Autor Wątek: Pecetowe demo PES 2012 już jest!  (Przeczytany 206481 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline edek79

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:41:53 »
lipna grafika

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:44:17 »
Nie rozumiem, jak większość z was może narzekać na grafikę skoro nie jest ona tutaj najważniejsza. Poza tym wygląda praktycznie identycznie jak z poprzedniej edycji. Sama gra całkiem fajna, ale ma w sobie kilka błędów, które wymagają poprawy. najbardziej rzucającym się w oczy są oczywiście bramkarze, bo fakt potrafią oni wpuszczać babole. Muszę się zagłębić jeszcze bardziej w tą wersję, aby napisać coś więcej o samej rozgrywce ;)

Offline ignass

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.01.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:44:34 »
Zajebiscie idzie z predkoscia 1,68 mb to chyba dobrze ;)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:48:58 »
Kilka postów wcześniej ktoś napisał.

Ja pobieram normalnie, nie przez torrenty. Mam neta 1,5 Mb i leci mi z prędkością 180 kb/s (sporo jak na moje łącze).

No to masz lipę. Ja mieszkam na wsi, a o dziwo idzie mi 500kb/s+. Tzn. w nocy zawsze tak mam, i rana trochę wolniej.
Na razie prawie 50%, może jeszcze dzisiaj zagram.
Pozdro.

Offline Mixer151

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.08.2011r.
  • Były fan pesa ! :)
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:49:37 »
Nie rozumiem, jak większość z was może narzekać na grafikę skoro nie jest ona tutaj najważniejsza. Poza tym wygląda praktycznie identycznie jak z poprzedniej edycji. Sama gra całkiem fajna, ale ma w sobie kilka błędów, które wymagają poprawy. najbardziej rzucającym się w oczy są oczywiście bramkarze, bo fakt potrafią oni wpuszczać babole. Muszę się zagłębić jeszcze bardziej w tą wersję, aby napisać coś więcej o samej rozgrywce ;)

Grafika jest gorsza niż rok temu, może to przez te na**** śmieszne filtry rozmycia itp... i wygląda jak by AA nie było xD Gram na ustawieniach maksymalnych w 1920x1080 Full HD
Były fan pesa ! :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:50:05 »
Mam lipę. ;] Przyzwyczaiłem się. ;P Do 4 rano się pobierze, kawałek się prześpię i rano będę nacinał. ;]

Offline Rubby

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:50:55 »
Pogralem pare meczy i musze przyznac, ze jestem milo zaskoczony.

2012 o wiele lepsza niz poprzednia czesc. Lepsze animacje, kontrola zawodnikiem, grafika. Wiele bardzo pozytywnych zmian.

Mozna postowac linki? Bo jak co to mam dla niektorych linki z Rapid'a, a teraz jest tak tam ze idzie pelna predkoscia i bez limitow :).

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:51:59 »
za filmiki w grze odpowiadają 4 lub 3 ostatnie pliki
Oprawa graficzna nie różni się od swojej poprzedniczki za wyjątkiem świecących się piłkarzy jak psu (dokończcie sobie sami) więc jeżeli komuś poszła poprzedniczka to w Tym wypadku będzie tak samo.
Jeżeli chodzi o inteligencje CPU jest marna,bramkarze dno w najprostszych sytuacjach robią z siebie gamoni.
Konami zapowiadało lepszy drybling w tej Wersji Demonstracyjnej nie zauważyłem żadnej różnicy.
Jedynym odczuwalnym wg mnie aspektem gry jest fizyka oraz animacja graczy ,jest znacznie lepsza
Jak wiadomo jest to wersja Demonstracyjna więc trzeba poczekać na wersję Finalną produktu aby móc ocenić :]
by PERSON
 
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Offline ramirez19

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Zagranica
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2008r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:53:35 »
No ma być grywalne i funkcjonować a nie tam  Ultra grafika takie rzeczy to BF3 :)

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:54:58 »
A ty jesteś normalny ? Bo wydaję mi się, że nie... osoby noname ?? Co to **** miało znaczyć ? Mam imię tak samo jak każdy na świecie, noname to może być np zasilacz mądrusiu, następnym razem nie pisz nic i się nie błaźnij.A na gwałt to potrzebna jest tobie być może pigułka, najlepiej taka która wymazuje u ciebie dziwną zaślepioną miłość do PESA.Konami zajmuje się pierdołami, zamiast ważnymi rzeczami, odwrotnie robi EA i przez to nie będę się rozkoszował taką otoczką jak w PESIE itp Pozdro dla ciebie :)
Proponuje tak fanboyu fify. Usuń konto i daj nam się pocieszyć grą dla dorosłych, a nie jakąś grą na poziomie amator, jaką jest fifa. Tak wogóle mówiłeś że nie jesteś fanem fify, a tak dzielnie ją bronisz... Filmiki, oglądaliśmy, niezły ubaw był. Weź sobie apap, on nie otumania i połż się spac ;P

dobrze że taka bzdurną gatką osoby noname nikt się nie przejmuje ;] chłopie jak masz problemy ze wzrokiem i porównujesz gre do PES2009 to wizyta u okulisty potrzebna Ci i to na gwałt!!
Hehe dokładnie ;) Coś od mojej osoby. Zagrałem 2 mecze. Nie powiem że ,,WoW Kings Is Beck" itd. itd., bo tak na prawdę nie jest. Znalazły się rzeczy które już dawno powinny się w tej grze znaleźć, z drugiej bądź strony cieszy fakt, że Konami od Pes 2011 skończyło z ,,odgrzewaniem" kotletów, a wzięło się za poprawianie tej gry ;)
Dobra, co na +
- Bardzo mądra gra obrońców, Pes nie przypomina już arcadówki, gdzie w Pes-ie 2011 podałem piłkę do najlepszego napastnika i mijałem wszystkich jak tyczki. jak bywałem przy linii bocznej to mogłem zakręcić w pole karne, minąć jeszcze jednego obrońce i podać sobie do piłkarza który został w sytuacji ,,sam na sam". Mogę wszystkim aktualnym pobieraczom Pesa powiedzieć że nie ma takich głupich wręcz sytuacji.
- Fajne siatki. Ktoś inny powie ,,Aaa ta fizyka, aaaa ona się za mało wygina". Wystarczy powiedzieć ,,nareszcie". Siatki nie są najważniejszym aspektem gry, ale na pewno zwisające sznurki drażnią oczy.
- Nareszcie, normalna zmiana zawodnika. Możesz zmienić playera, nie musząc po kolei ,,obskakując" pół teamu.
- Dodatkowy + co do zmiany zawodnika, który już opowiedział nam es_sabbi. Mianowicie, w obronie już nie zastaniemy sytuacji, że środkowym obrońcą gonimy do skrzydła, aby ,,wybrać" piłkę przeciwnikowi, a w rezultacie zostaje on ,,sam na sam" z bramkarzem
- Tryb treningu...Coś niesamowitego. W pełnej wersji jak zostaną odblokowane wszystkie opcje treningu, to będzie niesamowita zabawa
- Sędziowie. Pomyślałem sobie ,,Wejdę sobie O Shea od tyłu w nogę rywala i zobaczymy, pewnie żółta... Sędzia od razu wyrzucił mnie z boiska ;)
- Ostatnie, to nie muszę się rozspisywać. Otoczka meczu ;)
A co na minus ?
- Na pewno bramkarz rodem z Pes 2011, na szczęście żeby się do niego dostać, to trzeba się natrudzić w przedostaniu się przez obronę

To na tyle po zagraniu 3 meczy i 30 minut treningu ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 23:58:53 wysłana przez MichW »
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:55:02 »
PERSON - dzięki za te słowa otuchy, wspominam tutaj o grafice... Komputer mam słaby więc jak grafika bardzo podobna do 11 to powinno pójść...

A mam pytanie: o co wam chodzi z tym intrem? Kiedy ono się wyświetla, że wam to tak przeszkadza?

Offline Rubby

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:57:28 »
PERSON - dzięki za te słowa otuchy, wspominam tutaj o grafice... Komputer mam słaby więc jak grafika bardzo podobna do 11 to powinno pójść...

A mam pytanie: o co wam chodzi z tym intrem? Kiedy ono się wyświetla, że wam to tak przeszkadza?

Jak zalanczasz gre i nie da go sie ominac :). Po 3 razach wlonczenia gry zaczyna byc denerwujace, he.

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:02:22 »
E tam, pobiera się ciągle z prędkością 1271 kB/s z mirroru KONAMI :) Wrażenia? Pozytywnie. Nareszcie doczekałem się lepszej otoczki meczu, śpiewania hymnów przed meczem reprezentacji, kręcącego się pana kamerzysty, to ważny element gry dla prawdziwego kibica i fana transmisji TV. Tego mi brakowało w PES'ie i jest! :) Dla każdego usera PES'a ważne powinno być dodawanie, bądź szlifowanie brakujących elementów z poprzednich części, o co panowie z KONAMI zadbali. Grafika nie wymagała wielu poprawek (bez przesady, jest dobra, a nasi patchmakerzy jeszcze ją poprawiają i nas rozpieszczają przez różne dodatki), jeśli chodzi o siatkę po strzeleniu bramki, to wygląda to lepiej niż ciągnięcie się jej "za bandy reklamowe" jak w 11-tce, kolejny szczegół na który zwróciłem uwagę :D Fizyka graczy jest ok, obrońcy silni, grają mądrze, rośli napastnicy mają przewagę nad patykami, to mi się podoba, system kolizji, no w niektórych momentach jest przesadzony, ale jak ktoś lubi sobie "pokosić" to mu się spodoba na pewno :) Generalnie gra na +, każdy zauważy coś, co według niego polepszy, pogorszy, bądź nic nie zmieni w grze. Kwestia gustu :) Według mnie pełna wersja przyniesie jeszcze więcej radości, warto czekać. Pozdrawiam fanów PES'a :>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 00:05:26 wysłana przez Skittles »

Offline daniel82

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:02:29 »
ale z tym tempem gry to troche przegieli, hahaha  ;D

PS.Wy tez macie zawodnikow takich jakby rozmazanych??

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:04:29 »
To jest efekt blur ;P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 00:07:40 wysłana przez Lewy23 »

Offline Rubby

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:05:11 »
ale z tym tempem gry to troche przegieli, hahaha  ;D

PS.Wy tez macie zawodnikow takich jakby rozmazanych??

Efekt Blur. Moim zdaniem fajnie to wyglada :)

Offline MaTX

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 270
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.08.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:05:36 »
Jestem już po pierwszym meczu (Porto 1-1 Napoli). Gamepady zmieniony prawie całkowicie. Ruchy piłkarzy nie są już takie sztywne, różnorodność fauli, sędzia nie wariuje. Nareszcie zawodnik nie biegnie do straconej piłki tylko zatrzymuje się. Oprawa poza meczowa wspaniała jakieś machające się kamery itp. naprawdę fajne. Miałem jeszcze kilka rzeczy napisać w tej swojej chaotycznej wypowiedzi ale z wrażenia zapomniałem. Pykne jeszcze kilka meczy i z nieceregielowania czekam na pełna wersje gry + pesedit patch 1.0

To będzie chyba koniec ery PES'a 6 przynajmniej taką mam nadzieje.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 00:07:08 wysłana przez MaTX »

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:05:51 »
Jak jest z optymalizacja gry? Na słabszych kompach bardziej przycina niż PES 2011?
Pes 2012 chodzi tak samo jak Pes 2011, może nawet ciutke lepiej ;)
No ma być grywalne i funkcjonować a nie tam  Ultra grafika takie rzeczy to BF3 :)
Dokładnie ;)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:07:11 »
To jest efekt blu-ray. ;P

A mam takie pytanie, może głupie.
Wyjdzie jakiś dodatek który będzie blokował ten efekt, i można będzie grać bez tego rozmazanego?

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:07:38 »
Ściągnąłem, zainstalowałem, zagrałem. Oczom ukazała się piękna oprawa graficzna z bardzo czytelnym menu. Wybrałem drużyny oglądnąłem intro przedmeczowe no i zaczęło się pierwsze podanie zaczynające kolejną przygodę z kolejną odsłoną PESa. Sama rozgrywka jak i prowadzenie zawodnika bardzo dobra liczne podania, wystawianie się zawodnika na pozycję, granie z pierwszej piłki, przyjmowanie, długie crossy to wszystko stoi na bardzo wysokim poziomie, moim zdaniem o niebo wyższym niż w części 2011. Widać bardzo dużo animacji np. przy wyrzucie z autu zawodnik charakterystycznie sięga po piłkę, trenerzy stojący w polu przed ławką rezerwowych niekiedy żywiołowo reagujący, kamera za bramką która śledzi każdy ruch piłki i naprawdę wiele wiele innych. Największy minus jaki do tej pory mnie martwi jest gra bramkarza na 3 gole stracone 2 były z ewidentnej winy bramkarza. Pierwszy po "podaniu" zawodnika z przeciwnej drużyny bo to strzałem nie można było nazwać, piłka toczyła się może z 5 km/h a bramkarz przy tej interwencji jedynie rozłożył ręce i stanął jak słup soli, przy drugiej bramce bramkarz zamiast wyjść do główki ponownie stanął na linii jak zamurowany, a przeciwnik jedynie dołożył głowę i strzelił do pustaka.
Niestety gra bramkarzy od wersji 2009 nie zachwyca i z tego co widzę wcale z każdym rokiem nie jest lepiej. Na szczęście jest to jak na razie demo oferujące jedynie 80% pełnej wersji gry i miejmy nadzieje, że w tych 20% jest ukryta dobra gra bramkarzy.

P.S. Najgorsze teraz jest to, że zostało jeszcze parę meczy do rozegrania w PESa 2011 np. w Asian Cup, a tu się po prostu nie chce mając możliwość zagrania w demo bardzo obiecującej części Pro Evolution Soccer 2012 ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:07:38 »