Autor Wątek: Akaélé ! Pierwsza runda dobiegła do końca. Co się wydarzyło w moim życiu?  (Przeczytany 21604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Akaélé - Młodziak z Ghany! Mecz z Boltonem i Manchesterem United.
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 06, 2011, 15:43:21 »
Zagraliście dwa słabe mecze, ale macie cztery punkty. Naprawdę dobrze, że Almunia bo przegralibyście dwa mecze. Oby zaczęliście efektowniej grać, bo na razie z tym kiepsko :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Akaélé - Młodziak z Ghany! Mecz z Boltonem i Manchesterem United.
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 06, 2011, 15:53:55 »
Na początku sezonu nie idzie wam najlepiej ,chociaż spotkanie z Manchesterem całkiem dobre w waszym wykonaniu,gratuluje również debiutu w reprezentacji szkoda że nie udało wam się dowieść remisu do końca.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Akaélé - Młodziak z Ghany! Mecz z Boltonem i Manchesterem United.
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 06, 2011, 16:24:20 »
Z Boltonem bardzo słabo zagraliście jednak szczęśliwie wygraliście 1:0 a oddaliście tylko 1 celny strzał i ten strzał dał wam 1 punkt. W meczu z Manchesterm przegrywaliście jednak Arshavin dał cenny remis z Diabłami a ty zagrałeś 29 minut  i powoli Wenger stawia na ciebie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Debiut w LM zaliczony!
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2011, 23:50:18 »
2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów


Na taki czeka każdy piłkarz. Występ w Lidze Mistrzów jest czymś na co każdy pracuje ciężko cały sezon, ja dostałem powołanie od trenera i zasiadłem na ławce. Mecz był toczony raczej pod nasze dyktando. Goście z Holandii grali więcej piłką ale nie zagrażali bramce naszego golkipera. Do przerwy 0:0 a ja cierpliwie czekałem na swoją okazję. Widziałem, że Chamakh nie gra najlepiej i po cichu liczyłem na wejście w przerwie ale nic z tego. Czas uciekał a Stekelenburg nie chciał skapitulować. Widziałem zastój u moich kolegów. Ja do rozgrzewki przystąpiłem dopiero w 70 minucie ale już trzy minuty później pojawiłem się na placu gry. Grało mi się świetnie, rozruszałem naszą ekipę i wtedy w pełni zdominowaliśmy rywali. Ja można powiedzieć przyćmiłem wszystkich na boisku ale cała nasza drużyna grała dobrze i to dzięki nim ja też mogłem się dobrze zaprezentować. Przełom w tym spotkaniu nastąpił w 85 minucie. Już nie pamiętam od kogo dostałem piłkę, ominąłem dwóch rywali i wpadłem w pole karne wtedy trzeci z graczy Ajaxu był już prawie pewny, że zabierze mi piłkę ale nic z tego, oddałem strzał w długi róg i wpadło!! Trybuny wybuchły i ja też, ponieważ strzelić gola w debiucie LM to świetne uczucie. To dało nam wiatru w żagle i nie odpuszczaliśmy. Opłaciło się nam to bo w doliczonym czasie gry sfaulowali Arshavina w polu karnym a karnego pewnie wykonał Arteta. Ostatni gwizdek i na mojej twarzy wielki uśmiech. Wygraliśmy a ja strzeliłem gola chociaż zagrałem tylko 17 minut.

Bramki
Akaélé 1:0 85'
Arteta (karny) 2:0 90'+

Pozycja w grupie: 2 (3 punkty)
Moja ocena: 7.5 (17 minut na boisku)
Kolejny rywal: Aston Villa (Premier League)






Podoba się kariera i styl pisania?

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: Akaélé ! Debiut w LM zaliczony!
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 07, 2011, 07:19:30 »
No no moje gratulacje z strzelenie bramki ;) Szkoda, że dostajesz tak małe szansę na grę. Oby dawano Ci dłużej pograć

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Akaélé ! Debiut w LM zaliczony!
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 07, 2011, 11:30:18 »
spokojnie najpierw musi poprawic ranking u trenera na swojej pozycjy pozniej bedzie dostawal szanse na reguarne i dluzsze wystepy..

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Akaélé ! Debiut w LM zaliczony!
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2011, 13:18:35 »
Gratulacje za strzelenie bramki :) Grałeś tylko 17 minut a strzeliłeś bramkę,no no ;)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Akaélé ! Debiut w LM zaliczony!
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2011, 14:12:25 »
Świetny debiut w twoim wykonaniu w Lidze Mistrzów mimo że zagrałeś tylko 17 minut strzeliłeś gola.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Akaélé ! Debiut w LM zaliczony!
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 07, 2011, 14:18:54 »
Bardzo ładnie Ci idzie. Debiut w Premier League z Boltonem zaliczony. Manchesterowi prawie strzeliłeś dwie bramki, przy tym drugim strzale Arszawin poprawił i wyrównał na 1:1. Bardzo ładny debiut w Lidze Mistrzów i gol strzelony Ajaxowi. Piękna końcówka meczu, zagrałeś 17 minut, strzeliłeś gola po pięknym rajdzie i jeszcze Arteta poprawił z karniaka.

Szkoda tylko tej porażki z Deutschland. Widzę, że nie tylko nasi tracą z nimi gole w końcówce :( Szkoda że po czerwonej kartce Hinkela za faul na Tobie, trener nie dał Ci jeszcze pograć. Może być coś ugrał. Ach ten Klose, wczoraj tak se grałem mecz Polska - Niemcy, to na moje szczęście takie akcje pudłował. Wam musiał niestety strzelić :(

Reto

  • Gość
Odp: Akaélé ! Debiut w LM zaliczony!
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 07, 2011, 15:12:31 »
@S_M - Polska traci gole w końcówce, bo nie potrafi grać do końca, ot co.
Nieźle, jeden strzał i jeden gol, skuteczności to Ci może nawet Gyan pozazdrościć. :)

Abismail

  • Gość
Odp: Akaélé ! Debiut w LM zaliczony!
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 07, 2011, 15:14:56 »
Super, że w 17 minut potrafisz strzelić bramkę. Zaliczyłeś świetny debiut w LM. I tak trzymać !

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Akaélé ! Debiut w LM zaliczony!
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 07, 2011, 16:55:09 »
Na boisku spędziłeś na prawdę nie wiele czasu ale mimo wszytko zostałeś ocieniony bardzo wysoko. Dobry mecz w twoim wykonaniu, Ajax to jak by nie było łatwy rywal ;) a przynajmniej słabo się bronią.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Dwa słabe mecze i dwie porażki. Powołanie do kadry.
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 07, 2011, 21:49:35 »
Cześć. Trener Wenger mi zaufał i grałem od pierwszych minut ale jak to się skończyło to opiszę wam niżej.

7 kolejka Premier League


To był na prawdę dobry mecz w moim wykonaniu. Najlepszy jak dotąd zagrany w lidze. Pierwszy raz wyszedłem w wyjściowym składzie i czułem, że jeżeli chce dalej grać od pierwszych minut muszę pokazać się z dobrej strony. Pierwsza nasza akcja powinna zakończyć się golem i moją asystą. Wypuściłem w uliczkę Wilshera a ten nie trafił nawet w bramkę w sytuacji sam na sam na trzecim metrze. Nie podłamało mnie to i nadal się starałem ale nawet gdy już podawałem na wolne pole moi koledzy nie potrafili jakoś wykorzystać tych szans. Do szatni schodziliśmy z wynikiem 0:0, który nas nie zadowalał. Po zmianie stron dostaliśmy cios po którym już nie wstaliśmy. Partnerzy z obrony nie upilnowali K. Walkera i skończyło się to golem. Nie pomógł Almunia i wtedy się zdenerwowałem i chciałem za wszelką cenę byśmy doprowadzili szybko do wyrównania to znów wrócimy na dobre tory. Nic z tego. Czas upływał a nam już mniej wychodziło. W 70 minucie zszedłem z boiska mimo wyniku wiedziałem, że zagrałem dobrze. Nam niestety nie udało się strzelić chociaż gola. Dostałem notę 7.0 i była to najwyższa nota z mojego zespołu.

Bramki
K. Walker (Downing) 1:0 49'
Pozycja w lidze: 9 (11 punktów)
Moja ocena: 7.0 (70 minut na boisku)




Po tym meczu mieliśmy mecz w pucharze FA z Tottenhamem ale trener nawet mnie nie powołał, efekt porażka i odpadnięcie.

8 kolejka Premier League


Do tego spotkania aż nie chce się wracać bo tak słabo jeszcze nie zagraliśmy a ja też się nie popisałem. Graliśmy u siebie a mimo to wypadliśmy dużo gorzej od Wigan. Ja znów wybiegłem od pierwszych minut ale współpraca z kolegami nie układała się po mojej myśli. Przez 69 minut uderzyłem na bramkę tylko raz. To chyba obrazuje przebieg mojej gry jak i całego zespołu. Wigan zdobyli gola po szybkiej kontrze w 21 minucie. Jordi Gomez zagrał długie prostopadłe podanie do Rodallegi a ten strzelił obok Almunii i tak skończył się mój występ. Teraz będę musiał znów dobrze zagrać by zasłużyć na grę od pierwszych minut.

Bramki
Rodallega (Jordi Gomez) 0:1 21'
Pozycja w lidze: 11 (11 punktów)
Moja ocena: 5.5 (69 minut na boisku)




Po tych słabych występach dostałem powołanie do kadry Ghany i wiem, że zagramy dobrze. Rywalem jest Honduras i być może po meczu z nimi będę w formie i zaprezentuje się trenerowi kadry jak i
Arsenalu z dobrej strony. Trzymajcie kciuki.


Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Akaélé ! Dwa słabe mecze i dwie porażki. Powołanie do kadry.
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 07, 2011, 22:01:24 »
Hah :D jaki mecz
Ghana - Honduras
faworyt jeden
nie jestem fanem karier BaL, ale ta jest ciekawa :)
" border="0

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Akaélé ! Dwa słabe mecze i dwie porażki. Powołanie do kadry.
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 07, 2011, 22:03:49 »
I znów gracie słabiutko. Trzy porażki z rzędu fatalnie. Takie pytanie, które macie miejsce w tabeli?
Mam nadzieję, że w reprezentacji spiszesz się nieźle i nałapiesz zaufania trenera ;)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Akaélé ! Dwa słabe mecze i dwie porażki. Powołanie do kadry.
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 08, 2011, 16:29:00 »
W ostatnich spotkaniach,kompletnie zgubiliście formę szkoda tylu porażek ale to tylko początek sezonu później powinno być lepiej powodzenia w meczu repry.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Akaélé ! Dwa słabe mecze i dwie porażki. Powołanie do kadry.
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 08, 2011, 18:43:12 »
Mimo że Arsenal zagrał dwa słabe mecze to zostałeś dopatrzony przez trenera Ghany i dostałeś powołanie. Liczę że pokażasz się dobrze przeciwko Hondurasowi i zostaniesz już na długo w reprezentacji.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Honduras zdemolowany! Podoba wam się ta kariera?
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 08, 2011, 22:56:32 »
Mecz towarzyski


To co dzisiaj zrobiliśmy z rywalem to istna magia. Moja gra też do niej się kwalifikuję bo takiego spotkania jeszcze nigdy nie rozegrałem. Trener Ghany znów mi zaufał i myślę, że już będę grał tutaj aż się zestarzeje. Wychodziło mi wszystko i jeszcze więcej a my mogliśmy wygrać nawet 11:0. Opiszę wam gole bo przebieg meczu był jeden - nasza dominacja. Pierwszego gola strzeliłem w 14 minucie bo tym jak wykorzystałem błąd bramkarza i pokonałem go w sytuacji sam na sam. Na kolejną bramkę fani czekali 8 minut bo już w 22 minucie zostałem sfaulowany w polu karnym i pewnie wykorzystałem karnego. To nie koniec festiwalu ale ja już nie wpisałem się na listę strzelców chociaż i tak miałem bardzo duży udział przy wszystkich golach. Na 3:0 podwyższyliśmy w 27 minucie, zabrałem piłkę obrońcy i podałem do Owusu a ten wystawił piłkę Muntariemu i tak padł gol. W 32 i 42 minucie Essien ustalił wynik na 5:0 po moich akcjach. Raz dobił mój strzał a raz skorzystał z mojej dobrej akcji. Ja strzeliłem jeszcze z woleja na 6:0 ale cóż byłem na minimalnym spalonym. Piękny mecz w kadrze ale co się dzieje w Arsenalu to opiszę wam później...


Bramki
Akaélé 1:0 14'
Akaélé (karny) 2:0 22'
Muntari (Owusu Abeyie) 3:0 27'
Essien (Muntari) 4:0 32'
Essien 5:0 42'

Moja ocena: 8.0 (73 minuty na boisku)
Kolejny mecz: Blackburn (Premier League)


To był piękny mecz i ciesze się, że dostałem najwyższą notę. W kadrze współpracuje nam się świetnie i mam nadzieję, że utrzymam formę do Mistrzostw Świata bo marzę by na nich zagrać. Co do mojej przyszłości w Arsenalu, powalczę o pierwszy skład. Zostanę może do końca sezonu i być może zmienię klub a być może nie. Jestem jeszcze młody i "nowy", spokojnie wszystko w swoim czasie.







Tak jak w tytule, podoba wam się ta kariera? Co dodać, co odjąć, co zmienić itd. bo nie wiem czy pisać tak dalej czy właśnie coś zmienić. Wypowiedzcie się :).

Beninho

  • Gość
Odp: Akaélé ! Honduras zdemolowany! Podoba wam się ta kariera?
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 09, 2011, 14:08:09 »
Kariera jest spoko, zostaw tak jak jest, świetnie rozgromiłeś Honduras

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Akaélé ! Honduras zdemolowany! Podoba wam się ta kariera?
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 09, 2011, 14:50:20 »
Kariera jak najbardziej dobra,zostaw jak jest :) Fajnie że strzeliłes 2 bramki  ;D Obyś zagrał na Mistrzostwach Świata ;) Powodzenia

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Akaélé ! Honduras zdemolowany! Podoba wam się ta kariera?
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 09, 2011, 14:50:20 »