Autor Wątek: ★ Jagiellonia Białystok by Saidex ★ - 19 kolajka - Wejście smoka i Kupisz show  (Przeczytany 34991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 7 kolejka
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 14, 2011, 21:42:17 »
No no Jaga posyła Wislę na dno. Piękny mecz, kolejny dobry mecz Plizgi. Jeszcze jedno miejsce w górę i znów witamy puchary.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 7 kolejka
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 14, 2011, 21:44:23 »
No i Brawo za pokonanie Mistrza Polski ;) !
Kupisz dobry jest a w BPL nic nie grał, hehe ;)

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 7 kolejka
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 14, 2011, 22:53:43 »


Moje pierwsze pytanie kierowane jest do pana trenera. Co pan czuł jak wiele gazet pisało, że Michał Probierz nie nadaj się na trenera Jagi?

Michał Probierz: Ja wiem, że się nadaje, pokazałem to w sezonie 2010/2011 gdzie przez prawie całą rundę byliśmy liderem, później odszedł nasz najlepszy zawodnik Kamil Grosicki i trochę źle nam szło ale zajęliśmy czwarte miejsce i gramy w Lidze Europejskiej


Jednak początek tego sezonu źle rokował pańską trenerkę w klubie z Białegostoku, jak pan to skomentuje?

Michał Probierz: Po prostu źle zmotywowałem drużynę na początku sezonu, później dostali ostrą reprymendę i zobaczcie jak grają, o to cały trik.

Kolejne pytanie do Dawida. Jest to twój debiutancki sezon w Jadze a od razu stałeś się najlepszym zawodnikiem w tym sezonie, po kilku dobrych meczach otrzymałeś numer 10, który odebrałeś rezerwowemu Grzelakowi, jak ocenisz swoją dotychczasową karierę w Jagiellonii?

Dawid Plizga: Swoją dotychczasową karierę w Jagiellonii oceniam znakomicie, strzeliłem kilka goli i miałem kilka asyst, jestem głównym konstruktorem gry i mam nadzieje, że jak Franek zakończy karierę to dostanę opaskę kapitana jak w ogóle  będę jeszcze zawodnikiem Jagiellonii<śmiech>. Wiem, że nosząc numer 10 na plecach muszę w każdym meczu pokazywać że jestem jego godzien. Mój poprzednik noszący go był dla kibiców ikoną zespołu. Chciałbym by i mnie dobrze zapamiętano.

Masz bardzo ciekawe plany, jak będziesz prezentował nadal taką formę to za długo w Białymstoku nie zagościsz, dostałeś już jakieś propozycje od innych klubów.

Dawid Plizga: Tak dostałem ale nie mogę powiedzieć jakie to były kluby bo od razu by było głośno w gazetach i na stronach internetowych mogę tylko powiedzieć, że były to znane marki lig Niemieckich, Holenderskich i Angielskich, ale wszystkie odrzuciłem bo chce coś osiągnąć w Białymstoku i wypełnić te plany które wam powiedziałem.

Mam jeszcze jedno pytanie do ciebie Dawid. ak oceniasz szansę klubu  w Lidze Europejskiej?

Dawid Plizga: Jest to bardzo trudne pytanie, ponieważ wygraliśmy pierwsze dwa spotkania z znanymi firmami ale po bardzo ciężkich meczach a jak trafimy w 1/16 na rywala pokroju Sevilli z którą nie mieliśmy żadnych szans na wygraną, to może być jeszcze cięższej i możemy przegrać więc nie odpowiem na to pytanie

Czas na kapitana! Mam pytanie odnośnie odpowiedzi Dawida Plizgi, chodzi o tą odpowiedz: "mam nadzieje, że jak Franek zakończy karierę to dostanę opaskę kapitana jak w ogóle  będę jeszcze zawodnikiem Jagiellonii<śmiech>". Wypowiedz się na temat tej odpowiedzi

Dawid Plizga: <Śmiech>

Tomasz Frankowski: Uważam, że Dawid ma wielkie szanse na zostanie kapitanem Jagi, choć tak jak mówi jak będzie jeszcze zawodnikiem Jagi, bo ja tu mam zamiar grać do 40 lub dłużej<śmiech>

A jak ocenisz swoją formę strzelecką w tym sezonie? W zeszłym byłeś królem strzelców ligi a w tym sezonie masz tylko jednego gola.

Tomasz Frankowski: Z formą strzelecka nie jest najlepiej ale mam wkład w dużą ilość goli i to jest najważniejsze.

Teraz mam pytanie do ciebie Franek i do trenera. Czy jest to wasz ostatni sezon w Jagiellonii?

Michał Probierz: Ja sam obiecuje, że nie opuszczę tego klubu, jednak to nie ja decyduje tylko prezes Kulesza.

Tomasz Frankowski: Nie opuszczę tak długo tego klubu jak nie wygram jakiegoś cennego trofeum.

Dobrze, dziękuje za wywiad i życzę powodzenia w dalszych losach Jagi.

Dawid Plizga, Tomasz Frankowski, Michał Probierz: My także dziękujemy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 23:06:33 wysłana przez Saidex »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Wywiad z ludzmi sukcesu
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 14, 2011, 23:04:00 »
Bardzo ciekawy wywiad. Widać Plizga może być wielką gwiazdą nie tylko twojego zespołu, ale i całej nasz Polskiej ligi. Dostał kilka ofert z lepszych lig, lecz odrzucił co świadczy o jego miłości do klubu.
Masz tam mały bład
Cytuj
jak trafimy w 1/32
Powinno być 1/16 bo jak masz 1/32 to oznacza ,że będzie gra 64 drużyn :)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Wywiad z ludzmi sukcesu
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 14, 2011, 23:11:55 »
Wywiad z "człowiekami sukcesu" dziwnie brzmi. Poprawna forma to "ludźmi". Poza tym jest dobrze przeprowadzony, porządna robota jak na to forum.
" border="0

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Wywiad z ludzmi sukcesu
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 14, 2011, 23:12:31 »
wiem, wiem mój błąd

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Wywiad z ludzmi sukcesu
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 14, 2011, 23:23:03 »
Wywiad fajny, taki w stylu LaCoka ;)
Plizga to jednak spoko gość ;D

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Wywiad z ludzmi sukcesu
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 14, 2011, 23:25:07 »
bardzo dobry mecz zSevillą jednak 4 zespół La Liga był lepszy w dwumeczu i oni zagrają w LM
w lidze na początku bardzo słabo ci szło jednak teraz idzie tobie bardzo dobrze
w LE dobrze że nie zapisałeś i zrobiłeś symulacje i po wygranej w 2 kolejce jesteś na 1 miejscu
fajny wywiad oby tak dalej prowadź karierę

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Wywiad z ludzmi sukcesu
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 14, 2011, 23:54:10 »
Bardzo dobry wywiad. Widać w klubie panuję bardzo dobra atmosfera. A to wróży sukcesy.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Wywiad z ludzmi sukcesu
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 15, 2011, 00:14:41 »
Jak narazie seria trzech zwycięstw, rozpoczęta od spotkania z Polonią. Cieszą na pewno wszystkie zwycięstwa, osiągnięte z dobrymi rywalami, ale oczywiście najlepiej smakowało pokonanie Genui.

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Wywiad z ludzmi sukcesu
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 15, 2011, 00:36:12 »

Rewanżowy mecz 1 rundy PP[1:0]



Spokojny awans do kolejnej rundy. Kupisz znowu strzela!

Jagiellonia Białystok 2:0 Górnik Polkowice




51' Maycon(Ntibazonkiza, 56' Kupisz(Maycon)


Nadszedł czas na rewanż Pucharu Polski gdzie Jagiellonia podejmuje Górnika Polkowice. W pierwszym meczu Jagiellonia wygrała 1:0 po golu Plizgi czy teraz też wygrają czy może będzie gorącą?

W 4 minucie Jaga miała rzut wolny z przed pola karnego do piłki podszedł Plizga jednak posłał piłkę kilka centymetrów od bramki. W 8 minucie zza pola karnego Skerla uderzył piłkę nożycami jednak broni bramkarz. W 34 minucie kolejny strzał nożycami jednak tera strzelał Hermes i z odległości około 25 metrów. Koniec pierwszej części meczu Jaga na razie kontroluje mecz i ma pewny awans do kolejnej rundy. Gool! 1:0 Maycon! 51 minuta. Maycon dostał podanie na pozycje sam na sam z Szymańskim i musiał tylko przelobować bramarza i to właśnie zrobił. Gol! 2:0 strzelcem gola Kupisz, ładna składna akcja zakończona pięknym strzałem to jest to co czego oczekujemy od Jagi. Gol padł w 57 minucie. Koniec meczu Jagiellonia wygrywa 2:0 a w dwumeczu 3:0 w następnej rundzie zagra z Polonią W-wa


Gracz meczu: Maycon(7.5)
Ciekawostka: Jagiellonia z 21 strzałów w bramkę trafiła tylko 10







Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Rewanż PP
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 15, 2011, 00:53:44 »
No i macie awans po meczu ze słabymi Polkowicami. Wynik dwumeczu 3:0 sam mówi za siebie. Nie mieli szans.

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - Rewanż PP
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 15, 2011, 01:07:39 »

8 Kolejka



Plizga daje trzy punkty... Łks'owi

ŁKS Łódź 2:1 Jagiellonia Białystok



11' Smoliński, 48' Plizga(S), 74' Frankowski


W ramach 8 kolejki Ekstraklasy Jaga jechała do Łodzi by rozegrać mecz z tutejszym ŁKS'em, beniaminem zajmuje po 7 kolejkach 13 miejsce a Jagiellończycy są na 7.

W 6 minucie Jaga miała wolnego zza pola karnego, do piłki podszedł Plizga i Franek, ten drugi wysunął temu pierwszemu jednak Dawid trafia w mur. W 11 minucie Smoliński strzela gola i ŁKS prowadzi 1:0. W 21 minucie dobrą sytuacje miał Plizga wyszedł sam na dwóch piłkarzy ŁKs'u w tym jeden to Bodzi W, jednak posłał piłkę obok bramki. Niestety w 48 minucie Plizga strzela samobója. W 75 minucie Frankowski strzela kontaktowego gola. Niestety drugiego gola Jaga nie zdążyła zdobyć wynik końcowy 2:1 dla ŁKS'u


Gracz meczu: Smoliński(7.0)
Miejsce w tabeli: 8(spadek o jedną pozycje)






Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 8 Kolejka
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 15, 2011, 01:19:42 »
Nawet słynna Barcelona, naszej eŁKSy nie pokona :D A tak na poważnie to nie fajnie, że przegrałeś. Szkoda Plizgi który nie strzela za dużo, a teraz na dodatek bramki mu się pomyliły. Jeszcze próbowaliście odrabiać, ale gol Franka przyszedł chyba trochę za późno.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 8 Kolejka
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 15, 2011, 03:17:30 »
No to w łeb wzięły te wszytskie wielkie obietnice Dawida w wywiadzie. Marnował setkę za setką, a do tego samobój. Kubeł zimnej wody wylany na twych graczy po meczu z Wisłą. Taki zimny prysznic przyda się w końcu Dawidowi. :)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 8 Kolejka
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 15, 2011, 07:40:20 »
wazne ze w pucharze grasz dalej! oby tak dalej!

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 8 Kolejka
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 15, 2011, 11:17:29 »

9 Kolejka



Remis w ostatnich minutach

Jagiellonia Białystok 1:1 Korona Kielce



65' Frankowski, 90' Bąk(PK)


W 9 kolejce Jagiellonia zmierzy się z Koroną Kielce na własnym stadionie, są to derby żółto - czerwonych kto jest wygra? Faworytem jest 4 drużyna poprzedniego sezonu czyli Jaga.

W 8 minucie pierwszy groźny strzał oddali Kielczanie, W polu karnym Bąk mocno uderzył jednak obok bramki. W 21 minucie Ntibazonkiza wyszedł sam na sam z bramkarzem gości jednak za szybko uderzył piłkę i bramkarz obronił strzał. W 40 minucie Frankowski miał piłkę na 20 metrze poddał do Skerli w pole karne jednak on posłał piłkę wysoko nad bramką. 43 minuta strzał zza pola karnego Plizgi jednak trafia w koszyczek zrobiony z nóg. W 52 minucie Bąk wyszedł sam na sam z Sandomierskim jednak Grzesiek znakomicie obronił. W 65 minucie Jaga wychodzi na prowadzenie za sprawą Frankowskiego, Jaga miała rzut wolny przed polem karnym do piłki podszedł Burkhardt, który podał piłkę do stojącego bez krycia Bartczaka jednak on za słabo uderzył, choć piłka rykoszetem trafiła do Frankowskiego który bez problemów pokonał Pilarza. W 83 minucie Plizga potężnie uderzył zza pola karnego jednak trafił w słupek... Co za pech, Thiago Cionek fauluje w polu karnym Bąk i sam poszkodowany podchodzi do piłki. Gooool! Sandomierski nawet się nie ruszył. Koniec meczu, co za pech.


Gracz meczu: Frankowski(7.0)
Miejsce w tabeli: 7(awans o jedną pozycję)






Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 9 Kolejka
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 15, 2011, 11:43:38 »
To się nazywa pech.
Remis w wygranym meczu zawsze boli ...

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 9 Kolejka
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 15, 2011, 11:43:45 »
Ach derby żółto czerwonych na remis. Znów miałeś wiele sytuacji ale po raz kolejny zawiodła skuteczność. Goście z Kielc rzutem na taśmę wywożą punkty z Białegostoku.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 9 Kolejka
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 15, 2011, 11:45:15 »
no szkoda, ze nie udalo sie dociagnac wyniku 1:0 do konca meczu. przegrales dwa punkty tuz przed koncem i zremisowales.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: ★Jagiellonia Białystok by Saidex★ - 9 Kolejka
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 15, 2011, 11:45:15 »