Autor Wątek: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)  (Przeczytany 111333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:56:33 »
Proszę bardzo oficjalna informacja ode mnie :)

"Alessandro Nesta zadecydował już o swojej przyszłości. Były zawodnik Milanu podpisze kontrakt z drużyną Montreal Impact. W najbliższych godzinach spodziewane jest oficjalne potwierdzenie z MLS. O piłkarza starało się również New York Red Bulls, ale zawodnik odrzucił propozycję."


Do tego informacja na temat drugiego piłkarza z bloku defensywnego rossonerich:

"W oficjalnym komunikacie AC Milan poinformował, że Brazylijczyk Thiago Silva, przedłużył swój kontrakt z klubem do 30 czerwca 2017 roku. Ujawniono również, że zarobki Thiago wzrosły z 4,5 do 6 milionów euro plus bonusy za rok gry. Tym samym Silva awansował w hierarchii Milanu pod względem zarobków. Najwięcej z klubowej kasy pobiera Zlatan Ibrahimovic. Za nim z 6 milionami znajduje się Thiago Silva wspólnie z Robinho.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:39:43 »
Mathi skąd te informacje ja czytałem że do Australii chce.

Kdetys już to potwierdził, ale ja wcześniej sprawdziłem transfery Milanu na transfermarkt i pisało, że Nesta przechodzi do Montreal.
" border="0

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:39:59 »
na ENG wiki jest juz w tym klubie, jeszcze bez numeru, ale jest

No z tym trzeba uważać, bo rok temu Ganso w Milanie miał już nawet numerek zarezerwowany.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 02, 2013, 12:59:10 »
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 02, 2013, 12:59:54 »
jeszcze Robinho by pasował
" border="0" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 04, 2013, 12:27:55 »
Ten po lewo to kto?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 04, 2013, 13:09:31 »
M'Baye Niang

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 19, 2017, 21:08:33 »
Odkop straszny, ale co tam. Może znajdą się tutaj jeszcze jacyś fani Milanu, którzy będą chętni do wymiany zdań.

Chciałem poruszyć temat Donnarummy, który w ostatnim czasie narobił sporo szumu. Jeszcze nie tak dawno całowanie herbu klubu i wypowiedzi zawodnika wskazywały na to, że Milan znalazł golkipera na lata, godnego legendarnego już (przynajmniej w moim odczuciu) Gigi Buffona. A tu nagle przychodzi pierwsze okienko transferowe i młodziak daje jasny sygnał, że chce odejść z klubu. Gdzie tu logika?

Pomijając już kwestie godności, którą Donnarumma stracił w oczach wielu kibiców. Myślicie, że jest to decyzja samego zawodnika, który ma ambicje grać dla europejskich gigantów czy może całą akcje nakręcił Raiola znany ze swojej pazerności?

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 20, 2017, 09:44:52 »
Tu wiele pewnie dodał Raiola.  Jest bardzo młody to będzie miał czas zagrać, przeciez sam Milan ma takie ambicje po tych ciekawych transferach, a jeszcze może się wydarzyć.
Ostatnio nawet na meczu U-21 Włochów kibice zrobili z niego Dollarummę i rzucali banknotami w strone bramki.
Gigi mógł dostać bardzo wysoki kontrakt, ale nie skorzystał z możliwości podpisania umowy. Może warto rozejrzeć się za innym ogranym w tej lidze bramkarzem jak Perin (tylko te kontuzje w jego wieku), może Szczęsny, bo po tym zamieszaniu przejście do Juventusu wcale nie jest przesądzone.

Jak sądzisz kogo Milan potrzebuje jeszcze do składu? Jeszcze innego napastnika, bo Bacca miał odchodzić...
Skrzydło zapewne: ciekawe czy Barcelona wykupi Gerarda, bo jak nie to może Keita Balde, bo Bernardeschi w inna stronę spogląda. Cóż wyjdzie z czasem.

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 20, 2017, 10:43:42 »
W przypadku odejścia Donnarummy (a to wydaje się pewne) kwestia nowego golkipera to priorytet. Fajną alternatywą jest ten Plizzari, ale to na razie abstrakcja. Chłopak ma 17 lat, wykazuje potencjał, ale to jeszcze nie czas na bycie numerem jeden w takim klubie jak Milan. Mattia Perin o, którym wspomniałeś nigdy nie mnie osobiście nie przekonywał, ale z tego co można wywnioskować z plotek, to obecnie najpewniejszy kandydat do zastąpienia Gigiego.

Z kategorii tych bardziej wymyślnych spekulacji. Ostatnio przewinęło się także nazwisko Fernando Muslery, którego kontrakt z Galatasaray dobiega powoli końca. W Hiszpanii do wzięcia są Rulli i Diego Alves, w Niemczech ciekawą opcją byłby Leno, a we Włoszech poza Szczęsnym jest też nasz drugi rodak - Skorupski.

Odejście Bacci to jeszcze nic pewnego. Niby kilka klubów wykazuje zainteresowanie (m.in. Valencia 8)), ale nie zdziwię się jak zostanie na kolejny sezon.

Co do Deulofeu to ciężko określić jego sytuację. Barcelona niby coś tam o nim przebąkiwała, ale on rzekomo im odmówił, wyrażaj chęć pozostania w Milanie. Gdyby to okazało się prawdą, to na pewno byłby powód do radości. Gerard ograł się z zespołem przez ostatni sezon i zawsze dawał drużynie pewną jakość.

Mnie natomiast zastanawia na ile rewolucyjne okażą się te wszystkie kadrowe roszady. Milan boryka się od dłuższego czasu z problemami i nie potrafi wrócić do tej europejskiej czołówki. Teraz po zmienię właściciela i zastrzyku gotówki ten powrót wydaje się bardziej realny niż kiedykolwiek.

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 14, 2017, 18:51:40 »
To Gigi przedłużył kontrakt, z klauzulą odstępnego w przypadku braku miejsca premiowanego awansu grą w LM.

Bonucci :o
O nim nawet nie śniłem. Jeśli już jego transfer, to gdzieś do City, Chelsea czy nawet Realu.

Nastąpiło bardzo duzo roszad, a do końca okienka mamy sporo czasu. Pozostaje teraz im się zgrywać na treningach, sparingach. Czekajmy na powrót do czołówki.
 

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: A.C. Milan (zaczynamy od sezonu 2011/12)
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 14, 2017, 18:51:40 »