Autor Wątek: Pecetowe demo PES 2012 już jest!  (Przeczytany 206532 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

michu5

  • Gość
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1020 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:01:46 »
Dokładnie ten pes jest dużo bardziej zmieniony od poprzednika niż naprzykład pes 2011 do pesa 2010
Tu się nie zgodzę, PES 2011 różni się znacznie od 2010, a w dodatku jest gorszy.

Abismail

  • Gość
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1021 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:14:10 »
W tym demie faktycznie jest dużo minusów, typu wolna gra, bramkarze jak kaleki itd. ale spójrzcie na plusy, ich też jest dużo, np. podania są naprawdę super. Ale ta tym forum są optymiści, nie ma co.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1022 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:34:41 »
Fakt, to co napisal Nederland, to 50% glupoty. Nie chce mi sie tlumaczyc, zapatrzony w fife glupcze.

@Artur 7

Nie bede godzinami siedzial i myslal jak tu pilke odebrac... wiec slucham?

Offline krzysztof

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: GOSTYń
  • Wiadomości: 528
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.12.2008r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1023 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:39:53 »
na  moje to bedzie schit roku zreszta zobaczycie sami recenzje w cd action po premierze gdzie bedzie ocena 5 na 10

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1024 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:47:04 »
na  moje to bedzie schit roku zreszta zobaczycie sami recenzje w cd action po premierze gdzie bedzie ocena 5 na 10

Wracaj na fora fify ;)

Offline Visca_El_Barca

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.07.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1025 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:47:16 »
@krzysztof

schit roku  ? Ty chyba naprawde jestes ****** .... Jak mozna oceniac gre po 80 % kodu gry ? To jest pewne ze w tej chwili sa bledy. Zaczekamy do ostatniego Dema wtedy zobaczymy kto bedzie mial racje.

Offline krzysztof

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: GOSTYń
  • Wiadomości: 528
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.12.2008r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1026 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:49:29 »
Jak wiemy najnowsze PESy to straszne buble, dlatego też ISSonline wychodzi z inicjatywą wakacyjnej ligi FIFA 11. Tak to nie żart. Na ISSonline wystartuje liga w grę FIFA 11. Jest tylko jeden warunek, którego spełnienie zależy głównie od Was, użytkowników tej strony oraz forum. Mianowicie chodzi o to, abyście w licznej grupie wyrazili chęć gry.:) Start ligi FIFA 11 na największej stronie o tematyce PES, nie jest żadną  próbą zmiany profilu tej strony. Jak wiemy nasze forum oraz strona nie mają się najlepiej (głównie przez produkcje, które od kilku lat serwują nam panowie z Japonii) dlatego postanowiliśmy trochę się oderwać od tej szarej PESowej rzeczywistości. Teraz do rzeczy. Liga organizowana jest dla graczy PCtowych. Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia rywalizacji jest zgłoszenie się przynajmniej 10 odpowiedzialnych graczy. To kim będziemy grali oraz na jakich ustawieniach zostanie ustalone po zamknięciu listy graczy.

Offline krzysztof

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: GOSTYń
  • Wiadomości: 528
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.12.2008r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1027 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:49:57 »
oto nowa wiadomosc na stronce polskiej o pesie issoline heh
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 16:51:36 wysłana przez krzysztof »

Rafal_KKS

  • Gość
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1028 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:50:06 »
@krzysztof:  współczuję twojemu psychiatrze  :-\

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1029 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:10:54 »
sry, ze nie na temat, ale

WSPIERAJCIE TA AKCJE!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1030 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:18:13 »
nigdy nie zgodze sie ze pes 2011 jest gorszy od 2010 -2010ka to taki szit ze nie dalo sie w to grac bez nerwow  i pierwszy raz gralem rok dluzej w 2009;/


a iss online padla na ryj spojrzcie wogole jaki tam ruch na stronie to jak upiorny cmentarz ja tam nie wchodze bo strona jest zombie a ten ruch z fifa to jakies paniczne ruchy beznadzieja ogolnie


Co do gazet typu cdshiton i innych portali dawno przestalem czytac te smutne recenzje. Pisza czesto jak wiatr zawieje w gruncie rzeczy nie recenzuja a jedynie  wydaja opinie taka jaki jest trend.  Jakie to znow obiektywne dziennikarstwo skoro samych newsow jest wiecej na temat fify choc w tym czasie rownie duzo w swiecie pesa sie dzieje.

Dajmy spokoj kasa kasa i marketing. Recenzja to pierwsze wrazenie po maks 2 tygodniach gry  no moze miesiacu ale rraczej nie. A Fifa pierwsze wrazenie ma swietne gorzej jak  mijaja 2 miesiace i wszystko sie juz widzialo.;/


Ostatnie zdanie powinien przeczytac szczegolnie  niejaki Krzysztof z gory ktory jeszcze kieruje sie recenzjami w gazetach bo nie poznal tej prawdy ze ilu grajacych tyle opinii a reszta to reklama czesto ta podswiadoma gdzie sami nie zdajemy sobie sprawy ze dziala na nas marketing.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 17:30:37 wysłana przez longfly »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1031 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:41:42 »
Cytuj
co do statystyk zgoda. Niestety zwyczajnie wolisz grac w fife i to nie grzech tylko po co pisac o pesie na sile nieraz szukajac bledow akurat w tej edycji ktora ma chyba najlepszy gameplaj od 3 edycji i jest napprawde krokiem naprzód.
Jestem neutralnym graczem, co roku gram w obie gry i to mniej więcej po tyle samo czasu, bo wiadomo - każdy tytuł z czasem się nudzi. Po prostu dotknęło mnie cholerne rozczarowanie, bo zapowiadano rewolucję, a na razie zza horyzontu wystaje za przeproszeniem g_wno...

Cytuj
i to jest swoboda ktorej nie bylo od 2009 bo potem dryblowac bylo ciezko
E tam, kółka kręciłem i w 2010 i w 2011, więc przynajmniej dla mnie nie jest to jakaś innowacyjna swoboda.

Cytuj
nie wiem o co biega z tymi podaniami ze za slabe?czy malo celne?
Trochę nienaturalnie wyglądają, chociaż to akurat mały problem, bo rok temu odczułem jakąś zmianę w pełnej wersji, jeśli chodzi o tą materię. Nierzadko nawet krótkie piłki mi nie dochodziły do partnerów, nawet gdy ci nie byli zbytnio oddaleni i stali w miejscu. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione do premiery.

Cytuj
Widza za to Fife 2012 ktora zmienila sie od poprzednika  " tylko " nowym systemem kolizji oraz nowymi animacjami ( jak dla mnie FIFA 2011 = FIFA 2012 )
PES 12 również nie doznał jakichś rewolucyjnych zmian - są "tylko" nowe animacje i drobne poprawki w gameplayu. W dodatku produkt od EA wzbogaci się o wiele nowych trybów (nie przeczę, PES również pod tym względem zapowiada się dość ciekawie) i ogólne udoskonalenie trybu menedżerskiego. Zresztą tak jak nie zmienia się zwycięskiego składu, tak Fifie niepotrzebne są żadne wywrotki nogami do góry, bo Fifa 11 była świetna, a PES 2011 tylko dobry.
Poza tym wypada poczekać na demo Fify, niewykluczone, że i ona okaże się być klapą.

Cytuj
Nie chce mi sie tlumaczyc, zapatrzony w fife glupcze.
Zabolało. Kolejny członek pokolenia fanboyów PESa, dla których złe słowo o ich ukochanej grze oznacza - jak oni to ujmują - "ślepe zapatrzenie w Fifę"? Zachowujesz się jak Małecki każący kibicom wypie_dalać na Cracovię.
No i miło byłoby wiedzieć, które moje odczucia były niby fałszywe i niepokrywające się z rzeczywistością, a które nie.

Cytuj
Nie bede godzinami siedzial i myslal jak tu pilke odebrac...
Dla przykładu ja nie mam większego problemu z odbiorem piłki. Idąc twoim tokiem myślenia jesteś głupcem, co?
" border="0

michu5

  • Gość
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1032 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:46:22 »
nigdy nie zgodze sie ze pes 2011 jest gorszy od 2010 -2010ka to taki szit ze nie dalo sie w to grac bez nerwow  i pierwszy raz gralem rok dluzej w 2009;/

Moim zdaniem PES 11 to nieudana próba wprowadzenia nowego systemu podań i pogorszona fizyka gry. Na szczęście w tym roku system podań jest świetny.
A co do PESa 10- napewno ma on wady, ale wszystko da się poprawić. Na pesleague są dodatki z lepszym dźwiękiem, licencjami itd.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1033 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:56:40 »
A co do tej inicjatywy na issonline, to słyszałem, że podobno nie wystartowała
" border="0" border="0

Offline Euzebiusz Smolarek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2011r.
  • EUZEBIUSZ SMOLAREK
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1034 dnia: Sierpień 29, 2011, 18:18:43 »
jak zmienić logo klubu w pes 2012 demo

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1035 dnia: Sierpień 29, 2011, 18:27:41 »
jak zmienić logo klubu w pes 2012 demo

znowu zaczynasz tepy idioto?

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1036 dnia: Sierpień 29, 2011, 18:33:50 »
Po rozegraniu paru meczy niestety musze stwierdzić, że to będzie kolejny słaby produkt Konami. W porównaniu do wersji 2011 jest troche lepiej, ale tamta część była według mojej opinii NIEGRYWALNA.... Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu, że Japończycy nic konkretnego na tym silniku nie są już w stanie zrobić. Żeby nie było, swojej oceny nie wystawiam zestawiając Pesa z nowymi Fifami lecz z produktami z platformy PS2. Prawda jest taka, że od wersji 2008 Konami nawet nie zbliżyło się poziomem do swoich poprzedników, którzy byli uważani za prawdziwą symulację. Sami sobie zawiesili tak wysoko poprzeczkę, więc sądze że mam prawo wymagać. Dla mnie sama nazwa nie wystarczy, a grając w nowe części śmiało mogę stwierdzić, że została tylko ta nazwa. Czekam więc na nowy silnik, może coś się poprawi.

Offline Euzebiusz Smolarek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2011r.
  • EUZEBIUSZ SMOLAREK
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1037 dnia: Sierpień 29, 2011, 18:37:11 »
znowu zaczynasz tepy idioto?


nic już nie zaczynam, chcem się tylko dowiedzieć jak zmienić logo klubu, powiedzcie plis

Offline dziendobry

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1038 dnia: Sierpień 29, 2011, 18:50:43 »
Szykuje się miły pogrom w tym roku. Niestety rolę Arsenalu w tym roku zagra Konami. Jeśli EA nie spartolili sprawy, muszą się nieźle śmiać po zobaczeniu dema tegorocznego PESa. Bo mają z czego. Jak już pisałem w innym temacie, ludziom z Konami bardzo zależy na stoczeniu się do rynsztoka. Muszą jeszcze tylko furtkę do kanałów otworzyć, ale znaleźli już wytrych. Mam szczerą nadzieję, że w tym roku EA ich zmiażdży, może wreszcie Japońce pójdą po rozum do głowy.

Może powtórzę wywody kogoś innego, ale wytknę najpoważniejsze wady tego dema:
- Silnik gry był do wymiany, a został ten sam; a przynajmniej jest łudząco podobny.
- Pomiędzy wspomaganiem podań na poziomie 0 i na poziomie 4 nie widzę większej różnicy, gra mi się tak samo.
- Nie da się zrobić kontry, bo zawsze w obronie zostaje bilion piłkarzy przeciwnika.
- Drużyna wychodzi jednym-dwoma piłkarzami do ataku, zmiana taktyki na ultra-ofensywną i przyklejenie odważnika do klawisza Q (rajd zawodnika) niewiele daje.
- Piłkarze biegną strasznie wolno. Obojętnie kto.
- Praktycznie nie da się uciec obrońcy. Nawet gdy biegnę świetnym sprinterem pokroju Naniego czy Robinho, dogania mnie byle kto. Podejrzewam, że z Messim czy Walcottem byłoby identycznie.
- Kółeczka w miejscu nadal są skuteczniejsze niż jakiekolwiek triki.
- AI nadal jest debilne (że też warto wspomnieć zero wybiegania na wolne pole), na lepsze zmieniło się tylko rozgrywanie stałych fragmentów gry przez komputer.
- Nienaturalne podbieganie do "piątek" i rzutów rożnych oraz dziwne podania.
- Grę bramkarzy, sędziowanie i animacje fauli pozwolę sobie przemilczeć.
- Strzały nie lecą już w trybuny, ale zdarzają się sytuacje, gdy mam tunel przed sobą, naciągam pasek siły na prawie maks, a piłka ledwo co się toczy...
- Aktualność składów? Dobre sobie!
- Statystyki z dupy. No, chyba że ktoś mi wytłumaczy, dlaczego MU ma wszystkie wyznaczniki na B, gdy Milan ma full na A, a Chicharito ma 72 ovr (dyskutować można jeszcze z kilkoma poziomami)...

Osobno wspomnę o zrobieniu w c_uja facemakerów, o czym na forum wspominał już Ziutkowski... Stroje też pewnie będzie się inaczej tworzyć.

Zagram w pełną wersję, ale na pewno jej nie kupię. Pożyczę, jakiegoś wafla znajdę na pewno. Nie będę wydawał półtorej stówy na takie coś, chyba że nagle zachce mi się grać online.

@Nederland

czy Ty grales w to demo na padzie? Wydaje mi sie ze na padzie odczujesz wieksza roznice w gameplay'u niz na klawiszach. Co prawda troche masz racji z tym co opisales ale poczekajmy do wersji finalnej zeby ostatecznie podjac wyrok. Troche bez sensu teraz tak drastycznie ocenaic, przeciez to pierwsze i naprawde niedopracowane demo ale w sumie calkiem dobre jak na pierwsze demo :) Twoja opina co do skladow, statystyk naprawde nie ma sensu teraz. Z tym poczekajmy do wersji full i pierwszych DLC...

Zeby nie bylo, nie osadzam ani nie bronie PES'a ja tylko spokojnie czekam na full'a przy okazji czytajac Wasze czesto smieszne wrazenia, czasami wtracajac cos od siebie :)

PS.

Sprobuj w to na padzie zagrac, bez odwazników na klawiszu Q :)

Pozdrawiam :)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1039 dnia: Sierpień 29, 2011, 19:06:05 »
czy Ty grales w to demo na padzie? Wydaje mi sie ze na padzie odczujesz wieksza roznice w gameplay'u niz na klawiszach.
Ta, grałem zarówno z CPU, jak i z bratem. Rzeczywiście, czuć większą różnicę, ale to jeszcze nie to. Może mam po prostu słabego pada, wypada w końcu zapolować na tego czarnego od XBoxa.

Cytuj
Co prawda troche masz racji z tym co opisales ale poczekajmy do wersji finalnej zeby ostatecznie podjac wyrok.
Niestety nie mam dobrych przeczuć. W ostatecznym rozrachunku oczywiście wolałbym się pomylić.
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #1039 dnia: Sierpień 29, 2011, 19:06:05 »