Autor Wątek: ★ RMCF by Przemek112 ★ Wybrałem już klub :) ★  (Przeczytany 118502 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline TomekMKS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2011r.
    • MKS Miedź Legnica by tomekMKS
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Nareszcie dobry mecz,City bez szans ★
« Odpowiedź #620 dnia: Lipiec 29, 2011, 10:38:58 »
Transfery w Pesie są nie realne ale co zrobisz. Najważniejsze że kasa jest. Co do meczu to warto było go wygrać. Kolejny puchar, Twój Real powoli dogoni Barcę w ilości pucharów. Szkoda że tak nie ma naprawdę ;)

człowieku kto kogo dogni ?? :p to barcelona powinna gonic real :)

[url]http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,103409.0.html/[url]

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Nareszcie dobry mecz,City bez szans ★
« Odpowiedź #621 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:39:59 »
W Szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie grup nadchodzącej edycji Champions League!


Losowanie grup Ligi Mistrzów tak jak zawsze odbyło się w Nyonie.Dzisiejszego popołudnie dowiedzieliśmy się jak będzie się prezentować grupa,w której zagrają Królewscy.Madrytczycy zmierzą się z Borussią Dortmund,PSG i Twente Enschede.Oto jak wyglądają pozostałe zestawienia grupy:


Zaraz po losowaniu grup zostały rozdane nagrody za poprzednią edycję Champions League.Tak jak rok temu wszystkie trofea poszły na konto zawodników Realu Madryt i FC Barcelony czyli drużyn grających w Finale na Alianz.Najlepszym zawodnikiem został Cristiano Ronaldo,który był niesamowity rok temu.Najlepszym bramkarzem nie mógł być ktoś inny niż Iker Casillas.A nagrody za najlepszego obrońcę i pomocnika otrzymali Katalończycy - Dani Alves i Xavi.


Cristiano Ronaldo po gali:


-Jestem ogromnie szczęśliwy po odebraniu tej nagrody, choć myślę że Karim Benzema lub Mesut Ozil bardziej na nią sobie zasłużyli. Ta nagroda będzie dla mnie motywacją do dalszej pracy nad sobą. Po radości czas wracać na ziemię.Bardzo dziękuję wszystkim,którzy na mnie zagłosowali.W nadchodzącym sezonie będę bardzo mocno się starał by to powtórzyć ten wyczyn.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Losowanie grup i nagrody ★
« Odpowiedź #622 dnia: Lipiec 29, 2011, 13:04:48 »
no grupa w lm jest naprawde ciekawa do awansu to ja obstawiam oprocz ciebie psg albo borussie, mam nadzieje ze tobie sie to takze uda i nie dasz plamy. a co do nagrody dla cristiano to nic nadzwyczajnego jak dla mnie :P

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Losowanie grup i nagrody ★
« Odpowiedź #623 dnia: Lipiec 29, 2011, 15:51:22 »
Jest pierwsze trofeum w sezonie brawo! Grupę masz dość trudną i nie należy jej lekceważyć... Real i Borussia to faworyci tej grupy, ale PSG i Twente nie raz pokazały, że mogą sprawić niespodziankę... Jak dla mnie najtrudniejsze grupy to: C, E i...F, a najsłabszą grupą, z której może awansować każdy jest grupa A.

Castrolinho

  • Gość
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Losowanie grup i nagrody ★
« Odpowiedź #624 dnia: Lipiec 29, 2011, 15:56:07 »
Grupa jest spoko. Z Borussią na pewno nie będzie trudno ani też łatwo. Na 100% wyjdziesz z grupy. Reszta to też nie cieniasy   

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Losowanie grup i nagrody ★
« Odpowiedź #625 dnia: Lipiec 29, 2011, 15:59:33 »
Grupa jak na Ciebie to średnia. Czym jest PSG, Borussia i Twente przy Realu? Fajnie, że nagroda została w Madrycie.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Losowanie grup i nagrody ★
« Odpowiedź #626 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:22:28 »
Grupa całkiem mocna. Borussia to w końcu mistrz Niemiec, może nie są dobrzy tak jak Bayern ale potrafią zaskoczyć. PSG to rywal nie tyle silny co nie wygodny.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Losowanie grup i nagrody ★
« Odpowiedź #627 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:35:05 »
Hmm grupa w LM, ciekawa Borussia i PSG będą groźnie zwłaszcza Francuzi, ciężko się z nimi gra. BVB to wiadomo mistrz Niemiec więc uważać trzeba, zwłaszcza jeśli jest jeszcze Barrios. Twente też nie będzie chciało być chłopcem do bicia.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Losowanie grup i nagrody ★
« Odpowiedź #628 dnia: Lipiec 29, 2011, 20:23:38 »
grupa nieomalże śmierci, gdyby do niej trafił inny zespół z 1-go koszyka pokroju np FCL mógłby mieć poważne problemy z awansem. Psg przy kasie, Borussia silny kolektyw a i Twente to wcale nie chłopcy do bicia.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Losowanie grup i nagrody ★
« Odpowiedź #629 dnia: Lipiec 29, 2011, 21:58:04 »
Prosta grupa, szczególnie z Dortmundem nie powinieneś mieć żadnych problemów. Twente też da się ograć, najwięcej problemów moim zdaniem może sprawić ci PSG.
" border="0

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Losowanie grup i nagrody ★
« Odpowiedź #630 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:16:51 »
3. Kolejka
Cristiano Ronaldo razy cztery !

1:4

W 3 kolejce obecnego sezonu La Ligi przyszedł czas na małe Derby Madrytu.Beniaminek Rayo Vallecano podejmowała na swoim stadionie obecnego Mistrza - Real Madryt.
Pierwszy gol sezonu padł już w 12 minucie spotkania. Bramkę zdobył Cristiano Ronaldo.Joselu dograł piłkę do reprezentanta Portugalii, a ten nie miał problemu by umieścić piłkę w siatce.CR7 mocnym strzałem z daleka zdobył trzeciego gola w tym sezonie.Gospodarze mimo wielkiej przewagi Królewskich starali się wyrównać i osiem minut później na tablicy był wynik 1:1.Linganzi wykorzystał błąd Pepe i sprytnie zagrał do Trejo,który strzałem z pierwszej piłki wyrównał i zdobył ostatnią bramkę dla gospodarzy w tym spotkaniu.Minutę po całym zdarzeniu Madrytczycy ponownie wyszli na prowadzenie.Znowu Portugalski crack czyli Cristiano Ronaldo zdobył bramkę.Ponownie mocnym strzałem z daleka pokonał bezradnego Fabricio.Jednobramkowa przewaga nie wystarczała Realowi i Biali nadal groźnie atakowali.Tym razem akcja wyglądała inaczej lecz rezultat był ten sam.W 27 minucie Angel Di Maria jednym podaniem oszukał obronę gości i podał do CR7.Portugalczyk w poszukiwaniu Hattricka uderzył po długim rogu i ustalił wynik do przerwy.
Druga połowa była bardzo spokojna,ale Królewskim udało i podwyższyć swoje prowadzenie i ustalić wynik.Kolejny raz bardzo dobrą akcję zagrali Joselu  i Ronaldo.His pan zagrał długą piłkę a CR7 zrobił szybki rajd i w taki sposób padła czwarta bramka dla Realu,a Cristiano Ronaldo po raz 3 w swojej karierze zaliczył karetę.



Strzelcy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Składy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Galeria:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 13:55:04 wysłana przez Przemek112 »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #631 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:26:53 »
prawdziwy Ronaldo show, kareta, tak jak wczoraj mógł Rudnevs(2 bramki co prawda niesłuszne) ale nie ma co porównywać, Ronaldo staje się królem futbolu.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #632 dnia: Lipiec 30, 2011, 11:29:58 »
Masz mały błąd bo jest to czwarta kolejka a u góry pisze, że pierwsza.

Mecz widze bardzo udany dla ciebie jak i dla samego Ronaldo, który trafił aż cztery bramki a to jest nie lada wyczyn :D Masz jak narazie najlepsza karierę Realu Madryt jaka kiedykolwiek była na tym forum :D Mam nadzieje, że ja chociaż dotrwam do drugiego sezonu :D.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #633 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:26:43 »
Przede wszystkim gratuluję zdobycia Super Pucharu Man City nie miało szans grając z tobą i wygrałeś 3:0. Co do losowania LM to awans masz raczej zapewniony jednak nie można zlekceważyć przeciwnika. W 4 kolejce kolejny popis CR7 i Real ma 3 punkty. Ciekawe transfery zawodników Realu nawet Lech miał 16mln :).

Castrolinho

  • Gość
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #634 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:33:50 »
Gratuluje. Ronaldo dał czadu, Jak tak dalej pójdzie to pobije Realny rekord jak w prawdziwym La Liga (41 goli)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #635 dnia: Lipiec 30, 2011, 14:37:35 »
Rayo Vallecano to słabiutki rywal i mimo tego, że derby mają swoje prawa to nie mieli ona jak sprawić Ci większych problemów.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #636 dnia: Lipiec 30, 2011, 17:19:39 »
no ladnie. cristiano trafil az cztery razy do bramki, no oby tak dalej.

Super_Mario

  • Gość
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #637 dnia: Lipiec 30, 2011, 17:30:29 »
Bardzo dobry mecz w derbach Madrytu. Cris ustrzelił hat tricka, a w drugiej połowie dołożył jeszcze jedną. :)
Dobrze, że nie zdekoncentrowaliście się po wyrównaniu dla ekipy "Piorunów" i minutę później Cris zdobył bramkę na 2:1.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #638 dnia: Lipiec 30, 2011, 19:17:56 »
Portugalski Crack szaleję, Rayo dostało niezłe baty. Chyba CR7 znów będzie najlepszym graczem globu.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #639 dnia: Lipiec 30, 2011, 20:12:43 »
4. Kolejka
Słaby mecz u siebie !

2:1

W 4 kolejce Primera División Królewscy na Santiago Bernabeu mierzyli się z dziewiątym w tabeli Realem Sociedad.
Madrytczycy już od pierwszych minut bardzo dobrze kierowali przebiegiem gry i mięli sporą przewagę.Tak jak w prawie każdym spotkaniu goście po kilku strzałach Realu tracili gola i tak samo było w tym przypadku.Joselu wrzucił futbolówkę na 25 metr gdzie stał Marcelo.Brazylijczyk strzałem z przewrotki pokonał Bravo i otworzył wynik zdobywając pierwszą bramkę w tym sezonie.Podobnie jak Rayo Vallecano gości postawili się Białym co doprowadziło do wyrównania.3 minuty przed zakończeniem pierwszej połowy Sarpong minął Varane i strzałem od słupka ustalił wynik do przerwy.
Po zmianie stron Królewscy starali się by wyjść na prowadzenie,które w 56 minucie dał mu Gonzalo Higuain.Po zamieszeniu w polu karnym gości futbolówkę głową do Argentyńczyka odegrał Ricardo Carvalho a ten strzałem z półwoleja wyprowadził Białych na prowadzenie i taki rezultat pozostał do końca meczu.Bardzo przykrą wiadomością jest fakt,że Ronaldo i Higuain odnieśli kontuzję i nie wiadomo czy zagrają w kolejnym spotkaniu.



Strzelcy:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Składy:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Galeria:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Cristiano Ronaldo razy cztery ★
« Odpowiedź #639 dnia: Lipiec 30, 2011, 20:12:43 »