Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Rezerwy dają półfinał F.A. Cup!  (Przeczytany 126076 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911, Wyniki Tournee po USA, co słychać u ...
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 04, 2011, 18:14:02 »
Mecz o Tarczę Wspólnoty!



Pierwsze trofeum dla Sir Alexa i jego podopiecznych w sezonie 2010/11!

1:2

Strzelcy:


41' A. Cole

58' Rooney (PK)

79' Nani



Kary Indywidualne:

18' Vidić

57' Ivanović

68' Valencia

76' Scholes



W meczu o tarczę wspólnoty zmierzyli swoje siły aktualni mistrzowie i wicemistrzowie kraju. Była to zapowiedź starcia dwóch najlepszych ekip w Anglii w ciągu ostatnich 5 lat. Od początku mocnej zaatakowali gospodarze. Mimo zyskania przez nich optycznej przewagi nie potrafili skonstruować żadnej akcji zaczepnej. W 18 minucie głupi faul popełnił Vidić, za co otrzymał zasłużoną żółtą kartkę. Od tego momentu coraz mocnej zaczęli atakować goście. Dwie doskonałe sytuację zmarnował do zdobycia gola Bułgar Dimitar Berbatov. Nadeszła 41 minuta rzut wolny na 28 metrze dla The Blues. Lampard wypatruje podaniem niepilnowanego Kalou, któremu piłka odbija się od nogi i trafia pod nogi Ashley Cole'a, który precyzyjnym strzałem pokonuje Van Der Sara. Wściekły Ferguson zdjął słabego dzisiaj Berbatova i wpuścił za niego Javiera Hernadeza. Meksykanin nie będzie wspominał debiutu w oficjalnym meczu w koszulce Czerwonych Diabłów, ponieważ w 57 minucie został brutalnie sfaulowany w polu karnym przez Ivanovića który za to wejście otrzymał żółtko. Doznaję przy tym kontuzji i musi opuścić plac gry, za niego wchodzi Owen. Do piłki na 11 metrze podbiegł Wazza i mocnym strzałem w prawy dolnym róg bramki pokonał Cecha. Od tego momentu gra się zaostrzyła, żółte kartoniki ujrzeli Scholes i Valencia. W 79 minucie sprytnie rozegrany rzut wolny przez Rafaela, który podaję na wolne pole do Parka, ten wrzuca w pole karne, a do tej piłki zagranej na nos dopada Nani i głową pokonuje Cecha. W tym momencie fani United oszaleli, zaczęły się rytualne śpiewy na cześć ich zespołu. W 92 minucie doskonałej okazji do wyrównania nie wykorzystał Torres i Manchester United zdobył swoje pierwsze trofeum w sezonie. Mówią, że ten kto wygrywa mecz o Tarczę Wspólnoty, ten nie wygrywa mistrza. Jak będzie tym razem przekonamy się pod koniec Maja.




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:




Luis Nani 7.0


Wieści z obozu innych ekip:



Co słychać u naszych "kochanych" The Reds, a tam małe trzęsienie ziemi. Wywalono na zbity pysk Rafaela Beniteza. Zajęcie 7 miejsca nie było miłe dla nowych właścicieli Liverpoolu. Po raz kolejny zajęli miejsce gorsze od ich największych rywali. By uniknąć takich wpadek zatrudniono nowego szkoleniowca legendę klubu Kenny'ego Dalgisha na stanowisku trenera drużyny. Ponadto kupiony kilku ciekawych graczy takich jak: Luis Suarez, Andy Carrol, Raul Meireles, Milan Jovanović, Christian Poulsen a sprzedano m. in.: Javier Mascherano, Albert Riera, Yossi Benayoun, Fabio Aurelio, Fernando Torres. Jak się sprawdzi nowy Liverpool odpowiedź poznamy pod koniec Maja.



Czas na Aston Villę, drużynę która uczyniła chyba największe postępy pośród całej świty Premier League. Jest to niewątpliwie zasługa świetnego menadżera Martina O'Neilla, który mimo wcześniejszych zapowiedzi odejścia został w klubie. Czy The Villans stać na zamieszanie w czołówce ligi tego nie wiemy. Mają w tym pomóc sami nowi gracze, a są to: Robert Pires, Darren Bent, Jean Makoun. Klub sprzedał też kilku dobrych graczy jak: James Milner, Stephen Ireland, Steve Sidwell, John Carew, Marlon Harewood. The Villans będą reprezentować Premier League w rozgrywkach Ligi Europejskiej w tym sezonie.

Zapowiedź 1 kolejki Premier League!



Sobota godz. 13.45 DW Stadium w Wigan, sędziować będzie Mark Clatenburg.



VS

Na mecz zaprasza Canal+Sport, komentować go będą Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki.

W następnym odcinku:

Mecz z Wigan

Wieści transferowe

Przyjrzymy się beniaminkom
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2011, 18:25:01 wysłana przez reddevil8911 »

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Cieszę się podwójnie, po pierwsze, że wygrałeś a po drugie, że Nani dał gola na wagę zwycięstwa. Widzę, że na razie Berbatov wygrywa walkę o drugiego napadziora, szkoda, że nie Chicarito.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Na pewno było to ciężkie spotkanie, ale udało Ci się wygrać. Pierwsze trofeum już masz, czekamy na kolejne. Mam nadzieję, że w lidze będzie Ci szło tak samo jak w tym spotkaniu - czyli, że będziesz wygrywać :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
1 Kolejka BPL



The Latics nie dali się złamać diabłom!

1:1

Strzelcy:

47' Rooney

67' Alcaraz

Kary Indywidualne:

88' Ferdinand


Pierwszy mecz sezonu 2010/11 czas zacząć. Wicemistrzowie Anglii pojechali na mecz z przeciętnym Wigan. Pierwsza połowa bardzo słaba, sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. W drugiej za to działo się bardzo dużo. Już w 47 minucie Wayne Rooney otrzymał doskonałe podanie Berby i precyzyjnym strzałem przy słupku zdobył gola. Manchester chciał strzelić drugiego gola, ale brakowało siły ognia i dobrego rozegrania. Gospodarzom udało się wyrównać w 67 minucie, złe zachowanie obrony przy stałym fragmencie gry wykorzystał Alcaraz, który pięknym podkręconym strzałem zdobywa bramkę. Mimo kilku innych sytuacji dla obu drużyn mecz kończy się remisem. Teraz czas na mecz z Newcastle na St. James Park.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Antolin Alcaraz 7.5.




Nowy Diabeł na Old Trafford!




Manchester United uzgodnił z Aston Villą transfer 25 letniego angielskiego skrzydłowego Ashleya Younga. Według nieoficjalne źródeł mówi się że Czerwone Diabły zapłaciły nowego gracza 12 mln £, który związał się z klubem z Old Trafford 5 letnim kontraktem. Zawodnik mierzy 175 centymetrów i waży 64 kilogramy. Obdarzony jest wielką szybkością, świetnym dryblingiem i dobrym podaniem. W nowym klubie będzie grać z numerem 7.

W sprawie innych graczy nadal toczą się negocjacje...

Super_Mario

  • Gość
Odp: Manchester United by reddevil8911, Inauguracja sezonu, nowy czerwony diabeł!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 04, 2011, 20:45:31 »
Bardzo dobre rozpoczęcie sezonu. Tarcza Wspólnoty leci do Manchesteru. Szkoda tylko tego rzutu wolnego i gola dla Chelsea. Dobrze, że jest Rooney, ale rzut karny to zawsze loteria. Dobrze że strzelił :)

Mecz z Wigan nigdy nie należał do łatwych. Nie wolno ich lekceważyć. Ale ten Alcaraz założył Ci "loba".

Jeśli chodzi o Ashley'a Younga to go nie lubię. Często w PES fauluje i zarabia czerwone kartki :D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Manchester United by reddevil8911, Inauguracja sezonu, nowy czerwony diabeł!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 04, 2011, 22:07:32 »
pomijając czysto sportowe aspekty to wyrasta tu najlepsza kariera na forum

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Manchester United by reddevil8911, Inauguracja sezonu, nowy czerwony diabeł!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 04, 2011, 22:22:03 »
Szkoda remisu bo przed początkiem meczu bym obstawiał pogrom Wigan ale patrze 1:1 ale w rewanżu się odegrasz dużą różnicą goli, Ashley dobry zawodnik tylko jak bd grać za Naniego to foch  ;D

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911, Inauguracja sezonu, nowy czerwony diabeł!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 04, 2011, 22:23:37 »
Ashley Young to będzie świetnie wzmocnienie. Mecz z Wigan jak zawsze trudny, na wyjeździe nigdy Diabłom łatwo się nie gra.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911, Inauguracja sezonu, nowy czerwony diabeł!
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 04, 2011, 23:05:29 »
2 Kolejka BPL



Beniaminek pokazał pazurki!



1:1

Strzelcy:



68' Rooney

76' Ameobi

Kary Indywidualne:

60' Ferdinand


Wicemistrz Anglii mierzył swoje siły z beniaminkiem ligi, jeśli Newcastle w ogóle można tak nazwać. Gospodarze nie przestraszyli się gości i zagrali jak równy z równym. Kibice jeszcze dobrze nie zasiedli na krzesełkach a już mogli się cieszyć z gola swoich ulubieńców. Po złym wybiciu piłki przez obronę United w sytuacji sam na sam z Van Der Sarem znalazł się Ameobi ale fatalnie spudłował. Chwilę później Giggs z 3 metrów powinien posłać piłkę do siatki, ale fatalnie chybił. Ten gracz jeszcze dwu krotnie zagrażał w tej połowie bramce gospodarzy, niestety bez powodzenia. Najbliżej zdobycia gola był w 40 minucie Nani, ale źle dostawił nogę do podania Giggsa i nie mieliśmy zmiany wyniku. W 68 minucie zupełnie niewidoczny w tym meczu Rooney huknął jak z armaty z 25 metrów i trafił w samo okienko bramki Krulla. W 76 minucie niefrasobliwość obrony gości wykorzystał Ameobi, który strzałem w "kanał" wyrównał stan meczu na 1:1. W samej końcówce goście zmarnowali dwie doskonałe okazję do wywiezienia stąd kompletu punktów. Najpierw Chicharito przygrzał w poprzeczkę z 21 mterów, a potem strzał Rooneya w sobie tylko wiadomy sposób obronił Krull. Znów remisujemy i plasujemy się na 15 pozycji w lidze. Teraz czeka nas mecz u siebie z Wolves. W tym meczu zadebiutuję nasz nowy nabytek Ashley Young.
[/b][/i]




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:





Wayne Rooney 7.0




Znamy grupy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów!




W szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie Fazy Grupowej Ligi Mistrzów .Manchester United znalazł się w grupie B z Olimpiquiem Lyon, Werderem Brema i Glasgow Rangers. Zapowiada się bardzo ciekawa grupa, oto jak skomentował ją David Gill dyrektor wykonawczy klubu z Old Trafford.




Trafiliśmy do bardzo ciekawej i dość mocnej grupy. Na szczęście trafiliśmy zespoły które położone są od nas w dość bliskiej odległości, nie chcieliśmy trafić na zespoły ze wschodu i udało się. Każda drużyna w naszej grupie jest groźna i należy się im szacunek. Ja mam jednak nadzieję, że już po 4 kolejkach Fazy Grupowej zapewnimy sobie awans do dalszej rundy. Mamy dobry zespół który stać przynajmniej na półfinał Ligi Mistrzów.


Oficjalna Prezentacja nowego zawodnika:



Podczas konferencji prasowej  zaprezentowano nowego gracza Czerwonych Diabłów. Jest nim 25 letni Angielski skrzydłowy Ashley Young. Jest to jedyny zakup Sir Alexa Fergusona w tej sesji transferowej, gdyż negocjacje z innymi graczami zakończyły się fiaskiem.
Sam zawodnik tak widzi swoją rolę w nowym klubie.


Mam świadomość, że przychodząc do tego klubu muszę wspiąć się na wyżyny moich umiejętności. Przychodzę do klubu z absolutnej światowej czołówki, takim jest właśnie Manchester United. Wygrać walkę o pierwszy skłąd będzie bardzo ciężko bo w tym klubie gra wielu dobrych graczy na moje pozycji. Przychodząc tutaj dostałem numer 7, wiem jacy zawodnicy grali z nim wcześniej na plecach, nie mogę zawieść oczekiwań wobec mojego transferu. Dość już słów, najlepiej pokaże ile jestem wart na boisku.


Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Manchester United by reddevil8911 2 kolejka sezonu, prezentacja Grup LM i Younga
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 04, 2011, 23:10:38 »
Kurde kolejny remis, jedyny plus to, że Rooney znowu strzela gola, bardzo ładnie zaprezentowany Young "7" czyli tak jak mówi musi się wspiąć na wyżyny. Jeśli chodzi o Lm to myślę, że grupa spokojnie do wygrania, jedynie może być problem z Lyonem ale jest Rooney ;D.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2011, 23:22:26 wysłana przez TekU »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 2 kolejka sezonu, prezentacja Grup LM i Younga
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 04, 2011, 23:14:14 »
Oj fatalnie trafiłeś w grupie LM. Lyon to bardzo silny zespół, z Werderem zapewne sobie poradzisz ale z Rangersami nigdy nic nie wiadomo. W lidze drugi remis ale jeszcze się rozkręcisz.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United by reddevil8911 2 kolejka sezonu, prezentacja Grup LM i Younga
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 04, 2011, 23:17:19 »
No początek nieciekawy, dwa remisy z zespołami wcale nie najsilniejszymi. Oby dalej było lepiej, bo inaczej 19 Mistrzostwa nie będzie ;)
Young to świetny piłkarz, na pewno Ci pomoże. Tylko czy podoła tej magicznej ostatnio w United "7". W końcu grali z nią Cantona, Beckham czy ostatnio Ronaldo. Mam nadzieję, że będzie grał chociaż na ich poziomie.
W LM grupa wcale nie taka łatwa Ci się trafiła. Będzie Ci ciężko, wnioskując po pierwszych spotkaniach w BPL. W Europie jednak Liverpoolem gra mi się łatwiej niż w lidze i mam nadzieję, że Tobie będzie tak samo i spokojnie przejdziesz fazę grupową.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 2 kolejka sezonu, prezentacja Grup LM i Younga
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 04, 2011, 23:43:43 »
Początki nie są łatwe i nie można się załamywać. Forma przyjdzie z czasem ;) Co do grupy LM to trafiłeś kiepsko. Lyon to silna ekipa a Rangersów nie da się przewidzieć. Jednak pewnie sobie poradzisz i wyjdziesz na 1 miejscu. Co do Younga to lubię go i mam nadzieje, że pokaże się z jak najlepszej strony :).

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 2 kolejka sezonu, prezentacja Grup LM i Younga
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 05, 2011, 00:19:10 »
ale Owen zaszalał w pierwszym meczu
Drugi również bardzo udany
za to 3 to na początku Angel cię zaskoczył ale potem nastrzelałeś 5 bramek i było po meczu
gratuluję pierwszego trofeum było ciężko bo przegrywałeś ale znowu wygrałeś
co do dwóch pierwszych kolejkach to szkoda remisów może strać bramkę i potem odrabiał bo jak przegrywasz to bardzo dobrze ci idzie
grupę w LM masz łatwo i sądzę że będzie pierwsze miejsce
transfer bardzo dobry napewno ci pomoże

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 2 kolejka sezonu, prezentacja Grup LM i Younga
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 05, 2011, 00:24:29 »
3 Kolejka BPL



Takie diabły chcemy oglądać!

4:0

Strzelcy:

7' Valencia 1:0

26' Rooney 2:0

32'Ferdinand 3:0

41' Rooney 4:0


Kary Indywidualne:


Brak

Gospodarze chcieli pokazać wszystkim, że mimo słabego startu w lidze będą liczącą się siłą w walce o tytuł. O potencjale drzemiącym w ekipie Fergusona boleśnie przekonali się gości z Wolverhampton. W pierwszej połowie nie byli wstanie się przeciwstawić dobrze działającej machinie z Old Trafford. Już w 7 minucie gospodarzw wyszli na prowadznie. Nani posyła mocną piłkę w pole karne na którą czeka już Valencia który tylko dostawia nogę i mamy gola na 1:0. W 26 minucie Rooney otrzymuje piłkę od Chicharito wpada w pole karne i podkręconym strzałem strzela bramkę na 2:0. Goście nie zdołali się dobrze otrząsnąć a spadł na nich kolejny cios. W 31 minucie Giggs z rzutu rożnego dośrodkowuje piłkę w pole karne, do której najwyżej wyskakuje Ferdinand i pokonuję po raz trzeci bramkarza gości. Dzieła zniszczenia goście w 1 połowie dopełnia Rooney, który znów po podaniu Chicharito popisuje się mocnym strzałem nie dając szans na interwencję bramkarzowi gości. W drugiej połowie gospodarze chcieli dobić słaniających się na nogach rywali, ale brakowało im skuteczności. W 70 minucie na placu gry pojawił się zmieniając Giggsa Ashley Young, który zadebiutował w zespole z Old Trafford. Po tym meczu awansowaliśmy na 7 lokatę w lidze i gramy teraz na Brittania Stadium w Stoke.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Gracz meczu:




Wayne Rooney 7.5
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2011, 00:28:45 wysłana przez reddevil8911 »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 Taki właśnie Manchester chcemy widzieć!
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 05, 2011, 00:26:56 »
Świetny Wayne Rooney i wszytko jasne :D Z Wilkami poradziłeś sobie bez większych problemów, być może nadszedł czas na przełamania ale chciał bym zobaczyć taką grę z lepszym zespołem. Filmiku oglądać nie mogę, nie wiem dlaczego.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Taki właśnie Manchester chcemy widzieć!
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 05, 2011, 08:46:24 »
teraz tą formę utrzymać bo przeciwnik nie był z najwyższej pułki ale z nim trzeba wygrywać
ja także filmiku nie mogę obejrzeć

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Manchester United by reddevil8911 Taki właśnie Manchester chcemy widzieć!
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 05, 2011, 09:23:25 »
No ładnie po gromiłeś Wilki a ostatnio Wilki rządziły tutaj na forum, Rooney w formie jak Bervatov na początku w realu. Szkoda, że Chicharito nic nie trafia.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Manchester United by reddevil8911 Taki właśnie Manchester chcemy widzieć!
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 05, 2011, 09:38:30 »
Bardzo dobre spotkanie. W pół godziny załatwiliście Wolverhampton. :) Szkoda, że te gnoje z YT zablokowali filmik.

Powodzenia ze Stoke, mam nadzieję że masz na nich jakiś sposób :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:39:08 »
4 Kolejka BPL



Świetny 18 latek pozbawia The Potters złudzeń!

2:4

Strzelcy:


6' King 0:1

16' Brown 0:2

20' Jones 1:2


36' Obertan 1:3


47' King 1:4

90' Carew 2:4


Kary Indywidualne:

Brak


Po bardzo dobrym meczu na swoim boisku z Wilkami, podopieczni Sir Alexa Fergusona pojechali na gorący teren do Stoke. Na Brittania Stadium Boss zabrał ze sobą całkiem nową meczową 18, z bramkostrzelnym 18 letnim napastnikiem Joshua Kingiem. Młody napastnik Man United pokazał się z dobrej strony już w 7 minucie gry. Michael Owen zagrał  miekką wrzutkę w pole karne wprost na głowę Kinga który przy znacznym udziale bramkarza gospodarzy zdobył gola. Manchester poszedł za ciosem i już 9 minut później prowadził już 2:0. Z rzutu rożnego dośrodkował Hargreaves a do piłki najwyżej wyskoczył Brown i zdobył gola. Gospodarze nie zamierzali jednak składać broni i już w 20 minucie było tylko 2:1, a gola zdobył Kenwyne Jones. Goście chwilę byli w szoku, ale już w 36 minucie ponownie prowadzili różnicą dwóch bramek. l Owen Hargreaves wrzucił piłkę w pole karne a do niej doszedł Obertan i przy pomocy bramkarza gości zdobył gola na 3:1 dla przyjezdnych. W 47 minucie King strzelił gola na 4:1 i emocję w tym meczu upadły. W 90 minucie gola na otarcie łez gospodarzom zdobył Carew, czym ustalił wynik meczu na 4:2 dla przyjezdnych. Awansowaliśmy na 4 miejsce w tabeli do 1 Liverpoolu tracimy 4 oczka, a już w tą niedzielę gramy z nimi na Anfield.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8c0200256c7816e7acbbb176ff6da393&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Joshua King 7.5

Zapowiedź hitu:

VS

Już w niedzielę 15 października  o godzinę 14:30 Liverpool FC podejmie na własnym stadionie Manchester United. Czerwone Diabły nie odniosły zwycięstwa na Anfield Road od grudnia 2007 roku. Oba kluby nie przepadają za sobą i mecze pomiędzy nimi zawsze obfitują w emocje nie zawsze sportowe. Dla obu drużyn będzie to 156 mecz pomiędzy obiema drużynami, fachowcy nazywają te mecze klasykiem ligi angielskiej.




Mecz w Canal+Sport, komentować go będą: Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny.


Fakty meczowe:
- Liverpool wygrał swoje dwa ostatnie domowe spotkania z Manchesterem United,
- Manchester United ma najlepsze wyniki w Premier League, jeżeli chodzi o bezpośrednie starcia z Liverpoolem. 20 wygranych i 67 zdobytych punktów.
- Oba zespoły spotkały się już 155 razy w lidze. W tej rywalizacji prowadzą Diabły 60 do 52.
-Niedzielny mecz będzie 20. pomiędzy Fergusonem a Dalglishem jako menadżerami. Fergie wygrał 7 z nich, Kenny 4. Ostatnie starcie miało mijsce w 1990 roku na Anfield i zakończyło się wygraną gospodarzy 4:0.


Sędziowie spotkania:
Arbiter główny: Phil Dowd
Asystenci: Dean Mohareb i Glenn Turner
Sędzia techniczny: Andre Marriner

Przewidywane składy wg Sky Sports


Liverpool: Reina, Johnson, Skrtel, Carragher, Aurelio, Maxi, Lucas, Gerrard, Meireles, Kuyt, Suarez

Manchester United:
Van der Sar, Rafael, Ferdinand, Vidić, Evra, Giggs, Carrick, Valencia, Nani, Rooney, J. Hernandez.


Kapitanowie na temat tego spotkania:




Przed nami najważniejszym mecz w sezonie dla nas. Jesteśmy liderem tabeli mając komplet punktów po 4 kolejkach. Nasi rywale mają do nas 4 punkty straty i ewentualna porażka z nimi może skomplikować naszą sytuację w tabeli. Musimy zrobić wszystko aby zwyciężyć w tym pojedynku i zwiększyć przewagę nad nimi do 7 oczek. Można powiedzieć, że ich porażka w meczu z nami bardzo oddali ich od aspiracji w rekordowy 19 tytuł mistrzowski,  a nas do niego niego przybliży.



Spodziewamy się bardzo trudnego spotkania. Fakt, że nie wygraliśmy na boisku rywali od ponad 2 lat nas dodatkowo motywuje. Zawsze nam się tutaj ciężko grało, ale w ten weekend będzie inaczej. Dla nas ten mecz to szansa na włączenie się do walki o tytuł, zapominając o słabym początku sezonu. Jeśli tam wygramy to będziemy tracić do nich już tylko 1 punkt. Wszyscy widzą, że nasza forma rośne z meczu na mecz i na Anfield zagramy o pełną pulę. Nie możemy przegrać, bo wtedy będziemy w bardzo złej sytuacji. Wierzę w moich kolegów i wiem że uda nam się tam wygrać.
[/size]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:39:08 »