Autor Wątek: Akaélé ! Pierwsza runda dobiegła do końca. Co się wydarzyło w moim życiu?  (Przeczytany 21607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Akaélé ! Runda zakończona!
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 11, 2011, 21:03:56 »
no koniec rundy i niestety nadal malo grasz, ale trzeba pamietac o tym, ze masz 17 lat i dopiero zaczynasz przygode z wielkim futbolem. mam nadzieje, ze jak zakonczysz ten sezon w dobrym stylu w arsenalu to zaczniesz dostawac wiecej szans i bedziesz grywal regularnie. narazie spokojnie czekaj na swoje okazje i je wykorzystuj jak najlepiej, tak jak to robiles do tej pory.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Akaélé ! Runda zakończona!
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 11, 2011, 22:13:37 »
heh, szkoda że jednak nie zaśmiałeś się Suarezowi, znielubiłem go po tamtym meczu
" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Akaélé ! Runda zakończona!
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 12, 2011, 09:18:43 »
Co do poprzedniego meczu ;) Hah wiem dlaczego Liverpool przegrał ;p Wystawił łamagę Degena ;]

Spokojnie, przyjdzie na Ciebie jeszcze czas i pokażesz kto tu rządzi ;]

Aby odchodzić z tak wspaniałej szkółki jaką jest Arsenal jest raczej za wcześnie. Rywalizujesz z Robinem v.Persie'm co nie jest łatwe. Wszystko może się zmienić w oknie transferowym, v.Persie może odejść, trener może zmienić taktykę na 4-4-2 ;)
Podpisuje się pod słowami Jacka:
no koniec rundy i niestety nadal malo grasz, ale trzeba pamietac o tym, ze masz 17 lat i dopiero zaczynasz przygode z wielkim futbolem. narazie spokojnie czekaj na swoje okazje i je wykorzystuj jak najlepiej, tak jak to robiles do tej pory.

Powodzenia dalej!

Super_Mario

  • Gość
Odp: Akaélé ! Runda zakończona!
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 12, 2011, 12:13:26 »
Gratuluję pokonania Liverpoolu. Ledwo zameldowałeś się na boisku i strzeliliście Czerwonym gola :) Bardzo ładnie zaprezentowałeś się w meczu międzypaństwowym i strzeliłeś (klasycznego) hat-tricka Uzbekistanowi. Ten Wenger to jest jakiś dziwny (większość trenerów w BAL). Dobrze, że chociaż Cię puszczał na boisku w tych kilku meczach po Liverpoolu.

Na Twoim miejscu bym uciekał, chyba że jesteś cierpliwy i lubisz czekać jak Kuszczak :) Twój fan Bambaryła ma rację. Wybierz jakiś "słabszy" klub, może Sunderland, Stoke, Fulham, Bolton, Newcastle. Tam też są dobrzy piłkarzy, czasem grają lepiej niż te kluby z czołówki (grałem w MU i Milanie, Fulhamie i Stoke to wiem), ale bęziesz mieć większe szanse na wyjście w pierwszym składzie. 

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! Wywiad! Kto dołączył do Arsenalu?
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 12, 2011, 17:20:54 »


Arsenal TV: Witaj Akaélé. Bardzo się cieszę, że wpadłeś do nas.
Ja: A ja się ciesze, że zostałem zaproszony.
Arsenal TV: Pierwsze pytanie może o to jak byś podsumował tą pierwszą rundę na "salonach"?
Ja: Pierwsza runda była dobra. Trochę pograłem w meczach o stawkę, dużo sparingów no i kadra w której jak na razie idzie mi najlepiej.
Arsenal TV: No właśnie mecze w kadrze wychodzą Ci najlepiej. Zdradź nam sekret tego.
Ja: Pierwszą sprawą jest to, że w reprezentacji gramy 4-3-3 i o wiele łatwiej mi jako środkowemu napastnikowi operuje się piłką bo mam po bokach partnerów. W Arsenalu jeżeli już gram to gram na szpicy i jestem sam. Druga sprawa to gra ciałem. Nie ukrywam, że mam z tym problemu bo nie jestem atletą fizycznym. W Premier League o wiele trudniej jest o miejsce na boisku a w kadrze nie gra się angielskiego futbolu więc jest trochę lepiej. Ale z drugiej strony jeżeli zakładasz koszulkę swojego narodu to walczysz jak lew. Bynajmniej ja tak mam. Reprezentacje gra się od czasu do czasu i zawsze chce się pokazać selekcjonerowi z lepszej strony.
Arsenal TV: Wyjaśnij nam sytuację po meczu z Liverpoolem. Podobno chciałeś podejść do Luisa Suareza i zaśmiać się mu w twarz i w dodatku nawyzywać go.
Ja: Nie ukryję, że miałem taki plan ale tylko zaśmiania. Nie chciałem go wyzywać ani nic. Wstyd mi trochę za to ale na szczęście nie zrobiłem tego. Po prostu go nie lubię i tyle.
Arsenal TV: Możesz nam zdradzić dlaczego pałasz do niego taką nienawiścią?
Ja: MŚ 2010 w RPA. To jest odpowiedź na pana pytanie.
Arsenal TV: No tak, wszystko jasne. Wiesz już czy zostaniesz w Arsenalu? Mało grasz a jesteś młody nie chcesz odejść?
Ja: Dobrze, że pan zapytał bo chcę oficjalnie tutaj ogłosić, że zostaje w Arsenalu. Wiele zawdzięczam temu klubowi i jeszcze nie chce odchodzić. Mam 17 lat i mało gram ale chcę jeszcze powalczyć o miejsce w pierwszej jedenastce. Nie uważam, że jestem aż tak słaby by nie łapać się do kadry meczowej. Rozumiem, że Arsenal to czołowy klub angielski i nie stawia na 17 latków ale sama ławka rezerwowych myślę, że by mi wystarczyła. Chociaż te trzy minuty w Premier League. Ale spokojnie nie zamierzam uciekać. A czy na następny sezon zostanę tego nie wiem. Jeżeli klub zaproponuje mi przedłużenie kontraktu to mocno się nad tym zastanowię.
Arsenal TV: Gdy byłeś w kadrze meczowej często przegrywaliście a gdy Cię nie ma to wygrywacie. O co chodzi?
Ja: Pewnie o to, że jestem tutaj nowy a np. Robin van Persie rozumie się już z partnerami bez słów. Pewnie oni mu bardziej ufają a do mnie nie czują takiego 100% zaufania. Może się to zmieni gdy pokaże się z dobrej strony. Idzie nam dobrze i ja się z tego cieszę.
Arsenal TV: A zastanawiałeś się nad odejściem? Możesz nam zdradzić jakie kluby biły się o Ciebie?
Ja: Mogę i to zrobię. Nikt się po mnie nie zgłosił.
Arsenal TV: Jak myślisz dlaczego tak się stało?
Ja: Jestem "nowy" i nikt nie chce kupować kota w worku. Dobre spotkania w reprezentacji z Uzbekistanem czy Hondurasem nie wystarczą by przekonać do siebie ludzi. Być może gdybym pokazał coś więcej w lidze to dziś może przeglądał bym jakieś oferty. Tak się nie stało i dlatego nie ma ofert.
Arsenal TV: A co jest Twoim największym atutem? Bo o słabych warunkach każdy wie.
Ja: Z pewnością szybkość i drybling. Gdyby nie te dwie cechy nie wiem czy znalazłbym się dzisiaj w Arsenalu i udzielał panu wywiadu. Jestem dryblerem, który trzyma piłkę blisko przy nodze i nie łatwo mi ją zabrać.
Arsenal TV: Na koniec chciałbym zapytać Ciebie o cele na kolejną rundę. Jak myślisz czy przekonasz do siebie Wengera? Masz jakieś typy co do rywala w LM?
Ja: Cel jest jeden w klubie i jest to mistrzostwo Anglii. Co do rywala w LM to na 100% trafimy na FC Barcelonę <śmiech>.
Arsenal TV: Oby te cele się spełniły, dziękuje za wywiad i życzę Ci powodzenia.
Ja: Ja również dziękuje.

Jak widzicie rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Może dostanę jeszcze jakieś zaproszenie od Arsenal TV.

Ovr: 62 - nie zmienił się
Tylko trzy umiejętności poszły mi w górę. Jest to spowodowane tym, że gram "prawdziwym piłkarzem".
Shot Technique - 63 --> 64
Shot accuracy - 61 --> 62
Free kick accuracy - 63 --> 64

Na koniec informacje o tym kto dołączył do klubu.
1. S. Frey - bramkarz
2. Artur Boruc - bramkarz
3. Gago - pomocnik
4. Matuidi - pomocnik

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Akaélé ! Runda zakończona!
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 12, 2011, 17:29:34 »
no zapowiada sie ciekawa kolejna runda, arsenal przeprowadzil dobre transfery, lecz nie sciagnal napastnika, wiec bedziesz mial wedlug mnie wieksze szanse na gre. co do wywiadu, to wszystko w porzadku, skladne i poprawne odpowiedzi, ktore bardzo dobrze sie czytalo.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Akaélé ! Wywiad! Kto dołączył do Arsenalu?
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 12, 2011, 19:35:42 »
@jackz

Wszystko już napisałeś za mnie ;D Nic dodać, nic ująć...

Dodam że Akaele świetnie sobie poradził w tym sezonie ;) Myślę że będzie głosowanie na najlepszą bramkę zdobytą przez CB :D ;)
" border="0

Super_Mario

  • Gość
Odp: Akaélé ! Wywiad! Kto dołączył do Arsenalu?
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 12, 2011, 19:52:48 »
Bardzo fajny wywiad z Tobą. Wyjaśniłeś w dużej mierze czemu nie idzie Ci w klubie w przeciwieństwie do repry. W sumie racja, masz dopiero 17 lat więc cała kariera przed Tobą.

Transfery spoko. Ale ten Frey i Boruc mnie rozwalili. Razem rywalizowali we Fiorentinie i teraz będą rywalizować w Arsenalu. Moim zdaniem mogli kupić jednego, jakoś Wasi skauci nie myślą :)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Akaélé ! Wywiad! Kto dołączył do Arsenalu?
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 12, 2011, 20:19:15 »
haha
duet Boruc - Frey przyszedł? :D
to nieźle
" border="0

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Akaélé ! Wywiad! Kto dołączył do Arsenalu?
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 12, 2011, 21:02:05 »
Bardzo fajny wywiad, przyłożyłeś się i naprawdę fajnie to wyszło. Dobrze, że nie zrobiłeś tego Suarezowi, bo znając BPL pewnie jakaś kara by za to była. Rozsądnie mówisz, że może to jeszcze nie pora na pierwszy skład. Jesteś jeszcze młody i na pewno Twój czas nadejdzie. Swoją drogą fajny duecik znalazł się w Arsenalu. Boruc - Frey, znowu będzie walka o miejsce w składzie. ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Akaélé ! Wywiad! Kto dołączył do Arsenalu?
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 12, 2011, 23:41:25 »
Ale zajebisty wywiad, świetnie się czytało. Widać masz rękę do pisania wywiadów, chyba twój najlepszy jaki czytałem. Na razie zostałeś w Arsenalu, ale jak się nikt po ciebie nie zgłosił to jak miało być inaczej.  Obyś w tej rundzie pograł więcej niż w poprzedniej. Co do transferów do waszego klubu, na cholere im dwóch bramkarzy, no tak 3 Polak nieźle. Klub nie zakupił napadziora, więc twoje szansę na grę w pierwszej "11" nie zmalały. Hmm masz nisko ov, ale radzisz sobie dobrze. Szczególnie w Ghanie gdzie przechodzisz samego siebie.

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: Akaélé ! Wywiad! Kto dołączył do Arsenalu?
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 13, 2011, 15:25:51 »
Wspaniały wywiad. Wspaniale się go czytało, co tu dużo mówić? Czekam na więcej!

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Akaélé ! Wywiad! Kto dołączył do Arsenalu?
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 14, 2011, 12:20:07 »
Dokładnie tak jak wyżej,. fajny wywiad, szybko go przeczytałem ;]

Fajnie, że dołączył do Arsenalu Matiudi - jest to naprawdę solidny zawodnik w Ligue 1 - no może w PESie nie jest aż taki dobry ale dobrze się rozwija i często łapie wysoką formę.


Offline Ecuador

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.09.2011r.
  • Koment za koment ;)
Odp: Akaélé ! Wywiad! Kto dołączył do Arsenalu?
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 14, 2011, 18:19:55 »
o chłopaku, ty także lubisz się napisać, myślę że zajęło ci to z 2h, będziesz przyszłą gwiazdą światowej piłki jak Neymar czy Wilshere

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Akaélé ! W wieku 17 lat ...
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 14, 2011, 22:09:12 »
Sezon dobiegł do końca. Wrzucę wam wyniki spotkań sparingowych z moim udziałem a resztę spotkań z moim udziałem wam nakreślę. Na wstępie jeszcze chciałem opisać losowanie LM. Tak jak myślałem wpadliśmy na FC Barcelonę i bardzo chciałem z nimi zagrać ale cóż nie udało się. My odpadliśmy ale w dwu meczu było 3-3 i tylko dzięki 2:2 Barcelony na Emirates przeszli oni dalej. W reprezentacji trochę pograłem ale przede wszystkim dużo trenowałem by w kolejnym sezonie grać więcej i zdobyć coś.

Mecze towarzyskie

W tych meczach grało mi się bardzo dobrze. Czułem się swobodnie, czasem coś strzeliłem a czasem nie. Grałem zawsze na 100% i często było to doceniane w postaci ocen.





W klubie pierwszym bramkarzem został S. Frey i bronił on bardzo dobrze. W kadrze już powołanie za powołaniem i ciesze się z tego bo skoro nazywają mnie przyszłością Ghany a nawet Afryki to muszę grać i się dobrze pokazywać. Myślę, że to mi wychodzi. W meczu z Syrią zagrałem na prawym ataku. Nauczyłem się grać na tej pozycji i trener właśnie tam mnie ustawił o dziwo na tej pozycji mój overall wynosi 77 ale to pewnie przez moją szybkość i dryling.


Pierwszy sparing w nowej rundzie graliśmy z Arabią Saudyjską. Grało mi się świetnie i widać to było po nas wszystkich. Pewnie wygraliśmy 4:0 a ja zaliczyłem ładną asystę z piętki no i zdobyłem gola. Piękny był też gol Kwadwo Asamoah z rzutu wolnego. Ogółem mecz bardzo dobry.





Po meczu z Arabią kolejnym sparingiem był mecz z Australią. W między czasie wygraliśmy w lidze wszystkie mecze w tym m.in. z United czy Tottenhamem. Mecz z Australią był cięższą przeprawą niż poprzednie sparingi. Zagraliśmy dobrze a mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dla nas strzelał Tagoe a dla nich Kewell.



Ostatni sparing w reprezentacji zagraliśmy z Syrią a ja zadebiutowałem na nowej pozycji, RWF na której tak jak wcześniej pisałem mój overall wyniósł 77. Strzeliłem pięknego gola którego wrzucę tutaj później. Wygraliśmy 4:0.





No i czas na mecze ligowe. Wystąpiłem tylko trzy razy ale w dużej mierze przyczyniłem się do naszego końcowego sukcesu.


vs

To był mecz kontrolowany przez nas. Bramka strzelona w 26 minucie przez Arshavina pomogła nam grać swobodniej. Ja zameldowałem się na placu gry w 60 minucie i pozamiatałem wszystkich. Nie strzeliłem gola ani nie zdobyłem asysty ale byłem wszędzie. Dostałem notę 7.5 i zostałem wybrany Man of the Match. To właśnie po tym występie miałem nadzieję na występ z Barceloną ale cóż nie udało się.




vs

To był być może kluczowy mecz który przeważył losy zwycięstwa lidze. Chelsea była o wiele słabsza ale wykorzystała swoje dwie okazje i mogła w derbach Londynu nam urwać ważne punkty. Wcześniej po serii zwycięstw zremisowaliśmy z Evertonem i kolejny remis mógł nas podłamać. Pierwszego gola w meczu zdobył Torres, który w 17 minucie wykorzystał podanie Maty. My jeszcze przed przerwą odpowiedzieliśmy dwoma golami i miało być po meczu. Najpierw w 30 trafił Van Persie a osiem minut później Arshavin. W drugiej części wszystko szło po naszej myśli ale w doliczonym czasie gry zrobiło się gorąco za sprawą bramki Anelki. Ja wszedłem w 66 minucie na plac gry i miałem dwie minuty na to by coś zrobić! By dać nam punkty! Tak więc od razu po rozpoczęciu ze środka dostałem futbolówkę i popędziłem w kierunku lewej flanki tam ograłem kogoś z niebieskich i wystawiłem piłkę jak na tacy do Van Persiego ale ten schrzanił to i nie strzelił. Na nasze szczęście Rosicky stał w pobliżu i nie popełnił błędu Holendra. Ja znów zostałem wybrany Man of the Match!





vs

Ostatni mecz i ostatnie derby Londynu w tym sezonie. Pewna wygrana 0:2. Pierwszego gola strzelił Van Persie a drugiego ja. Nie będę czarował, że grałem dobrze bo mnie nie było na boisku. Jednym urodziwym golem zakończyłem swoje rozgrywki w Premier League. W 75 minucie dość szczęśliwie znalazłem się w "posiadaniu" piłki i uderzyłem pięknym strzałem z nożyc nie dając szans bramkarzowi Fulham.







W wieku 17 lat zostałem mistrzem najlepszej ligi świata!!

Nie będę już owijał w bawełnę! Mistrzostwo Arsenalu stało się faktem ! A ja w wieku 17 lat zostałem mistrzem Anglii ! Coś pięknego!



Znów dostałem zaproszenie od Arsenal TV i oczywiście idę :).

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: Akaélé ! W wieku 17 lat ...
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 14, 2011, 22:45:01 »
Pika Pika respekt za tą kariere naprawde super! Szkoda tylko ze tak mało grasz,no ale jezeli czujesz ze twój czas dopiero nadejdzie to warto zostac.Bardzo fajnie wszystko opisane i co najwazniejsze wciąga,az jestem ciekaw co będzie w nastepnym sezonie.Widac ze liga zacięta .Czesto tu wpadam i staram sie sledzic twoje poczynania . Pozdro :)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Akaélé ! W wieku 17 lat ...
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 14, 2011, 23:05:30 »
no i brawo, jak na wiek 17 lat to wielu pilkarzy w twoim wieku by ci zazdroscilo gry w takim klubie, grales dobrze, dostawales swoje szanse i jestem pewien ze kolejny sezon to juz tylko i wylacznie bedzie pierwsza jedenastka, jesli nie to mozecie mnie powiesic za jaja! :D ale nie wierze ze wenger by nie docenil twoich staran.


Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Akaélé ! W wieku 17 lat ...
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 15, 2011, 11:41:27 »
Hah każdy młody chłopak (no dobra nie tylko młody) interesujący sie piłką nożną,  marzy o tym aby zdobywać puchary nawet te mniej znaczące.

Masz 17 lat i jesteś 2-gim napastnikiem w zespole, po za tobą jest jeszcze chyba Chamakh (nie wiem może przeoczyłem jego odejście), ale widać że On się nie liczy.  Musisz wiedzieć, że v.Persie nie zawsze jest w pełni formy, a jeśli dozna kontuzji wypada na prawie połowę sezonu. Musisz wykorzystywać każdą szansę.!

Miło się czyta tą kariere i mam nadzieję że będzie aż tak do października i wtedy chyba przesiądziesz się na pesa 2012, i jeśli tak będzie z przyjemnością będę oczekiwać kolejnej kariery.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Akaélé ! W wieku 17 lat ...
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 15, 2011, 13:28:26 »
Gratuluję Mistrzostwa :) Szkoda, że Wenger nie dał Ci zbyt wielu szans. Masz dopiero 17 lat (zaraz Ci stuknie 18 po zakończeniu sezonu), ale mam nadzieję że nie będziesz musiał czekać dwóch sezonów żeby Cię docenili. Jak w przyszłym sezonie się nie pokażesz to Cię Arsenal sprzeda. Mam nadzieję, że Arsene(al) się opamięta :(

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Akaélé ! W wieku 17 lat ...
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 15, 2011, 13:57:45 »
No no ładnie się to wszystko skończyło dla was. Zdobyliście mistrza pierwszy raz od 6 lat. Piękna walka była pomiędzy United a wami. Co do twojej osoby to zostać mistrzem Anglii w wieku 17 lat to coś pięknego i nie do opisania. Mam nadzieję, że w kolejnym pójdzie wam jeszcze lepiej i ty zaczniesz grywać więcej w pierwszej 11. Nie rozumiem tego gościa, ma człowieka który w sparingach i reprezentacji strzela jak na zawołanie, lecz nie daje mu szansy. No cóż, musisz cierpliwie czekać na swoją szansę.

Ciekaw jestem wywiadu w Arsenal TV ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Akaélé ! W wieku 17 lat ...
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 15, 2011, 13:57:45 »