Autor Wątek: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 Również na mojej stronce  (Przeczytany 96103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
SPOLSZCZENIE PES 12 BY KRISS12 V2 !!!


SPOLSZCZENIE PRO EVOLUTION SOCCER 2012 BY KRISS12


                                                              
                                                                          
                                                                               Twórca kriss12  
                                                                        
                                                                        Pomagali  Docencisko
                                                                                             Kcma
                                                                                     ReVoLuTiOn

Dzięki tym pomocnikom doczekaliśmy się lepszej drugiej wersji spolszczenia  by kriss12 v2.0


Po długim czasie oczekiwania mamy premierę spolszczenia gry Pro Evolution Soccer 2012 ! Spolszczone zostało około 98 % gry .Naprawiane zostały błędy z wyrzucaniem .
 NIESTETY CALE 100% JAK NARAZIE NIE BĘDZIE PONIEWAŻ JEST JEDEN UKRYTY PLIK KTÓREGO NIE MOGĘ SPOLSZCZYĆ WIĘC JAK BĘDZIECIE WCHODZIĆ DO KARIERY TO TE NAPISY NA SAMYM POCZĄTKU BEDĄPO ANGIELSKU W GRZE RACZEJ NIE POWINNO BYĆ JEŚLI BĘDZIE TO WIDOCZNIE JEST W TYM PLIKU


                                                                                                                         REJESTRACJA lub LOGOWANIE

[/u]
Instrukcja Instalacji :
1.Wypakowujemy plik dt05.img na np. pulpit.
2.Wklejamy i podmieniamy w C:/Program Files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2012/img .

Pozdrawiam ,
Kriss12
W spolszczeniu również są już nowe ikonki z pozycjami zawodników autorstwa kawa-92


Stronę graficzną przygotował użytkownik LechRypin.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2012, 12:40:47 wysłana przez kriss12 »

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2011, 14:33:32 »
no to czekamy na twoje spolszczenie

wielki szacun dla cb

Offline Hubertus

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2011r.
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2011, 15:12:14 »
Już nie mogę się doczekać :)

Offline grzeho16

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2011, 16:12:25 »
w tym spolszczeniu 1.0 ile procent master league jest spolszczone ?

Offline marox96

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.07.2011r.
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:18:32 »
Prawie wszystko tylko składnia zdań nie jest idealna ale i tak lepiej niż po angielsku

Offline kiper09

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.10.2011r.
  • Fc Barcelona
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:55:21 »
Mam problem z 1 spolszczeniem twoim wywala mnie do windowsa jak wczytuje Master L oco chodzi?

Offline grzeho16

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2011, 19:47:18 »
ściągnąłem spolsczenie 1.0 i powiem tak:
ogólnie spoko , zwłaszcza że spolszczenie od pwalodara piepszy master league więc tylko to zostaje , niepotrzebnie zmieniałeś tylko wygląd skrótów  pozycji  zawodnika , teraz to tak razi po oczach.  nie wiem też czemu stpoer nazywa się libero ale to szczegół , najważniejsze - połapać się co mówią ci goście w ML do ciebie - jest!

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:19:58 »
to co zrobiła ekipa to parodia spolszczenia podobne do michała w 11 totalny chłam   Krissa nawet demo spolszczenia było lepsze

Offline henio22

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 479
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2011r.
  • Ronaldinho :D
    • Plemiona
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:35:02 »
wiesz, że to nie jest pełne spolszczenie. Główny członek ekipy tej oficjalnej zasłabł. Może poczekasz na pełną wersję i dopiero się wypowiesz...

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:40:40 »
nie mam pytan co do niektórych :D :D :D ::) z checia zrobiłbym jakąś "konfrontację" screenów (spolszczenia krissa i naszego)  z poszczególnych "poziomów" PES'a 2012 ale z piaskownicy i zabawek już dawno wyrosłem :D :D :D ;)
" border="0" border="0

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:46:31 »
nie mam pytan co do niektórych :D :D :D ::) z checia zrobiłbym jakąś "konfrontację" screenów (spolszczenia krissa i naszego)  z poszczególnych "poziomów" PES'a 2012 ale z piaskownicy i zabawek już dawno wyrosłem :D :D :D ;)
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE  tu pobrłem naprawde nie ma czym sie chwalić  połowa nie ma tłumaczenia  pomyliłes coś ???????????

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:57:37 »
nie mam pytan co do niektórych :D :D :D ::) z checia zrobiłbym jakąś "konfrontację" screenów (spolszczenia krissa i naszego)  z poszczególnych "poziomów" PES'a 2012 ale z piaskownicy i zabawek już dawno wyrosłem :D :D :D ;)

artur 7 poco nam jakas konfrontacja
dobrze wiecie ze wam pomagałem a tak przy okazji to jak gadalem z pawlodarem to ja nie mialem wam tłumaczyc plikow lcm15t i lcm17t ktore w większości odpowiadają za tryb kariery bo ponoć któryś z was już to przetłumaczył w 100% procentach tak mi mówił pawlodar
więc moje pytanie dlaczego nie skopiowaliście swoje pliki tylko były moje ??

a które spolszczenie będą chcieli ściągnąć i grać na nim to już zależy od forumowiczów więc pozostawmy to im do skomentowania jak już  ukażą się te spolszczenia

















« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 22:00:39 wysłana przez kriss12 »

Offline WhitePerwer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2010r.
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 06, 2011, 21:58:00 »
nie mam pytan co do niektórych :D :D :D ::) z checia zrobiłbym jakąś "konfrontację" screenów (spolszczenia krissa i naszego)  z poszczególnych "poziomów" PES'a 2012 ale z piaskownicy i zabawek już dawno wyrosłem :D :D :D ;)

Nie jestem jakimś entuzjastą spolszczeń, ale z tego co mi wiadomo to spolszczonko krissa nie jest może jakimś literackim majsterstykiem ale w przeciwieństwe do Twojego jest stabilne i nie wywala do windowsa przy każdej nadażającej sie okazji. Pozatym kriss nie mami obietnicami, jest słowny i nie ma mdlejacych kolegów. Ale to oczywicie tylko moja subiektywna opinia, spokojnej nocy!

Offline xpiskor

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.01.2011r.
    • darmowe doładowania play
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 06, 2011, 22:12:54 »
Dokładnie, po co wymyślać bajki wyssane z palca z zasłabnięciem? Nie lepiej było wyjaśnić to w prosty sposób, że nie dacie rady wydać spolszczenia w zaplanowanym terminie, z powodu braku czasu, czy nadmiaru nauki. "Odwaga to plotka, braterstwo spadło w otchłań. Uczciwość? Ją tutaj rzadko można spotkać".
Zgarnij REJESTRACJA lub LOGOWANIE do orange, play, plus i t-mobile. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline AreQ

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 791
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 17.12.2009r.
  • Sparta Szepietowo
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 06, 2011, 22:20:17 »
po pierwsze koledzy pawlodar na prawdę był w szpitalu więc to nie jest wyssane z palca.

po drugie to jest wątek o spolszczeniu krisa więc piszecie nie na temat.

po trzecie jak będziecie dalej pisać nie o tym co nie trzeba to pousuwam wszystko i zamknę wątek.

po czwarte na spolszczenie by pesleague.pl to wy naciskaliście i oni wydali je żebyście w końcu się od nich odwalili i mogli sobie spokojnie je kończyć i wszystkie błędy językowe i z wywalaniem poprawić to nie jest ich wina tylko wasza.

po piąte przez to że ich naciskaliście robili na szybko żebyście nie narzekali nie udało im się wszystkiego poprawić i to wasza wina że nie wywiązują się z obietnic.

  ^
  |
  |
po przeczytaniu proszę o uciszenie się w końcu a nie ciągłe spamowanie :) bo to już się robi nudne. dziękuję za uwagę zapraszam do codziennego odwiedzania pesleague.pl
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 22:22:37 wysłana przez AreQ »
2013-03-02 800 Wiadomości !! Ponad 4 lata z Wami !!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 06, 2011, 22:30:11 »
 http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,108984.0.html  tu pobrłem naprawde nie ma czym sie chwalić  połowa nie ma tłumaczenia  pomyliłes coś ???????????
jeżeli było mówione ze na razie nie ma unnamedu 8 który ma proszę Pana dokładnie 217 088 tys. kwestii co jest w porównaniu dokładnie z innymi:
unnamed 1 - 47 104 tys. kwestii
unnamed 2 - 16 384
unnamed 3 - 12 288
unnamed 4 - 4096
unnamed 5 - 36 864
unnamed 6 - 114 688
unnamed 7 - 53 248
unnamed 9 - 8192
unnamed 10 - 10 240
unnamed 11 - 4096

Więc teraz widzisz Panie Risto i inni zbulwersowani koledzy za jak wiele odpowiada unnamed 8 który jest zrobiony ale wymaga korekt technicznych i stylistycznych - co tyczy się także reszty. Gdyby zsumować unnamedy 1+2+3+4+5+6 = otrzymamy trochę większy wynik (231 424 kwestii) niż w unnamedzie 8 (217 088) Nie dziwcie się więc że Spolszczenie nie ma 100% ale to było mówione zaraz po wydaniu i nikt tego nie krył!!!
artur 7 poco nam jakas konfrontacja
dobrze wiecie ze wam pomagałem a tak przy okazji to jak gadalem z pawlodarem to ja nie mialem wam tłumaczyc plikow lcm15t i lcm17t ktore w większości odpowiadają za tryb kariery bo ponoć któryś z was już to przetłumaczył w 100% procentach tak mi mówił pawlodar
więc moje pytanie dlaczego nie skopiowaliście swoje pliki tylko były moje ??
a które spolszczenie będą chcieli ściągnąć i grać na nim to już zależy od forumowiczów więc pozostawmy to im do skomentowania jak już  ukażą się te spolszczenia
kriss, pawlodar miał władzę nie śledziłem waszych rozmów gg wiedziałem tylko od niego że jesteś pomocnikiem i wiesz tak jak na koncu swojego postu napisałem ze porównywanie byłoby dziecinne ;) Szanuje Twoją pracę i jeszcze w dodatku pomoc przy naszym projekcie i ludzie wybiorą co będą chcieli już o tym kiedyś wspominałem ;)
Nie jestem jakimś entuzjastą spolszczeń, ale z tego co mi wiadomo to spolszczonko krissa nie jest może jakimś literackim majsterstykiem ale w przeciwieństwe do Twojego jest stabilne i nie wywala do windowsa przy każdej nadażającej sie okazji. Pozatym kriss nie mami obietnicami, jest słowny i nie ma mdlejacych kolegów. Ale to oczywicie tylko moja subiektywna opinia, spokojnej nocy!
Ostatnio czytałem posty że Spolszczenie by pelseague to jest to od pawlodara teraz ode mnie... ::) Spolszczenie jest całej ekipy która pracowała. Błedy z wywalaniem do windy też były uwzględnione i dalej wymagają poprawy
Dokładnie, po co wymyślać bajki wyssane z palca z zasłabnięciem? Nie lepiej było wyjaśnić to w prosty sposób, że nie dacie rady wydać spolszczenia w zaplanowanym terminie, z powodu braku czasu, czy nadmiaru nauki. "Odwaga to plotka, braterstwo spadło w otchłań. Uczciwość? Ją tutaj rzadko można spotkać".
Nom musiałbym być kompletnym kretynem żeby wyj*bać tekst o mdlejącym koledze :D :D :D Wiecie co zachowujecie się jak banda dzieciaków które myślą że my wręcz mamy taki obowiązek wobec Was bo obiecaliśmy :D :D :D Nie dostałem ani centa za moją dotychczasową pracę a słyszę tylko stękanie już nie powiem kogo.. Gdy napisałem post z prawdą w wątku o zbliżającym się spolszczeniu ludzie zgłaszali go do Admina mówiąc że są zbulwersowani a osoba zamieszczająca ten post ma niski poziom intelektualny :D :D :D pawlodar zbierał ekipę, pawlodar wydał spolszczenie miał wiekszą "władzę" ode mnie i był za dobry, bo chciał dac Wam to co zdążyliśmy, ale gdybym to ode mnie zależało zlałbym Wasze żałosne codzienne płacze w wątku o zbliżającym się Spolszczeniu typu: "normalnie bezczelni już koniec listopada a Spolszczenia jak nie było tak nie ma!" i robił dalej swoją bezpłatną pracę a termin wydania byłby na styczeń ba nawet luty jakby mi się spodobało i jakbym stwierdził że już czas... Ale pawlo decydował...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 22:34:55 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2011, 22:40:10 »
A i pisząc niewdzięczne ***** naprawdę przegiąłem!!! :-[ mając na uwadze to że wielu użytkowników tego Forum to jeszcze dzieci od 10-15 lat ale chyba było coś w tym prawdy to moja i wielu obiektywna ocena :-*
" border="0" border="0

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 06, 2011, 23:04:39 »
Wielki szał robicie z tego. Żale, pretensje, wywody, obwinianie...

Zakładasz temat > dodajesz potrzebne informacje > podajesz postęp prac > zamykasz temat (w razie postępów prac edytujesz wątek).

Takie trudne.... ? Zero organizacji, myślenia.
Znacząca połowa osób na tym forum to banda smarkaczy, to trzeba przyznać. Nie potrafią uszanować czyjejś pracy, zadając bezsensowne, e-nty raz te same wypowiedzi....

Jeden wielki syf.... ale najwidoczniej, założyciele forum lubią takie Rzeczy.... :)

To tak na marginesie, odstępując od treści tematu.

Offline kriss12

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 53
  • Na forum od: 14.07.2010r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 06, 2011, 23:12:41 »
Dobra panowie widzę że się robi nie ciekawie jeszcze raz jakieś narzekanie na ekipę która stara się zrobić spolszczenie a zamknę wątek i będę informował tylko o postępie pracy co do wypowiedzi artura 7 chciałem tylko poinformować to co mi mówił pawlodar i jest ok. jak będzie trzeba to i tak jeszcze pomogę .

ja wracam do pracy

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 06, 2011, 23:20:29 »
Wielki szał robicie z tego. Żale, pretensje, wywody, obwinianie...
Zakładasz temat > dodajesz potrzebne informacje > podajesz postęp prac > zamykasz temat (w razie postępów prac edytujesz wątek).
Takie trudne.... ? Zero organizacji, myślenia.
Znacząca połowa osób na tym forum to banda smarkaczy, to trzeba przyznać. Nie potrafią uszanować czyjejś pracy, zadając bezsensowne, e-nty raz te same wypowiedzi....
Jeden wielki syf.... ale najwidoczniej, założyciele forum lubią takie Rzeczy.... :)
To tak na marginesie, odstępując od treści tematu.
to kolego wiesz założony temat może zamknąć osoba go zakładająca albo Moderator, a ja nie będę co 5 min prosił Moda żeby otworzył i zamknął jak jeszcze przykładowo mam czas o 21 by podać info a Moderator jeden, drugi, trzeci był ostatnio aktywny o 20.30... O tym też można by wspomnieć że dwóch Młodszych Moderatorów ma tu status za wydane przez siebie patche, porządkowaniem i pilnowaniem Forum sie zbytnio nie zajmują  bo jak mają jak są tu bardzo rzadko
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Spolszczenie pes 2012 by kriss12 v2.0 prace rozpoczęte
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 06, 2011, 23:20:29 »