Autor Wątek: Los Ches - TRANSFERY - MLODY TALENT W VALENCII! -- kom za kom.  (Przeczytany 38200 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - CIĘŻKIE BOJE Z BARCĄ I NAPOLI! ~~ NAJLEPSZA DEFENSYWA W LIDZE!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:05:32 »


Kolejne, spokojne zwycięstwo



Tym razem podejmowaliśmy Real Betis. Ciężki rywal mający spory potencjał ofensywny, mimo to, że są bardzo nisko w tabeli, to kiedyś musieli się przełamać. Miałem nadzieję, że nie dziś. Dlatego wyszedłem z dwoma defensywnymi pomocnikami i Benegą. Taka trójka miała nam dać duże posiadanie piłki i bezpieczeństwo w środku pola. Na prawym skrzydle ustawiłem Shimizu. Na prawdę szalał prawą flanką w drużynie rezerw. Pomyślałem, że z takim przeciwnikiem jak Betis, może pokazać na co go stać. Kolejną roszadą było przesunięcie Zunigi na lewą stronę. Próbowaliśmy tego na treningu. Miguel i Zuniga to wybitni boczni obrońcy. Tylko obaj przeważnie grają na prawym skrzydle, ale gdyby to tak pogodzić? Zuniga dał radę na lewej stronie. Mieliśmy bardzo mocne boki. Stłamsiliśmy Betis, który nie umiał stworzyć dogodnej sytuacji i na 7 strzałów oddał tylko 2 celne. Mimo to, po pierwsze połowie było  1:1 i byłem trochę nerwowy. W 2 połowie jeszcze większa kontrola i bramka... Shimizu. Jego wystawienie okazało się strzałem w dziesiątkę. Trzeba dawać szansę młodym, i wydaje mi się, że konsekwentnie to robię. Na 3:1 podwyższył Soldado.





Statystyki z meczu





Konferencja po meczu :



"Mamy wspaniałą młodzież."

" To niesamowite, jaki mamy silny skład. Kogo bym nie posłał na boisko, to każdy się wspaniale zaprezentuje. Dzisiaj dokonał tego Shimizu, a wcześniej kilku innych graczy. Mamy wspaniałą młodzież. Mają niesamowitą chęć do gry. Nawet jakbym pomocnika postawił na bramce on dawałby z siebie 110% [śmiech] Ważne 3 punkty i pewnie zdobyte. Teraz koncentrujemy się na kolejnym meczu. "

Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 21:47:51 wysłana przez mpoesp »

Offline Damieen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2011r.
Odp: Valencia CF - CIĘŻKIE BOJE Z BARCĄ I NAPOLI! ~~ NAJLEPSZA DEFENSYWA W LIDZE!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:09:18 »
no proszę, wprowadziłeś Shimizu z rezerw i okazało się, że jest przydatnym graczem. Pewne zwycięstwo przeciwko Betisowi. Wasze morale jeszcze bardziej wyskoczyły w górę pewnie.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - CIĘŻKIE BOJE Z BARCĄ I NAPOLI! ~~ NAJLEPSZA DEFENSYWA W LIDZE!
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:38:35 »




Grudzień powoli się kończy, styczeń nadchodzi. Jest to czas zimowego okienka transferowego, a ja mimo, że mamy wspaniałą młodzież, to potrzebowałem 2-3 doświadczonych zawodników. Jedno jest pewne, Bruno w tym okienku odejdzie. Dostaniemy za niego 3.5mln Euro. Na moim oku byli nie tylko młode gwiazdy, ale także doświadczeni gracze. Jedno jest też pewne. Skład spotkają czystki. Zarząd zdecydował, że jeżeli gracze nie dysponują odpowiednią formą, to nie ma sensu im płacić.



Pierwsza pozycja jaką musieliśmy wzmocnić to Atak. Tam obok Soldado nie grał właściwie nikt. Aduriz gra w kratke, Jonas bez formy. Higuain miał by grać obok Soldado. To by dało mi większe pole manewru. M.in gra 2 napastników. Transfer jest o tyle realny, że Higuainowi nie podoba się gra na zmianę z Benzemą, który jednak tych bramek strzela więcej bo i więcej gra. Jednak koszty takiego piłkarza byłyby nie małe. Zobaczymy. Będziemy rozmawiać.



Iker Muniain. Kapitalny młody napastnik. Mimo, że nie jest jakimś łowcą bramek, to jest doskonale wyszkolony technicznie i potrafi z niezwykłą łatwością minąć nie jednego rywala. Mógłby występować w roli ofensywnego pomocnika lub cofniętego napastnika.



Luis Suarez. Ostatnio na łamach prasy narzekał, że nie jest za bardzo szczęśliwy w Liverpool'u. To nie to czego oczekiwał przychodząc do drużyny z Anfield.



Niejednokrotnie mówił, że jest nieszczęśliwy w Romie. Jednak Serie A, to nie dla niego. Gdyby dostał ofertę z Primera Division, na pewno by ją rozważył.



Kapitalny pomocnik. Po przyjściu do ATM odzyskał formę. Być może skusiła by go gra w Valencii, ze względu na grę tej drużyny w Lidze Mistrzów.



Kolejny młody zawodnik Athletic Bilbao. Drużyna z kraju Basków wie jak szkolić młodych. To kolejna perełka z ich szkółki

Zastanawiam się także, nad sprowadzeniem obrońcy. Ruiz, Rami to bardzo dobra para, jednak czasami zdarza się drużynie przeciwnej podziurawić tą obronę. Dealbert to jeszcze nie doświadczony zawodnik. Być może sięgnę po kogoś z młodzieży, lub rozejrzę się za kimś na rynku transferowym.

Offline Damieen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2011r.
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:41:40 »
Do Valencii idealnie pasuje mi ktoś z pary Muniain/Suarez, ale to kogo wybierzesz, nalezy do ciebie :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 12, 2011, 19:08:24 »
Ciekawymi zawodnikami się interesujesz, jednak myślę, że taki Suarez albo Higuain niechętnie podchodziliby do transferu, choć kto wie... Widziałbym u Was Bojana, który zna przecież świetnie hiszpańską piłkę, może być też Muniain, bo jest to młody zawodnik, który wszystko ma jeszcze przed sobą.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 12, 2011, 19:26:05 »
Ci zawodnicy mogli by zostać gwiazdami drużyny

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 12, 2011, 19:40:18 »
Valencia planuje wzmocnić ofensywę jednym z w/w zawodników. Nie zapomniano też o defensywie. Tutaj jednak sytuacja wygląda tak, że trener Valencii, chce ściągać młodych, perspektywicznych zawodników. Kandydatami są:



Gra na pozycji środkowego lub boczne obrońcy. Zawodnik Liverpool'u. Nie zdołał pokazać się jeszcze światu. Tutaj będzie miał okazję.



Było o nim dosyć głośno. Varane. Młody, bo urodzony w 93' zawodnik Realu Madryt. Królewscy jednak mogą zatrzymać swoją perełkę... Chociaż Varane, na pewno chciałby pograć w PD. Tutaj ma szanse. Na pewno wpłynęło by to korzystnie na jego karierę.



26 letni, bardziej doświadczony obrońca. Grał już w Primera Division w Valladolid. Zaliczył tam jednak tylko 12 występów. Różnie to jest z jego dyspozycja. Mniej realna opcja niż powyższe.

Offline Damieen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2011r.
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 12, 2011, 22:28:43 »
Varane i Muniain to przyszłość ;) W ofensywie postawiłbym na Muniaina a w defensywie właśnie na francuza ;D

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 12, 2011, 22:48:48 »
A ja bym postawił na Javiego Martineza, takiego twardego pewniaka w linii defensywnej i Higuaina. Wydaje mi się, że ta dwójka najlepiej pasowałaby na Mestalla. Higuain jest bardzo skuteczny, młody i ma ogranie w Hiszpanii, więc warto na niego postawić!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 12, 2011, 22:50:14 »
Kandydatów wielu i każdy z najwyższej półki ;o. Aż mam mętlik w głowie ale poczekajmy jak to wszystko się rozwinie. Diego odradzam bo jest za pewne drogi a nie jest taki dobry jak wskazuje jego overall ;).

Offline Cules

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2011r.
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 12, 2011, 23:05:45 »
Ciekawa pomysł na karierę. W lidze idzie na razie bardzo dobrze, niewielkie straty do Realu,Barcy i Bilbao. Wywiezienie punktu z Camp Nou graniczy z cudem a Valencii się udało.
Co do transferów to sam nie wiem na którego bym się zdecydował. Gratuluje awansu z grupy w LM i powodzenia dalej.

Redboy1993

  • Gość
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 14, 2011, 11:05:41 »
Bardzo ciężki mecz z Betisem, ale z 1:1 udało się wyciągnąć na 3:1. Owszem mają potencjał w ofensywie i szkoda, że są tak nisko w lidze. Cieszę się, że do przełamania nie doszło w meczu z Valencią :) Gratuluję meczu z Napoli i awansu w LM. Gratuluję urwania punktów mojej ukochanej Barcelonie, a wiem że w tym PES z nimi cholernie się gra. Mieliście kilka sytuacji, choćby Soldado i Costy, ale pewnie niewiele brakowało do szczęścia. Bardzo dobrze czytać, że Guardiola Cię chwali :)

Jeśli chodzi o cele transferowe to są konkretne i ciekawe. Valencia nie jest słabym klubem, regularnie bywa w czubie tabeli i często kwalifikuje się do pucharów. Wielu z nich pewnie by przeszło do takiego klubu. Spróbuj przekabacić Bojana, skoro tak tęskni za Hiszpanią :) Wydaje mi się, że Higuain nie zgodzi się przejść do Valencii. Rozmawiajcie, nawet wyjmijcie pistolet jak będzie trzeba :D

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 14, 2011, 11:24:01 »
Wypowiem się może o celach transferowych....

Napastnicy:
Higuain - Uwierz mi jest On jednym z tych napastników w PESie, którzy mają często beznadziejną formę (zazwyczaj niebieską strzałkę), ale pomimo tego potrafi zagrać skutecznie. 
Luis Suarez - Nie wiem jaką prasę czytasz ale Suarez jest szczęśliwy w Liverpoolu :) I niech tak zostanie ;)
Iker Muniain - wielki talent, przyszłość Hiszpańskiej reprezentacji, zawodnik mogący grać również na skrzydle. Również miewa wahania formy, ale bardzo dobrze się rozwija no i nieźle prowadzi piłkę. Może nie będzie dla Ciebie strzelać sporo bramek, ale większość z nich może wypracować.

Jeśli chcesz natychmiastowych efektów postaw na Higuaina, jeśli celujesz w przyszłość to Muniaina ;)

Z obrońców zdecydowanie postawiłbym na Varane ;]

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Valencia CF - WAŻNE 3 PKT!! - NADCHODZI ZIMOWY OKRES TRANSFEROWY! KANDYDACI!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 14, 2011, 17:17:52 »
Widzę że w twojej drużynie szykują się solidne wzmocnienia,myślę że lepiej by ci wyszło stawianie na młodzież,chętnie w Valencii zobaczył bym Muniaina i Varana,oraz Martineza.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - CIEKAWE TRANSFERY! - WYDANO 30MLN!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 14, 2011, 19:02:02 »


Transfery!



Początkowo chciałem ściągnąć Kelly'ego lub Varane. Lecz Liverpool i Real, zatrzymywali swoich zawodników u siebie. Ostatecznie zdecydowałem się na sprowadzenie Niemca. Hummels został sprowadzony za 12mln Euro z Borussii Dortmund. Zawodnik otrzymał numer 2.

Konferencja prasowa

Trener Valencii : "Ciesze się, że Mats dołączył do nas. To kapitalny obrońca. Będzie pełnił ważną rolę w zespole(...)"

Hummels : "Valencia to wielki klub. Ciesze się, że tutaj dołączyłem. Będę miał okazje grywania w najlepszej lidze w Europie."

Galeria z konferencji :

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Druga pozycja, którą wzmocniłem to środek pomocy. Oprócz Benegi, nikogo nie miałem. Costa, Topal, Albelda to defensywni pomocnicy. Znalazłem fantastycznego młodego środkowego pomocnika z wielkimi możliwościami ofensywnymi. Javi Martinez sprowadzony z Athleticu Bilbao za 18mln Euro.

Konferencja prasowa

"Witaj Javi! Mam nadzieję, że będzie nam się świetnie współpracowało! Amunt Valencia!"

Javi Martinez

"To zaszczyt być teraz tutaj. Valencia jest świetną drużyną. Dodatkowo gra w Lidze Mistrzów. Można śmiało ją nazwać 3 siłą La Liga. A razem może nawet drugą! Amunt Valencia!"

Galeria z konferencji :

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Razem wydaliśmy 30 mln. Zostało 20mln. Tyle zarząd dał mi na transfery. Nie udało nam się ściągnąć ani Muniaina ani Bojana. Ale wrócimy do tych transferów latem.




Offline Damieen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2011r.
Odp: Valencia CF - ŚWIETNE TRANSFERY! ZOBACZ KTO....
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 14, 2011, 19:09:17 »
Hummels jakoś mnie do siebie nie przekonuje, już wolę Santanę. Ale to twoja kariera.
Co do Martineza - Brawo za ściągnięcie go. Będzie to niewątpliwe wzmocnienie.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Valencia CF - ŚWIETNE TRANSFERY! ZOBACZ KTO....
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 14, 2011, 19:13:01 »
nie wiem czy hummels to dobry transfer, popieram przedmowce ze dla mnie lepszy jest santana i mysle ze lepiej by pasowal do ekipy z valencii, co do martineza to jest naprawde dobry zawodnik, ktory moze duzo namieszac w kazdym meczu, stawialbym na niego jak najczesciej tylko sie bedzie dalo i bedzie on w formie.

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: Valencia CF - ŚWIETNE TRANSFERY! ZOBACZ KTO....
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 14, 2011, 19:37:07 »
No zrobiłeś wiele transferów, kilka bardzo szokujących i kilka mniej zobaczymy jak zawodnicy będą się spisywać w nowym klubie

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Valencia CF - ŚWIETNE TRANSFERY! ZOBACZ KTO....
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 14, 2011, 20:27:22 »
Hummels nie jest moi ulubionym obrońcą,może mnie przekona do siebie w twojej karierze,za to Martinez to strzał w 10,będziesz miał z niego pożytek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Valencia CF - ŚWIETNE TRANSFERY! ZOBACZ KTO....
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 14, 2011, 20:30:10 »
O bardzo ciekawe wzmocnienia :). Dziwi mnie trochę, że do ciebie przyszedł Hummels, a do mnie nie chciał :). Szkoda, że nie udało się ściągnąć Varane, a uwierz mi było by to znakomite wzmocnienie bo piłkarz ten jest bardzo dobry, a na dodatek wygrywa prawie każdą główkę :).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Valencia CF - ŚWIETNE TRANSFERY! ZOBACZ KTO....
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 14, 2011, 20:30:10 »