES nie miał wybrać sam się z maty po pięści, tylko głowa prosto do następnej rundy. Nr nokaut ciosy zostały rzucone (lub zrobione) w tym Ostatnia runda, ale oznaki powrotu zaczęły show. PES nareszcie zaczęli się przebłyski szybkie nogi, combo, ruch i tempo to było brak ... a teraz może być dobry moment, aby uwolnić kosiarz ".

Breaking metafory w dół:
Uważam, że możemy być po prostu na skraju coś ważnego, coś, co może wykazać, że PES ma siłę i chęci, aby walczyć i na ponowne ukonstytuowanie się jako jedyną siłą dominującą pozycję na rynku symulacji piłki nożnej. Prawo, mieliśmy kilka biednych tytułów. Prawo, byliśmy świadkami wzniosłe i śmieszności iść ręka w rękę, ale i cieszę się swoich poglądów, jeśli uważasz inaczej, uważam, że PES 2011 udał się dużą drodze korekty tych błędów.

Gra była tak drastyczna zmiana od 2010 r., że odwróciła się wiele osób - w tym ja w czasie, a ja nadal czuję, że nie w pełni opanował go nawet teraz (feat, które wcześniej zajmowały kilka dni lub tygodni). To podstawowe złożoność niewątpliwie przyczynia się do doświadczenia - choć irytuje w tym samym czasie, połączenie, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu. To właśnie miłość-nienawiść, która daje te chwile radości PES niekontrolowanej jeden minut to kompletny i zupełny, destrukcyjnej wściekłości już następnego. Choć możemy nie mieć właściwej równowagi tylko jeszcze - jej bliżej, niż mieliśmy w ostatnich ofiar.

Nie zamierzam wam powiedzieć, że PES 2011 jest Mesjaszem, grałeś to dla siebie, możesz mi powiedzieć, czy myślisz, że to był, czy nie, ale powiem (tak jak ja w zeszłym roku), że uważam, że na pewno zabiera nas do miejsca, gdzie powinniśmy być. Byłem zadowolony z PES w testach gry - ale daje mu radość z zastrzeżeniem, że długotrwałe play pokaże gry prawdziwe oblicze. Więc gdzie jest, że odszedł od nas? Cóż, w porównaniu do 12 miesięcy temu dużo Jestem bardziej zadowolony z gry na tym etapie cyklu życia produktu. Tym razem w zeszłym roku, brak decyzji w połączeniu z sędziowania chwile slapstick utrzymania stają się coraz bardziej oczywiste z każdym meczu grałem. Choć 2011 nie jest doskonały - oferuje mniej wad na mecz dla każdego meczu, w porównaniu do swojego poprzednika, ogromny sukces w grze, które rzeczywiście właśnie (re) ur.

Zapominanie wady - jakie były pozytywne? Gra w dużym stopniu przekazywania wolności, nowej sekcji edycji dla społeczności utknąć w (w postaci stadionu Editor), wiodący na rynku wizualizacje i występy graczem, stylowym, minimalistycznym i wyświetla menu, powrót PES Shop (Content Extra), a także wielki pierwszy wypad do Master League Online, wśród wielu innych. Można niemal gwarancję, że zostaną one ponownie na kolejnej raty.

Wizualnej aktualizacje są podane - z PES biorąc krok bliżej do realizmu co 12 miesięcy, ale kluczowe będzie w tym roku mechaniki gry. PES musi być płynne - potrzebujemy większej liczby szybciej, ostrzej i inteligentne animacji. Gracze muszą mieć swobodę przemieszczania się i to animacje, które przyzna, ale to trzeba zrobić w sposób, który nie będzie opóźniona - lub zostawić star zamknięty w ruchu, że nawet super anulować nie można otrzymać można obecnie (np. "działa klaskać" po zapisać lub "pochylony do przodu, potknie", gdy widzimy, że zająć zbyt często). PES 2011 było krokiem w tym kierunku, choć zostawił wiele do życzenia, ale można być pewnym, że 2012 r. będzie dotyczyć wszystkich tych zagadnień.

I nie zdziwiłbym się, gdyby widzieliśmy wyżej wymienionych edycji Stadium pchnął na nowe wyżyny, być może będziemy mieć więcej części do pracy z pozwalające na rzecz społeczności, aby utworzyć tablicę stylów stadionie? Być może będziemy mieć więcej Konami wykonane lub oficjalnych stadionów do wykorzystania w grze? Ponadto, być może zobaczymy rozwoju gracza / edycji zespołu, Master League i tryby online - i kto wie, może zobaczymy więcej powrót starych ulubieńców, że zgubił się po drodze?

Szczegóły nie zostały jeszcze opublikowane - ale można zrobić własne domysły, co 2012 odbędzie się w PES, a chcielibyśmy je usłyszeć ... Czy jest coś, w szczególności, że chcesz zobaczyć?

Wracając do metafory, że otwarcie ... PES może wziąć kilka hitów, w tym ostatniej rundzie, ale nigdy o wygranej - to o udowodnienie, że było jeszcze trochę walki w nim. PES może być słabszego - ale został mistrzem przed i nigdy nie możesz pisać mistrz off. Wystarczy, że jeden moment magii i pędu może zmienić ...

Odpowiednio wypoczęty i odświeżony, w których jest tylko o ponad. Adrenalina pompuje i emocje buduje ... Kolejna runda jest rok 2012.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 04, 2011, 19:23:32 »
UP: Jeśli to twoje tłumaczenie to lepiej to usuń, a jeśli tłumacz Google to nie ma co się dziwić :D.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 05, 2011, 09:47:48 »
UP: Jeśli to twoje tłumaczenie to lepiej to usuń, a jeśli tłumacz Google to nie ma co się dziwić :D.
Jozin nie potrzebnie posłuchał twojej rady, która była skierowana do mnie i efekt mogliśmy podziwiać 2 posty wyżej, ale cóż masz co chciałeś.Ja nigdy nie wkleił bym na żadne forum tłumaczenia wykonanego przez Google.
______________________________________________________________________________________________
Seabass potwierdza doniesienia swojego kolegi (Jon Murphy’s nie będę odmieniał) co do zmian wprowadzonych w nowym PESIE, a więc główny nacisk zostanie położony na AI obrony i ataku.
Seabass nie może na razie zdradzić więcej wszystkiego dowiemy się w ciągu następnych tygodni.
źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 09:54:14 wysłana przez darko11221 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 05, 2011, 10:33:05 »
Targi E3 rozpoczynają się 7 czerwca, wiec nie zostało duż czasu.
A może Konami ogłosi PESa jeszcze wcześniej? Tydzien przed targami będzie jakieś spotkanie Konami, będą tam wywiady z twórcami gier itp...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 05, 2011, 12:08:12 »
Po cichu liczę na jakieś fotki z pesa 2012 przed końcem maja ;)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 05, 2011, 12:18:38 »
Po cichu liczę na jakieś fotki z pesa 2012 przed końcem maja ;)

fotki siatek? :D

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 05, 2011, 12:23:36 »
Jedyne co jako pierwsze może być to jakieś screeny stadionów ukazujące grafikę, albo coś takiego. Zapewne nie będzie więlkiej róznicy od tego pesa.
Potem pewnie ukaże się okrojony gameplay, albo filmik jak robią grę i gdzieś tam w tle na monitorze będą sobie biegać zawodnicy, jak to było zawsze.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 05, 2011, 12:44:27 »
Jozin nie potrzebnie posłuchał twojej rady, która była skierowana do mnie i efekt mogliśmy podziwiać 2 posty wyżej, ale cóż masz co chciałeś.Ja nigdy nie wkleił bym na żadne forum tłumaczenia wykonanego przez Google.
______________________________________________________________________________________________
Seabass potwierdza doniesienia swojego kolegi (Jon Murphy’s nie będę odmieniał) co do zmian wprowadzonych w nowym PESIE, a więc główny nacisk zostanie położony na AI obrony i ataku.
Seabass nie może na razie zdradzić więcej wszystkiego dowiemy się w ciągu następnych tygodni.
źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Dokladnie tak:)

Offline marcincza

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2009r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 05, 2011, 14:29:21 »
Jak podaje fifarus.ru:
EA Sports podpisał kontrakt z UEFA i to oznacza, że Liga Mistrzów i Liga Europy pojawi się w nowej FIFA 12. Wcześniej mieli oni podpisany kontrakt z Konami (PES), który zakończył się w tym roku.

Czyli lipa jak ch...

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 05, 2011, 14:38:45 »
Konami Digital Entertainment Co., Ltd poinformowało, iż Pro Evolution Soccer 2009 uzyska dostęp do zasobów UEFA Champione League dzięki porozumieniu z UEFA.Umowa ma charakter na wyłączność i daje prawo twórcom PES’a na korzystanie z niej przez cztery lata. Ponadto, jak czytamy w oficjalnym doniesieniu prasowym, ma ona pozwolić na stworzenie ekskluzywnego trybu rozgrywek (UEFA Champions League mode), który dodatkowo wpłynie na niepowtarzalny i realistyczny charakter gry.

źródło: gry-online.pl

także nie panikuj ;D
" border="0

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 05, 2011, 14:53:01 »
o i git:D

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 05, 2011, 15:32:08 »
A na stronie Fifa Polonia już się cieszą.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 05, 2011, 15:47:52 »
fotki siatek? :D

M.in na pewno tak, wtedy zobaczymy, czy Konami słucha swoich fanów  8)

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 05, 2011, 15:52:07 »
A na stronie Fifa Polonia już się cieszą.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
powołując się na ten sam seriws. 4 lata jeszcze nie minęły więc nie wiem gdzie wy widzicie problem :)
" border="0

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 05, 2011, 16:08:06 »
powołując się na ten sam seriws. 4 lata jeszcze nie minęły więc nie wiem gdzie wy widzicie problem :)

Widocznie niektórzy z tamtej strony nie potrafią dobrze liczyć  :D

Offline gregory97

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.11.2010r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 05, 2011, 18:03:42 »
Muszą poprawić sędziowanie. ZAWSZE ZASTANAWIAŁEM SIĘ DLACZEGO ONI NIE MOGĄ ZROBIĆ TAK ŻEBY MOŻNA BYŁO DODAWAĆ NOWE SLOTY LIG!! Przecież to by było bardzo dobre dodajesz po prostu nowy slot nazywasz ligę i masz wybór ile drużyn będzie w tej lidze która to będzie liga np. 2 Hiszpańska lub 1 Polska. Oczywiście z limitem np. 20. Można by było zaznaczyć sobie ligi które będą występować w poszczególnych turniejach typu ML. Ustawić miejsca na grę w pucharach itp. Poprzednia odsłona podobała mi się, ale trochę trzeba poprawić. 
Aupa Atleti

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 05, 2011, 18:41:12 »
Powinni stworzyć wybór piłek w każdym trybie oprócz Champions League. No i sprawa która mnie wnerwia, jest to poziom "Professional" który jest wielce zje.... walony. Na poziomie Regular gdy biegniemy z piłką spokojnie możemy wyprzedzić przeciwnika obok, a na poziomie Professional w ogóle nie ma na to szans co jest bzdurą. Gram sobie Manchesterem z ostatnią drużyną i o dziwo wyprzedzają mnie jak chcą i nie mam nic do powiedzenia... Jest to idiotyczne, niektórzy piłkarze są szybsi, niektórzy wolniejsi więc powinni to jakoś umiarkować, a nie zrobili tak że na Professional każdy piłkarz (nawet z UM. 60) wyprzedzi nas :) Liczę na duże zmiany ze strony KONAMI, grafika jak dla mnie jest dobra więc co wy chcecie?
 

Offline vRk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2011r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 05, 2011, 19:13:52 »
NexaT, to ty chyba grać nie umiesz. Proszę ja na Top Player jakoś sobie 2-go ligowcem radzę z drużynami PL...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 05, 2011, 19:13:52 »