Autor Wątek: Akaélé ! Pierwsza runda dobiegła do końca. Co się wydarzyło w moim życiu?  (Przeczytany 21605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Akaélé ! Honduras zdemolowany! Podoba wam się ta kariera?
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 09, 2011, 15:01:44 »
Brawo za mecz z Hondurasem wysoka wygrana i dwa twoje gole,opowiadanie jest bardzo dobre i nie ma potrzeby nic zmieniać.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Akaélé ! Honduras zdemolowany! Podoba wam się ta kariera?
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 09, 2011, 21:30:45 »
Szkoda tych dwóch porażek w lidze z Astonem i Wigan. Jak tutaj zdobywać asysty jak taki Wilshere (ale nie tylko on) po Twoim podaniu 3/4 strzałów zje*ie. Ty się starasz a reszta pieprzy. Z Wigan jeszcze gorzej. Widzę, że nawet w takim klubie jak Arsenal zdarzają się takie mecze.

Ładnie rozwaliliście Honduras. Mogłoby być 11:0 ale 5:0 to i tak dobry wynik. Dwie Twoje bramki, pierwsza one on one, druga z karniaka, przy trzeciej asystował Owusu (mój Górnik go kupił, jestem ciekaw jak z nim się będzie współpracować :) ) A tam taki spalony, jakby to był piłkarz kompa to wszystko byłoby ok :)

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Akaélé ! Honduras zdemolowany! Podoba wam się ta kariera?
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 09, 2011, 21:32:03 »
Dawaj skróty z Meczów i będzie wspaniale ;)
" border="0

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Akaélé ! Honduras zdemolowany! Podoba wam się ta kariera?
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 09, 2011, 21:49:07 »
kariera jest wg mnie bardzo dobra. jedyne co powinieneś zmienić, to wyrzucić niepotrzebne cieszynki.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Zobacz co u mnie słychać.
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 10, 2011, 14:14:14 »
U mnie wiele się dzieje, mój klub rozegrał dużo spotkań ale ja tylko trzy w dodatku tylko jedno ligowe. Na początek był mecz z Blackburn w którym ostatni raz zasiadłem na ławce rezerwowych. Po tym spotkaniu zagrałem jeszcze dwa mecze sparingowe a trener Wenger nie widzi dla mnie miejsca w kadrze. No cóż to jest Arsenal Londyn, nikt nie mówił, że będę regularnie grał ale poddawać się nie zamierzam.

9 kolejka Premier League


Tutaj do opisania nie jest wiele bo przebieg meczu wyglądał tak: my cały mecz przeważaliśmy a Blackburn strzeliło nam frajerskiego gola. Koniec opisu. Takie porażki bolą najbardziej. Wolę przegrać po walce i zaciętych 90 minutach niż po jakimś frajerskim golu mimo tego, że przeważaliśmy cały mecz.

Bramki
Santa Cruz 1:0 19'
Moja ocena: 7.0 (19 minut na boisku)




Mecz towarzyski


Po meczu z Blackburn przyszedł czas na sparing z Bate Borysów. Grało mi się świetnie. Razem zdominowaliśmy gości tylko celowniki nam szwankowały bo na 11 strzałów tylko 2 były celne. Co najlepsze te dwa celne strzały były mojego autorstwa. Długo nie mogliśmy się przebić i dopiero w 69 minucie padł zwycięski gol. Eboue przechwycił piłkę i zagrał ją do mnie a ja popędziłem do lewej strony i słabszą nogą strzeliłem cudownego gola. Po tym golu opuściłem plac gry w pełni zadowolony ze swojej postawy. Wynik się nie zmienił i wygraliśmy.

Bramki
Akaélé (Eboue) 1:0 69'
Moja ocena: 7.5 (69 minut na boisku)





Mecz towarzyski


Grając w tym sparingu z Rangersami uświadomiłem sobie, że na prawdę jestem w bardzo dobrej formie. Jak widać i tak to za mało dla trenera ale o tym później. W tym meczu wychodziło mi znów wszystko i to dzięki mnie wygraliśmy 3:1. Już w 1 minucie strzeliłem gola wprawiając w osłupienie rywali. Zauważyłem to i w 14 minucie znów strzeliłem gola, byłem ich głodny. Bramka padła po moim strzale z 20 metra w sam róg bramki Szkotów. Jeszcze w 35 minucie strzeliliśmy gola. Dostałem piłkę na prawej flance i lewą nogą dośrodkowałem na głowę Denilsona a ten nie miał problemów ze zdobyciem gola. Rangersi odpowiedzieli nam trafieniem w 71 minucie ale nas to nie zmartwiło bo i tak wygraliśmy. Zagrałem cały mecz na wysokim poziomie i jestem z siebie zadowolony.

Bramki
Akaélé 1:0 1'
Akaélé 2:0 14'
Denilson (Akaélé) 3:0 35'

A. Little 3:1 71'

Moja ocena: 7.5 (cały mecz na boisku)




Tak jak wcześniej pisałem ja grałem tylko w sparingach ale nam szło świetnie. Od porażki z Blackburn wygraliśmy wszystkie spotkania i w lidze i w Lidze Mistrzów. W tabeli już piąte miejsce a w grupie LM drugie. Ja teraz zagram w sparingu z Basel a później jest mecz z Liverpoolem. Może zostanę powołany.




Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Akaélé ! Zobacz co u mnie słychać.
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 10, 2011, 14:21:21 »
Forma Arsenalu poszła lekko w górę,tylko szkoda że trener daje ci tak mało szans,ale może dzięki dobrych występach w spotkaniach towarzyskich dostaniesz więcej szans.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Akaélé ! Zobacz co u mnie słychać.
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 10, 2011, 14:23:34 »
Jak Ciebie nie ma to o dziwo Arsenal wszystkich miecie (nawet Everton 4:1), to jest cały PES.

Nie poddawaj się i grywaj dobrze w sparingach. W końcu Wengerowi spadną klapki z oczu. Szkoda tej porażki z Blackburn, ale sam opis mówi wszystko (tak jak mój Górnik Z. z Ruchem Ch.). Bardzo ładny gol z BATE. Ale to co zrobiłeś Rangersom to poezja :) Za ten sparing powinieneś przynajmniej zasiąść na ławie. Powodzenia z FC Basel i strzel im hat-tricka :) Musisz zrobić tak, aby ten wskaźnik oceny trenera był większy niż połowa albo wyższy od konkurentów, wtedy powinien często powoływać Cię na mecze, a nawet możesz zacząć w 1 składzie.

Wenger słyszysz?! Masz powoływać Akaélé na każdy mecz To jest rozkaz! Wykonać! :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2011, 14:25:53 wysłana przez Super_Mario »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Akaélé ! Zobacz co u mnie słychać.
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 10, 2011, 15:31:19 »
No może w końcu francuzowi spadną klapki z oczu i zobaczy jaki talent ma u siebie. Grasz cały czas dobrze w sparingach, a mimo tego Wenger nie daję ci szans. Jeszcze się zdziwi jak jego team zacznie tracić punkty, bo ich wielka nadzieja na ławie siedzi. Dobrze wam idzie, teraz czekaką was ciekawe spotkania z Live, Basel. Może zagrasz w nich, kto wie. Piękny gol z Bate.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Poprawnie z Basel, powołanie na Liverpool!
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 10, 2011, 16:06:04 »
Mecz towarzyski


Widać, że w FC Basel jest bardzo dużo FC Barcelony bo ich styl gry był taki sam. Klepali ciągle w obronie a my biegaliśmy za piłką i nie mogliśmy jej dorwać. W 40 minucie nastąpił przełom, wywalczyłem rzut rożny po którym padł decydujący gol. Po wrzutce Vermalena gola strzelił Emmanuel Thomas. Ja zagrałem 74 minuty poprawnie bez jakiś super fajerwerków ale źle nie jest.

Bramki
Emmanuel Thomas (Vermalen) 1:0 40'
Moja ocena: 7.0 (74 minuty)
Kolejny mecz: Liverpool (Premier League)

Po meczu byłem gotowy do wyjścia i pojechania do domu jednak w drzwiach stanął Wenger i rzekł
- Akaélé zabieram Cię na spotkanie z Liverpoolem. Ostatnio pokazałeś, że zasługujesz na miejsce chociaż na ławce. Oczywiście nie będziesz siedział na niej cały mecz bo dam Ci pobiegać i myślę, że wygramy to spotkanie z większym czy mniejszym Twoim wkładem.
- Dziękuje trenerze za szanse. Fajnie będzie znów zagrać te kilka minut w lidze. - odpowiedziałem i rozeszliśmy się.




Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Akaélé ! Poprawnie z Basel, powołanie na Liverpool!
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 10, 2011, 20:57:44 »
Z Baselem nie byłeś gwiazdą, ale też nie popełniałeś błędu, a wy zdobyliście bramkę po rzucie rożnym

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Akaélé ! Poprawnie z Basel, powołanie na Liverpool!
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 11, 2011, 08:43:08 »
W meczach sparingowych grasz dobrze i jesteś nawet liderem zespołu i wreszcie Wenger zobaczył twój talent i dał ci ogromną szansę. Liczę że z Liverpool'em pokożesz klasę i już zagościsz na stałe w pierwszej osiemnasce.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Akaélé ! Poprawnie z Basel, powołanie na Liverpool!
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 11, 2011, 12:06:01 »
Wygraliście z Baselem,ale powinniście wygrać więcej.Jakąś super gwiazdą w tym meczu nie byłeś ale nie popełniałeś też błędów.

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: Akaélé ! Poprawnie z Basel, powołanie na Liverpool!
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 11, 2011, 13:33:07 »
Patrzę, że zaczynasz grać w co raz większym wymiarze czasowym, oby tak dalej!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Skromnie z Liverpoolem. | Kadra to mój żywioł!
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 11, 2011, 15:32:46 »
14 kolejka Premier League

vs

W końcu zostałem powołany do osiemnastki meczowej i zasiadłem na na ławce. Pierwsza połowa była bardzo spokojna. Obie ekipy się badały i nikt nie przeważał. Do szatni schodziliśmy z 0:0 ale wiedzieliśmy, że w drugiej połowie musimy zagrać lepiej. Tak też się stało i w druga połowa była nasza. Ja spokojnie czekałem na swoją szanse. Wiedziałem, że ją dostane bo potrzeba było nam kogoś takiego jak ja. W końcu po rozgrzewce w 63 minucie zameldowałem się na placu gry. Mieliśmy rzut rożny po którym Emirates wpadło w szał. Arteta dośrodkował w pole karne a tam najwyżej wyskoczył Squillaci i mocnym strzałem dał nam bramkę. Ja zagrałem dobrze i miałem dwie dobre okazje do strzelenia gola i jedną zmarnowałem a drugą świetnie obronił Reina. Liverpool nam nie zagroził i to my cieszyliśmy się z trzech punktów. Po meczu miałem podejść i zaśmiać się w twarz Suarezowi, którego znienawidziłem po meczu Ghana-Urugwaj na MŚ ale postanowiłem, że nie będę się wygłupiał i zrezygnowałem z tego.

Bramki
Squillaci (Arteta) 1:0 64'
Moja ocena: 7.0 (27 minut)
Pozycja w tabeli: 5 (26 punktów)




Mecz towarzyski

vs

Jak jadę na kadrę to wiem, że tam będzie super. Atmosfera inna niż w klubie i przynajmniej gram od pierwszych minut. Współpraca z kolegami też jest świetna i jednym słowem kadra to mój żywioł. Mecz z Uzbekistanem był chyba najlepszym występem w karierze. W reprezentacji Ghany gra mi się o wiele lepiej. Ale wracając do spotkania to mogę się przechwalać ale to był spektakl jednego aktora a tym aktorem byłem ja. Strzeliłem klasycznego hat-tricka i ustaliłem wynik meczu. Uzbekistan miał dwie szanse na strzelenia gola ale zabrakło im zimnej krwi. Mi jej nie zabrakło i już w drugiej minucie wpakowałem piłkę do siatki. W 24 minucie przeprowadziłem piękną akcję i zakończyłem ją równie dobrze. W 36 minucie klasyczny hat-trick stał się faktem. Dostałem piłkę od kogoś z głębi pola i prawej strony wbiegłem w pole karne i pokonałem bramkarza gości strzałem od słupka. Mogłem strzelić czwartego gola ale ich bramkarz popisał się świetnym refleksem. W 70 minucie stadion pożegnał mnie brawami skandując głośno "Aka ele!". Wynik nie uległ zmianie a ja byłem ogromnie zadowolony. Z resztą trener Arsenalu i tak pewnie wystawi mnie maksymalnie w jednym meczu a resztę obejrzę w domu na kanapie.

Bramki
Akaélé 1:0 2'
Akaélé 2:0 24'
Akaélé 3:0 36'

Moja ocena: 7.5 (70 minut)





Reto

  • Gość
Odp: Akaélé ! Skromnie z Liverpoolem. | Kadra to mój żywioł!
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 11, 2011, 15:41:56 »
Nie dziwota, że mało grasz w Arsenalu, to przecież czołowy klub angielski, a takie rzadko stawiają na 17latków :]

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Akaélé ! Skromnie z Liverpoolem. | Kadra to mój żywioł!
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:05:22 »
Skromne zwycięstwo z Liverpoolem ale za to fenomenalny mecz w kadrze może dobre kadrowe występy przekonają Wengera żeby więcej na ciebie stawiał.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Akaélé ! Skromnie z Liverpoolem. | Kadra to mój żywioł!
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 11, 2011, 18:56:56 »
Skromne zwycięstwo z Liverpoolem,szkoda ze bramki nie strzeliłeś.Ale za to popisałeś hat-trickiem w kadrze.Znakomity mecz w twoim wykonaniu.Żebyś tak strzelał w Premier League :) Powodzenia w kolejnych meczach.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Akaélé ! Skromnie z Liverpoolem. | Kadra to mój żywioł!
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 11, 2011, 19:46:57 »
Ja bym na twoim miejscu odszedł z Arsenalu w celach rozwoju, teraz z Live zagrałeś tylko pół godziny w ogóle mało grasz, powinieneś odejść. W reprezentacji pokazujesz, że jesteś nadzieją afrykańskiego futbolu władowałeś trzy gole Uzbekistanowi, świetna robota, może się sytuacja w Arsenalu zmieni, może...

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Akaélé ! Skromnie z Liverpoolem. | Kadra to mój żywioł!
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 11, 2011, 20:28:14 »
no szkoda ze tak malo grasz w moim ukochanym arsenalu, ale z czasem napewno staniesz sie gwiazda tego zespolu, bo juz pomalu zaczynasz mocno blyszczec w kadrze i jestem pewny ze po takich wystepach wenger da ci wiecej szans na gre. graty za wygrana z the reds!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Runda zakończona!
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 11, 2011, 20:56:22 »
Runda zakończona a ja zagrałem tylko 22 minuty w LM z Wolfsburgiem. Zremisowaliśmy 1:1 a ja byłem bliski strzelenia gola. Przed meczem z Wolfsburgiem wygraliśmy 2:1 z City. Po meczu w LM było 1:1 z Newcastle. Po bitwie ze Srokami zagraliśmy sparing z Spartą Praga i ja zagrałem 71 minut zdobywając dwa gole. Miałem nadzieję, że będę na ławce w ostatnich trzech spotkaniach ale stało się inaczej. W 17 kolejce gładko pokonaliśmy QPR 4:1. Potem przegrana w LM z Ajaxem i tylko dzięki przewadze bramkowej wyszliśmy z grupy. W ostatnim meczu z Wilkami padło 1:0 dla nas. Cóż nie pograłem za dużo ale mogłem się tego spodziewać. Póki wygrywamy nie mogę mieć pretensji tylko cieszyć się z tego. Tak więc koniec rundy. Ja dostałem zaproszenie od Arsenal TV na przeprowadzenie wywiadu i zaakceptowałem tą propozycje. Wywiad już niedługo. Jeszcze na koniec chciałem z wami podzielić się wypowiedziami dwóch fanów, które są bardzo ciekawe i zainteresowały mnie.

Bambaryla - Ja bym na twoim miejscu odszedł z Arsenalu w celach rozwoju, teraz z Live zagrałeś tylko pół godziny w ogóle mało grasz, powinieneś odejść. W reprezentacji pokazujesz, że jesteś nadzieją afrykańskiego futbolu władowałeś trzy gole Uzbekistanowi, świetna robota, może się sytuacja w Arsenalu zmieni, może...

jackz - no szkoda ze tak malo grasz w moim ukochanym arsenalu, ale z czasem napewno staniesz sie gwiazda tego zespolu, bo juz pomalu zaczynasz mocno blyszczec w kadrze i jestem pewny ze po takich wystepach wenger da ci wiecej szans na gre. graty za wygrana z the reds!

Obie są konkretne. Bambaryla radzi mi odejść i chyba ma racje bo ileż można siedzieć przed telewizorem? Z drugiej strony zamierzam zostać. Co uczynię to dowiecie się niedługo ;).




« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 20:58:15 wysłana przez Pikachu »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Akaélé ! Runda zakończona!
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 11, 2011, 20:56:22 »