Autor Wątek: Pecetowe demo PES 2012 już jest!  (Przeczytany 206538 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline dziendobry

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1040 dnia: Sierpień 29, 2011, 19:11:57 »
Ta, grałem zarówno z CPU, jak i z bratem. Rzeczywiście, czuć większą różnicę, ale to jeszcze nie to. Może mam po prostu słabego pada, wypada w końcu zapolować na tego czarnego od XBoxa.
Niestety nie mam dobrych przeczuć. W ostatecznym rozrachunku oczywiście wolałbym się pomylić.

Polecam: REJESTRACJA lub LOGOWANIE kiedys mialem starsza wersje i co tu duzo mowic byla zajebista, pozniej przesiadlem sie na PS3 i sixaxis...

Zycze Ci zebys sie mylil :)

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1041 dnia: Sierpień 29, 2011, 19:38:44 »
ja tam w fife zagram ale w pesa bede gral  drobny niuans ale tak to jest.



Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1042 dnia: Sierpień 29, 2011, 19:43:02 »
znowu zaczynasz tepy idioto?
bez offtopu on moze miec parkinsona albo downa tak mi powiedziano wczesniej wiec  trzeba okazac litosc.


przydalby sie jakis poradnik bo ja np nie kojarze za bardzo manualnych podan ani wyjscia zawodnikiem galka niby w pesa gram od x lat ale czlowiek przegapia nowinki. Moze wyjdzie jakis wraz z pelna wersja jak rok temu.


I taka mala refleksja co roku pisza zrzedy ze pes slaby w tym od razu wiedza ze fifa bedzie lepsza zanim jeszcze jakiekolwiek demo fify wyszlo!!! to jest paradoks potworny dla mnie. Gdy czuje sie sympatje do gry i chce sie choc troche polubic nie rzuca sie takimi tekstami chyba ze jest sie fanem produktu EA-czemu jednak oponeci  goraczkowo zaprzeczają.


REJESTRACJA lub LOGOWANIE  to i ja polece sam gram jest ok za niepograżajaca cene jak sie poszuka

« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 19:50:18 wysłana przez longfly »

Offline dziendobry

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1043 dnia: Sierpień 29, 2011, 19:47:38 »
przydalby sie jakis poradnik bo ja np nie kojarze za bardzo manualnych podan ani wyjscia zawodnikiem galka niby w pesa gram od x lat ale czlowiek przegapia nowinki. Moze wyjdzie jakis wraz z pelna wersja jak rok temu.

Trajning bedzie

Offline Messi_12

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Piłka jedna, bramki dwie, Barca wygra, to sie wie!
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1044 dnia: Sierpień 29, 2011, 19:50:25 »
znowu zaczynasz tepy idioto?

Wyluzuj ... czlowieku, daj mu juz Święty spokoj, chce to niech sie pyta, "Kto pyta, nie błądzi" ... Moze mu ktos pomoze w koncu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 06:57:17 wysłana przez Messi_12 »

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1045 dnia: Sierpień 29, 2011, 20:05:29 »
Szykuje się miły pogrom w tym roku. Niestety rolę Arsenalu w tym roku zagra Konami. Jeśli EA nie spartolili sprawy, muszą się nieźle śmiać po zobaczeniu dema tegorocznego PESa. Bo mają z czego. Jak już pisałem w innym temacie, ludziom z Konami bardzo zależy na stoczeniu się do rynsztoka. Muszą jeszcze tylko furtkę do kanałów otworzyć, ale znaleźli już wytrych. Mam szczerą nadzieję, że w tym roku EA ich zmiażdży, może wreszcie Japońce pójdą po rozum do głowy.

Może powtórzę wywody kogoś innego, ale wytknę najpoważniejsze wady tego dema:
- Silnik gry był do wymiany, a został ten sam; a przynajmniej jest łudząco podobny.
- Pomiędzy wspomaganiem podań na poziomie 0 i na poziomie 4 nie widzę większej różnicy, gra mi się tak samo.
- Nie da się zrobić kontry, bo zawsze w obronie zostaje bilion piłkarzy przeciwnika.
- Drużyna wychodzi jednym-dwoma piłkarzami do ataku, zmiana taktyki na ultra-ofensywną i przyklejenie odważnika do klawisza Q (rajd zawodnika) niewiele daje.
- Piłkarze biegną strasznie wolno. Obojętnie kto.
- Praktycznie nie da się uciec obrońcy. Nawet gdy biegnę świetnym sprinterem pokroju Naniego czy Robinho, dogania mnie byle kto. Podejrzewam, że z Messim czy Walcottem byłoby identycznie.
- Kółeczka w miejscu nadal są skuteczniejsze niż jakiekolwiek triki.
- AI nadal jest debilne (że też warto wspomnieć zero wybiegania na wolne pole), na lepsze zmieniło się tylko rozgrywanie stałych fragmentów gry przez komputer.
- Nienaturalne podbieganie do "piątek" i rzutów rożnych oraz dziwne podania.
- Grę bramkarzy, sędziowanie i animacje fauli pozwolę sobie przemilczeć.
- Strzały nie lecą już w trybuny, ale zdarzają się sytuacje, gdy mam tunel przed sobą, naciągam pasek siły na prawie maks, a piłka ledwo co się toczy...
- Aktualność składów? Dobre sobie!
- Statystyki z dupy. No, chyba że ktoś mi wytłumaczy, dlaczego MU ma wszystkie wyznaczniki na B, gdy Milan ma full na A, a Chicharito ma 72 ovr (dyskutować można jeszcze z kilkoma poziomami)...

Osobno wspomnę o zrobieniu w c_uja facemakerów, o czym na forum wspominał już Ziutkowski... Stroje też pewnie będzie się inaczej tworzyć.

Zagram w pełną wersję, ale na pewno jej nie kupię. Pożyczę, jakiegoś wafla znajdę na pewno. Nie będę wydawał półtorej stówy na takie coś, chyba że nagle zachce mi się grać online.
Jest tu sporo racji, ale też i głupich argumentów. Nie rozumiem tez tego pogromu fify, bo niby jak można porównywać demo PES-a, które jest ukończone w 80% gry - gdzie np. zespół EA Sport nawet nie opublikował jeszcze własnej wersji demonstracyjnej nowej "fifki". Więc o co tutaj chodzi ? Nie będę wytykał po kolei co mnie najbardziej zastanawia w poście który napisał Nederland, bo porównywanie obu gier na tym etapie jest zupełnie bez sensu.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1046 dnia: Sierpień 29, 2011, 20:57:06 »
Najlepsze jest to, że dzisiaj Manchester Utd poziomem bije na głowę Milan, a grze wręcz przeciwnie ;). To co mnie niesamowicie denerwuje to odbiór piłki i same krycie obrońców, biegają jak baletnice wokół przeciwnika zamiast przykleić się do niego i jakoś mu przeszkodzić. Mało tego np. grając teoretycznie lepszą drużyną w dziwny sposób tego nie odczuwam, tym bardziej, że AI komputera jest tak oskryptowana żeby iść "na całość " i z powodzeniem kiwa mi całą obronę i nic z tym nie mogę zrobić, a gram na Professionalu. Mam nadzieję, że te pozostałe 20 % które mają do zrobienia pójdzie na wyeliminowanie tych mankamentów w grze, z którymi się spotkałem i o których kolega Nederland wspomniał...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 21:06:14 wysłana przez RVN »

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1047 dnia: Sierpień 29, 2011, 21:44:04 »
@adrianmlawa

Dokladnie ale tutaj co co niektorzy tego nie widza. Widza za to Fife 2012 ktora zmienila sie od poprzednika  " tylko " nowym systemem kolizji oraz nowymi animacjami ( jak dla mnie FIFA 2011 = FIFA 2012 )
tyle, że zauważ jaka jest różnica między fifą 10 a 11
poza tym to jest jedna z rzeczy jaką dodadzą, jest ich jeszcze kilka :)
PES 2012 demo jest bardzo fajne, gorsi zawodnicy ruszają się fajnie, a nie tak jak w 2010 czy 2011, jak ślimaki
" border="0

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1048 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:05:05 »
Co działa również w stronę negatywną. Nie ma różnicy pomiędzy pionkiem ze słabego klubu a Ronaldo/Messim, no może jedno, Ci dwaj będą mieć Speed Merchant  :P Też narzekam na odbiór piłki, można go wyćwiczyć bo wychodzi mi coraz lepiej, ale jest troszkę przesadzony. Zawodnik z overall'em 70 przechodzi często (za często?) gracza tak klasowego jak Vidic/Ferdinant et cetera. Co mnie również urzekło? Podania. Pierwsze wrażenie fajne, ale w miarę upływu czasu, a nawet meczu stawały się one męczące. Piłka się toczy, wychodząc z kontratakiem, a przy tym nadzieją na szybkie przedostanie się pod bramkę rywala muszę czekać aż piłka się dotoczy, nie ważne wysunięcie czy już nie daj boże podanie do nogi. Dla mnie to jest za wolne, szczególnie przy mojej grze ( w PES 11 na 10 minut w meczu mam średnio 180 podań). Do tego strzały z dystansu, za często wpadają do bramki. Ciężko jest przedostać się pod bramkę rywala co jest chyba dobre, ale co również nie dziwi przy autobusie komputera na 20 metrze Wypowiem się również na temat karnych, dokładniej ich obron, bo strzelać jeszcze nie strzelałem. Miałem już 6 karnych (cholera jak?  ??? Skoro w PES 11 mam 1 na 30 meczy) i w każdym była jedna reguła. Mianowicie prawonożny zawodnik uderzał w prawą stronę z jego perspektywy, natomiast lewonożny zawodnik w lewą stronę. To tylko moja opinia i pozostaje mi (nam) czekać na to, że Konami posłucha moich wewnętrznych próśb i to poprawi tak aby to Irius był najbardziej zadowolony.  :D Komu się chciało to przeczytać jest fajny.  :D

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1049 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:24:51 »
Irius - tak też było w 2011, bardzo dobrzy zawodnicy z trudem przejdą jakiegoś grajka
denerwujący jest ten autobus w obronie, ale to na razie tylko demo
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1050 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:52:53 »
Irius co Ty liczysz se podania...? :D
" border="0" border="0

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1051 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:57:11 »
W trzech meczach z ciekawości liczyłem. Po prostu jak gram to Barceloną głównie, a wtedy staram się grać podobnie do tej prawdziwej bo lubię taki styl grania.  :D

Offline Babin17

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1052 dnia: Sierpień 29, 2011, 23:47:09 »
Ogólnie to chciałbym się zapytać jakie są wymagania tego demka??? I ile zespołów jest do wyboru. Bo czekam z niecierpliwością aż mi się ściągnie  i chciałbym wiedzieć czy jest sens próbowania odpalenia tej gry na moim traktorze

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1053 dnia: Sierpień 29, 2011, 23:59:09 »
jest Porto co cieszy najbardziej mnie :)
jest Napoli, Milan i Man United

z Copa L. jest Santos i jeszcze jakaś drużyna, chyba finalista, ale nie jestem pewin
" border="0

michu5

  • Gość
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1054 dnia: Sierpień 29, 2011, 23:59:12 »
Ten PES chodzi mi płynniej niż 11, więc są conajmniej takie same,m jak nie niższe

Offline lolek1

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 263
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1055 dnia: Sierpień 30, 2011, 00:00:56 »
z tym odbieraniem pilki to tez sie wkurzalem, ale teraz robie to tak, ze nie uzywam tak jak ktos tam pisal r2 i klawisz podania (czy jakos tak) tylko poprostu dobiegam do zawodnika na sprincie, ale jak juz czuje ze go dogonie to puszczam sprint(wiadomo ze jak nie puszcze to bedzie 100% faul) i na normalnym biegu wbiegam mu w pilke i moj zawodnik ladnie czysciutko odbiera pilke :) sprobujcie.

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1056 dnia: Sierpień 30, 2011, 02:33:08 »
z tym odbieraniem pilki to tez sie wkurzalem, ale teraz robie to tak, ze nie uzywam tak jak ktos tam pisal r2 i klawisz podania (czy jakos tak) tylko poprostu dobiegam do zawodnika na sprincie, ale jak juz czuje ze go dogonie to puszczam sprint(wiadomo ze jak nie puszcze to bedzie 100% faul) i na normalnym biegu wbiegam mu w pilke i moj zawodnik ladnie czysciutko odbiera pilke :) sprobujcie.

to jest wlasnie jeden z systemow, co byly filmiki puszczane :) hold - up play :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Messi_12

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Piłka jedna, bramki dwie, Barca wygra, to sie wie!
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1057 dnia: Sierpień 30, 2011, 06:58:26 »
Pewnie nza tydzien- dwa , wyjdzie demo, pelne ;]

Offline pitek98

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1058 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:52:32 »
Nie wiem czy to było, ale mam problem z zacinaniem się gry. Jak jestem w bocznym sektorze boiska, tak koło ławek rezerwowych gra zacina się na chwilę.  Później się odwiesza, mogę grać spokojnie, i znowu zawiecha. To dzieje się zawsze przy ławkach. W Specifications mam wszystko na Good.

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1059 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:54:26 »
z tym odbieraniem pilki to tez sie wkurzalem, ale teraz robie to tak, ze nie uzywam tak jak ktos tam pisal r2 i klawisz podania (czy jakos tak) tylko poprostu dobiegam do zawodnika na sprincie, ale jak juz czuje ze go dogonie to puszczam sprint(wiadomo ze jak nie puszcze to bedzie 100% faul) i na normalnym biegu wbiegam mu w pilke i moj zawodnik ladnie czysciutko odbiera pilke :) sprobujcie.
Hmm... czy to jest błąd gry, błąd AI. Ponieważ jak wciskasz 'A', to zawodnik robi unik, żebyś piłki nie zabrał, a jak w niego wbiegasz, to nic nie robi, bo nie wie o co chodzi :D
Gorzej jak się przyzwyczaisz grać tak z kompem, a z prawdziwym graczem w trybie online ta metoda nie będzie działać, bo rywal będzie robił unik.

Czy ktoś już rozkminił te taktyki w nowym PESie, w kontekście ich używalności? (są cztery).
Czy to wina wersji demo, że do kombinacji SELECT+A (lub B, X, Y) możemy zbindować tylko cztery pozycje w taktykach?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 08:56:58 wysłana przez r.a.j.a.n »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1059 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:54:26 »