Autor Wątek: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.  (Przeczytany 22384 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« dnia: Lipiec 24, 2011, 01:35:53 »
Dlaczego gram od nowa? Otóż grałem z Barceloną i było 1:1 po 60 minutach. A tu nagle sru i prądu nie ma cisza. Okazało się, że robią coś przed domem i na całym bloku nie ma prądu. Pomyślałem, że lipa straszna bo 3:0 dostane bo mam Reset Prevention. Gdyby to była liga to grałbym dalej tamta karierę ale szkoda mi było tego meczu z Barceloną i postanowiłem zagrać od nowa. Przerzucę sobie tych graczy co wtedy kupiłem i zacznę od nowa. Jak widzicie mam pecha, jak nie save to prąd. Nie gniewajcie się.

Poziom: Top Player
Patch: PESedit 3.6
Czas gry: 10 minut
Reset prevention: On


Pełna nazwa: Real Valladolid Club de Fútbol
Przydomek: Pucela
Data założenia: 1928
Liga: Segunda Division

Został założony 20 czerwca 1928, w wyniku połączenia klubów Real Unión Deportiva de Valladolid i Club Deportivo Español. Po raz pierwszy zespół awansował do Primera División w sezonie 1947/1948, kiedy to wygrał rozgrywki Segunda División. W 1950 dotarł do finału Pucharu Króla, w którym uległ Athleticowi Bilbao 1:4. Kolejne 10 lat zespół spędził w Primera División, spadł dopiero w sezonie 1957/1958, jednak szybko wrócił do 1. ligi.

Stadion: Estadio José Zorrilla (26,512 miejsc)

Kapitan: Justo Villar

Trener: Cesar Farias

Nowym trenerem Valladolid został Cesar Farias, który wcześniej był selekcjonerem reprezentacji Wenezueli. Nowy trener zapewnia, że przywróci Real do Primera Division. Gdyby nie miał tego w planach to by tutaj nie przychodził.

Transfery

Pierwszym transferem Cesara Fariasa jest jego były podopieczny z reprezentacji Wenezueli. Jest nim José Salomón Rondón Giménez, który grał wcześniej w Maladze ale nie łapał się tam do wyjściowej jedenastki i dostawał mało szans z ławki. W Valladolid Rodon będzie występował z 10 na plecach.



Kolejnym i jak dotąd ostatnim transferem Realu jest Marcelo Estigarribia. Marcelo jest paragwajskim pomocnikiem ale z powodzeniem może też grać na bocznym ataku. Nowy nabytek otrzymał numer 8.


Ostatnim do tej pory Cesara Fariasa będzie nadzieja holenderskiej piłki - Florian Jozefzoon. Młody Holender dołączy do Realu za 886 tysięcy euro. Sam zainteresowany jest zachwycony i zapowiada, że wprowadzi Valladolid do Primera Division

Odeszli

Alvaro Rubio 300 009 euro ----------> Bayern Monachium

Jofre 265 200 euro ----------> Celta Vigo

Do klubu wpłynęła również oferta od Aston Villi za Oscara Gonzaleza. Suma za niego była zacna bo wynosiła aż 1 200 000 euro jednak klub ją odrzucił. Być może jeszcze ktoś zasili albo opuści klub ale tego dowiemy się po pierwszych meczach.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 10:25:33 wysłana przez Pikachu »

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:38:28 »
No co mam napisać. Powodzenia w nowej karierze tym samym zespołem.

Kurde akurat pisałem komentarz do tamtej twojej kariery i sru nie mogłem wysłać.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:43:05 »
Ty to masz pecha, pewnie Pikachu się wkurzył i użył elektroszoku. Ale dobra teraz na poważnie, szkoda że ten prąd ci wyłączyli. Bo miałeś już Barce w ogródku. Powodzenia jeszcze raz tym samym zespołem.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2011, 02:11:12 »
Znajac Ciebie awans bedzie gładki :)
Powodzenia
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Super_Mario

  • Gość
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 24, 2011, 09:12:24 »
Dlatego się zostawia Reset Prevention na OFF, ale można nie oszukiwać. W RP ustawionym na ON, podczas przerywnika (stoją w tunelu, albo innym) tuż przed wyjściem na boisko, komputer robi autosave i kicha :( Ciesz się, że Ci nie uszkodziło kompa. Ja przez takie coś musiałem sobie kupić nową kartę graficzną, bo poprzednia została uszkodzona :D

Powodzenia w karierze :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2011, 10:14:40 »
Ty to masz pecha z tymi save'ami :D Mam nadzieję, że teraz nie będzie takich problemów. Powodzenia.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2011, 10:55:25 »
oj nie masz szczęścia ale Puchar Hiszpanii to byś i w drugim sezonie wygrał :D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid Club de Fútbol - Pewnie w 1 kolejce.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2011, 11:26:57 »
1 kolejka

0:2

Pena (Jorge Alonso) 0:1 63'
Jorge Alonso (Pena) 0:2 77'

W 1 kolejce Real grał z najstarszym hiszpańskim klubem, mowa tu o Recreativo Huelva. Od pierwszych minut atakowali goście i mieli ogromną przewagę. Gdy Recreativo zaczynało akcję bardzo szybko ją kończyło. Do przerwy 0:0 ale po przerwie już doczekaliśmy się goli. W 63 minucie Jorge Alonso zagrał do Peny a ten mocnym i celnym strzałem zza pola karnego otworzył wynik meczu. W 77 minucie Pena odwdzięczył się i asystował przy bramce Jorge Alonso. I tak mecz zakończył się wynikiem 0:2. Warto zaznaczyć, że gospodarze nie oddali nawet strzału na bramkę. Pokazuje to, że Real zdeklasował rywala. Teraz bardzo trudny bój z Herculesem Alicante.






Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol - Pewnie w 1 kolejce.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2011, 11:37:37 »
Tym razem rozpoczynasz sezon od mocnego uderzenie i rywal kompletnie zdominowany.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol - Pewnie w 1 kolejce.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 24, 2011, 11:37:51 »
Co ja mogę napisać :) Staty mówią wszystko za siebie. Gospodarze bardzo się rozstrzelali. Gole padły dopiero w drugiej połowie, więc pewnie łatwo nie było. Alonso i Pena wymienili się golem i asystą.

Teraz ciężki bój z Herculesem. Na pewno będą chcieli wrócić do 1 ligi i na pewno Wam nie odpuszczą. Nie wiem czy jeszcze w Herculesie gra Trezeguet i Valdez, czy ich sprzedali. Jakby zagrali, to trzeba na nich uważać.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol - Pewnie w 1 kolejce.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 24, 2011, 11:48:14 »
Świetny mecz Peny i Jorge Alonso, ludzie od czarnej roboty, a mają po bramce i asyście. Gratuluję zwycięstwa w pierwszej kolejce, oby takich zwycięstw było jak najwięcej ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol - Pewnie w 1 kolejce.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 24, 2011, 11:59:46 »
Świetny mecz obu graczy, fajnie się wymieniali przy golach. Początek dużo lepszy od poprzedniego.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol - Pewnie w 1 kolejce.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 24, 2011, 18:16:33 »
W sumie to nie ma co pisać... Rozłożyłeś rywali na łopatki, żałować można jedynie tego, że nie skończyło się wyżej. Ciekawe jak poradzisz sobie z Herculesem, w końcu to spadkowicz z Primera Division.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid Club de Fútbol - Hercules nie dał rady.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 24, 2011, 21:21:37 »
2 kolejka

0:3

Juanito 0:1 8'
Gonzalez (Rondon) 0:2 20'
Jorge Alonso 0:3 61'

W 2 kolejce podopiecznych Cesara Fariasa czekał trudny mecz ze spadkowiczem z Primera Division, mowa tu o Herculesie. Już w 8 minucie było 0:1, strzał Gonzaleza dobił Juanito wyprowadzając tym samym swój zespół na prowadzenie. Po tej bramce wciąż napierali goście i to przyniosło efekt w 20 minucie. Rondon dośrodkował z lewej strony a Oscar Gonzalez wyprzedził obrońce i skierował piłkę do siatki. Hercules rozbity nie mógł nic zrobić, gdy zaczynali atak szybko go kończyli. Po przerwie wciąż bardzo duża przewaga Realu i znów dało to efekt. W 61 minucie wynik tego spotkania ustalił Jorge Alonso, który świetnie zagrał w 1 kolejce. Teraz Las Palmas.








Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol - Hercules nie dał rady.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 24, 2011, 21:31:11 »
Znowu spotkanie z ogromną przewagą i znów pewnie wygrałeś. Z taką grą nie musisz się martwić o wejście do Primera Division, tylko się nie wzmacniaj za bardzo :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol - Hercules nie dał rady.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 24, 2011, 21:34:24 »
Powiem ci, że ten brak prądu pomógł twojemu zespołowi. :D Gracie dużo lepiej niż poprzednio. Dwa bardzo pewnie wygrane mecze i lider.Oby jak najdłużej.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Real Valladolid Club de Fútbol - Hercules nie dał rady.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 25, 2011, 00:26:01 »
5-0 w bramkach idealny poczatek dla kazdego trenera :)
Ciekaw jestem ile rady dasz zagrac bez straty gola
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid Club de Fútbol - Pucela rozpęzdona znów wygrywa, teraz CdR.
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 25, 2011, 00:37:32 »
3 kolejka

2:1

Gonzalez 1:0 43'
Rondon 2:0 77'

E.Perea 2:1 90'+

Pierwszy mecz na Estadio Jose Zorilla niósł wielkie oczekiwania dotyczące Puceli. Już w pierwszych minutach powinno być 1:0 ale strzał Jorge Alonso po rzucie wolnym wylądował na poprzeczce. Nie minęło pięć minut i znów powinno być 1:0 ale znów strzał Jorge Alonso wylądował na poprzeczce, tym razem po uderzeniu z głowy. Gospodarze dopięli swego dopiero w 43 minucie. Gonzalez otrzymał piłkę, dobrze się z nią zabrał i strzałem w długi róg otworzył wynik spotkania. W 77 minucie swoją pierwszą bramkę zdobył Rondon pięknym strzałem pod poprzeczkę. Wydawało się, że znów Real zagra bez straty gola ale w doliczonym czasie gry honorową bramkę zdobył Perea. Teraz czas na mecz w Copa del Rey.







Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Jak juz pech to pech , dwie poprzeczki na poczatek mogly troche obnizyc morale ale na szczescie udalo ci sie szybko podniesc i zdobyc bramke .
no i cóz wykrakalem , myslalem ile bez straty zagrasz a tu nawet mecz nie minal xD
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Powiem tal... idziesz jak burza przez te rozgrywki. Jak tak dalej pójdzie, to w połowie sezonu będziemy znali pierwszego beniaminka Primera Division. Powodzenia w CdR, bo tutaj, z taką grą też masz spore szanse na tryumf.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer