Autor Wątek: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. The End..  (Przeczytany 112698 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 23, 2011, 10:43:14 »
Zaktualizowany został pierwszy post, oraz w nim zmiany, które będą wprowadzone od stycznia nadchodzącego roku. 2012.
Menadżerowie klubów: Lech Poznań, Cracovia, Łódzki KS, Korona Kielce, Podbeskidzie, Ruch Chorzów, Jagiellonia Białystok - Mogą wysyłać składy na email na PP, którego mecze rozgrywane będą 27-28 grudnia.
Menadżer klubu: Wisła Kraków - Może wysłać skład na mecz kwalifikacyjny LM, który odbędzie się 2 stycznia.
Menadżerowie klubów: Śląsk Wrocław,Legia Warszawa,Jagiellonia Białystok - Mogą wysyłać składy na pierwsze mecze kwalifikacyjne LE, które odbędą się:
Jagiellonia Białystok (27-29 grudnia)
Śląsk Wrocław (27-29 grudnia)
Legia Warszawa (27-29 grudnia)

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 23, 2011, 10:53:01 »
Jak dla mnie utrzymanie stadionu trochę za duże. 1mln na dwa tygodnie jak my to mamy zarobić jak średnio będziemy 4 razy gospodarzami. Każdy klub wtedy powinien zarabiać średnio po 250tys na mecz ja naprzykład jeszcze nigdy tyle nie zarobiłem.
To zależy od frekwencji i ceny biletów. A płatności za stadion będziecie płacić co dwa miesiące.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 23, 2011, 11:04:07 »
Proponuję dodać do kalendarza dzień wpłaty za utrzymanie stadionu.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 23, 2011, 11:11:10 »
Proponuję dodać do kalendarza dzień wpłaty za utrzymanie stadionu.
Najbliższa wpłata przewidziana jest dopiero w lutym, więc niema co się spieszyć.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 24, 2011, 06:40:15 »

Dużo szczęścia, eee... to banalne.
Dużo seksu, aaa... to normalne.
Dużo kasy, yyy... nie wiem skąd.
Oj, po prostu wesołych świąt!

Pada śnieg, idą święta,
o życzeniach niech każdy pamięta.
Ja pamiętam i dlatego,
życzę Wam wszystkiego najlepszego.


Dobra dosyć kopiowania ze stronek, teraz czas dodać coś od siebie xD

Wszystkim jakże w tym specyficznym okresie świątecznym, Życzę Wesołych Świąt, niech prezentów nie zabraknie pod choinką, niech szczęście dopisze wam w każdej chwili, i dużo zdrowia bo to jest najważniejsze... Tak, chciałbym życzyć wszystkim wesołych świąt, nie tylko mojej armii, która grzmoci ze mną w tę całą zabawę, ale i jest na dobre i na złe. Chciałbym też życzyć każdemu użytkownikowi pesleague.pl oraz Moderatorom/Administratorom miłych, ciepłych,spokojnych świąt. Dzięki wszystkim tym, którzy motywują mnie do dalszych działań w tym bagnie, bo to dzięki paru osobom mam motywację i wcale nie obchodzi mnie, że tracę czas na symulowanie,renderowanie, wrzucanie tego wszystkiego, mógłbym robić wiele ciekawszych rzeczy oprócz tego n.p. kisić ogóra godzinami xDD, ale wolę was zasypywać nowymi dawkami wyników, które są dla niektórych szczęśliwe, a nie, które zostawiają wiele domyślenia.. Ale tym osobom pozostaje wierzyć, że przyjdą lepsze czasy dla nich, oczywiście piszę tutaj o sprawach związanych z grą. Dzięki dla thomasa1345 oraz Marcina14 za odwalanie niezłej roboty tzn obaj robili tabele w postaci szaty graficznej, co mocno doceniam ich starania. Pamiętam także o Deivie, który wykonał najwięcej roboty i opublikował w terminie OF'a z aktualnymi transferami, tylko Deiv gdzieś wyjechał bo ostatnio ani słuchu ani widu, odezwij się do mnie na gg jeśli to czytasz. Dzięki dla tych, którzy są od początku i grają nadal, ale również dziękuje tym, którzy dołączyli do gry i nie zrezygnowali po kilku dniach. Tak, wiem rozpisałem się, może zgubiłem temat Świąt i Bożego Narodzenia, ale tak wyszło xd Także, Zdrowych Wesołych Świąt oraz dużo alkoholu i ostrej zabawy na sylwestra, bo ja takową będę najprawdopodobniej miał z dziewczyną ^^ Ho Ho Ho!!!




Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #465 dnia: Grudzień 25, 2011, 09:24:11 »
Ekskluzywny wywiad z mojseshem

Witam. Jak poczucie przed świętami? zasadniczo już mamy święta.

Witam. No obecnie to jestem zabiegany. Od dwóch dni latam z żoną na zakupy, a obecnie jej pomaga w robieniu potraw. Bardzo lubię święta bo jest to jedna z okazji, aby spotkać się z rodziną bo w trakcie sezonu zbyt wiele tego czasu to nie mam.

A jak wyglądają nastroje w szatni? było jakieś spotkanie świąteczne czy może jest dopiero zaplanowane na nowy rok?

W szatni nastrój jest bardzo dobry. Jesteśmy liderami tabeli i nie ma potrzeb do jakiegoś nie pokoju. Oczywiście pewny dołek był kiedy odpadliśmy z Pucharu Polski, lecz obecnie wszystko jest tak jak to było na początku sezonu. Takowego spotkania z piłkarzami nie miałem, bo jak już wspomniałem nie było na to czasu. Zarząd klubu już dał wiadomość do zawodników, że takie spotkanie noworoczne odbędzie się 30 grudnia.

Co się stało, że odpadliście już w pierwszej rundzie PP, rywal był wymagający, wiadomo Lech prezentuje podobny styl gry do waszego, ale w lidzie potrafiliście z nimi wygrać 0:2 bez mniejszych problemów.

No tak w lidze udało nam się z nimi wygrać i chyba poczucie wyższość nad rywalem spowodowało to, że tutaj przegraliśmy. No cóż szkoda, że odpadamy bo jeżeli potknie nam się noga w lidze i będziemy stopniowo spadać w dół tabeli to nie będzie już ratunku w postaci Pucharu Polski.

Lech Poznań tak jak wspomniałem prezentuje ostatnio podobny i efektowny styl do was, nie przegrali od dłuższe czasu, mianowicie od porażki z wami w lidzie, Lech idzie cały czas do przodu i gromi rywali, czy myślisz że Kolejorz może być głównym kandydatem do walki o mistrzostwo z wami?

Oczywiście. Kolejorz to bardzo dobry klub i bez najmniejszych problemów może zdobyć Mistrzostwo. Wystarczy, ze nam się potkanie noga to oni już będą rozdawać karty w lidze.

ŁKS, Jagiellonia to kluby, które zachwycały na początku sezonu, a teraz przegrywają swoje mecze, Jagiellonia liczy już 3 mecze bez zwycięstwa, a ŁKS 2 nie licząc zwycięstwa w PP.

No tak jak mówiłem. Każdemu może się noga potknąć i stopniowo mogą spadać w dół tabeli. ŁKS był rewelacją sezonu, jednak jak wiemy beniaminek cały czas nie może trzymać tak wielkiego poziomu. Co do Jegi to ona bardzo często ma takie wahania formy.

W tym roku jeszcze czekają was trudne pojedynki, 27 grudnia mecz chyba najważniejszy w tym roku, pierwszy mecz kwalifikacyjny do Ligi Europy, lecicie do Niemiec mierzyć się z Hannoverem, potem 30 grudnia ostatnia kolejka w tym roku, i ciężki pojedynek ze Śląskiem, który też prezentuje w ostatnich meczach dobry futbol.

No tak czekają nas bardzo ciężkie mecze. Zrobimy wszystko aby awansować do Europejskich Pucharów bo to jest zawsze jakiś skok do przodu. Śląsk to także ciężkim rywal zwłaszcza, że mają świetnego trenera. My będziemy starać się ze wszystkich sił aby wygrać te spotkania.

Co życzysz sobie i swoim piłkarzom w nowym nadchodzącym roku?

Przede wszystkim zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Oczywiście życzę także każdemu co raz lepszych wyników oraz spokoju w rodzinie. Także składam serdeczne życzenia każdemu trenerowi naszej ligi. Wesołych Świąt.

To życzymy również to samo. Wesołych Świąt.

Zaktualizowany został pierwszy post, oraz w nim zmiany, które będą wprowadzone od stycznia nadchodzącego roku. 2012.
Menadżerowie klubów: Lech Poznań, Cracovia, Łódzki KS, Korona Kielce, Podbeskidzie, Ruch Chorzów, Jagiellonia Białystok - Mogą wysyłać składy na email na PP, którego mecze rozgrywane będą 27-28 grudnia.
Menadżer klubu: Wisła Kraków - Może wysłać skład na mecz kwalifikacyjny LM, który odbędzie się 2 stycznia.
Menadżerowie klubów: Śląsk Wrocław,Legia Warszawa,Jagiellonia Białystok - Mogą wysyłać składy na pierwsze mecze kwalifikacyjne LE, które odbędą się:
Jagiellonia Białystok (27-29 grudnia)
Śląsk Wrocław (27-29 grudnia)
Legia Warszawa (27-29 grudnia)

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #466 dnia: Grudzień 25, 2011, 14:34:25 »
Przegląd rywali Polskich drużyn w rozgrywkach Europejskich - Czyli oceniamy poszczególne szanse.

- Wisła Kraków
[font=]Segoe UIPełna nazwa: Athlitiki Enosis Konstantinoupoleos
Przydomek: Enonis
Barwy: żółto-czarne
Data założenia: 1924
Liga: Alpha Etniki
Stadion: Stadion Olimpijski, Stadion Nikos Goumas
Pojemność: 74 767 tys, 27 729 tys.
Prezes: Stavros Adaminis
Trener: Manolo Jimenez
Sukcesy:
Mistrzostwo (11)
1939, 1940, 1963, 1968, 1971, 1978, 1979, 1989, 1992, 1993, 1994
Puchar Grecji (14)
1932, 1939, 1949, 1950, 1956, 1964, 1966, 1978, 1983, 1996, 1997, 2000, 2002, 2011
Superpuchar Grecji (2)
1989, 1996
Puchar Ligi (1)
1990
Puchar Pre-Śródziemnomorski (1)
1991

Rywalem Mistrza Polski w pierwszej rundzie. El. Ligi Mistrzów jest AEK Ateny. Poraź pierwszy obie drużyny zmierzą się 2 stycznia w Atenach, a rewanż w Krakowie 8 stycznia. AEK obecnie jest trzecim klubem w Greckiej Alpha Etniki z dorobkiem 28 punktów po 14 meczach. Klub zanotował 9 zwycięstw 1 remis i 4 porażki łącznie. Strzelił 22 gole i 16 stracił co daje łącznie 6 na plusie. Dotychczasowe wyniki rywala Mistrza Polski.
AEK Ateny 1:0 Ergotelis
Xanthi 3:4 AEK Ateny
PAOK Saloniki 3:0 AEK Ateny
Panionios 0:1 AEK Ateny
AEK Ateny 1:1 Olimpiakos
OFI Kreta 3:1 AEK Ateny
AEK Ateny 3:0 Aris Saloniki
Panathinaikos 3:2 AEK Ateny
AEK Ateny 2:0 Asteras Tripolis
AEK Ateny 2:1 Levadiakos
Panatoilikos 0:2 AEK Ateny
AEK Ateny 1:0 Kerkyra
AEK Ateny 2:1 Gannina
Atromitos 1:0 AEK Ateny

Szanse Wisły są duże, AEK nie jest rywalem z najwyższej pułki, ale mimo iż Mistrz Polski w tym sezonie nie zachwyca i zajmuje 12 miejsce w lidzie, to należy podejść do tego dwumeczu spokojnie, grać swoje i przede wszystkim grać dorośle w obronie.  [/font]

 


- Śląsk Wrocław

Pełna nazwa: Fulham Football Club
Przydomek: The Cottagers, The Whites
Barwy: Biało-czarne
Data założenia: 1897 jako Fulham St Andrews
Liga: Premier League
Stadion: Craven Cottage
Pojemność: 24 600 tys.
Prezes: Mohamed Al-Fayed
Trener: Martin Jol
Sukcesy: Finał Ligi Europy w sezonie 2009/10, Puchar Intertoto w 2002 r. , Finał Pucharu Anglii 1974/75

W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej El. LE Śląsk Wrocław podejmie londyński Fulham. Fulham po 10 kolejkach obecnie zajmuje 2 miejsce w Premier League z dorobkiem 24 oczek. The Whites są niepokonani w tym sezonie, 7 zwycięstw 3 remisy 0 porażek - To aktualny dorobek The Whites w lidzie. Wyniki Fulham prezentują się następująco.
Fulham 3:0 Sunderland
Fulham 3:1 West Bromwich Albion
Stoke City 1:1 Fulham
Fulham 1:0 Wigan
Fulham 3:1 Liverpool F.C.
Bolton Wanderers 2:2 Fulham
Newcastle 1:2 Fulham
Manchester United 1:1 Fulham
Fulham 3:1 Everton
Swansea 0:3 Fulham

Jakie dajemy szanse Śląskowi na awans do kolejnej rundy El. Ligi Europy. Trenera Windziaka jak i cały zespół czeka nie lada wyzwanie i najpoważniejszy sprawdzian, bowiem on zadecyduje czy Śląsk ma jakiejś szanse w Europejskich Pucharach. Szanse są marne, ale możemy być dobrej myśli i mieć małą nadzieję, że Fulham nie będzie prezentować takiego poziomu jak obecnie w lidzie w tych dwumeczu.
 

- Jagiellonia Białystok

Pełna nazwa: Ертіс Павлодар Футбол Клубы
Przydomek: ?
Barwy: Biało-niebieskie (?)
Data założenia: 1965
Liga: Priemjer-Liga
Stadion: Stadion Centralny, Pawłodar
Pojemność: 15 000 tys
Prezes: Ałmaz Ołzagułow
Trener: Tałgat Bajsufinow
Sukcesy:
Pierwaja Liga ZSRR: 21. miejsce (1979, 1981)
Puchar ZSRR: 1/8 finału (1988/89)
Mistrzostwo Kazachskiej SRR: mistrz (1969, 1973, 1978, 1980, 1988, 1989)
Puchar Kazachskiej SRR: zdobywca (1988)
Priemjer-Liga:
mistrz (1993, 1997, 1999, 2002, 2003)
wicemistrz (1994, 1996, 2004)
3. miejsce (1992, 1998, 2000, 2008, 2010)
Puchar Kazachstanu:
zdobywca (1998)
finalista (2000/01, 2002)
Azjatycka Liga Mistrzów: półfinał (2001)

Każdy kibic w Białymstoku na pewno pamięta Irtysz Pawłodar, w poprzednim sezonie Jagiellonia odpadła z el. LE właśnie z Kazachstańską drużyną. Wówczas Jagiellonia raz wygrała u siebie z Irtyszem 1:0, a potem skompromitowała się w Kazachstanie 2:0. 27 grudnia "Jaga" ma wspaniałą ku temu okazje żeby zrewanżować się rywalom w Białymstoku. Pawłodar obecnie lokuje się na 5 miejscu z dorobkiem 47 punktów w Kazachstańskiej Ekstraklasie. 14 zwycięstw 5 remisów 12 porażek oraz 50 goli zdobytych i 50 straconych to poszczególne statystyki Irtyszu w obecnym sezonie. Ostatni mecz Irtysz Pawłodar przegrał 2:0 z Aktobe Lento.

Jagiellonia z teorii ma najsłabszego przeciwnika spośród Polskich drużyn w Europejskich Pucharach. Szanse "Jagi" są duże, i to Polski klub jest faworytem dwumeczu, jednakże zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, Irtysz potrafi być nieprzewidywalny, ale z doświadczeniem "Franka" oraz z Gudjohnsenen jesteśmy faworytem.
 

- Legia Warszawa

Pełna nazwa: Hannoverscher Sportverein von 1896
Przydomek: Die Roten (Czerwoni)
Barwy: czarno-biało-zielone
Data założenia: 1896
Liga: Bundesliga
Stadion: AWD-Arena
Pojemność: 48 933
Prezes: Martin Kind
Trener: Mirko Slomka
Sukcesy: Mistrzostwo Niemiec (2) 1938, 1954
Puchar Niemiec (1)
1992

Legia Warszawa powróciła do Europejskich Pucharów po wielu latach, niezwykle ważnym sprawdzianem dla Warszawskiego klubu będzie dwumecz z Hannoverem, który już 27 grudnia w Hannoverze. Die Roten jest na 7 miejscu po 17 spotkaniach w Bundeslidzie z dorobkiem 23 punktów. Aktualna forma Hannoveru wygląda następująco: 5 zwycięstw 8 remisów 4 porażki, 20 bramek strzelonych 24 straconych. Wyniki spotkań:
Hannover 2:1 Hoffenheim
Nurnberg 1:2 Hannover
Hannover 1:1 Hertha Berlin
Hannover 1:1 Mainz
Stuttgart 3:0 Hannover
Hannover 2:1 Borussia Dortmund
Augsburg 0:0 Hannover
Hannover 3:2 Werder Brema
FC Koln 2:0 Hannover
Hannover 2:1 Bayern Monachium
Borussia Moncheglandbach 2:1 Hannover
Hannover 2:2 Schalke 04
Wolfsburg 4:1 Hannover
Hannover 1:1 Hamburger SV
Freisburg 1:1 Hannover
Hannover 0:0 Bayer Leverkusen
Kaiserslautern 1:1 Hannover



Legioniści mają duże szanse w dwumeczu z Hannoverem, niemiecka drużyna w tym sezonie nie zaskakuje jak w minionym, jednakże zawsze jest to klub z Niemieckiej Ekstraklasy i trzeba zagrać na miarę swoich możliwości.
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2011, 15:22:40 wysłana przez BodzioOps »

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #467 dnia: Grudzień 26, 2011, 12:21:24 »
Menadżerowie klubów: Lech Poznań, Cracovia, Łódzki KS, Korona Kielce, Podbeskidzie, Ruch Chorzów, Jagiellonia Białystok - Mogą wysyłać składy na email na PP, którego mecze rozgrywane będą 27-28 grudnia.
Menadżer klubu: Wisła Kraków - Może wysłać skład na mecz kwalifikacyjny LM, który odbędzie się 2 stycznia.
Menadżerowie klubów: Śląsk Wrocław,Legia Warszawa,Jagiellonia Białystok - Mogą wysyłać składy na pierwsze mecze kwalifikacyjne LE, które odbędą się: (PRZYJMUJĘ DO DNIA DZISIEJSZEGO DO GODZ. 20:00)
Jagiellonia Białystok (27-29 grudnia)
Śląsk Wrocław (27-29 grudnia)
Legia Warszawa (27-29 grudnia) [/center]

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #468 dnia: Grudzień 27, 2011, 09:57:43 »
Zaktualizowany został pierwszy post, oraz w nim zmiany, które będą wprowadzone od stycznia nadchodzącego roku. 2012.
Menadżerowie klubów: Lech Poznań, Cracovia, Łódzki KS, Korona Kielce, Podbeskidzie, Ruch Chorzów, Jagiellonia Białystok - Mogą wysyłać składy na email na PP, którego mecze rozgrywane będą 27-28 grudnia.
Menadżer klubu: Wisła Kraków - Może wysłać skład na mecz kwalifikacyjny LM, który odbędzie się 2 stycznia.
Menadżerowie klubów: Śląsk Wrocław,Legia Warszawa,Jagiellonia Białystok - Mogą wysyłać składy na pierwsze mecze kwalifikacyjne LE, które odbędą się:
Jagiellonia Białystok (27-29 grudnia)
Śląsk Wrocław (27-29 grudnia)
Legia Warszawa (27-29 grudnia)

PP: Czas do dzisiejszego dnia, wyłącznie, godz. 20:00, nikt nie wysłał składu więc ruszcie dupska i zapodajcie skład do tej godz.
9 kolejka czas do 29 grudnia (czwartek) godz. 20:00
Obowiązują walkowery.!

 

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #469 dnia: Grudzień 27, 2011, 10:33:54 »
ja też wysłałem skład na PP kilka dni temu

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #470 dnia: Grudzień 27, 2011, 10:35:45 »
Nie chodzi o to, że nie wysłaliście, tylko nie mam czasu patrzeć teraz kto wysłał a kto nie, to wszystko okaże się w praniu.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #471 dnia: Grudzień 27, 2011, 10:56:41 »
Nie chodzi o to, że nie wysłaliście, tylko nie mam czasu patrzeć teraz kto wysłał a kto nie, to wszystko okaże się w praniu.

To po jakiego grzyba piszesz, że "nikt nie wysłał"  skoro nawet nie spojrzałeś? O grabisz, sobie chłopie, grabisz...

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #472 dnia: Grudzień 27, 2011, 15:05:13 »
El.LE runda 1

Fulham F.C. 0:1 Śląsk Wrocław
85' Marek Bakos (0:1)

Hannover 96 1:0 Legia Warszawa
75' Radović [nie wykorzystał rzutu karnego]
90' Abdellaoue [karny] (1:0)
Manu (Legia Warszawa)
Radović (Legia Warszawa)
Avevor (Hannover)

Jagiellonia Białystok 1:1 Irtysz Pawłodar
70' Daskałow (0:1)
78' Achmietow [SAM] (1:1)
Ze Roberto (Jagiellonia)
Zambrotta (Jagiellonia)
Gudjohnsen - Kontuzja 2 tyg.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #473 dnia: Grudzień 27, 2011, 15:40:35 »
tez juz dawno potwierdziłem skład

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #474 dnia: Grudzień 27, 2011, 20:09:21 »
Skróty El.LE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6e965cf951936affc5a310aa5d8a2b31&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6e965cf951936affc5a310aa5d8a2b31&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6e965cf951936affc5a310aa5d8a2b31&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6e965cf951936affc5a310aa5d8a2b31&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6e965cf951936affc5a310aa5d8a2b31&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=6e965cf951936affc5a310aa5d8a2b31&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #475 dnia: Grudzień 28, 2011, 00:25:43 »
No proszę, wygrana w Londynie po golu w końcówce stawia nas w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem, ale nie możemy zapominać, że Fulham to dobra, angielska drużyna, która będzie walczyć do ostatniej minuty. Szkoda porażki Legii, wyniku Jagiellonii żal komentować.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #476 dnia: Grudzień 28, 2011, 09:44:28 »
Menadżerowie klubów: Widzew Łódź, Korona Kielce muszą podać skład na PP, które odbędzie się dnia dzisiejszego, czas do godz. 15:00 inaczej walkower.
Można wysyłać składy na ligę, czas jutra (czwartek) godz. 20:00

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #477 dnia: Grudzień 28, 2011, 14:48:56 »
Wysłane na puchar i ligę
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #478 dnia: Grudzień 28, 2011, 19:26:40 »
1/4

Lech Poznań 6:0 Cracovia
2' El Hamdaoui (1:0)
7' Murawski (2:0)
20' Arboleda (3:0)
26' Giovani Dos Santos (4:0)
30' Lodeiro (5:0)
41' Giovani Dos Santos (6:0)
Korona Kielce 2:4 Łódzki KS
11' Henry (1:0)
36' Kujawa (1:1)
45' Kujawa (1:2)
70' Hanke (2:2)
74' Tomasz Nowak (2:3)
80' Papikyan (2:4)
Seweryn (ŁKS)


Podbeskidzie 3:3 Ruch Chorzów
10' Cleo (0:1)
27' Chatelle (1:1)
39' Tamada (2:1)
70' Janoszka (2:2)
72' Forssell (3:2)
86' Buzsaky (3:3)
Dancik (Podbeskidzie)
Koman (Podbeskidzie)


Widzew Łódź 1:0 Jagiellonia Białystok
85' Radzio (1:0)
Juninho (Jagiellonia)
Zambrotta (Jagiellonia)



Cracovia : Lech Poznań

Łódzki KS : Korona Kielce

Ruch Chorzów : Podbeskidzie

Jagiellonia Białystok : Widzew Łódź  
Mecze rewanżowe 1/4 PP, odbędą się 14-15 stycznia.

Menadżerowie klubów: Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa muszą wysłać skład na mecze rewanżowe El. LE. czas do jutra (czwartek) godz. 10:00
Menadżerowie wszystkich klubów muszą wysyłać skład na Ligę, która odbędzie się 30 grudnia (piątek), czas do jutra (czwartek) godz. 20:00. Pozdro
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2011, 19:29:27 wysłana przez BodzioOps »

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #479 dnia: Grudzień 28, 2011, 19:36:09 »
Można dać szansę pograć zmiennikom w rewanżu :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #479 dnia: Grudzień 28, 2011, 19:36:09 »