Autor Wątek: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!  (Przeczytany 350771 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bomba_r9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Nisko
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2009r.
  • FORZA MILAN !!!
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2016/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1560 dnia: Maj 09, 2012, 20:44:10 »
Lechia straciła punkty, jednak nic to nie zmieniło, bo zagraliśmy u siebie fatalny mecz. Przegraliśmy nie tylko mistrza, ale i europejskie puchary. Ostatecznie lądujemy na czwartym. Jedynym pozytywnym wydarzeniem tego sezonu są świetne występy Legii w europejskich pucharów. Zwycięzcy gratuluje :) a pozostałym życzę sukcesów w przyszłości.

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2016/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1561 dnia: Maj 09, 2012, 20:53:30 »
Brawa dla adriana4900, chyba nikt przed sezonem się nie spodziewał, że to Zawisza zostanie mistrzem, należy mu się nagroda najlepszego managera. Niespodziewanie zagramy jednak w europejskich pucharach, ale była duża szansa na mistrza, biorę wszystko na siebie, szkoda meczów np. z Arką, w następnym sezonie trzeba powalczyć o coś więcej o ile zostanę w Jadze na następny sezon. Największe brawa należą się Shady'emu za to, że ma chęci na prowadzenie managera.

P.S. Można by pisać i pisać, ale trzeba iść na mecz. Aupa Atleti!

Offline Simoners

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2012r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2016/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1562 dnia: Maj 09, 2012, 21:14:05 »
Cóż Warta spada do 1 ligi, ale spodziewałem się tego po możliwościach oraz wieku mojego składu. Niby doświadczeni, ale bez młodych to naprawdę ciężko. Mimo to gratuluję przede wszystkim Zagłębiu i jego trenerowi, które pokonało mnie i się utrzymało. Oczywiście Zawiszy też należą się gratulacje, a także reszcie która zagra w pucharach.

Tak btw pewnie moim celem było utrzymanie się, a nie udało mi się to prezesowa zapewne będzie chciała się pożegnać?

Lysy14Stilic

  • Gość
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2016/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1563 dnia: Maj 09, 2012, 21:16:32 »
Kolejna niespodzianka w wykonaniu Bełchatowa stała się faktem :D Kolejny klub nie dał rady nas pokonać, ale jednak Lechia dzisiaj grała w 10, więc mieli ciężko. Gratuluje Zawiszy mistrzostwa, a Marcinowi14 utrzymania Zagłębia, bo jednak ich sytuacja cały czas była niepewna, ale udało się utrzymać, a na dodatek mają także europejskie puchary :) Wszystkim jeszcze raz gratuluje ;)

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2015/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1564 dnia: Maj 09, 2012, 21:17:58 »
Cóż Warta spada do 1 ligi, ale spodziewałem się tego po możliwościach oraz wieku mojego składu. Niby doświadczeni, ale bez młodych to naprawdę ciężko. Mimo to gratuluję przede wszystkim Zagłębiu i jego trenerowi, które pokonało mnie i się utrzymało. Oczywiście Zawiszy też należą się gratulacje, a także reszcie która zagra w pucharach.

Tak btw pewnie moim celem było utrzymanie się, a nie udało mi się to prezesowa zapewne będzie chciała się pożegnać?

objełes druzyne w bardzo ciezkim momencie,pisało pare osob o to czy jest wolna jakas druzyna ,gdy napisałem ze warta to nie byli chetni,dlatego i tak dobrze ze sie podjełes.Napewno ty i Micmaxer(Arka) nie zostaniecie zwolnieni.Pierwszy raz w histori zdarzyło sie ze manager ostatniej druzyny nie zrezygnoował i walczył do konca (Micmaxer). Reszte dowiecie sie w podsumowaniu w piątek ;)

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2015/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1565 dnia: Maj 09, 2012, 21:27:38 »
 Cracovia się wypaliła po udanym początku sezonu. Kolejny słaby mecz i to z zdegradowaną Arka. Jirsak to jednak kozak zagrał w Gdyni a także pomógł Koronie wygrać :-)

PS: Co do meczu LE to na razie mamy Falcao show!

Micmaxer

  • Gość
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2015/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1566 dnia: Maj 09, 2012, 22:07:01 »
W tych dwóch ostatnich kolejkach tak naprawdę grałem o nic , ale mam nadzieję że uda mi się wrócić do ekstraklasy . Gratulacje dla Zawiszy . I na pewno nie zrezygnuję. ;)

Offline adrian4900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2015/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1567 dnia: Maj 09, 2012, 23:06:41 »
Zawisza Bydgoszcz Mistrzem Polski!!!!!!

Fantastyczny sezon mojej drużyny mistrzostwo Polski zapewnione w ostatniej kolejce po zwycięstwie nie byle z kim bo Legią Warszawą i to na Pepsi Arena 2-0, gratuluje również pozostałym menedżerom że potrafiliśmy zakończyć kolejny sezon i z niecierpliwością czekam na kolejny. Szkoda że z ligi spadają dwa beniaminki Warta i Arka ale za to dochodzą inni rywale Górnik Zabrze i GKS Katowice i kolejny sezon prezentuje się również ekscytująco.
Na koniec chciałbym podziękować Shademu dzięki jego wytrwałości i cierpliwości że ten menedżer dalej funkcjonuje i mam ogromną nadzieję że wytrwa przynajmniej jeszcze z 5 lat.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2015/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1568 dnia: Maj 10, 2012, 12:18:07 »
Niesamowita ta ostatnia kolejka, aż się wierzyć nie chce, że wyniki tak się poukładały. Stawiałem na wszystkich tylko nie na Zawiszę, w kwestii Mistrzostwa. Jesteśmy na 5.miejscu, to był w moim odczuciu niezły sezon, bardzo wyrównany, decydowała forma dnia i odrobina szczęścia. Nie ma nas niestety w pucharach na przyszły sezon, mam jednak nadzieję, że zachowam swoją posadę, bo po raz pierwszy Wisła coś osiągnęła w Europie (uważam, że 3.miejsce w tak trudnej grupie LM i zażarta walka w 1/16 finału LE to niewątpliwie sukces).

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa znamy mistrza sezonu 2015/2016 Wyniki 30 kolejki !!
« Odpowiedź #1569 dnia: Maj 10, 2012, 15:00:01 »
REMES CUP 2015/2016

Finał




Ostatni mecz sezonu 2015/2016.Uratowane przed spadkiem Zagłębie zagra z nowym wicemistrzem Polski - Lechią Gdańsk.Gdańszczanie w ostatniej kolejce wypuscili z rąk mistrzostwo kraju,w przypadku porażki będą największymi przegranymi tego sezonu.Trzeba także dodac ze zagrają bez kontuzjowanego Suvorova.Zagłębie które ma juz dzieki Lechii zapewnione Europejskie Pucharyy  napewno będzie chciało się odkuc za słaby sezon w ekstraklasie.Zwycięzca tegorocznej edycji zgarnie  800.000 euro .Poznajmy składy obu ekip:




1 min Finał rozpoczyna Lechia Gdańsk , a dokładniej Ebans Blake z Malbranque.
4minŁadna akcja Zagłębia,prawą stroną pędzi Jumnin ,zagrywa na 20 metr do Amanatidisa,ten sie odwraca i uderza..piłka trafia jedynie w boczną siatkę !
8min Odpowiedz Lechii,Malbranque zagrywa do Ebansa Blake'a ,ten uderza z pierwszej piłki.. piłka mija jednak bramkę !
14min Malbranque decyduje sie na solową akcję,potęznie uderza lecz kapitalnie paruje piłkę za linie Riou!!Rzut rożny dla Lechii,dośrodkowuje Jimenez..piłkę głową uderza Blak'e ... broni Riou !!
21minEbans Blake zagrywa prostopadłą piłkę do Jimeneza ten wbiega pomiędzy obrońców i uderza  z pierwszej piłki jednak na posterunku jest Riou.
25 min Piłka przenosi się na drugą stonę boiska,rzut rożny dla Zagłębia.Dośrodkowuje Pawłowski,piłkę głową uderza Amanatidis ... goool!!! Zagłębie niespodziewanie obejmuje prowadzenie !!
33min Ładna akcja Lechii,dośrodkowuje Vicente ,lecz Pazdan wybija piłkę na aut !
45min+2 Sędzia kończy pierwszą częsc spotkania

statysytki



45 min Piłkarze Zagłębia rozpoczynaja druga połowę.
46min Rafa fauluje Pawłowskiego.Sędzia dyktuje rzut wolny.Dośrodkowuje Jumnin,piłkę głową wybija za pole karne Manoel,jednak futbolówkę przejmuje Harper ,potężnie uderza... piłka ląduje minimalnie nad poprzeczką!
52min Fatalny błąd Bertranda ,piłkę przejmuje Krzysztof Hus, i wychodzi sam na sam z  Riou, uderza po ziemi...ale kapitalnie poraz kolejny broni bramkarz Załębia!!
55-65minZagłębie cofnięte na włąsną połowę czycha na kontry.Piłkarze z Gdaska probóują rozmontowac obrone przeciwników lecz bez skutecznie
73min Gracze Lechii są coraz bardziej zdesperowani.Ataki kończą sie na 30 metrze.Malbranque puszczają nerwy i fauluje Harpera.Sędzia pokazuje mu żółty kartonik,pierwszy w tym spotkaniu
84minMalbranque decyduje sie na strzał z daleka,piłka mija bramkę
90min + 3Sędzia techniczny dolicza trzy minuty ,jednak Lechia jest w tym spotkaniu bezradna ,bez pomysłu.Bardzo dobrze grające Zagłębie rozbija ataki GdańsZczan.Sędzia odgwizduje koniec spotkania i druzyna Marcin14 zdobywa puchar Polski!!!! Warto dodac ze broniące sie Zagłębie oddało tylko jeden celny strzał na bramkę Lechii ,i była to własnie bramka!!

końcowe statystyki




Lechia Gdańsk 0:1 Zagłębie Lubin
Amanatidis

Malbranque

« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2012, 15:06:39 wysłana przez shady1990 »

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Ależ sezon! Lechia niby taka mocna, a w najważniejszych momentów w sezonie zawiodła. Gratulację dla Zagłębia które pokazało charakter. Teraz czekam na post podsumowujący sezon i mam nadzieję na wolne drużyny :] Podziwiam cię Shady za tego managera :)

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
O to chodziło ! Wiedziałem dobrze że to Lechia będzie grała piłką a my mamy będziemy się bronić. Nastawiłem na to drużynę i dlatego wystawiłem 5 obrońców licząc na grę z kontry. To się udało w 25 min gdzie po rożnym Amanatidis strzelił bramkę. Potem dobrze się broniliśmy a na wielkie brawa zasługuje Riou który zagrał fantastyczny mecz. Ja osobiście się cieszę także z mojego 2 już zdobytego PP. Pierwszy był z Lechią Gdańsk a teraz w Zagłębie. I od teraz już nie zawdzęczam gry Lechii w LE bo wygraliśmy PP i sami wywalczyliśmy awans do LE.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Można powiedzieć, że Lechia jest największym przegranym sezonu - "wiecznie druga". Przyznam, że nie wiem dlaczego tak jest, przecież potrafili ogrywać najlepszych, a tu nagle stały się takie dwie wielkie wtopy. Gratuluję Zagłębiu, zespoły które nas będą reprezentować w pucharach są dość... niespodziewane. O ile Jagiellonia i Lechia ma już takie przygody za sobą (z tego co pamiętam) o tyle Zawisza czy Zagłębie to zupełne świeżaki. Zobaczymy jak sobie poradzą. :)

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.

RoGalos dla Futbol
Wszyscy mówią, że przegraliśmy sezon po raz kolejny. Moje zdanie pozostaje niezmienne, celem na ten sezon był powrót do europejskich pucharów i to nam się udało. Jeśli zarząd uzna,że mój czas tutaj dobiegł końca przyjmę zwolnienie z pokorą, ja jednak nie mam sobie nic do zarzucenia. Gdybym sam typował nas do zdobycia mistrzostwa to złożyłbym w dniu dzisiejszym rezygnację. Mogliśmy wygrać wszystko, nie wygraliśmy nic. Nie uznaję tego jednak jako porażki gdyż powtarzam po raz kolejny, nie myślałem o takich sukcesach przed sezonem. Jeśli zostanę na przyszły sezon to celuję przede wszystkim w awans do fazy grupowej LE oraz top3 naszej ekstraklasy. Przyjdą zawodnicy z wypożyczenia, dokonamy jednego, dwóch zakupów i myślę ,że spokojnie będziemy w stanie nasze cele zrealizować. Póki co nie mam nic więcej do powiedzenia. Cała sytuacja wyjaśni się w dniu jutrzejszym. Dziękuję bardzo.

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Mam pytanie. Może i głupie ale nigdzie nie znalazłem o tym informacji a po screenach nie jestem do końca pewien... Na jakim pesie rozgrywany jest ten menadżer? :D

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
od początku na pesie2011 :)

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa W piątek podsumowanie sezonu !!
« Odpowiedź #1576 dnia: Maj 11, 2012, 12:09:19 »
SEZON 2015/2016



Po niespełna dwóch miesiącach dotarliśmy do końca zmagań ligowych.Bęz wątpienia sezon 2015/2016 mozna uznac za najbardziej ekscytujący w całej historii managera.Chyba nikt przed rozpoczęciem rozgrywek nie dawał cienia szansy Zawiszy Bydgoszcz na mistrzostwo .Drużyna zbudowana przez adrian4900 według overalli napewno nie nalezała do najlepszych w lidze.Jednak sezon pokazał ze nie same umiejętnosci piłkarzy sie liczą,liczy sie także pomysł i odrobina czasu aby dobrac pod kazda druzynę inna taktyke co sprawdziło się w 100%.Przed Zawiszą walka o Ligę Mistrzów i pytanie czy i tym razem adrian4900 podoła wyzwaniu,poniewaz druzyny są mocniejsze niz w nasze Ekstraklasie.Sezon był nie zwykle zacięty ,liga się coraz bardziej wyrównuje dla porównania w zeszłym roku gdyby Zawisza zdobyła 57 pkt zajęła by dopiero 6 miejsce !!! Co pokazuje ze nawet najlsilniejsi mieli wpadki.Największym pechowcem  ligi jest Lechia Gdańsk która miała szanse na dublet jednak w ostatniej chwili wypuściła z rąk mistrzostwo a takze Puchar Polski,zabrakło przysłowiowej kropki nad "i". Największym rozczaroweniem sezonu napewno jest Łódzki Widzew,druzyna która od początku budowana jest przez Adriek1910  zagrała najgorzej w historii managera a była jednym z faworytów do zdobycia tytułu.
Niestety z Ekstraklasa żegnają sie dwa beniaminki Warta Poznan oraz Arka Gdynia.Rzeczywistosc pokazała ze jest spora przepasc między ekstraklasa a 1.ligą jednak Warcie duzo do utrzymania nie zabrakło.Zapraszam na podsumowanie sezonu w "pigułce"



  

Początkujący Trener roku -  wyróznienie w tym roku trafi do Rojiblanco.Manager który dołączył do nas w zeszłym sezonie i zaczął od pierwszej ligi .Odrazu wywalczył awans do ekstraklasy a w niej doszedł do półfinału pucharu Polski.Dobra praca w Warcie sprawiła ze zainteresowali sie nim działacze Jagielloni gdzie aktualnie pracuje. Brawa dla Rojiblanco

Statuetka Managera Roku  - Adrian4900 Myślę ze tutaj zgodzą sie ze mna wszyscy .Znakomity strateg,świetne transfery,pokazał ze mistrzostwo mozna wygrac nawet słabszą druzyna.Życzę powodzenia w kwalifikacjach do ligi mistrzów !

Piłkarz roku :Edno Tutaj także nie ma najmniejszych wątpliwosc.Sprowadzony przez Shady1990 do Podbeskidzia Edno okazał sie wspaniałym transferem.W zimowym okienku zainteresowa sie nim Windziak i postanowił go sprowadzic do Krakowa gdzie także strzelal bramki.



Czas na mniej miłe rzeczy - zwolnienia .


Po paru latach współpracy zarząd klubu z Wrocławia postanowił zakończyc współprace z Bartek10.Uzasadnieniem miały byc słabę wyniki które pod jego wodzą co roku uzyskiwała druzyna.Nowym managerm który będzia miał polepszyc grę Śląska został był szkoleniowiec Piasta Gliwice - Jaxok

Według magazynu " Piłka Nożna" najlepsza  jedenastka sezonu wygląda następująco :



Ranking strzelców :

25-Edno /


11-Odonkor
10-Santana
10-Ebans Blake
9- Cleo
9-licata
8-Micanski
8-Mila
8-Malbranque
7-Rudnev
7-Jeż
7-Hanke
7-Le Tallec


Podsumowanie rozgrywek :









Lechia Gdańsk 0:1 Zagłębie Lubin



Wisła Kraków 1:0 Widzew Łódz


Spadek z Ekstraklasy:
Arka Gdynia
Warta Poznań

Awans do Ekstraklasy:
Górnik Zabrze
GKS Katowice

Jak wiadomo nie ma wolnych miejsc więc nie bedzie zapisów do nowego sezonu chyba ze ktos zrezygnuje to prosze o taka wiadomosc na pw. Sezon 2016/2017 będzie ostatnim sezonem prowadzonym przezemnie w T-Mobile ekstraklasie !!Możliwe ze po wakacjach powróce z nowym większym projektem .
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2012, 13:08:32 wysłana przez shady1990 »

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu !!
« Odpowiedź #1577 dnia: Maj 11, 2012, 13:13:27 »
Bardzo dobra podsumowanie. Cieszy statuetka Początkującego Trenera Roku, nie spodziewałem się żadnego wyróżnienia. Pozostałe nagrody jak najbardziej słuszne. W jedenastce sezonu dwóch moich graczy i Santana, którego ściągnąłem do Poznania, a teraz chcę do Białegostoku. Czekamy na okienko!

Offline Simoners

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2012r.
Skoro 1.ligi nie ma to już trener dla Warty chyba potrzebny nie jest? Jeżeli jednak tak to mogę dalej być, ew kogoś zastąpić.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Skoro 1.ligi nie ma to już trener dla Warty chyba potrzebny nie jest? Jeżeli jednak tak to mogę dalej być, ew kogoś zastąpić.


Manager Warty juz nie jest potrzebny ,jezeli sie cos zwolni to bedziesz mógł kogos zastapic ;)


Dzisiaj wieczorem rozpoczniemy okienko transferowe !!!!! Wieczorem pojawi sie  aktualny OF

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer